На шляху до стрункості, або Сага про те, як це було в моєму житті ...
 Частина перша. «Трохи про принципи правильного харчування ...»

Кожен, кому проблема зайвої ваги відома не з чуток, знає, як це складно: зібратися і «сісти на дієту», потім стійко, що не зірвавшись і не зійшовши з дистанції, витримати всі випробування від початку і до кінця, а потім, після закінчення мук - знову не набрати так стрімко або ж так повільно розтанули кілограми? А ось чи знає ця людина, чому так відбувається?


Не так давно я ознайомилася з двома відомими методиками, одна з яких розроблена вітчизняними лікарями, друга ж - зарубіжними фахівцями, але і та, і інша стверджують, що проблема зайвої ваги криється в нашій голові. Складно стати струнким і залишатися їм, якщо подумки Ви до цього не готові. Виявляється, у всьому винне наша підсвідомість, що вводить нас раз у раз у спокуси та змушує знову і знову накидатися на солодощі або їжу швидкого приготування. Але цей, здавалося б, замкнуте коло можна розірвати: треба лише уявити себе стрункою!

Я вже змогла зробити це і досягла приголомшливих результатів! Тепер же мені хотілося б поділитися отриманими колись досвідом і знаннями з тобою, щоб і ти - все ще сумніваються у власній неперевершеності і красі - змогла, нарешті, приєднатися до мене на шляху до так довго бажаної стрункості!

Послідовники цієї методики виділяють три основні чинники, винних у появі у нас зайвої ваги. Поговоримо предметно про кожного з них.

Перший з факторів пов'язаний з тим, про що часто багато з нас навіть не підозрюють: харчові звички і правильне харчування. Треба сказати, що іноді придбані нами харчові звички не сприяють зниженню ваги, а якраз навпаки провокують його повільне або швидке рух «нагору», і ось вже ми не можемо бачити ці ненависні ваги, що показують нам реальний хід подій. Неправильні харчові звички формуються ще в дитинстві і можуть бути спроектовані в дорослому житті в такі явища, як постійні перебіжки за маршрутом: кухня - холодильник - диван, і як наслідок: часті перекуси біля телевізора і комп'ютера; або, наприклад, їжа взапас (що виражається у відсутності сніданку і занадто щільному вечері, проти ночі). Цей список можна продовжувати до нескінченності, але мені не хочеться цього робити. Я віддаю перевагу поговорити про те, як розімкнути це порочне коло і позбутися, нарешті, від згубних звичок.

Про психологічної складової цього процесу ми поговоримо пізніше, зараз же я звертаю твою пильну увагу саме на схеми правильного харчування, яких (треба зауважити) на сьогоднішній день досить багато.

Але треба розуміти, що перш ніж застосувати той чи інший образ правильного харчування до себе, потрібно обстежити свій організм і отримати консультацію лікаря.

Важливо: харчуватися не тільки правильно, але й без шкоди для здоров'я.

 На шляху до стрункості, або Сага про те, як це було в моєму житті ...


Якщо говорити про щось конкретне, то мені, наприклад, дуже близький метод Мішеля Монтіньяка і роздільне харчування. У свій час я досить успішно використовувала його. Останнім часом все частіше згадується метод багаторазового харчування (у малих порціях), крім того, збалансованого не тільки за кількістю білків, жирів і вуглеводів, а й застосовує також підрахунок калорійності страв.

Насправді, все досить просто: про це ще багато років тому говорили наші радянські фахівці-ендокринологи .  Тепер же на основі цієї (давно винайденої, але забутою схеми) побудована не одна сучасна система правильного харчування .  Суть практично кожної їх них укладена в тому, що (залежно від ваги та інших важливих чинників, про які ми також поговоримо окремо, тому що кожний з них більш ніж гідний нашої найпильнішої уваги) вираховується поріг максимального і мінімального запасу енергії, необхідного для життя .  Між цими порогами утворюється коридор допустимої калорійності, яка, у свою чергу, розподіляється рівномірно між такими основними прийомами їжі, як сніданок, обід і вечерю .  Крім того, більшість методик пропонує згадати про такі поняття, як другий сніданок (через 3:00 після першого), полуденок (відповідно через 3:00 після обіду) і, в разі необхідності, «нічний» прийом легкої їжі (наприклад, кефіру) за годину - півтора до відходу до сну .  Доведено, що часті прийоми їжі дозволяють перезапустити обмінні процеси і налаштувати їх на спалювання жирів .

На закінчення мені б хотілося звернути твою пильну увагу на те, що схем правильного харчування досить багато, і у форматі першої статті задуманого мною циклу я змогла розповісти лише про тих з них, які застосовувалися особисто мною колись або ж застосовуються зараз. Ти ж можеш вибрати методику, відповідну тільки тобі і працюючу саме на твоєму організмі. Це може бути спосіб, описаний мною, а може бути і щось нове. Вирішувати тобі!

Головне, про що в жодному разі не потрібно забувати: настрій повинен бути саме на правильне харчування, а не на дієту, коли протягом тижня ти невідомо для чого мориш себе голодом, а потім, скинувши нещасні трьох - п'ять кілограм, набираєш в два рази більше.

