90-60-90 або все ваги брешуть
 Коли я вся така задоволена впливла після відпустки в офіс, слова начальника крижаною водою остудили мій запал: «Як же ти поправилась за відпочинок-то! ». Ось ті на. І гарного настрою, як не бувало. Почекавши, поки шеф ретирується з кабінету, стала розпитувати колег, які не уж то й справді набрала вагу? Їх вердикт був невтішний. І відпустку, який я пестила і плекала у своїх думках, звалився в одну мить в ту саму прірву, де ваги показали мені різниця моїх кілограмів. За один жалюгідний місяць я встигла набрати далеко не одну тисячу зайвих калорій, і переді мною вперше в житті встав наступне питання: «Як схуднути? ».

Послухавши поради подруг, колег і просто знайомих, я вирішила записатися в басейн . Всі навперебій стверджували - вода зганяє зайві жири. Ну що ж, пішла зганяти. Записалася на місяць безлімітного відвідування і ходила плавати з ранку, і після роботи. У загальній складності вийшло по два кілометри на день. Пройшов місяць - зсуву на вагах не було.

Тепер вже звернулася за порадою в Інтернет-джерела. Більшість з них твердило - правильне харчування - ось запорука схуднення. Почала розраховувати калорії, є тільки здорову їжу - нею виявилися овочі, фрукти і деякі крупи (як казав один мій знайомий «Холестерин - він же солоденький!»). Чекала ще один місяць. Розчаруванню моєму не було меж - стрілка вагів знову ж показувала ту ж позначку, що і після басейну.

«Треба займатися спортом! »   - Подумалося мені. Сказано зроблено. Придбала масажний обруч, який обіцяв і скидання калорій (навіть більше, ніж після занять спортом!) І масаж тіла. Разом з ним почала качати і прес ... І який ви думаєте був результат? Знову ж таки - нульовий!

 90-60-90 або все ваги брешуть
 Ви, напевно, запитаєте, що ж потрібно зробити і що реально допомагає скинути вагу? Тільки величезне бажання і комплекс вправ! Заняття спортом, правильне харчування і споживання продуктів. Не в годину ночі вставати, щоб з'їсти улюблену шоколадку, а дозволити собі її раз чи два на тиждень, причому з ранку - щоб енергією запастися на цілий день.

Підсумувавши власний досвід, я прийшла до наступних висновків:

1. Для скидання 1-3 кілограмів допомагають аеробні навантаження . Зараз, наприклад дуже популярний аква-фітнес. Від простого плавання в басейні його відрізняє те, що вам дадуть спеціальні рукавички, ласти і пояс, який буде тримати в вас у воді. При цьому в такому вбранні вам доведеться виконувати ще й фізичні вправи. Плюси - і у воді поплаваєте, і потіти не будете.

 90-60-90 або все ваги брешуть
 2. Їжте в міру. Російські люди звикли до того, щоб наїдатися, як говоритися, від пуза, хоча це неправильно. Після трапези у вас повинно залишатися легке відчуття голоду . Якщо ви його не відчуваєте, значить все, що ви з'їли після насичення, пішло в жири. Прислухайтеся до себе і вирішіть, варто вам є ще один смажений курячий стегенце, або все ж не варто.

3. Пийте воду!   Ні, не соки там, чай або лимонад, а саму звичайну воду! Хоча б склянок вісім у день. Навіщо? А чи знаєте ви, що один стакан води скидає аж 62 калорії? А сік в тих же кількостях тільки додає. Не менш 50!

4. Придивляйтеся до продуктам! А точніше уважно читайте їх зміст . Що входить до складу: які корисні речовини і які не дуже (багато з них визначаються літерою Е). Не ставайте жертвою реклами. Дуже часто те, що постійно транслюють по телевізору, веде до ожиріння!

 90-60-90 або все ваги брешуть
 5. Влаштовуйте своєму організму відпочинок!   Нехай ви сидите на дієті і обмежуєте себе в їжі. Один раз на тиждень потрібно дати собі відпочити. Адже попереду ще цілих шість днів, щоб помучити себе заради ненависних кілограмів!

Так, і ще одне. Дуже важливо розуміти, що потрібно не просто худнути, а спалювати зайвий жир. Тому перед посиленими тренуваннями і голодуванням, зверніться спочатку до дієтолога. Може з вагою у вас все нормально, просто ви цього не розумієте?
Автор: Лариса Тришкіна


 «Диванна» гімнастика
 - Ой, зараз усі займаються пілатесом і Белідансу!
- Ну що ви. Зараз всі схиблені на стрип-данс. І на цьому, як його, стретчинге, ось.
- А ви самі, який вид спорту віддаєте перевагу?
- Та ви що, чоловік, дитина, з роботи приходжу втомлена. Руки-ноги не піднімаються.
- А в мене спина хвора, і ноги болять. І з моєю вагою, яка гімнастика.


От і я так само. Подивишся, послухаєш, то важко, то дорого. Майже не ворушуся. Може, почнемо разом? Прямо зараз, не встаючи з дивана.

Наш хребет і суглоби, не отримуючи достатнього навантаження, починають старіти, втрачають рухливість. А вступники калорії, якщо їх не спалити рухом і навантаженням, неминуче осядуть на боках, сідницях, животі, підборідді. Виходить замкнуте коло. Втрачаємо рухливість, менше ворушитися, набираємо вагу, збільшується навантаження на опорно-руховий апарат, труднеё рухатися. Кільце замкнулося! Спробуємо з кільця вийти?

