Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути
 Дієта, постійні обмеження, фітнес за розкладом ... - життя худеющей дівчата не так весела. А що, якщо спробувати хоча б інколи розслабитися і отримати заряд оптимізму і гумору, при цьому з користю для фігури?

Фітнес з собакою

У вас є собака? Тоді ви можете зайнятися популярними напрямками фітнесу сьогодні, де заняття проводяться з домашнім вихованцем. У них навіть з'явилася власна назва дог-фітнес, від англійського слова "dog" - собака. Енергії у собак так багато, що вам доведеться постаратися, щоб бігати і стрибати нарівні з ними.

Фрісбі.   Словом «фрісбі» називають всі види активності з літаючою тарілкою. Але, погодьтеся, у сучасних зайнятих людей не завжди є можливість мати компаньйона або навіть цілу команду компаньйонів для спільної гри з літаючою тарілкою. Собака ж не вимагає складання особливого розкладу. З нею можна виходити погуляти тоді, коли у вас є вільний час. Фрісбі з собакою зараз дуже популярно у худнуть: між іншим, можна спалити близько 100 калорій всього за 30 хвилин гри. Спеціальних правил для аматорського фрісбі не існує, треба просто максимально задіяти «тарілку» у своїх іграх з собакою: ловити, кидати, бігати. Хоча є й змагання для більш просунутих господарів і собак.

 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути


Дога.   Це йога з собакою. По-перше, досягається кращий контакт зі своїм вихованцем. А по-друге, виходить більш активна і ненудна йога. Вправи чергуються: спочатку господар допомагає собаці виконувати різні асани, наприклад, стійку на задніх лапах або, навпаки, на передніх. А потім господар виконує свої асани, а собака стає свого роду реквізитом. Наприклад, можна спробувати утримувати собачку на плечах навколо шиї або на стегні. Багато власників собак в Європі в захваті від нової йоги. Вихованець стає справжнім другом і партнером, а заняття перетворюються на цікаве дійство з елементами дресирування.

 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути


 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути


Обруч

Про хула хуп розповідати нікому не треба. Ця забава супроводжувала багатьох дівчаток в дитинстві. Але і в дорослому віці не варто забувати про обручі. Адже він допомагає спалювати 600 калорій на годину! Звичайно, зовсім не весело весь годину крутити цю штуку, але хвилин 15-20 в день може вистачити для бадьорості та ефекту схуднення.

Новачкам можна порадити більш важкий обруч, тому що його легше відчути і змусити крутитися навколо тіла. Але з часом обов'язково переходите на легкі варіанти. Чим легше обруч, тим важче змусити його обертатися, і тим більше калорій це заняття спалює.

Боква

На англійській це Bokwa. При заняттях боквой потрібно намагатися ногами намалювати певні букви і цифри. Можна навіть освідчитись у коханні або намалювати ногами «сердечки» або смайлики. А щоб навчання боквой полегшити, все це потрібно робити в ритмі танцю.

 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути


Заняття зміцнюють щиколотки і ноги. За 40-хвилинну сесію спалюється близько 1200 калорій і стають пружними майже всі м'язи. Вік для тренувань не перешкода, боква підходить для жінок і чоловіків абсолютно будь-якого покоління. Заняття проводяться під популярну сучасну танцювальну музику.

Чому люди малюють на паркеті букви і цифри? Це легше, ніж запам'ятовувати рахунок кроків і ритм традиційного танцю, які практикуються в танцювальних фітнес-програмах. На заняттях слід просто відчувати музику і вільно переміщатися, слідуючи зрозумілому «малюнку» танцю. Ніякої хореографії, ніяких інструкторів - боква проста.

Біг і ходьба задом наперед

На перший погляд, це абсолютно марне заняття - ходити і навіть бігати спиною вперед. Але не поспішайте з висновками! Ходьбою задом наперед зараз із задоволенням займаються в Європі і Японії. Напрямок фітнесу називається reverse running, у нього багато прихильників по всьому світу.

