Кріоліполіз - легкий спосіб схуднути
 Сьогодні схуднути мріють багато. І косметологи давно пропонують безліч унікальних способів, від хірургічних до щадних. Існує сотні дивовижних дієт і спортивних заходів для зменшення ваги і обсягів, є психологічні впливу, а так само гормональні таблетки для нормалізації обміну речовин. Але всі мріють про спосіб, який дає результати без особливих зусиль.

Технології не стоять на місці, і вже сьогодні можна за допомогою апаратних впливів прибрати зайвий жир. Можливостей багато, але одним з нових унікальних методів є кріоліполіз. Ця процедура допомагає прибрати з проблемної зони до 25% жиру всього за один сеанс. І в неї немає побічних ефектів і серйозних протипоказань.

Заморожування для схуднення

Вчені займаються проблемою зайвої ваги багато років. Виявилося, що зігрівання менш ефективно при спалюванні жиру, ніж охолодження. Масаж, сауни, обгортання дають ефект, але короткочасний, вага швидко повертається. Холод же здатний повністю зруйнувати жирову клітину, що дуже схоже на ліпосакцію, тільки без надрізів.

Кріоліполіз - це вплив на конкретну область низькими температурами. При цьому охолоджується саме підшкірний шар жиру, а не шкіра або внутрішні органи. При впливі близько 30 хвилин клітини гинуть через руйнування мембран. А потім виводяться природним чином через кров і лімфу.

Процедура знищує до 25% жирових відкладень в даному районі, але результат помітний лише через 3 тижні. Повний ефект варто чекати через півтора місяці. Повторна процедура можлива не раніше, ніж через 30 днів після першої. Зазвичай рекомендують не більше 3-х відвідувань для однієї області.

У процесі людина не відчуває негативних відчуттів. Вельми дивне почуття виникає, коли шкірна складка «засмоктується» апаратом, а потім залишається лише легке поколювання і відчуття прохолоди. Процедура проводиться зазвичай лежачи. У цей час можна почитати або зробити розслаблюючу маску для обличчя.

Кріоліполіз використовується для живота, стегон, рук, але абсолютно не підходить для обличчя та підборіддя.

 Кріоліполіз - легкий спосіб схуднути


Кому можна використовувати кріоліполіз

Вплив холодом має мало протипоказань. Цукровий діабет, вагітність, онкологія, травми худне ділянки. Якщо цих проблем немає, що скористатися процедурою можна. Лікарі не рекомендують користуватися апаратом під час менструації.

Щоб усе пройшло гладко, складка шкіри повинні захопити апаратом. Якщо жировий прошарок невелика, що це стає проблематичним. Саме тому кріоліполіз більш корисний повним жінкам.

Але ця процедура не стає панацеєю від зайвої ваги. При ожирінні необхідно не локальне вплив, а комплекс заходів, які не тільки видалять жир, але й відновлять обмін речовин. Спортивні заходи, правильне харчування і процедури можуть доповнити кріоліполіз, а так само гарантують, що вага не повернеться. А ще відмінним доповненням стане масаж ділянки, щоб всі загиблі клітини швидше покинули організм.

Головна перевага даного способу - відсутність хірургічного втручання, а так само гематом або інших видимих ​​слідів на поверхні шкіри. Триває кріоліполіз від 30 хвилин до однієї години. Після процедури немає неприємних відчуттів. Працездатність не порушується.

 Кріоліполіз - легкий спосіб схуднути


Ліпосакція або кріоліполіз?

Багато років жінки прибирали зайвий жир за допомогою хірургів. Після навіть самої делікатної подібної процедури доводилося носити спеціальне тягне білизну. Відразу після операції виникали гематоми, а так само стан шкіри і рівність поверхні ніхто не гарантував.

Сьогодні йти до хірургів вже не актуально. Є багато способів прибрати жир за лічений час без порушення зовнішніх покривів. І кріоліполіз - оптимальне рішення таких проблем. Звичайно, за одну процедуру неможливо прибрати повноту на всіх частинах тіла, але поступове вплив допоможе прибрати жирову тканину.

При кріоліполіз клітини знищуються, кількість жирової тканини зменшується. На відміну від дієт, коли клітини лише стають менше в обсягах, при процедурі заморожування вони гинуть, а значить, процес повернення назад до повноти вельми ускладнений. Звичайно, гарантувати, що через кілька років дані кілограми не повернуться, поки ніхто не може, але перші результати дуже радують відвідувачок салонів.

Процедура кріоліполіза не безплатна. Сьогодні її вартість дуже варіюється від регіону країни. Кріоліполіз пропонують зробити професійні клініки та салони краси. Залежно від рівня даної організації буде змінюватися і ціна. Порівняно з ліпосакції, заморожування дешевше як мінімум в 2 рази, а так само не потрібно перед проходженням здавати аналізи. Але консультація з фахівцем для виявлення протипоказань все-таки вітається.

Схуднення - це процес, який може займати велику кількість часу. Важливо не тільки прибрати зайві кілограми, а ще й запобігти їх повернення. Апаратні методи дозволяють знижувати вагу, коригувати форми, але іноді необхідно комплексне обстеження, щоб зрозуміти причину появи зайвої ваги.
Автор: Марина Сонячна


 Якщо ви вирішили бігати: секрети спортсменів
 З усіх тренувань ви вибрали біг? Вітаємо, це найбільш доступний і ефективний вид фітнесу. Але при всій простоті занять деякі хитрощі знати не завадить. Отже, початківцям бігати присвячується!

Вам допоможуть 10 секретів бігу, які повинен знати кожен початківець бігати.

