Дивовижні відкриття для схуднення
 Поки одні дієтологи працюють над розробкою нових дієт, інші придумують Лайфхак для вже звичних речей і продуктів. Могли ви подумати, що допомога в схудненні вам надасть столовий посуд? Або що печиво з продукту «нон грата» перетвориться на компонент дієти? ..

Чудо-тарілка - проти переїдання

Шведські вчені зайняті створенням дивовижною посуду. Оскільки рідкісна людина може вчасно зупинитися під час поглинання смачної страви, відтепер «гальмувати» апетит буде ... мовець тарілка.

Чудо техніки буде виконувати функцію ваг, а також візьме під контроль швидкість, з якою їсть людина. Якщо ви будете поспішати, як це часто буває під час трапези, тарілка не буде мовчати, а відразу попередить про це фразою: «Не квапся, їж повільніше». Реалізувати цю задумку допоможе система датчиків, якій будуть оснащені тарілки.

Шведи впевнені в величезної популярності, яка чекає їх інноваційну систему. Справа в тому, що поспіх є однією з головних причин переїдання. Шлунок не встигає вчасно відправити у мозок сигнал про насичення. Як підсумок - людина продовжує їсти, бо впевнений, що все ще голодний. Однак якщо поглинати їжу повільніше, і дати можливість сигналом вчасно дійти до мозку, ви станете є набагато менше, а це - шлях до нормалізації ваги. Так що залишилося дочекатися, поки тарілка надійде в продаж, і назавжди розпрощатися зі шкідливою звичкою поспішати під час їжі, яка, до речі, шкідлива не тільки для фігури, але й для травлення.

 Дивовижні відкриття для схуднення


Печиво - більше не шкідливий продукт

У Великобританії створено печиво, яке містить безліч корисних речовин і направлено на позбавлення від зайвої ваги. Медик Сара Врювер вважає, що за допомогою цієї корисної солодощі можна схуднути і оздоровитися.

А, втім, чому солодощі? Учені і раніше попереджали: якщо ви хочете з'їсти десерт, не треба робити цього після основних страв. Нехай десерт буде окремою трапезою (наприклад, другим сніданком або полуднем). До речі, це ж правило в харчуванні пропагує Ірина Хакамада, у якої ніколи не було помічено проблем з вагою. За її власними словами, її фігура - це заслуга правильного харчування, яке завжди було нормою її життя.

Повернемося до чудесного печінкою. Варто оцінити його склад, і ви зрозумієте, що воно може служити повноцінним продуктом трапези. До речі, автором дієти з використанням цього печива є доктор Сенфорд Сігал із США.

Доктор Сігал розповідає, що печиво включає в себе молоко і амінокислоти, які допомагають активно боротися з голодом. Винятково корисні геркулес, рис та інші крупи, а також яєчний білок, який теж входить до складу печива. Завдяки присутності ріпакової олії печиво є джерелом мононенасичених жирних кислот.

 Дивовижні відкриття для схуднення


Печиво є дуже ситним. До речі, цукру в ньому немає взагалі, так що воно по праву може носити статус дієтичного.

У Великобританії печиво пропагується не тільки як дієтичний продукт для дорослих, але і як корисне ласощі для дітей. Адже багатьох хлопців не змусиш поїсти каші, зате печиво, багате злаками та іншими корисними речовинами, завжди йде на «ура».
Автор: Марина Тумовская


 Чим хороша йога в гамаку?
 Знаходиться в «підвішеному стані» навряд чи комусь сподобається, якщо тільки це не новий вид фітнес-йоги - аеродинамічна йога (aerial yoga), або інакше - йога на гамаках. Унікальність методики - у спеціальному, міцному полотні (гамаку), надійно прикріпленому до стелі у формі гойдалки. Воно дозволяє підняти тіло над підлогою і подарувати абсолютно нові відчуття під час занять йогою.

Антигравітаційна йога - особливий фізичний режим покликаний поліпшити фізичне здоров'я, підвищити спритність і зовнішню привабливість. Це інноваційна методика органічно об'єднала класичну йогу і можливість вільно парити в повітрі на відстані метра над підлогою. Даний вид йоги складається з комплексу акробатичних вправ на спеціальному антигравітаційному гамаку.

 Чим хороша йога в гамаку?


Танцювальні па і асани

Аеройога була винайдена танцюристом Крістофером Харрісоном, для того щоб збільшити гнучкість і спритність тіла. Спочатку вона була розрахована виключно на спортсменів і танцюристів. З часом до комплексу вправ додалися елементи пілатесу, художньої гімнастики та деяких танців, і тоді методика стала доступна всім бажаючим.