 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути


Виявляється, переваг у реверс-Раннінг багато. І головне - ефективність тренувань. 100 кроків спиною вперед спалюють стільки ж калорій, скільки спалює 1000 кроків звичайної ходьби. Основна складність - біг спиною вперед може бути небезпечним, тому що ви не бачите перешкод. Для таких занять потрібні перевірені траси або помічник. Проте популярність таких занять настільки зростає, що вже є змагання зі спринту і навіть марафони.

 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути


Фітнес та відеоігри

Сидіти біля комп'ютера не доведеться. Ви просто стаєте дійовою особою відеоігри. На тіло розміщуються датчики рухів (на ноги і руки). Ваш персонаж у віртуальному просторі буде повторювати всі ваші дії. Фітнес-відеоігри - це не стрілялки та бродилки, а рухливі ігри типу волейболу, тенісу та ін.

 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути


Для такого фітнесу є спеціальні ігрові приставки та нескладне обладнання. Найпопулярніші консолі для фітнес-ігор - Xbox 360 Kinect Fitness і Nintendo Wii Fit Plus. Тобто доведеться купити таку нехитру ігрову приставку або пристосувати вже наявну у вас за допомогою спеціальних джойстиків-датчиків.

 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути


Займатися можна поодинці, але веселіше це робити удвох або великою командою.

 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути


Стрип-аеробіка

Можливо, ви відразу намалюєте собі в голові щось непристойне або навіть розпусне. Це не так. Стрип-аеробіка припускає, звичайно, сексуальні і спокусливі руху, але це далеко не стриптиз. Люди на заняттях не оголюються повністю. На тренування вони надягають шар одягу, яку знімають під музику. Але залишаються при цьому з трико і футболці.

Стрип-аеробіка - це, скоріше, стилізація під стриптиз, весела і пустотлива. Іноді навіть переходить у пародію на рухи стриптизерів. Стрип-аеробікою можна займатися поодинці по DVD-курсом, або у фітнес клубі. При організованих заняттях можна вибрати виключно жіночий клас або змішаний.

Фітнес з караоке

Це ще один цікавий спосіб схуднути. Йдеться про суміщення занять на тренажерах з гучним співом. Адже для того, щоб одночасно крутити педалі і співати, потрібно уважно стежити за диханням і ритмами биття серця. У результаті тренування виходить і цікавою, і більш здоровою для серця. Інструктори вважають, що дуже гарного результату можна домогтися в заняттях групою: хоровий спів взагалі благотворно впливає на всі функції людини. Але більш сором'язливі можуть попрактикуватися будинку.

 Ходьба задом наперед, дог-фітнес та інші кумедні способи схуднути

Автор: Юлія Шестакова


 5 секретів тонкої талії
 Витончена тонка талія - ​​символ жіночої сексуальності і краси сприяє продовженню життя - свідчать дослідження вчених. Як зменшити її обсяг без шкоди здоров'ю?

Увагу на обсяг! Визначаємо свою норму

У питанні об'єму талії, до якого слід прагнути на модельні параметри рівнятися не варто, оскільки для кожної жінки існує своя норма. Дізнатися її можна віднявши 100 сантиметрів від зростання або вирахувавши 70 відсотків від обсягу стегон в найширшому місці. Будь дієтичні заходи, як і тренування у фітнес-клубах, видалення стегон і затягування талії в корсет з метою отримання заповітних 60 сантиметрів принесуть тільки шкоду. Нормальний об'єм талії залежить виключно від вашої статури, і якщо природі було завгодно наділити вас 72 сантиметрами краще все залишити як є.

Фізичні вправи

Бажаючим постройнеть в талії друзі зазвичай радять почати качати прес, однак це в корені не вірно. Вправи для преса не здатні зробити талію вже, скоріше навпаки. Головне їхнє завдання - зміцнення м'язів живота, що неможливо без нарощування м'язової маси. Остання «підводить» живіт, додаючи зайві сантиметри. Качати прес можна, але тільки в поєднанні з вправами для м'язів спини і живота. Хороший ефект дають також нахили тулуба в різні боки. Якщо включати в тренування 5 різних вправ на основі нахилів (вліво-вправо, по діагоналі, назад-вперед) вже через три тижні занять ефект буде помітний.

