Чи не звикайте до повноти
 На жаль, багато з нас постійно відкладають схуднення «на завтра». Адже сьогодні у вас «не те настрій», довгоочікуваний фуршет або посиденьки з подругами. Проте вчені попереджають, що «струнке завтра» може ніколи не настати. Справа в тому, що організм поступово звикає до більшої масі тіла і схуднути стає просто неможливо.

Фахівці Мічиганського університету, що дослідили дану проблему, пояснили, чому, незважаючи на періодичні спроби розправитися з зайвою вагою, мрія більшості людей схуднути терпить крах.

У ході вивчення питання вчені провели експеримент на гризунах, яких розділили на дві групи. Одну групу мишей перегодовували з самого раннього віку, створюючи, таким чином, умови для ожиріння. Другу групу годували помірно, тому миші зберігали протягом життя нормальну вагу.

Через деякий час мишей, які страждають надмірною вагою, посадили на дієту і змусили бігати. На жаль, ніякі заходи не допомогли гризунам скинути зайву вагу.

Фахівці зробили висновок, що організму небезпечно довго перебувати в стані зайвої ваги. Чим довше триває цей процес, тим менше шансів повернутися до норми. Справа в тому, що за тривалий відрізок часу тіло адаптується до нової моделі, вважаючи її власної «нормою». Таким чином, відбувається перепрограмування рівня нормальної ваги. За словами автора дослідження доктора Малькольма Лоу, якщо у людини з'явилася зайва вага, потрібно якомога швидше позбутися від нього. В іншому випадку ожиріння стане вашим постійним супутником.

Маршируємо і махаємо ногами під час реклами

Немає часу на спортзал? Боїтеся захворіти після басейну? Це все відмовки. Насправді, фітнесом можна займатися, не відходячи від телевізора і навіть не припиняючи готування.

 Чи не звикайте до повноти


Фахівці пропонують перетворити кухню в тренажерний зал - принаймні, на час рекламних пауз. Так за вечір ви «вб'єте цілих три зайці» - приготуєте вечерю, дізнаєтеся про пригоди улюблених героїв і «разомнете кістки», адже фітнес, як відомо, є однією з умов стрункої фігури.

Експерти вважають, що можна виконувати найпростіші вправи - наприклад, марширувати. Якщо марширувати набридло, можна виконувати вправи, які ви пам'ятаєте ще зі шкільних років - наприклад, присідати, піднімати коліна, бігати на місці, виконувати розминку для шиї і спини, робити повороти тулубом і т.д. Головне - рухатися інтенсивно, адже часу на фітнес у вас зовсім небагато. Якщо ви гарненько попрацювали, то навіть за такий короткий відрізок часу відчуєте втому. І це добре!

У ході експерименту з'ясувалося, що за вечір таких «спортивних» пауз набралося аж 25! Відповідно, учасниці експерименту не тільки приготували вечерю, а й розумілися фітнесом 25 раз по 5-10 хвилин.

На тлі зростаючої проблеми гіподинамії 25 міні-зарядок за вечір - це чудовий результат! Не скаржтеся на настирливу рекламу! Вимикайте звук телевізора і приносите користь своєму тілу і фігурі!

Разом веселіше і ефективніше!

Завжди веселіше щось робити разом - і крокувати по просторах, і наспівувати хором, і, як виявилося, худнути. Найпрекрасніше, що мова йде не просто про «веселості», а й про ефективність. Дієтологи прийшли до висновку, що найкращого результату добиваються люди, які вступають в групи схуднення і разом борються із зайвими кілограмами.

 Чи не звикайте до повноти


Дослідження на цю тему проводилося нещодавно в США. Фахівці з Університету Нью-Йорка розділили випробовуваних на три групи - по 47-50 осіб у кожній. Всі вони страждали зайвою вагою або навіть ожиріння. Перша група спостерігалася у дієтологів і слідувала їх рекомендаціям (випробовувані дотримувалися індивідуально розроблені дієти і графік фізичних навантажень). Жінки з другої групи відвідували групові класи для тих, що худнуть. Треті використовували комбіновану терапію.

Вчені були впевнені, що найкращого результату досягнуто дами з групи комбінованого підходу. Однак їх випередили учні класів схуднення.