Я бажаю тобі тільки удачі в твоєму подорожі в Країну стрункості, куди вже так успішно йду я. Приєднуйся: удвох йти значно веселіше! І до зустрічі в наступній статті циклу.

Далі буде…
Автор: Стелла Аллатес


 На шляху до стрункості, або Сага про те, як це було в моєму житті ...
 Частина друга «Налаштуйся на потрібну хвилю! »

У першій статті циклу ми обговорили з тобою принципи правильно харчування, і я дуже сподіваюся, що ти змогла усвідомити (якщо тільки щось подібне не прийшло тобі в голову багато раніше), наскільки це важливо.


Зараз же мені хочеться поговорити про другий основному факторі, який винен в появі зайвої ваги. На думку авторів методик, про які я згадувала минулого разу, це не що інше, як самобичування, наприклад, постійне звинувачення себе в чому-небудь.

Ловила ти коли-небудь себе на думці, що говориш або думаєш про себе щось подібне: «Я - погана! Я все роблю не так! »Якщо твоя відповідь буде ствердною, ця стаття написана мною саме для тебе.

Описаний вище фактор говорить про те, що неправильні установки закладені в самому нашій підсвідомості, проте, це можна виправити, перепрограмувавши його. Ти зможеш зробити це, якщо протягом двадцяти одного дня, приділяючи цьому щодня не так багато часу, будеш виконувати ряд нескладних, але ефективних вправ. У цьому випадку ти зможеш перепрограмувати свою підсвідомість на набуття стрункості без насильства над собою і яких-небудь обмежень. Більше того, тобі вдасться змінити роками зберігаються в тобі налаштування і перевести їх на позитивну і заспокійливу хвилю.

Вправа «Двадцять один день любові»

Приготуй різнокольорові наклейки (стікери), зосередься, подумай про щось приємне і напиши на кожній з них яке-небудь позитивне висловлювання. Наприклад, «Я гідна любові! », Або« Я заслуговую того, щоб мати таке гарне тіло! ». Потім приклей підготовлені тобою стікери на дзеркало, навколо намальованого на ньому серця. Щоранку і щовечора, стоячи перед дзеркалом, прочитавши фразу з наклейки, уяви мислення фразу, написану на ній, застосуй це до себе і проговори: «Я люблю себе! ». Запевняю тебе, через двадцять один день твоя самооцінка буде набагато вище.

Починка жорсткого диска, або Визначення цілей і бажань

Подумай про те, чого ти хочеш досягти, і постав перед собою реальну, цілком відчутну мету. Потім візьми аркуш паперу і напиши на ньому наступне:

«Я, (ім'я), сьогодні, 1 серпня 2010 року, важу 75 кілограм. 21 серпня 2010 я важу 70 кілограм ».

Крім того, заведи щоденник і щодня фіксуй в ньому свої досягнення.

 На шляху до стрункості, або Сага про те, як це було в моєму житті ...


Важливо   не говорити протягом усіх цих 21 днів тільки про те, що треба якимось чином знизити вагу: енергія в цей час не повинна розпорошуватися, вона повинна концентруватися і накопичуватися всередині тебе!

Нове «Я» за двадцять один день, або твоє чарівне відображення в дзеркалі

Описані вправи є ключовим для розумової (або ментальної) програми зниження ваги.

Кожен день, прокинувшись, підходь до дзеркала і розглядай своє відображення. При цьому краще бути зовсім голою. Але, якщо з якоїсь причини ти не можеш виконати цієї умови, можна робити це в красивому і сексуальному нижній білизні.
Так, наприклад, я не могла - в моїй квартирі живуть і інші члени сім'ї - мої діти, які не зрозуміли б того, що їхня мама щоранку розгулює по квартирі в костюмі Єви.
Розглядаючи своє відображення в дзеркалі, уявляй, як з кожною хвилиною ти стаєш більш стрункою. При цьому легкими плавними рухами погладжуй своє тіло і тричі голосно, з почуттям наснаги, вигукує: «Я люблю себе! »
Найцікавіше, що зовсім не обов'язково в це вірити. Справа в тому, що приблизно через три дні твоя підсвідомість перебудується, і ти дійсно почнеш бачити зміни в собі - фокус з відображенням у дзеркалі спрацює і почне приносити свої плоди. Вважається, що наше внутрішнє «Я» нездатне відрізнити правдиву або ж неправдиву інформацію, тому воно фіксує будь-які дані, які надходять не тільки регулярно, але і в достатній кількості.

 На шляху до стрункості, або Сага про те, як це було в моєму житті ...


Важливо   мислити позитивно, як би банально не здавалося тобі пропоноване вправу. Психологічна дієта дозволить домогтися поставленої мети без будь-яких обмежень і стресів тільки у випадку того, якщо ти дійсно полюбиш себе!

На закінчення мені б хотілося нагадати тобі ще раз про важливість безперервного виконання цих вправ протягом трьох тижнів. Тільки в цьому випадку всі твої зусилля увінчаються успіхом. Пропустиш хоча б один день, і доведеться починати все з початку!

Далі буде…
Автор: Стелла Аллатес