Заняття з обручем - щодня

Не менш популярним способом знайти осину талію є крутіння обруча. Дане пристосування сприяє спалюванню жиру і дає хорошу анаеробну навантаження на м'язи живота, які власне «роблять» талію. Але до нього потрібно знайти свій підхід. Якщо до початку занять досвіду кручення обруча у вас не було або був, але дуже давно, придбайте простий хулахуп, а не обважений. Займатися з ним потрібно не менше 10 хвилин щодня, оскільки у тренувань меншої тривалості низька ефективність. Затримувати подих під час обертань не рекомендується - для спалювання жиру необхідний кисень. Не варто також активно рухати тілом, інакше можна пошкодити хребет.

Практикуйте обгортання

Курс домашніх обгортань, не кажучи вже про салонних процедурах, дозволить в стислі терміни зменшити сантиметри в талії і додатково підтягнути шкіру. Ефект обумовлюється прискоренням кровообігу і лімфотоку під час процедури, що в свою чергу, сприяє очищенню шкіри від токсинів і виведенню надмірної рідини. Бонусом гарячих обгортань є спалювання жиру.

Три ефективних засоби:

Мед.   Підігрійте на водяній бані 3 столові ложки меду з 5-ма краплями олії грейпфрута, лимона або апельсина.

Глина.   Розведіть блакитну косметичну глину до стану густої сметани, додайте пару крапель ефірного масла.

Водорості.   2 столові ложки сухої ламінарії (можна придбати в аптеці) залити гарячою водою і настоювати 20-30 хвилин.

Як застосовувати?

Приготовану суміш нанесіть на шкіру в області талії, накрийте поліетиленовою плівкою, оберніть поверху теплою хусткою. Ляжте під ковдру на 50-60 хвилин. По закінченню процедури прийміть душ.

Обгортання слід проводити через день, кількість сеансів повинно бути не менше десяти. За 2:00 до і протягом години після процедури утримайтеся від прийому їжі.

Танцюйте!

Добре впливає на об'єм талії хореографія, але найбільш ефективними вважаються такі її напрямки як Bellydance та латиноамериканські танці.

Bellydance.   Підвищує тонус м'язів, підтягує тіло. Інтенсивне обертання стегнами «зганяє» з талії зайві сантиметри, а викиди живота і втягування опрацьовують прес. В якості приємного бонусу ви отримаєте сильні ноги, розкішне стегна, здорову репродуктивну систему.

Латиноамериканські танці.   Одне з основних рухів - «вісімки» ногами сприяє схудненню стегон і сідниць, підтягує прес. Жир з талії інтенсивно «тане». Попутно прискорюється обмін речовин, що служить профілактичним заходом подальшого накопичення жиру.

Освойте щипковому масаж

Як свідчать наукові розробки італійських учених, щоденні сеанси щипкового масажу здатні за місяць зменшити обсяги жирової подушки в області талії на 5 сантиметрів.

Як проводити?

Масаж проводиться в положенні стоячи. Нанесіть на чисту шкіру крем. Потім великим і вказівним пальцями правої руки захоплюйте невелику ділянку і розминайте його щипковим рухами. Рухайтеся за схемою: масування області навколо пупка, уздовж лінії преса і масаж з боків. Не застосовуйте особливих зусиль, шкіра повинна лише трохи почервоніти.

Які засоби використовувати?

Спеціальна косметика допоможе підтягнути шкіру і вивести з неї надлишкову рідину і токсини. Її застосування сприяє схудненню, принаймні, на один сантиметр в талії.

Крем для живота і талії з розігріваються ефектом DUO GUAM

Підтягує тонус шкіри живота, покращує мікроциркуляцію, розщеплює жирові відкладення.

 5 секретів тонкої талії


Крем-скульптор для живота Ab Sculptor With Maritime Pine Bark Extracts від Phytomer

Надає ліполітичну вплив, сприяє прискоренню розщеплювання жирів, підвищує тонус шкіри живота.

 5 секретів тонкої талії


Collistar Abdomen and Hip Treatment

Впливає безпосередньо на проблемну зону. Завдяки вмісту витяжки червоного перцю і ментолу виконує «вазо-рухову» гімнастику (ефект нагрів-охолодження), що сприяє спалюванню жиру.

 5 секретів тонкої талії


Будьте красиві!
Автор: Наталя Бартукова