Топ-10 новин про схуднення. Частина друга
 Продовження огляду новітніх досліджень про дієти, схудненні і правильному харчуванні і здоров'я жінки. Будьте стрункими і здоровими!

6. Знежирені продукти не допоможуть стати стрункішою

Що ви робите, купуючи в магазині молоко, сметану або сир? Б'юся об заклад, те ж, що і я - дивіться на жирність. Змушена вас засмутити - вчені стверджують, що вміст жирів у продуктах не впливає на вагу людини.

Британським вченим вдалося з'ясувати, що зовсім неважливо, яку частину калорій ваш організм отримує з жирів, а яку - з білків і вуглеводів. Крім того, неважливо також, яких жирів у вашому раціоні більше - поліненасичених або насичених.

Це переконливо довело масштабне дослідження, в ході якого були вивчені дані близько 90000 чоловіків і жінок з шести європейських країн. Учені протягом десяти років стежили за їх раціоном. Проаналізувавши дані, вчені не виявили зв'язку між набраними вагою і об'ємом споживаних жирів.

Таким чином, слід стежити за загальним обсягом споживаних калорій, а не «спускати всіх собак» на жири.

7. Розвіяний новомодний міф про сніданок

«Сніданок з'їж сам, обідом поділися з другом, а вечерю віддай ворогові ...» - говорить народна мудрість. Це ще що ... Останнім часом про сніданок пишуть багато і, в основному, в дусі дифірамбів. Мовляв, їсти можна все, що завгодно, включаючи солодощі, бо за день вуглеводи все одно спалять, і зайва вага через щільного сніданку нікому не загрожує.

 Топ-10 новин про схуднення. Частина друга
   Китайські вчені висловилися категорично проти нової тенденції. Вони заявили, що на шлях до ожиріння ми встаємо якраз під час сніданку, коли починаємо поглинати калорійну вуглеводну їжу. Проте яким би щільним не був такий сніданок, через пару годин людині знову захочеться їсти. І ... тоді в хід йдуть печенюшки і хлібці, припасені в ящику робочого столу. Словом, виходить порочне коло.

Дісталося калорійного сніданку і від американських учених, які з'ясували пренепріятнейший факт. Виявляється, ранковий надлишок жирів і простих вуглеводів в їжі небезпечний розвитком запальних процесів в кровоносних судинах.

Цікаво, що, незважаючи на телевізійну рекламу і дієтичну «міфологію», лікарі не рекомендують починати день з кукурудзяних пластівців, які традиційно позиціонуються як корисні для здоров'я. Справа в тому, що продукт посилює деякі захворювання шлунково-кишкового тракту, а також призводить до розвитку целюліту.

Найбільш корисні варіанти сніданку - це ...
- Біойогурт і свіжий фрукт;
- Каша (вівсянка, гречка і пшоно) з молоком;
- Омлет з овочів і кусень тосту з цільного зерна;
- Яйце круто і банан.

 Топ-10 новин про схуднення. Частина друга


8. Дієта судоку: як схуднути, не встаючи з дивана

Британський фахівець по розумовому розвитку Тім Фертон стверджує, що розгадування традиційних японських кросвордів володіє фітнес-ефектом. Одна година цього заняття допомагає спалити мінімум 90 калорій (для орієнтиру - це скибочка білого хліба з джемом).
«Коли наш мозок стикається з якимись серйозними завданнями, які вимагають його напруженої роботи, то процес спалювання калорій в тілі йде з середньою швидкістю 1, 5 в хвилину", - вважає Фертон. А відбувається це таким чином. У мозку людини - мільйони нервових клітин нейронів, що передають сигнали тілу. Нейрони виробляють нейромедіатори (біологічно активні хімічні речовини), що забезпечують передачу сигналів. Щоб виробляти нейромедіатори, нейронам потрібно до 3/4 цукрової глюкози і калорій.
  «Коли ми довго і напружено думаємо, то нашому мозку потрібно звідки-небудь черпати енергію. Ось він і отримує її, коли спалює калорії. Мозок - це така ж частина тіла, як і всі інші. Якщо ви будете навантажувати тіло, то йому не обійтися без калорій ", - підтвердили« похудательной »ефект« дієти судоку »представники Британської дієтичної асоціації.

