Підводний вело-фітнес, або навіщо у воді велосипед?
 Напевно, мало хто сумнівається в користі водних процедур і велосипедних прогулянок для підтримки гарної форми. Так чому б не об'єднати ці заняття і не спробувати аквабайкінг - одне з найпопулярніших напрямків європейських фітнес-клубів?

У Росії аквабайкінг більше відомий як екстремальний вид спорту. Але в Європі так стали величати ще й один з новомодних видів фітнесу, який був винайдений в Італії для оздоровчих, реабілітаційних та спортивних тренувань. Зараз він швидко набирає популярність у Франції, Німеччині, Бельгії, поступово освоюючи і наші терени.

 Підводний вело-фітнес, або навіщо у воді велосипед?


Хороший для всіх

У аквабайкінге гармонійно поєднуються елементи аквааеробіки і велоспорту. Суть занять проста: людина, що знаходиться по груди у воді, крутить педалі велотренажера, спеціально поміщеного в басейн. За рахунок водного опору, посилюється м'язове навантаження, інтенсивно впливаючи на спалювання калорій. Ті, хто невпевнено відчуває себе у воді і боїться плавати, можуть сміливо сідати за кермо підводного велосипеда. Безпека аквабайкінга гарантує стійке положення тренажера і пильне спостереження досвідченого тренера.

Аквабайкінг підійде для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Для нього практично немає протипоказань. З ним навіть ледарі, що уникають тривалих тренувань у спортзалі, можуть добитися відмінних результатів. Це ідеальний вибір для любителів водних видів спорту, а також для тих, хто через погодні умов змушений відкласти щоденні велопрогулянки. Аквабайкінг гарний у будь-яку погоду і пору року. З ним не страшно намочити волосся і застудитися.

 Підводний вело-фітнес, або навіщо у воді велосипед?


Ворожий до целюліту

Об'єднуючи переваги їзди на велосипеді і дренажний масаж, аквабайкінг дозволяє розгладити непіддатливі апельсинові скориночки і прибрати небажані жирові відкладення за досить короткі терміни. Завдяки водонепроникності педалей, яка залежить від обраної для їх роботи інтенсивності і швидкості, результати з'являються швидше, ніж при їзді на звичайному велосипеді.

Без болю і великих силових витрат помітно зміцнюються м'язи стегон, живота і сідниць - одних з найбільш проблемних зон у жінок. У процесі занять тренери радять використовувати різні положення тіла (стоячи на педалях, в нахилі), зворотне обертання, збільшувати або зменшувати швидкість і ін., Що дозволяє м'язам краще працювати, удосконалюючи різні частини тіла. При цьому тиск води діє на шкіру як дренаж, роблячи її гладкою і пружною.

Ще одна перевага аквабайкінга: тепло у воді не відчувається, що захищає організм від теплового навантаження, яке швидко можна отримати під час занять в тренажерному залі. Це дозволяє збільшити час тренувань, а, отже, спалювати більше калорій (близько 500Кл протягом тридцяти хвилин!).

 Підводний вело-фітнес, або навіщо у воді велосипед?


Корисний для судин і хребта

Аквабайкінг часто рекомендують вагітним і літнім жінкам, які бажають залишатися у формі, незважаючи на стан здоров'я і вік. Це заняття дозволяє полегшити біль у спині, викликану вагою дитини або хворобою хребта. Після пологів їзда на підводному велотренажері допомагає швидко знайти колишню форму і вагу тіла.

Аквабайкінг - один з травмонебезпечних видів фітнесу: за рахунок невагомою легкості рухів під водою завдати шкоди суглобам досить складно. І подібний вид фізкультури корисний навіть тим, хто страждає остеопорозом. Під час занять зміцнюється венозна та лімфатична системи, що є відмінною профілактикою від варикозу. Регулярні тренування на підводному велосипеді добре покращують роботу серця, збільшують його витривалість і захищають від серцево-судинних захворювань.

Завдяки простим і корисним заняттям аквабайкінг завойовує все більше і більше прихильників по всьому світу. Спробуйте його і ви!
Автор: Альбіна Рогова


 Лимонадний дієта повертається
 Пітер Глікман, автор так званої лимонадної дієти, по якій худнули свого часу Бейонс, Ештон Катчер, Демі Мур, знову в тренді. Глікман написав нову книгу про очищення і схудненні, що змусило всіх знову звернутися до принципів, виробленим Майстром Очищення (Master Cleanse), як ще називають знаменитого дієтолога.

Друга книга Глікмана називається "The Master Cleanse Coach" . Це знову все про детокс, або очищенні. Автор книги вважає, що після першої хвилі захоплення його планом очищення і схуднення в Інтернеті і пресі з'явилася велика кількість занадто вільних інтерпретацій методу. Це й змусило Глікмана ще раз нагадати базові правила Детокс, а також дати нові поради всім худне.

