Шість поз йоги від головного болю
 Головними болями страждає більшість жінок, на жаль це факт. Більше того, останнім часом це нездужання називають суто жіночим. Це я до того, що розповідати про всі «принади» головного болю не варто, ні для кого це не стане новиною. А ось відразу бігти в аптеку за таблетками - теж не раджу. Перш ніж приймати лікарські препарати, спробуйте мій метод.

Рекомендую спробувати ці шість простих поз йоги, які дійсно допомагають при головному болю. Звичайно, причини болю можуть бути різними, але в більшості випадків біль викликається напругою в шиї, плечах, болями в спині. Тому нам потрібні будуть пози, які допоможуть м'яко розтягнути проблемні зони, як би розкрити їх і допомогти крові циркулювати правильно, надходячи до голови. Комусь допоможе одна поза із запропонованих, а комусь буде потрібно виконати кілька. Пробуйте! Сподіваюся, у вас, як і в мене, вийде справлятися з головними болями без допомоги таблеток.

Шість поз йоги від головного болю:

1. Діємо на шию

Напруга в шиї часто є причиною головного болю. Це підтвердять ті, хто багато часу проводить сидячи за комп'ютером, або взагалі зайнятий сидячим працею (швачки, вишивальниці і т.п.). Якщо ви будете знаходити час в перервах робити це проста вправа, то зможете розпрощатися з набридливої ​​болем.

- Сядьте на підлогу, схрестивши ноги перед собою. Можна рівно сісти на стілець, ноги при цьому поставити рівно на ширині плечей.
- Праву руку витягніть до правого коліна, або опустіть вздовж правого боку стільця (якщо виконуєте вправу, сидячи на стільці).
- Ліву руку покладіть на голову зверху.
- Якщо правою рукою триматися за коліно або за стілець, а не просто опускати, то це допоможе уникнути розтягування шиї через незвички.
- Лівою рукою спробуйте нахиляти голову вліво, поки відчуваєте приємну розтяжку м'язів шиї. Приблизно 30 секунд. Можна головою пручатися, тоді вправа буде ще більш ефективним. Повільно повертайтеся у вихідне положення.

 Шість поз йоги від головного болю


Потім повторіть все те ж саме в дзеркальному відображенні.


2. Поза собаки
Ця поза допомагає перемістити навантаження на зап'ястя рук, звільняючи від напруги передпліччя. Також розтягується верхня частина спини. Важливо тут правильне дихання, а голова повинна вільно звисати між плечима. У різних практиках йоги цю позу називають «дельфін» або «щеня».

- Опустіться на коліна, спираючись руками в підлогу. Зап'ястя на ширині плечей, а коліна на ширині стегон. Вдихніть
- Лікті опустіть на підлогу. Підніміть стегна і видихніть.
- П'яти намагайтеся тягнути до землі, щоб стопа повністю стояла на підлозі. Стопи паралельно один одному.
- Опустіть голову між плечей, повністю розслабивши шию. Погляд направте на стопи. Затримайтеся в такому положенні на 5 вдихів.

 Шість поз йоги від головного болю



3. Розслабляємо плечі
Ця поза ідеально підходить, якщо головний біль викликаний напругою в плечах. Це одне з найефективніших вправ, запам'ятайте його обов'язково.

- Спочатку робимо так звану «позу дитини». Сядьте на килимок на зігнуті в колінах ноги. Великі пальці ніг паралельно один одному, коліна трохи розведені. Зробіть невеликий вдих і на видиху нагніться вперед. Відчуєте, як розтягується низ спини і потягніть хребет. Залишайтеся в такому положенні кілька вдихів.

 Шість поз йоги від головного болю


- З'єднайте руки біля ніг, трохи потягніть руки, відчуйте невелике розтягнення, і тільки потім підніміть зімкнуті в замок кисті вгору. Підніміть так високо, як можете.

 Шість поз йоги від головного болю


- Вдихніть і перенесіть свою вагу вперед, для цього підніміть трохи стегна. Опускайте зімкнуті руки якнайнижче до підлоги.
- Залишайтеся так 10 секунд, потім опустіть стегна на п'яти і знову затримаєтеся на 10 секунд.

 Шість поз йоги від головного болю


Зробіть все як мінімум п'ять разів, починаючи з пози дитини.


4. «Розкрите серце»
Всі попередні пози розтягували задню частину шиї. Завдяки цій позі можна «розкрити» передні м'язи шиї і розправити грудну клітку. Вона також зменшує напругу в спині і сідницях. Поза наповнює енергією і гармонією.

- Почніть з «пози героя». Слідкуйте, щоб стопи були з'єднані і лежали паралельно один одному. Спина рівна.

 Шість поз йоги від головного болю


- Відхилитеся назад на руки, кисті повинні бути на відстані 15-25 см від стоп.
- Обіпріться на руки і підніміть груди так високо, як це можливо. Вигинає спину, а стегна спираються в п'яти.
- Для збільшення розтяжки закиньте голову назад.

 Шість поз йоги від головного болю


Перебувайте в цій позі 30 секунд. Повертайтеся так: спочатку піднімайте голову, потім опускайте груди і після повертайте у «позу героя».


5. «Щаслива дитина»
Цілком розтягнути і розслабити хребет допоможе ця трохи смішна поза. Особливе вплив отримує низ спини.

- Ляжте на спину
- Зігніть коліна і тримайтеся руками за низ стопи
- Повільно розведіть коліна і опускайте їх до рівня пахв.

 Шість поз йоги від головного болю


- Залишайтеся так протягом п'яти глибоких вдихів.
- Можете трохи пораскачіваться з боку в бік, якщо вийде.


6. «Стіна»
Це одне з улюблених відновних вправ багатьох йогів, його можна робити скільки завгодно довго і їм зазвичай завершують тренування. Але для вправи знадобитися стіна, а також подушка або ковдру.