При розгадуванні логічних головоломок, якими і є числові кросворди судоку, мозок споживає ще більший обсяг калорій і глюкози. Провівши нескладні підрахунки, ми побачимо, що всього за 2:00 цікавого і корисного заняття, лежачи на дивані, можна спалити аж 180 калорій. Так що розгадуйте кросворди - це корисно і для розуму, і для фігури!

9. Три прийому їжі в день - більш ніж достатньо

Вчені з Цюріхського політехнічного університету спростували популярну нині систему дрібного харчування, в основі якої - збільшення числа трапез до 5-6 на день при одночасному скороченні обсягу порцій.

За словами фахівців, якщо організм постійно підгодовувати протягом дня, то він поступово перестає давати собі фізичне навантаження, зажіреет і «запрацює» діабет 2 типу.

Таким чином, головна рекомендація швейцарців - це ніяких перекусів між прийомами їжі, включаючи такі корисні варіанти, як горіхи і фрукти. Вчені впевнені, що організму необхідний відпочинок від їжі з метою самовосстанавленія. Крім того, люди, які часто перекушують, мало рухаються. А це ще один фактор розвитку ожиріння.

Механізм, на якому заснована теорія швейцарських учених, полягає в наступному .  Найважливішу роль тут є фактор транскрипції під назвою Foxa2 .  Фактори транскрипції Foxa2 (білки, контролюючі перенесення інформації з ДНК в РНК) знаходяться в печінці, звідки впливають на процес спалювання жиру, а також у двох найважливіших нейронних популяціях гіпоталамуса (область мозку, що контролює почуття голоду) .  Foxa2 в печінці і гіпоталамусі приводиться в дію за допомогою інсуліну .  Коли людина їсть, β-Клітини підшлункової залози виділяють інсулін і блокують Foxa2 .  У стані голоду недолік інсуліну активізує вказаний фактор транскрипції, що призводить до виділення двох видів білків: орексина і меланін концентрирующего пептиду (MCH) .  Ці речовини відповідають за такі функції мозку, як споживання їжі і рух .  Таким чином, в стані голоду людина більш уважний, сконцентрований і фізично активний .  Згадайте, наприклад, себе після обіду, коли так важко включитися в роботу .

Експерименти на мишах довели, що у ожиріли гризунів Foxa2 блокований незалежно від того, ситі вони чи голодні. Ось вам і пояснення тому факту, що люди з надмірною вагою мало і вельми неохоче рухаються.

Учені підкреслюють, що три прийоми їжі в день - це більш ніж достатньо, а голод між прийомами їжі тільки корисний.

10. Напої і зайва вага - який взаємозв'язок?

Довгий час вважалося, що їду взагалі можна запивати і в ідеалі - утримуватися від пиття ще годину-дві після трапези. Серед рекомендацій по схудненню завжди лідирувало наступне - випивати склянку води до їжі, щоб заповнити шлунок і раніше сформувати відчуття ситості. Однак яка різниця - пити до їжі або під час неї? Як же поєднувати прийом їжі з напоями, щоб це було корисно для здоров'я й фігури?

 Топ-10 новин про схуднення. Частина друга


Учені підкреслюють, що принципове значення має, якими напоями запивати їжу - гарячими і холодними. Принциповим не тільки для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту, а й для успіху схуднення.

Справа в тому, що якщо запивати їжу холодним напоєм (соком, колою, водою, мінералкою), то час знаходження їжі в шлунку скоротиться з 4-5 годин, необхідних для перетравлювання, до ... 20 хвилин. Чи треба говорити, що це доріжка, яку ми вистилаємо до ожиріння, адже такою їжею не можна насититися, а відчуття голоду нагадає про себе менше, ніж через півгодини. Крім того, кишечнику це загрожує гнильними процесами через відсутність як такого процесу переробки їжі. Тому робіть висновки - в даному випадку навіть корисний сік виявляється шкідливим.

