Екстремальне схуднення - «зашиваємо» мову
 Як відомо, жінки заради краси і стрункої фігури здатні на багато що. Один з нових і вельми екстремальних методів схуднення - «зашити» собі мову. Як би сильно ви не хотіли з'їсти шоколадний маффин або шматок смаженої курки, це просто неможливо.

Стороннім продуктам вхід заборонено

Автором інноваційного методу схуднення є пластичний хірург Ніколас Чугей (Nikolas Chugay), який працює в Беверлі-Хілс (США). Пан Чугей ще чотири роки тому «поставив хрест» на силі волі жінок і запропонував худнути екстремально. Цей авторський метод позбавлення від зайвої ваги полягає в тому, що в мову вшивається шматок пластиру, що робить процесу прийому їжі вкрай болючим.

 Екстремальне схуднення - «зашиваємо» мову


Пластир виготовлений з поліпропілену - жорсткого матеріалу, використовуваного для лікування грижі. Шматочок пластиру (розміром приблизно з поштову марку) пришивають до мови шістьма швами.

 Екстремальне схуднення - «зашиваємо» мову


Оскільки тверду їжу людина є попросту не може, йому не залишається нічого іншого, як харчуватися тільки рідкими кашами, супами і напоями.

Метод працює - за місяць таких мук можна втратити до 14 зайвих кілограмів.

Терміну - місяць!

Правда, на виправлення фігури людині відводиться всього місяць. Якщо ходити з пластиром більше цього терміну, він почне вростати в мову.

Питання про те, що відбувається після розставання з пластиром - на совісті пацієнта. Або він одумується і, пам'ятаючи про перенесені страждання, змінює свій раціон, урізує порцію і починає менш трепетно ​​ставиться до кулінарних вишукувань. Або все повертається на круги своя - насолода довгоочікуваної гастрономічною свободою, переїдання, харчові зриви і т.д.

 Екстремальне схуднення - «зашиваємо» мову


Просто цифри

Згідно з наявними даними новий метод схуднення вже спробували близько тисячі жінок, що бажають позбутися зайвої ваги - приблизно 100 пацієнток із США і 900 дам з Венесуели.

Справа, мабуть, не тільки в психології та відчайдушному бажанні венесуелок розлучитися з жиром на животі та стегнах, а й в ціні питання. Справа в тому, що у Венесуелі операція обійдеться приблизно в тринадцять разів дешевше. Якщо в США вам доведеться викласти 2000 доларів, то на прийомі у венесуельського лікаря - всього 150 «зелених».

А якщо подумати? ..

Слід зазначити, що неприємності доставляє не тільки сама операції і біль від руху мовою після того, як пластир буде зашитий. Проблема ще й у тому, що пацієнтки відчувають деякі труднощі з промовою. А, втім, деякі чоловіки оцінили б цей побічний ефект - на додачу до постройневшей фігурі вони «бонусом» отримують більш мовчазну супутницю життя. І ніяких претензій, звинувачень у витраченої молодості і безперервного дзижчання в «обох ухах».

 Екстремальне схуднення - «зашиваємо» мову


Ще одна неприємність, яка може з'явитися після вшивання пластиру, - деякі проблеми зі сном. Воно й зрозуміло - трохи ворухнув мовою, і тут же болісний «укол».

Дивує у всій цій ситуації навіть не «збочене уява» американського хірурга. Раз жінки заради стрункої фігури готові перенести тяготи операції і позбутися можливості нормально розмовляти, а також втратити сон і не мати ніякої можливості насолоджуватися навіть корисними продуктами (фруктами, овочами і т.д.), чи не краще домовитися з собою про зміну раціону ?. . Адже навіть пластир в мові - це не панацея. Повернеться колишній раціон - прийдуть і зайві кілограми. Може бути, спробувати щось зробити для своєї фігури вже сьогодні і без крайніх заходів? Наприклад, у швидкому темпі пройти пару кварталів, покласти менше цукру в чашку чаю, замість ковбаси приготувати курку та овочі в пароварці. Зате ви можете в своє задоволення розмовляти і вертіти мовою. І ніякого екстриму!
Автор: Марина Тумовская


 Натхненні стрункістю
 Стрункість, гарна постава, гармонійно розвинене тіло - мрія будь-якої жінки і дівчата. А адже можна не тільки мріяти, але і працювати над втіленням своєї мрії в життя, і ступінь цього втілення залежить багато в чому від нас самих, навіть з урахуванням фактора спадковості. В принципі, майже з будь-якими вихідними даними (крім вже зовсім серйозних аномалій) можна домогтися того, що ваша фігура виглядатиме підтягнуто, привабливо, недоліки звести до мінімуму і зробити непомітними.