Таким чином, найефективнішою є групова терапія. Очевидно, що найважливішу роль тут відіграє моральна підтримка, натхнення і підтримку мотивації. Дамам, які відвідують ці заняття, вдалося скинути вдвічі більше ваги, ніж іншим.

Звичайно, в умовах російської дійсності деякі можуть дозволити собі відвідувати подібні класи - вони поки не настільки популярні, та й працюють такі групи, в основному, у великих містах. Але, не турбуйтеся - можливості інтернету безмежні. Вступивши до лав користувачів соціальних мереж для худнуть (наприклад, Diets.ru), ви досягнете бажаного!
Автор: Марина Тумовская


 Тренд року - оголена йога
 Ви помічали, що будь-який, дійсно актуальний тренд «працює» у всіх областях. Наприклад, тренд Color blocking. Ми його відкрили в одязі, а він проник і в манікюр, і в макіяж, і в аксесуари, і в дизайн інтер'єру. А відкриття минулого року - відтінок Nude? У цьому році він зміцнився не тільки в одязі і в манікюрі. Оголеність проникла і у фітнес.

2 011 рік експерти фітнесу назвали роком оголеною йоги. У класи, де йогою займаються без одягу, ходять в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Парижі, Лондоні. Спочатку реклама нового напрями йоги піддалася серйозній критиці, але зараз, навпаки, це найгарячіший тренд.

Подейкують навіть, що крах 72-денного шлюбу Кім Кардашьян частково стався через те, що знаменита телеведуча відвідувала заняття Nude йоги.

У явища є і прихильники і вороги. Але ніхто не сумнівається, що оголена йога приверне до занять багатьох новачків. А креативщики задоволені, що можуть проявити свої здібності в рекламі тренда і нових студій, де займаються оголеною йогою. Надихнімося і ми красою і сексуальністю Nude йоги.

Один з гуру йога-фотографії Джаспер Джохана випустив календар на 2012 рік під назвою «Тіло як Храм». У календарі - фото з області оголеною йоги. Випущені також вітальні листівки в цьому стилі.

 Тренд року - оголена йога
Фото: Mindbodygreen.com


Одна зі студій Нью-Йорка пропонує заняття в класах оголеною йоги на даху свого офісу, але тільки влітку! Ви оголені, а весь мегаполіс у вас як на долоні - незабутнє враження. Це рекламний постер цієї пропозиції.

 Тренд року - оголена йога
Фото: joellehan.com


Британський Cosmo ще в січні розповів про заняттях оголеною йогою. Сексуальний співак Адам Левін хвалився своїм тілом, рекламуючи заняття новим видом йоги, а заодно і намагався взяти участь у проекті видання по боротьбі з раком яєчок.

 Тренд року - оголена йога
Фото: yogadork.com


Вже з'явилися класи оголеною йоги «тільки для хлопців». Цікаво, що вони там роблять? Ці двоє - Брайан і Кен - запрошують бажаючих чоловіків позайматися з ними. Ох, щось дивне відбувається з нашим сильною статтю.

 Тренд року - оголена йога
Фото: kalani.com


Якщо ви занадто сором'язливі, щоб відразу почати заняття в суспільстві собі подібних роздягнених людей, то для початку можна пройти курс уроків будинку. Для цих цілей з'являються спеціальні DVD по Nude йозі, яку тактовно називають «роздягнена йога».

 Тренд року - оголена йога
Фото: yogaundressed.com


Тепер рекламні іміджі від інструкторів з фітнесу та йоги можуть бути більш цікавими і привабливими, ніж раніше.

 Тренд року - оголена йога
Фото: wellandgoodnyc.com


Кім Кардашьян так і не знайшла консенсусу з чоловіком Крісом Хамфріс з приводу своїх занять в Nude класах. Звичайно, у них були й інші розбіжності, але і цей сумнівний вид фітнесу підлив масла у вогонь. Шлюб розпався. А Кім продовжує ходити на заняття оголеною йогою.

 Тренд року - оголена йога
Фото: ehollywood.com


А ось і хороші новини. Оголена йога піднімає самооцінку, це довели експерти і опублікували свою доповідь у News Daily.

 Тренд року - оголена йога
Фото: yogaundressed.com


Які у кого думки? Сподобалася нова тенденція? Підете пробувати? А, може, вже спробували? Дуже цікаво, поділіться!
Автор: Юлія Гнедина