Будьте стрункими і здоровими!
Автор: Марина Тумовская


 Плоский живіт
 Мати плоский і підтягнутий живіт - чи не про це мріє більшість жінок, зневірених в силі дієт, чудодійних тренажерів і фізичних вправ? Плоский живіт в усі часи вважався естетичним ідеалом, а в наш час є обов'язковою ознакою спортивної і ведучою раціональний спосіб життя представниці прекрасної половини людства. Однак для того, щоб знайти плоский живіт потрібно не просто сильне бажання, а й готовність змінити свій спосіб життя.

Чому з'являється «животик»

Багатьох хвилює питання, чому ж живіт рідко буває плоским, особливо з віком. Це відбувається з багатьох причин, починаючи від неправильного харчування, яке найчастіше буває незбалансованим, і закінчуючи генетичною схильністю до набору ваги саме в цій частині тіла. Але не тільки ті, хто швидко набирає зайві кілограми, не можуть досягти плоского живота. Часто ті, хто не має проблем із зайвою вагою, також скаржаться на присутність у них нехай невеликого, але «животика».

Це пов'язано з тим, що крім особливостей метаболізму на появу неестетичного живота впливають такі фактори як вагітність, особливо, якщо їх декілька; недостатня рухова активність; часті коливання ваги, або ефект «йо-йо»; проблеми з травленням; гормональні зміни - все це провокує втрату еластичності м'язів живота, його відвисання.

Як зробити живіт плоским

Щоб живіт став плоским і підтягнутим, програма краси повинна бути комплексною і включати в себе не тільки план харчування, вправи і апаратні процедури, але і нормалізацію роботи кишечника.

Першочергове завдання - змінити свої харчові звички.   Це є обов'язковою умовою для того, щоб домогтися плоского живота. І справа зовсім не в дієті, потрібно крок за кроком прийти до тієї системи живлення, яка буде вас влаштовувати, забезпечуючи, тим не менш, красиву фігуру. Не варто повністю відмовлятися від улюблених смакоти і солодощів, але от їх вживання краще перенести на першу половину дня. Крім того, не варто забувати, що пізню вечерю - це найбільший ворог плоского живота. Вечеряти краще не пізніше шостої вечора, нежирної білковою їжею.

 Плоский живіт


Якщо є проблеми з травленням, то досягти плоского живота буде досить важко , Оскільки саме підвищений метеоризм і нерегулярний стілець сприяють появі животика. Потрібно включити в раціон кисломолочні продукти з біфідобактеріями, додатково споживати корисну флору і біологічні добавки для нормалізації травлення.

Не варто вважати, що вправи на прес тепер повинні стати щоденною каторгою.   Повірте, головне - це не робити по сто підйомів корпусу щодня, а зробити всього десять, але правильно. Ваше тіло - це кращий тренажер, просто потрібно навчитися ним користуватися. При виконанні вправ на прес важливо не кількість, а якість. Правильне дихання плюс повільне виконання вправ при напруженому пресі будуть набагато ефективніше.

 Плоский живіт


Сучасні апаратні технології   допомагають набагато швидше стати володаркою красивого і плоского живота. Ультразвук, LPG-масаж, лазерна ліпосакція - всі ці процедури і методики направлені на виведення з організму зайвого жиру, зменшення обсягів і позбавлення від целюліту.

• Нарешті, якщо всі зусилля не призводять до бажаного результату, можна вдатися до послуг досвідчених естетичних хірургів . За допомогою ліпоскульптури і абдомінопластики можна домогтися приголомшливих результатів навіть при значному надлишку жирової тканини і шкіри. Найголовніше - знайти справжнього професіонала, найкраще, грунтуючись на відгуках тих, кому вже проводили подібні операції.


І, нарешті, найголовніше - щоб всі старання увінчалися успіхом, а програма краси не принесла розчарувань, важливо реально оцінювати чекає вас результат, адже зрозуміло, що після народження дітей, складно зробити живіт таким же плоским, яким він був у п'ятнадцять-шістнадцять років . Однак домогтися по-справжньому хороших результатів цілком можливо, і ще не раз завойовувати чоловіків, виблискуючи в красивих роздільних купальниках на пляжі. Головне - любити своє тіло, і воно відповість вам взаємністю!
Автор: Наталя Біатова