Модний експеримент: ходжу на зумба-фітнес
 Після обідньої перерви дві мої колеги по роботі повернулися з видом справжніх змовницею. «Віта, ми тільки що були в солярії і нам дали запрошення на ТАКЕ ...», - інтригувала одна з них. «Так-так, нам вручили запрошення на пробні безкоштовні уроки по зумба-фітнесу», - тут же не втрималася і розкрила інтригу другого. Звучало і справді інтригуюче. Зумба-фітнес ... Уява відразу ж намалювала просторий зал, в ньому одягнені в модну спортивну одяг люди запально рухаються під латиноамериканські ритми. Забігаючи вперед, відразу скажу, що моя уява мене не підвело. Тому як на зумба-фітнес я дійсно потрапила по одному з вищезгаданих запрошень. Потрапила, випробувала цю модну новинку на собі і вже готова поділитися подробицями цього фітнес-відкриття з вами.

З одного боку, тренування по зумба-фітнесу виявилася багато в чому схожа на класичне групове заняття фітнесом. Адже ви приходите в спортивний клуб, переодягаєтеся в зручний спортивний одяг та взуття на твердій підошві. Потім приєднуєтеся до групи, знайомитеся з тренером, який протягом заняття допомагає розучувати вам спортивно-танцювальні зв'язки і стежить за правильністю їх виконання. Словом, звична вам схема відвідування групового спортивного заняття. Тривалість зумба-тренування теж класична - 1:00.   З іншого боку, зумба-фітнес - досить незвичайна тренування. І ось чому. Як я вже згадувала на початку статті, моя уява підказало мені, що зумба якось повинна бути пов'язана з запальними латиноамериканськими ритмами. І дійсно, тренування почалося з того, що усміхнена дівчина-тренер включила диск з сальсою і показала нам кілька простих зв'язок цього популярного танцю. Я завжди підозрювала, що я люблю сальсу. Завдяки зумба-фітнесу я на практиці в цьому переконалася. Мої стегна ожили, я рухалася без перерви і, не відчуваючи втоми. Це було так здорово, так легко!

Тільки коли тренер попередила про зміну ритму на танго, я помітила, що спітніла, і моя спортивна майка покрилася мокрими плямами. Оце так! Як же приємно тренуватися в танці. Чи не виснажливо повторюючи підйоми корпусу, роблячи нескінченно нудні класичні випади, сиве й жими, а невимушено розучуючи танцювальні зв'язки, та ще й такі динамічні і чуттєві одночасно.

 Модний експеримент: ходжу на зумба-фітнес


Слідом за сальсою і танго послідували ритми ча-ча-ча, трохи більш спокійна бачата, потім реггетон, Боллівуд, мамбо, кумбія, каліпсо, афро, меренга, самба і т.д. і т.п. Всього й не згадаєш. Скільки, виявляється, течій в латиноамериканському танці! Завдяки їм розслабляєшся, відчуваєш себе більш жіночною, бажаною, починаєш краще керувати своїм тілом, дружити з ним. І все це між іншим, немов ти на танцювальній вечірці, а не на спортивному тренуванні. З тією лише різницею, що ти танцюєш НЕ інтуїтивно і аматорськи, а під кураторством професійного тренера, який підкаже потрібне рух, відкоригує твою неточність. До речі, тренер орієнтується на рівень підготовки групи і новачкам, природно, показує найбільш прості зв'язки. Тому щось виходить вже відразу. І це здорово мотивує займатися далі. Адже перший успіх завжди окрилює новобранців!

Спостерігаючи за умілими гармонійними рухами тренера, я помітила на її руках дзвінкі яскраві браслети. Дівчина-наставник в танці то й справа стріпувала руками, і браслети запально подзвонювали, немов запрошуючи всю групу танцювати ще динамічніше. Ми безперервно переміщалися по залу, підстрибували, поплескували. Серце шалено калатало в грудях. У коротких перервах нам давали можливість отхлебнуть трохи води, щоб знову без залишку віддатися запальному ритму. Тут я зрозуміла, що зумба-фітнес - ще й чудова кардиотренировка. І вже, звичайно, поєднуючи цей новий вид спортивного тренування з помірним здоровим харчуванням, абсолютно реально привести всі основні групи м'язів в тонус і схуднути.

