Схуднути і заробити
 Грошові винагороди за схуднення - нова і ефективна форма заохочення за позбавлення від зайвої ваги. Поліпшити фігуру, оздоровитися і при цьому заробити - що може бути краще?

Гроші працюють

Навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що гроші є одним з найдієвіших мотиваторів. Любов до грошей, прагнення до фінансового благополуччя сьогодні використовується не тільки роботодавцями, але й владою для того, щоб змусити людей піклуватися про своє здоров'я. А, втім, влада турбується не тільки про людей, а й про гроші, які економіка втрачає через зайвої ваги. У огрядних людей багато проблем зі здоров'ям - це проблеми з серцем, судинами, цукровий діабет і багато інших. Чим успішніше вдасться вирішити проблему ожиріння, тим рідше людина буде брати лікарняні, і тим більше користі буде приносити країні. Тому схуднути означає стати не тільки красивіше, але і здоровіше, а також ефективніше на роботі. У яких країнах людям платять за схуднення?

 Схуднути і заробити


Великобританія

У 2011 році у Великобританії за ініціативою міністерства охорони здоров'я був запущений проект по заохоченню людей, які зуміють схуднути. Бюджет проекту склав 75000 фунтів.

Програма була названа «фунти за фунти» (англійською Pounds for Pounds), що означає виплату фунтів стерлінгів за позбавлення від фунтів ваги. Кожен учасник за час участі у програмі та виконання всіх приписів отримав приблизно 185 фунтів (сума відрізнялася залежно від досягнутих успіхів). Завдяки проекту майже половина активістів, які стали менше їсти і більше займатися спортом, скинули більше ніж п'ять відсотків маси тіла. 23, 6% тих, що худнуть домоглися ще більшого - позбулися більше, ніж від 10% зайвої ваги.

Середня вага бажаючих схуднути і заодно заробити був більш 100 кілограмів. Учасники були середнього віку, число жінок перевищувала кількість чоловіків.

За 13 місяців дії проекту поставлених цілей в схудненні домоглися трохи більше третини взяли участь у проекті. Проте навіть з урахуванням вибулих середній показник схуднення склав приблизно 4 кг.

Учасники проекту, а таких налічувалося 402 людини, не тільки поліпшили фігуру, але й змогли поповнити свій бюджет. За старання вони отримали від 70 до 425 фунтів.

Відзначимо, що Британія пішла на фінансове заохочення громадян не просто так. Справа в тому, що в країні проблема зайвої ваги стоїть особливо гостро. За даними мінохоронздоров'я від ожиріння страждає як мінімум 12000000 дорослих і мільйон діточок.

Канада

Ще одна країна, де жителям платять за схуднення, - це Канада. Статистика повідомляє, що в даний час від ожиріння страждає 17% канадців.

Влада робили чимало спроб змінити харчування громадян та спонукати їх до активних занять фітнесом, проте ніяких значних поліпшень досягнуто не було. І тоді держава вирішила виділити кошти на заохочення тих, хто візьметься за свою фігуру і здоров'я.

Гроші, які традиційно витрачалися на соціальну рекламу або малоефективні проекти, було вирішено витратити інакше. Влада вирішила виплачувати винагороду безпосередньо людям, які правильно харчуються, займаються фітнесом і худнуть. Чек за схуднення виписувався на чималу суму - 5000 доларів щорічно, які людина могла витратити на корисні продукти, оплату басейну та спортивної зали та інші атрибути здорового способу життя.

 Схуднути і заробити


ОАЕ

В ОАЕ теж борються з ожирінням за допомогою грошей, а точніше, золота. Адже проблема зайвої ваги на Близькому Сході також стоїть гостро. Поширеність закладів фастфуду та непопулярність фітнесу роблять свою справу. Гідною відповіддю нездоровому способу життя стали конкурси по схудненню, в яких за успіхи в боротьбі із зайвою вагою вручаються золоті злитки.