Найчастіше жінки, особливо прискіпливо ставляться до форми і довжині своїх ніг, окружності талії, станом бюста, обрису сідниць і стегон .  Ну що ж є хороша новина, - все це піддається коригуванню! І не тільки хірургічної, за допомогою скальпеля, апаратних конструкцій і спеціальних ниток, але й цілком природною, за допомогою цілеспрямованих фізичних вправ .  Використовуючи в заняттях три основні складові - вправи з обтяженнями, аеробіку і дієту, плюс сюди ж деякі вправи з йоги і спеціальну гімнастику, можна домогтися дивовижних результатів .  Розраховувати, що допоможе щось одне не варто .  Всі методики по формуванню красивого жіночого силуету працюють в комплексі: вправи з обтяженнями ущільнюють і підтягують м'язові тканини, аеробіка спалює зайвий жир, раціональна дієта не дозволяє цим надлишкам утворюватися .  Вправи з йоги, допомагають вирівняти поставу і нормалізувати дихання .  А ми знаємо, - правильне дихання насичує організм киснем, а помірні руху ввійшли в звичку, допомагають тримати м'язи в тонусі, заряджають організм енергією, якої якраз повинно вистачити і на те, що б поборотися за свою стрункість .

 Натхненні стрункістю


  Ноги: покращуємо форму і подовжуємо

Формула гармонічних ніг залежить від зростання, - вважається, що ідеальними будуть наступні співвідношення:

  - При зростанні жінки від 161 до 167 см довжина ніг повинна становити 84 - 89 см, окружність стегна повинна бути від 56 до 57 сантиметрів, а гомілки - від 34 до 35 сантиметрів;

  - При зростанні від 168 до 174 см, довжина ніг - від 90 до 94 см, окружність стегна - від 57 до 58 см, гомілки - від 35 до 36 см.

  - При зростанні від 175 до 180 сантиметрів, ідеальна довжина ніг 95 -100 см, окружність стегна і гомілки 58 -59 і 37-38 сантиметрів відповідно.


 Натхненні стрункістю


Ну що ж робити, якщо ноги не вписуються в ці рамки? Дещо зробити все-таки можна, і в даний час існують досить-таки дієві методики. Я маю на увазі не антропометричну косметологію, орієнтовану на хірургічне втручання, а методики, засновані на русі - включаючі регулярний біг, стрибки зі скакалкою, удари ногами, або багаторазові махи на кожну ногу. Після активних занять у них передбачений тривалий відпочинок в положенні, коли ноги вільно звисають вниз, бажано з обтяженнями на гомілках. Сприяють подовженню ніг вправи для їх розтяжки, можливо, самі ноги, і не зробив довгу від цього, проте під час занять підтягуються сідниці (що й саме по собі непогано) і за рахунок цього ноги виглядають довшими на пару сантиметрів. Ось одне з таких вправ:

*   Встаньте на коліна, долонями і ліктями зіпріться об підлогу. Витягайте назад ногу так, щоб вона утворила пряму лінію зі спиною, намагайтеся підняти ногу якомога вище, носок опускаєте вниз, тягніться п'ятою. Досягнувши межі, напружуєте сідниці і продовжуєте тягнути ногу ще шість секунд. Повторюєте для кожної ноги по три рази.

 Натхненні стрункістю


Кілька подовжити ноги можна займаючись танцями, балетом, кікбоксингом.

І звичайно, постава - це перше, про що повинна пам'ятати дівчина, яка бажає подовжити ноги. Навіть довгі ноги, гарної форми, здаються непривабливими при згорбленою спині, і навпаки, пряма спина додає ногам кілька сантиметрів.

Краще ніж довжина, піддаються коригуванню форма і об'єм ніг, які залежать не тільки від товщини кісток стегна і гомілки, а і від розвитку основних м'язових груп.

Багато прикростей доставляють дівчатам негарна форма гомілки (особливо криві ноги) - часом це стає величезним комплексом, отруйним життя.

Та й з точки зору здоров'я криві ноги - фактор ризику, і можуть стати причиною раннього артрозу колін. На щастя, проблема кривих ніг залагодити, з такими аномаліями успішно борються за допомогою апарату Ілізарова та його удосконалених аналогів. Ну а можна спробувати і спеціальну гімнастику.

 Натхненні стрункістю


Наступна вправа нарощує ікри і тим самим візуально вирівнює гомілку:

*   встаньте рівно, руки - на поясі, повільно піднімайтеся на носки (ви повинні відчути, як напружуються литкові м'язи), опустіться. Виконуйте вправу, починаючи з 10 разів і щодня збільшуючи число повторень на 3.

Такі заняття, як степ-аеробіка, біг, стрибки зі скакалкою, вправи на розтяжку (м'язи витягуються в довжину, стають не такими об'ємними), - також позитивно впливають на стрункість ніг.

Тримаємо спину, піднімаємо груди

Одне з ефективних вправ, яке допомагає зробити красивими м'язи спини - підйом тулуба з положення «лежачи на животі».