1. Поступовість.   Не переривайте біг різко. Якщо вирішили зупинитися, а також в кінці кожної пробіжки (і кожного етапу пробіжки) спочатку переходите на біг підтюпцем в повільному темпі. Менш інтенсивні рухи допоможуть поступово відновити частоту серцевих скорочень і дихання. Не забувайте про розтяжці після пробіжки.

2. Крос-тренінг.   Не сподівайтеся, що для тонусу м'язів і схуднення вам достатньо буде тільки пробіжок. Золоте правило всіх бігунів - навантажувати себе різноманітними тренуваннями. Це покращує показники бігу. Їзда на велосипеді, плавання, ходьба, аеробіка, йога - ці заняття не повинні бути забуті. Хоча б раз на 2 тижні замініть пробіжку на будь-яку іншу активність. Це позбавить рутинності, а також допоможе опрацювати ті м'язи, які в бігу НЕ задіюються. Побачите, що після незвичних навантажень ви станете краще бігати.

3. DOMS.   Цим терміном спортсмени називають хворобливі відчуття в м'язах після дуже інтенсивних тренувань. Вони тривають зазвичай 1-2 дні, але доставляють багато дискомфорту. Особливо ці відчуття знайомі новачкам, які занадто форсують події. Іноді стан, іменоване DOMS, супроводжується не тільки болями в м'язах, але і нудотою, втомою, виснаженням. Тому краще спробувати його позбутися простими шляхами:

- Перед пробіжкою випийте чашку або дві кави або чаю (з кофеїном), щоб збільшити м'язову силу і витривалість і знизити ймовірність хворобливих відчуттів.

- Закуски повинні бути з низьким вмістом жирів і високим вмістом вуглеводів, показаний також білок.

- Не забувайте розігрітися, перш ніж почати біг.

- Якщо доводиться зробити зупинку під час тренування, не припиняйте рухатися, відпочивати краще в русі, знижуйте тільки інтенсивність рухів.

- Пийте воду кожні 15 хвилин під час тренування, щоб уникнути зневоднення.

- Відразу після тренування закуска повинна бути з вуглеводами і білками (співвідношення вуглеводів до білків 4: 1), щоб допомогти відновити втрачені під час занять поживні речовини.

- Хороший масаж у фахівця може принести помітне полегшення.

- Крижана ванна або холодний душ - визнані помічники професійних спотсменов, крижана ванна не вище пояса і не довше 7 хвилин.

 Якщо ви вирішили бігати: секрети спортсменів


4. Удари ніг.   Коли ми бігаємо, на стопи доводиться дуже велике навантаження, вони вдаряються об землю при кожному нашому кроці, навантаження віддає в суглоби і м'язи щиколоток і литок. Щоб знизити небезпеку травм, потрібно правильно приземлятися. Фахівці радять приземлятися відразу на всю поверхню стопи, а не з носка на п'яту, як ми звикли робити при ходьбі.

5. Інтервальна пробіжка.   Це розділення бігу на короткі періоди з різною швидкістю. Тобто повільний біг змінюється періодом більш інтенсивного бігу (настільки швидкого, наскільки можливо). Практикуйте саме такий підхід. Інтервальне тренування важлива не тільки тому, що дозволяє вдосконалюватися в бігу, це також важливо і для більш ефективного спалювання жиру.

6. Взуття.   Щоб уникнути травм, купіть хороші кросівки, призначені для бігу. Вони амортизують удари стоп. І це особливо важливо для страждаючих плоскостопістю, а також тих, хто має ходу з завалювання стопи всередину. Правильно обрані кросівки дозволяють бігати і отримувати від бігу задоволення, а не травми і розтягування.

7. Постава і техніка.   Завжди тримайте руки зігнутими, спину прямо, голову рівно (не нахиляючись убік). Витратьте перші тренування не на біг на витривалість, а на біг в правильній техніці. Це вбереже вас від травм. Занадто великий нахил вперед утруднює дихання і створює дуже велике навантаження на спину. Голову не варто закидати занадто високо, але й дуже нахиляти не варто, це також утруднює дихання.

8. Слідкуйте за часом і відстанню.   Щоб ставити собі щоразу нові завдання, а також аналізувати свої успіхи, обзаведіться такими приладами як секундомір і крокомір. Слідкуйте за тим, які відстані ви пробігаєте. Ставте частіше нові завдання (не тільки на час, але й на відстані). Відстежуйте, наприклад, за скільки ви пробігаєте одне і те ж відстань кожен місяць. Відразу переконайтеся, що результати від тренувань є, і прогресуючі.

 Якщо ви вирішили бігати: секрети спортсменів


9. Знайдіть свій темп.   Спочатку не варто думати про те, щоб бігти швидко і багато. Почати можна з бігу на відстань 3-5 км 3-5 разів на тиждень протягом 5 тижнів поспіль у зручному для вас темпі. Такий початок дозволить вам уникнути травм і дізнатися свій прийнятний темп бігу. Далі переходите до інтервальної пробіжкою, щоб уникнути ефекту плато. Можна влаштовувати собі тільки спринтерські тренування (кожну сьому тренування). Для початківців періоди спринтерських пробіжок можуть бути до 10 хвилин, для досвідчених бігунів - 20 хвилин, для просунутих - 40 хвилин. При появі запаморочення та слабкість інтенсивні пробіжки краще не робити.

10. Біг-розминка.   Якщо ви вибираєте біг не в якості основного елемента тренування, а в якості розігріваючого, а потім йдете в спортзал, то такий біг повинен бути не коротше 5 хвилин. За цей час м'язи можуть почати розігріватися. Менший за тривалістю біг не має сенсу. Але й такий біг слід починати поступово, від менш інтенсивного до більш інтенсивного.
Автор: Юлія Шестакова