 Чим хороша йога в гамаку?


До йозі Крістофер Харрісон долучився ще в 1990-му році, коли він відвідував Індію. Колишній гімнаст, а на той час танцюрист, вчасно своїх нескінченних тренувань сильно підірвав своє здоров'я і зрозумів, що відновити його допоможе тільки йога, але танцювальні па Крістофер теж не хотів забувати. І через 15 років з'явилася дивовижна квінтесенція класичної йоги і артистичного танцю в повітрі. Нова методика отримала назву антигравітаційна йога. Вона включає в себе більше трьох тисяч поз, а також асан йоги.

Вибрати свою аеройогу

Антигравітаційна йога має три основних напрямки: власне аеройога, відновлювальна аеройога і антигравітаційний пілатес. Перша з методик являє собою злиття сили і краси повітряної гімнастики з внутрішнім спокоєм і гармонією традиційної йоги. Таким чином забезпечується не тільки всебічна і спільне тренування тіла, але і заспокоєння нервової системи, через медитації і Шавасана.

 Чим хороша йога в гамаку?


Відновлювальна аеройога - це ніжні, глибокі розтяжки для нормалізації функцій хребта і реабілітації після травм. Цей метод добре тренує хребет, стегна і сполучні тканини організму. Відновлювальна йога відкриває можливості для людей з фізичними обмеженнями.

Антигравітаційний пілатес включає в себе класичні та сучасні вправи власне пілатесу і аеройогі. Він також хороший для тренування хребта і формування красивої м'язової форми.

Гамак як гойдалки

Особливістю даної методики є гамак - смуга шовкової тканини, яка виступає в якості підтримки тіла або певних його частин під час занять. Завдяки йому можна відчути себе справжнім повітряним гімнастом. Діє гамак як м'яка трапеція або гойдалки. На сьогоднішній день існує два види таких гамаків: суцільне полотно, без будь-яких пристосувань, і гамак, обладнаний вставками, ручками і навіть стременами для рук. І перший, і другий варіант найчастіше виготовляють з дуже міцної синтетичної тканини. Вони здатні витримати від 100 до 300 кілограм. Іноді зустрічаються бавовняні моделі, але, за словами виробників, вони дуже сильно програють синтетиці, що не протирається з часом, не вбирає піт, не збирає пил, не сідає при пранні і не розтягується.

 Чим хороша йога в гамаку?


Моделі, оснащені допоміжними ручками і стременами, допомагають полегшити заняття і істотно розширюють можливості практики. Для зручності в гамаках передбачені м'які вставки, які знижують тиск полотна на тіло.

Основні плюси

У антигравітаційної йоги є велика кількість переваг. Ось лише кілька з них:

- Зміцнення верхньої та нижньої частини тіла;
- Розслабляючий і заспокійливий ефект;
- Зниження навантаження на хребет, виправлення його дефектів;
- Придбання тонусу всіх м'язів, поліпшення розтяжки;
- Істотне поліпшення фізичної форми вже через кілька вправ;
- Заняття в безпосередній, ігровій формі, що не викликають перевтоми;
- Розвиток спритності, рівноваги і гнучкості;
- Поліпшення розтяжки;
- Підвищення впевненості в собі і власних силах;
- Позбавлення від стресу, неврозу і поганого настрою.

Підійде не всім

Антигравітаційної йогою необхідно займатися виключно на голодний шлунок, адже в комплекс вправ входить перевертання на гамаку на живіт. Вільна, довгий одяг заважатиме, адже в ній легко заплутатися, тому фахівці рекомендують вибирати для занять що-небудь обтягує, але в теж час зручне. Непідготовлені люди, найімовірніше в перший час будуть страждати від болів в м'язах рук і ніг, але з часом це пройде.

 Чим хороша йога в гамаку?


Йога на гамаках не рекомендована людям з високим кров'яним тиском, злоякісними утвореннями, глаукомою і деякими іншими захворюваннями, тому перед тим як записуватися на заняття, обов'язково потрібно відвідати лікаря, а в ідеалі пройти повне обстеження. Однак, завдяки гамака, вона доступна навіть людям з обмеженими фізичними можливостями.

 Чим хороша йога в гамаку?


Тих же, у кого немає протипоказань до аеройоге, можна тільки привітати і побажати скоріше з нею познайомитися - адже це методика здатна подарувати вам абсолютно нові, невимовні відчуття польоту і невагомості. Але, щоб не нашкодити своєму здоров'ю і не заподіяти собі травм, займатися такою йогою краще з досвідченим тренером.
Автор: Альбіна Рогова