Змагання організовуються міським управлінням Дубая, проте взяти участь у них можуть не тільки корінні жителі, але і всі, хто проживає в Дубаї. Нагороди засновуються для всіх, хто зміг скинути від 2 і більше кілограмів за два місяці, вдаючись лише до корисних методам позбавлення від зайвої ваги. За кожен скинутий кілограм учасники отримують по 1 граму золота.

Слід зазначити, що в другому конкурсі, який пройде в Дубаї цього літа і восени 2014 року, зможуть брати участь не тільки дорослі, а й діти. Якщо дитина учасника також скине від 2 кг, нагорода збільшиться в два рази. Сім'ям дозволяється залучати двох дітей віком до 13 років.

За словами глави муніципалітету Дубая Хусейна Насера ​​Лута, в 2014 році пріоритет відданий сімейному схудненню, адже від ожиріння страждають не тільки дорослі, а й діти, а значить, підхід повинен бути комплексним.

У місцевих ЗМІ повідомляється, що конкурс проходитиме з 15 липня до 15 вересня. Реєстрація для учасників проводиться по інтернету, а також у деяких популярних місцях Дубая.

Торік учасники отримали 16 кілограмів золота, на які було витрачено близько 540 000 доларів. Є до чого прагнути, чи не так?
Автор: Марина Тумовская


 Плоский живіт за 4 тижні - програма дій
 Повні стегна і ноги - це ще можна пережити, це навіть дуже хвилює багатьох чоловіків. Але мало хто хоче миритися з випирає животом. І правильно: ніщо так не псує фігуру жінки як відсутність талії і великий живіт.

Чому він з'явився?

Перерахуємо найважливіші причини, які провокують появу жиру у жінок в області живота (це може бути один з пунктів або сукупність кількох):

- Надмірно калорійне харчування. Переїдання і споживання великої кількості десертів призводить до зайвих калоріях, яким нікуди діватися, хіба що - в жир.

- Споживання їжі, що містить шкідливий холестерин. Як правило, його дуже багато в дуже жирній їжі.

- Малорухливий спосіб життя.   Відсутність руху не дозволяє спалювати калорії, які переходять в жир.

- Стреси і нервову напругу. У виразі «Це клубок нервів», як в будь-якому жарті, є частка правди. Великий живіт часто є наслідком стресів і напруженого дня. Якщо ви нервуєте, виробляється кортизол, який заважає втраті жиру.

- Порушення травлення.   Якщо ви часто відчуваєте запори, токсини накопичуються в організмі. Ваше тіло починає запасати жир навколо талії і на животі, щоб захистити вас від дії токсинів. Тобто, жир в області живота може сигналізувати про серйозні збої в шлунково-кишковому тракті.

Три кроки на шляху до плоского живота

Ми пропонуємо вам програму дій, яка складається з основних трьох кроків:

1. Очищення кишечника, позбавлення від жиру на животі - 1-а і 2-й тиждень.

2. Фізичні вправи - третій і 4-й тиждень.

3. Дієта - третій і 4-й тиждень.

Розглянемо кожен крок докладно.

1. Очищення кишечника, позбавлення від жиру на животі

Якщо очистити кишечник можна відносно швидко, то для того, щоб позбутися від жиру - потрібно багато часу, регулярність, терпіння і істотні зусилля. Жир піде поступово, і перші результати ви побачите через кілька днів після початку Трикроковий програми.

Очищення може тривати від 1 дня до 2 тижнів. І для цього є кілька основних способів, кожен з яких бажано проводити після консультації з лікарем:

- Детокс-день або детокс-дієта. Часу мало? Тоді проведіть хоча б 1 день тільки на очищувальних стравах. Це може бути день на смузі, коктейлях, супах або фруктах. У цей час відмовтеся від мучного та солодкого, тоді швидко побачите ефект. Але ефективно очиститися допоможе вживання очищувальних напоїв і страв протягом 2 тижнів.