По завершенні тренування настрій був чудовим. Хотілося гори згортати. У голові так і стукали кубинські ритми. Я абсолютно відволіклася від робочої офісної рутини, від сімейних турбот і поринула у світ танцю та позитиву, відчула себе гнучкою і сексапільною. А ще я подумала про те, що розучують на зумба-фітнесі зв'язки мені могли б знадобитися на танцювальному полі в нічному клубі, де ми любимо час від часу відпочивати з подругами.

За останні роки з метою підтримки іміджу спортивної дівчини я випробувала на собі найрізноманітніші види фізичного навантаження від домашніх занять фітнесом, китайською гімнастикою і групових занять статичним пілатесом і степ-аеробікою до індивідуальних занять з тренером у тренажерному залі. Тому з усією відповідальністю можу заявити: зумба-фітнес - відмінна альтернатива класичної спортивної тренуванні, особливо, якщо для занять останньої вам не дістає мотивації. І в цьому сенсі зумба-фітнес став справжньою знахідкою для мене і одним з найвдаліших модних експериментів!

 Модний експеримент: ходжу на зумба-фітнес

Автор: Наталя Гришко


 Модний експеримент: на дієті «Мінус вечеря»
 В описі цього модного дієтичного експерименту не шукайте традиційних фото в стилі «До і після». І до дієти, і на виході з неї моє тіло не змінилося радикально. Не змінилося з однієї простої причини: в мені немає десятків зайвих кілограмів, позбавлення від яких помітно позначилося б на моїй фігурі. Я не опускаюся до накопичення в собі такої кількості «тілесного мотлоху».

«Мінус 32 кг за два тижні! »,« Бока і живіт вже зникнуть через тиждень! »,« Як схуднути на 75 кг за 2 місяці »: напевно ви ні раз в соціальних мережах і популярних інтернет-порталах натикалися на подібні посилання. Але я не вірю в диво-схеми, які за лічені місяці або навіть тижні дозволяють безповоротно позбутися величезного обсягу жиру, який деякі люди збирають в собі роками. І той, хто хоч раз брав себе в руки і працював над коригуванням свого тіла за допомогою дієти і спортивного навантаження, знає, який це тяжка праця і якого титанічного зусилля волі і терпіння він вимагає. Причому, чим старше ми стаємо, тим складніше дається позитивний результат у справі схуднення. А тому я не реагую на усмішки знайомих, які на мою рішучість схуднути дивуються: «Ну, куди тобі худнути? Ти і так струнка! ».

Так, 2-3 зайвих кілограми, які я помічаю час від часу на своїх підлогових вагах при зважуванні, дійсно непомітні для оточуючих. Але ж огрядність саме з цього і починається - з 2-3 зайвих кілограмів, які не особливо й помітні з боку.   Але варто махнути рукою на ці перші дзвіночки ожиріння (про них адже ніхто крім вас не знає), як слідом за двома-трьома з'являються п`ять зайвих кілограмів, а потім і всі десять. І тут вже знайомі починають робити зауваження зовсім іншого роду: «Якось ти, по-моєму, вже через чур поправилась». Тільки виправити це «через чур» вже куди складніше, ніж непомітні 2-3 кілограми.

Ось тому я забила тривогу вже зараз, коли замість звичних 58-59 кг мої підлогові ваги показали 62 кілограми, і сіла на дієту під самодостатнім назвою «Мінус вечеря» . Чому з самодостатнім? Та тому що її назва одночасно повідомляє нам і про її суті. І полягає вона в тому, що з денного раціону необхідно виключити вечірній прийом їжі. Зовсім. Зауважте, мається на увазі не вечеря до 18.00, а відсутність такого зовсім.