- Подушку (або згорнуту ковдру) покладіть ближче до стіни.
- Ляжте на спину, ноги із зігнутими колінами поставте на стіну. Пододвіньтесь до стіни так, щоб сідниці лягли на подушку, а ноги поставте до стіни вертикально вгору.
- Тепер розведіть ноги якомога ширше, спирайтеся стопами об стіну.

 Шість поз йоги від головного болю


Тримайтеся в такому положенні стільки, скільки вам захочеться. Як тільки відчуєте втому або занадто сильну розтяжку, з'єднуйте ноги вгорі, просуваючись стопами по стіні. Потім зробіть кілька кроків по стіні вниз, щоб коліна зігнулися. Залишайтеся в цій позі хвилину і тільки після цього або продовжуйте, або завершуйте вправу.
Автор: Василина Кузіна


 Марафет для спорту
 Макіяж у спортивному залі - це зовсім не обов'язковий атрибут. Але є жінки, які не уявляють себе без мейк-апу в громадському місці або просто не встигають змити косметику перед заняттями спортом. Для таких випадків існує кілька нескладних хитрощів і рекомендацій, про які й поговоримо.

Відомо, що під час інтенсивних занять спортом виділяється велика кількість поту, під дією якого звичайний макіяж може не витримати і перетворитися на малопривабливу маску на обличчі. Тому, по можливості, від візажу перед походом в спортзал краще відмовитися. Фахівці не рекомендують наносити косметику перед заняттями спортом ще й тому, що при інтенсивному потовиділенні пори забиваються, і створюється сприятливе середовище для розвитку всіляких хвороботворних бактерій, які в свою чергу викликають появу прищів і подразнень на шкірі.

 Марафет для спорту


Але, як правило, багато представниць прекрасної статі, швидше помруть, ніж з'являться в спортзалі без макіяжу. Саме для них експерти і розробили декілька корисних рекомендацій.

1. Легкість і водостійкість

Перш за все, під час занять спортом варто користуватися водостійкою косметикою. У цьому випадку набагато більше шансів, що вона під впливом поту не потече і не розмаже. Крім цього вона повинна бути дуже легкою, адже важка косметика, швидше за все, заб'є пори. На допомогу прийдуть косметичні засоби останнього покоління, створені на основі силікону. Силіконові молекули занадто великі, для того щоб потрапити в пори. Крім цього така косметика завжди є водостійкою.

2. Захист шкіри

На жаль, не у всіх жінок шкіра ідеально гладка. Це найчастіше є основною причиною того, що вони не можуть прийти в спортивний зал без нанесення декількох спеціальних засобів, що приховують ті чи інші недоліки. Але є більш легкий спосіб отримання потрібного ефекту, який протримається довго. Для цього необхідно взяти маскуючий засіб для шкіри і змішати його з звичайним зволожуючим кремом. Його можна нанести в невеликій кількості на проблемні місця. Плюс такого засобу - в його легкості і непомітності при будь-якому освітленні. До того ж, можна скористатися тільки матуючим або зволожуючим кремом.

 Марафет для спорту


Дівчатам з жирною комбінованою шкірою, схильної до появи вугрів, дерматологи не рекомендують користуватися косметичними засобами на масляній основі. Краще підібрати засоби із спеціалізованих серій, підібраних під їх тип шкіри. Якщо ж спортивні заняття проводяться на відкритому повітрі, то бажано нанести на обличчя крем з вмістом SPF, це допоможе запобігти сонячним опікам і зберегти молодість шкірних покривів.

3. Легкість очей

З тушшю для вій ні в якому разі не можна перестаратися. Вона повинна бути природного, чорного або коричневого відтінку і, звичайно ж, водостійкою. Жінка з зеленими або синіми віями в спортзалі буде виглядати недоречно. А водостійкість кошти гарантує те, що після кількох хвилин тренування під очима не з'являться страхітливі чорні розводи. Не рекомендується користуватися підводкою для повік, як втім, і олівцем, адже неакуратним рухом руки під час занять їх можна розтерти по всьому обличчю. Якщо ж все-таки засоби для очей розмазалися, то прибрати їх можна спеціальною вологою серветкою для зняття макіяжу, після цього дану область бажано трохи припудрити.

 Марафет для спорту


4. Без основи

Макіяж для спортивного залу обов'язково повинен бути світлим і легким. Варто забути про важкі основах і вибрати легкий нежирний зволожуючий крем. Грунтовка наноситься прямо на нього, і обов'язково в невеликій кількості. Цей крок допоможе запобігти подальшому зісковзування косметики.

5. Природність губ

На губи фахівці рекомендують нанести блиск для губ з УФ-фільтрами і органічними маслами. Це вбереже губи від пересихання і розтріскування. Бажано вибирати легкі, природні відтінки, наприклад кораловий або рожевий, адже найімовірніше при витиранні поту засіб для губ розмажеться. Ідеальним варіантом у разі походу в спортивний зал стане безбарвний зволожуючий бальзам для губ або звичайний вазелін.

 Марафет для спорту


6. Скромність декору
При заняттях будь-яким видом спорту не рекомендується надягати великі сережки, їх можна зачепити рукою і дуже сильно травмувати вуха. Браслети, намиста і намиста також будуть неактуально виглядати в спортзалі. Бажано обмежитися спеціальними годинами або ж синтетичними браслетами. Коштовності та коштовні прикраси під час активних рухів можуть просто напросто зламатися, тому попередньо їх потрібно зняти.

Після тренування, незалежно чи є на обличчі косметика чи ні, обов'язково необхідно вмитися прохолодною водою, це вбереже від появи вугрової висипки.
Автор: Альбіна Рогова