  Початкове положення - лежачи на животі, ліва рука на потилиці, права рука витягнута в сторону, ноги разом. Не відриваючи ноги від підлоги, піднімайте верхню частину тулуба, потилицею тягнемося вгору. І так треба зробити раз 16.

Поліпшити форму грудей також цілком можливо за допомогою комплексу нескладних спеціальних вправ. Це віджимання від підлоги і від стіни, кругові махи руками, вижимання гантелей з положення лежачи, стискання долонь перед грудьми (коли долоні з'єднуються і з зусиллям притискаються один до одного на кілька секунд, а потім слід розслаблення і повторення). Такі, здавалося б прості вправи, насправді дуже ефективні саме для розвитку потрібною, в даному випадку мускулатури.

І обов'язково, кожен день проробляємо елементарну вправу - стаючи спиною до стіни, перевіряємо свою поставу. Лопатки повинні бути разом, груди піднята вперед, а ось живіт навпаки втягнутий. Ось таким чином ми зберігаємо не тільки спину рівною, а й «тримаємо» груди. Ну і звичайно, щоб постава була красивою, позбавляємося від шкідливої ​​для стану бюста звички сутулитися. Постійно згорблена спина не додасть привабливості ні вам, ні вашим грудям. Тому намагайтеся ходити прямо, і груди сама кинеться вгору і вперед!

Працюємо над талією, підтягуємо живіт

Талія - ​​хворе місце багатьох. І справа навіть не тільки в тому, що відсутність чіткої талії візуально псує жіночу фігуру, це ще й небезпечно. Жир в області живота, притому не підшкірний а глибокий, так званий вісцеральний, набагато більш шкідливий для здоров'я, ніж жирові відкладення в інших частинах тіла. Численні дослідження переконливо доводять зв'язок між абдомінальними (в області живота і талії) запасами жиру з ризиком придбати діабет, пухлини кишечника і деякі інші серйозні захворювання.

 Натхненні стрункістю


  Але на щастя цей різновид жирових відкладень дуже чутлива до зміни раціону, в тому числі і в калорійному відношенні, і до аеробних фізичних навантажень (аеробіка, біг, танці, лижі, плавання).

Окремо варто згадати про спеціальних фізичних вправах впливають на м'язи живота і черевного преса, - це присідання, хитання преса, нахили та інші вправи. Безсумнівно, вони корисні для формування талія, зміцнюють основні м'язи живота, м'язи спини, кінцівок.

Наприклад, відмінна вправа, - "вакуум" призначено саме для м'язів живота:

*   глибоко вдихніть, нахиліться, дістаючи пальцями до землі, намагаючись усіма м'язами притиснути живіт до спини, затримайте дихання, на рахунок 10 випрямтеся і видихніть.

Ця вправа добре тренує м'язи, які важко піддаються опрацюванню, нормалізує роботу внутрішніх органів і в цілому, і поряд з іншими заходами, сприяє формуванню красивих обрисів живота і талії.

 Натхненні стрункістю


Опрацьовуємо сідниці

Ви незадоволені формою, обсягом і обрисом своїх сідниць? З проблемою впоратися можна і притому різними способами.

  Легке і в теж час найефективніша вправа - звичайні присідання, особливо їх варіант «у двері»:

*   тримаючись обома руками за дверну ручку і повільно вигинаючись назад, сідайте, як ніби хочете сісти на стілець. Верхня частина тіла при цьому весь час залишається прямою, а мускулатура сідниць за рахунок прогину опрацьовується набагато краще, ніж при звичайних присіданнях.

  Ефективна вправа проти відвислих сідниць:

*   стаємо на коліна, руки на пояс, опускаємося на підлогу, по черзі спочатку на ліву сідницю, потім на праву, і так ... до втоми.

  Дуже корисна «ходьба на сідницях» вперед і назад. Завдяки цій вправі, покращаться кровообіг, підтягуються м'язи, до того ж таку «ходьбу» - можна розглядати як оригінальний і ефективний масаж.

Біг, танці, гімнастика, навіть підйом по сходах - це хороша навантаження для сідниць.

 Натхненні стрункістю


А як же зайву вагу?   Хіба не він основне зло, з яким ми боремося, працюючи над красивою і стрункою фігурою? Дивлячись скільки цього зайвої ваги, і як він розташовується по тілу. Добре розвинені м'язи здатні зробити красивою фігуру і навіть з дещо пишними формами, надаючи їй ставність і елегантність. Так що фраза «біда не в зайвій вазі, а в тому, як ви його носите», все-таки частково справедлива, в усякому разі, якщо зайвих кілограмів не багато.

  І ще хочеться дати одну пораду. Поставивши перед собою мету і рухаючись до її досягнення, дійте без фанатизму, обережно, так як немудрі навантаження на організм є основною причиною невдач, травм, і «ставлять хрест» на будь-яких благих починаннях.
Автор: Ольга Травлеева