Цю дієтичну схему я зважилася випробувати тому, що рік тому на ній успішно схуд мій чоловік. Саме його позитивний приклад надихнув мене повторити його подвиг. День перший давався важко. Важко психологічно. Вечеря для мене - офісного працівника - це віддушина після напруженого трудового дня, чисте задоволення, а не тільки і не стільки задоволення фізіологічної потреби. А тому відмовити собі в задоволенні смачно не поспішаючи повечеряти виявилося дуже складно.   Але чоловік обіцяв, що я швидко звикну, і мав рацію. Навіть другий вечір дієти вже дався легше. Ще через пару днів я зрозуміла, що, чи не вечеряючи, вивільняю багато вечірнього часу. Адже не потрібно готувати або розігрівати їжу, витрачати час на саму трапезу, яка затягується через паралельного перегляду телевізора, а потім ще й на миття посуду.

Таким чином, сівши на дієту «Мінус вечеря» я снідала традиційно, а мій останній повноцінний прийом їжі припадав приблизно на 13.00. і, як будь-який обід, складався з половини порції супу, салату і невеликого м'ясного або рибного блюда. По поверненню ж з роботи додому після 18.00 я дозволяла собі лише невелику чашку кефіру та пару фруктів (наприклад, ківі).

Паралельно з ударним обмеженням в їжі я почала щодня займатися китайською гімнастикою «П'ять перлин», спрямованої на всі основні групи м'язів, виконувати підйом зігнутих і прямих ніг у висі на шведській стінці і по 100 разів на день втягувати в себе живіт для додання пресу тонусу. Також моя щоденна спортивне навантаження включала 30 напівприсідань для позбавлення від целюліту на стегнах і сідницях. Для посилення ефекту паралельно із заняттями спортом я почала застосовувати антицелюлітний крем для проблемних ділянок фігури.

 Модний експеримент: на дієті «Мінус вечеря»


Перші дні вага стояв на місці. Це дуже засмучувало. Адже я докладала стільки зусиль для схуднення, а воно ніяк не виявлялося. Єдиною мотивацією залишалося схвалення чоловіка, і це вже було не мало. Але приблизно через тиждень підлогові ваги з кожним зважуванням стали показувати зниження моєї ваги. Це не були десятки кілограм. В цілому за три тижні на дієті «Мінус вечеря» пішло близько 2, 5-3 кг. Це вже був справжній успіх!   Схуднення відразу відчулося на гардеробі: ослабли пояса на улюблених спідницях і брюках, які перестали передавлює мені талію. Також помітно більш естетично стали виглядати лінії моїх передпліч, які разом з животом завжди округлювалися в першу чергу під час набору мною ваги. Обходитися без вечірнього прийому їжі стало звично, а що з'явилося відчуття легкості відбило бажання чимось перевантажувати свій шлунок ввечері.

Починаючи з четвертого тижня, свій офіційний вихід з дієти я зазначила походом в лазню, де крім чергування гарячої парної з зануренням в басейні з прохолодною водою, подарувала своєму новому схудлі тілу скрабірующую процедуру за допомогою натирання шкіри звичайної харчовою сіллю.

Вже минуло кілька тижнів з моменту закінчення мого модного експерименту з дієтою «Мінус вечеря». Тепер мій вечірній прийом їжі припадає приблизно на 18.30 і складається з невеликої порції квашеної капусти з хлібцями (чисті висівки).   Моя вага продовжує потихеньку знижуватися, незважаючи на те, що на вихідні час від часу я даю собі волю у вигляді пізнього алкоголесодержащіх коктейлю і закусок до нього в приємній мені компанії. Це зайвий раз доводить, що тілу важливо повідомити імпульс до схуднення, і воно саме візьме з часом курс на задане вами напрямок, навіть дозволяючи вам при цьому невеликі поблажки у вигляді пізніх святкових фуршетів з нагоди.

Так уже влаштовано в нашому світі: щоб щось отримати, потрібно від чогось відмовитися. І відмовившись від вечері, я отримала свої мінус 3 кг зайвої ваги, чого і вам бажаю. І нехай всі ваші експерименти будуть вдалими!

 Модний експеримент: на дієті «Мінус вечеря»


Всі фото з особистого архіву автора.
Автор: Наталя Гришко