 Плоский живіт за 4 тижні - програма дій


- Клізма.   Цей сумнівний, на перший погляд, метод дозволяє схуднути, іноді це може бути втрата до 20 кг! Спосіб розрахований на 2-тижневий курс очищувальних клізм. Під час проведення курсу клізм слід дотримуватися особливу дієту: є тільки пісні страви. Режим: дві клізми в день протягом 2 тижнів (у першій половині дня та ввечері).

Після очищення необхідно відновити кишечник за допомогою висівок, що теж сприяє зниженню ваги. Рекомендується споживати в день 30 грам висівок і обов'язково пити багато води.

2. Вправи для живота

Після того, як пройшло очищення, - переходьте до фізичних навантажень, спрямованим на м'язи живота. Одночасно з цим слід дотримуватися певної дієти, але про це в пункті 3 (нижче). Вправа на прес потрібно робити не менше 2 тижнів, щоб побачити хороший результат.

Почніть тренування з обруча.   Вправи з обручем дозволять м'язам живота зігрітися, поліпшать кровообіг і активізують обмін речовин. Далі - приступайте до вправ на прес. Під час тренування стежте за диханням, і поступово збільшуйте навантаження. По завершенню ви повинні відчувати втому в м'язах і взагалі, краще не берегти себе - тоді результати точно вас порадують.

- Вправа для верхніх м'язів преса.   Початкове положення: лежачи на підлозі на спині із зігнутими колінами. П'яти - максимально близько до сідниць. Руки - під голову, лікті - в сторони. Підніміть тулуб і дотягніться ліктями до колін. Повторюйте 30 разів.

- Вправа для бічних м'язів преса. Все те ж саме, що і в попередній вправі, але піднімаючи тулуб, по черзі торкайтеся правим ліктем лівого коліна, а лівим ліктем - правого коліна. Повторюйте 30 разів.

- Вправа для преса. Початкове положення: лежачи на спині, руки і ноги витягнуті. Одночасно піднімайте прямі руки і ноги, намагайтеся торкнутися кистями пальців ніг. Повторюйте не менше 20 разів.

- Вправа для верхніх черевних м'язів.   Початкове положення: лежачи на спині, руки під головою, лікті - в різні боки. Піднімайте тулуб на 60 градусів і повільно повертайтеся у вихідне положення. Повторюйте до тих пір, поки не відчуєте втоми у верхньому відділі преса.

 Плоский живіт за 4 тижні - програма дій


3. Дієта

Дотримуйтесь нескладні правила, які допоможуть сформувати м'язову масу і позбутися від жиру:

- Не переїдайте.

- Включайте більше продуктів з клітковиною.

- Виключіть ті продукти і страви, які мають високі концентрації калорій і жиру.

- Останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж за 3 години до сну.

- Хороший результат дає дробове харчування. Це означає, що потрібно харчуватися часто (до 6 разів на день) і маленькими порціями. Важливо не мати почуття голоду, їсти більше овочів і фруктів, а також щодня пити не менше 2 літрів води щодня.

- Відмовтеся від алкоголю, якщо ви не хочете накопичувати жир на животі. Тому що алкоголь робить процес травлення непередбачуваним і некерованим.

- Добавки з риб'ячого жиру допомагають спалювати жир.

Якщо часу не вистачило

Якщо ви все-таки не встигли впоратися з випирає животиком, не зупиняйтеся і продовжуйте свої зусилля. Можливо, вам не вистачило все лише декількох днів. А щоб не комплексувати на пляжі - купіть правильний купальник, що маскує зайвий обсяг на талії та животі.

 Плоский живіт за 4 тижні - програма дій


Основні прийоми, які приховують небажані форми, - це драпірування і колірні акценти. Вам буде потрібно купальник, який має складочки в районі живота. Ще один варіант - забарвлення колор-блокінг, яка робить фігуру в цілому стрункішою (з бічними вставками контрастного кольору, або розділяє купальник по талії). Темний і чорний колір, що потрапляє на животик - також гарне колірне рішення для вас.
Автор: Василина Кузіна