 Лимонадний дієта повертається


Якщо ви ще не пробували детокс, то, напевно, не раз чули про це модному захоплення. Він обіцяє швидку втрату ваги і сяйво шкіри.

Чому дієта називається іноді «лимонадної»? Справжня дієта Глікмана припускає 10-денний курс, протягом якого слід підживлювати себе фрешами і чаями . А свою назву дієта отримала від основи, на якій будується очищення - це лимонад домашнього приготування. А простіше кажучи, лимонна вода (вода з додаванням свіже вичавленого лимонного соку або часточок лимона з цедрою). Крім лимонної води 10 днів слід включати в раціон очищаючі продукти й напої: такі як кайенский перець, кленовий сироп, вода. На додаток до цього - проносні чаї і солона вода вранці (на літр води 2 столові ложки морської солі).

Головне обмеження протягом 10-денного Детокс - ніякої твердої їжі. І не дивлячись на такі суворі правила, доктор Глікман обіцяє, що кожен новий день дієти ви будете почувати себе краще і бадьоріше.

Винахідник лимонадного очищення, звичайно, не Глікман. У 1940-х роках існувала дієта Клінсі   (від англ. cleance - очищення), вона була пізніше описана Стенлі Берроузом в 1976 році, а Пітер Глікман сформулював принципи свого плану схуднення тільки в 2004 році, коли вийшла його перша книга "Lose Weight, Have More Energy & Be Happier in 10 Days"   (Схудни, зарядись енергією і стань щасливішим за 10 днів). З цього часу лимонадний дієта стає популярною в Голлівуді, а в 2006-му році був відзначений справжній бум дієти від Майстра Очищення. Сам Глікман каже, що його електронні програми з описом плану харчування для iPhone були закуплені в 52 країнах світу.

 Лимонадний дієта повертається


Лимонадний дієта

Інші назви цієї дієти - Master Cleanser , Дієта на кленовому сиропі, лимонадну очищення, лимонна дієта, дієта Бейонс (вона майже миттєво схудла на цій дієті для ролі у фільмі Dreamgirls). Основна мета дієти - очищення, хоча багато хто її послідовники (Бейонс, Робін Ківерс, Демі Мур) значно втратили у вазі.

 Лимонадний дієта повертається


Очищення (або детокс, детоксикація) - видалення з організму будь-яких токсинів (отрут). Це можуть бути привнесені в організм отрути (такі як миш'як, хімічні речовини, що викликають рак), а можуть бути речовини, що містяться в організмі (відходи, що не були виведені організмом, якщо їх не усунути - вони викликають різні захворювання, наприклад, подагру) . Токсини не вбивають, але їх наявність призводить не тільки до захворювань, але робить людину втомленим, млявим, постійно схильною до стресів.

Чому люди, наступні очисній дієті, худнуть? Справа в тому, що більшість токсинів утримуються в нашому організмі завдяки жировим клітинам. Виводячи з них токсини, ви мимоволі позбавляєтеся від зайвого жиру, і як наслідок, від зайвої ваги.

Є неправильне трактування лимонадної дієти, коли говорять, що в якості рідини використовується тільки лимонна вода. На додаток до лимонаду можна випивати інші напої, що усувають токсини:
- Чашка проносного трав'яного чаю щовечора і вранці.
- Солона вода вранці і вечорам, вона омиває травні органи і ліквідує слиз.

 Лимонадний дієта повертається


Помилковим є варіанти, коли в коктейлі додається протеїновий порошок або желатин. Це вже неточні прочитання справжнього Глікмановского Детокс. Адже головний принцип очищення - це 10-денний відпочинок для всієї травної системи.

Коли закінчувати дієту? Це питання Глікман визначив досить чітко, через 10 днів. Проте в другій своїй книзі дає нові рекомендації. Деякі його пацієнти використовували дієту до 45 днів. А зрозуміти, що ви очистилися грунтовно, вам допоможе простий знак - наліт на язиці. Якщо його не буде, то це говорить про вдале очищенні.

Вихід з лимонадної дієти

Важливо виходити повільно, - вважає Пітер Глікман. Можливо, перші кілька годин будуть неприємні відчуття - нудота і навіть біль. Але цього можна уникнути. Доктор радить пробіотики. Вони містять хороші бактерії, які виробляють деякі вітаміни. У процесі очищення вітаміни можуть вимиватися з організму, тому потрібно терміново відновити їх баланс. Продукти з пробіотиками легко повертають до звичного харчування.
Автор: Юлія Шестакова