Зазвичай, спорт асоціюється з важкої фізичним навантаженням, активним рухом, але спалювати калорії і приводити в порядок свої м'язи можна набагато меншими зусиллями і, не витрачаючи спеціального часу. Це -заняття дихальною гімнастикою, прихована гімнастика, вправи на розтяжку.

 «Диванна» гімнастика
 Дихальна гімнастика

Освоїти цю вправу краще лежачи, але виконувати можна в будь-якій зручній позі: стоячи біля плити, приймаючи душ, влаштувавшись затишно в м'якому кріслі перед телевізором. Неодмінна умова - вільний, не стягуюча тіло, одяг і зосередженість на темпі свого подиху.

Отже, лягаємо на рівну поверхню (диван, ліжко, підлогу), ноги злегка згинаємо, праву руку кладемо на живіт, а ліву на груди. Робимо глибокий вдих через ніс, наповнюючи груди, затримуємо дихання на кілька секунд, і робимо ще один вдих, при цьому, максимально заповнюючи черевну порожнину. Живіт повинен максимально роздутися, округлиться. Затримуємо повітря в тілі ще секунд на десять і потім видихаємо повільно, через рот, крізь злегка прочинені губи. Видихати потрібно в два прийоми: спочатку виштовхнувши частина повітря, при цьому різко втягнути живіт, затримати дихання і видихнути повітря в повному обсязі. Робимо інтервал, і все спочатку: наповнюємо грудну клітку, інтервал, роздмухуємо живіт.

Ця дихальна гімнастика корисна для кишечника, рятує від запорів, масажує внутрішні стінки очеревини. За рахунок посилення процесів метаболізму йде омолодження тіла, спалювання жирів. Значний ефект ви побачите після регулярних занять хоча б протягом місяця. Вправу потрібно робити по десять-п'ятнадцять хвилин кілька разів на день.

 «Диванна» гімнастика
 Прихована гімнастика

Так називається почергове напруга і розслаблення м'язів.
М'язи живота.   Максимально витріщити живіт, напружити стінки живота протягом декількох секунд, потім живіт максимально втягнути, знову до відчуття напруги, розслабитися. Повторити спочатку.

М'язи спини.   Руки, бажано злегка зігнуті, стиснути в кулаки, притиснути дуже щільно до тіла так, щоб відчути напругу в плечовій частині рук і в м'язах спини. Напруга має тривати секунд 10-15. Розслабитися і повторити спочатку.

М'язи сідниць і стегон.   Напружити м'язи сідниць, при цьому втягуючи анус, напружити одночасно м'язи стегнової частини ніг, затримати напругу, розслабитися.

М'язи ніг.   Притягнути шкарпетки стоп у напрямку коліна, при цьому напружити ікряние м'язи. Затримати напруга, потім розслабитися.

Ці вправи потрібно робити по 25-30 разів кілька разів на день, в ідеалі кожну годину або два. Виконувати приховану гімнастику можна де завгодно, сидячи, стоячи, лежачи. Ви можете розмовляти по телефону, дивитися телевізор, читати книгу, сидіти за комп'ютером. Вправа для м'язів сідниць позбавляє від геморою, чоловіків і від простатиту.

 «Диванна» гімнастика
 Вправи на розтяжку

Спробуйте покласти голову на ліве плече, потім на праве. Тепер спробуйте торкнутися підборіддям грудної клітки. Це своєрідний тест на стан вашого хребта. Якщо все це ви виконали легко і безболісно, ​​то ваш хребет знаходиться у чудовому стані, в іншому випадку біль покаже вам проблемні точки. Всі вправи на розтяжку спрямовані на те, щоб повернути хребту гнучкість, а м'язам -упругость і еластичність.

Перший блок вправ
• У повільному темпі дістаємо головою по черзі ліве і праве плече.
Підборіддям торкаємося грудної клітки, потім, повільно відкидаючи голову, намагаємося витягнути нижню щелепу вгору, до відчуття напруги.
• Максимально повертати голову по черзі до правого і лівого плеча, затримуючись в кожному повороті.
• Витягати черзі ліву і праву руку вгору, повільно, поклавши голову на протилежне плече. Постаратися витягнути всі бічні м'язи до відчуття напруги.

Другий блок вправ
• Витягнути обидві руки вгору, потягнутися за ними всім тілом, до відчуття напруги.
• Робити нахили з викидом руки вгору. Ліва рука вгору - нахил строго вбік, якнайнижче, повільно, до напруги.
• Руки відвести злегка назад (як крила), злегка прогнутися назад до напруги м'язів спини, зафіксуватися, розслабитися.
• Ноги разом, руки розкинути в сторони, повільно нахилитися вперед, як можна нижче, при цьому особа намагатися тягнути вгору, зафіксуватися, потім, з'єднавши руки попереду, постаратися вигнути спину вгору, при цьому руками тягнутися до підлоги.

Вправи на розтяжку робляться кожне по 15-30 разів, кілька разів на день. Їх так само можна робити лежачи, стоячи, сидячи. Вони дуже доступні, легко виконуються. Ефект йде від частих повторень, від м'якої навантаження на м'язи і хребет. Спробуйте, вам сподобається.
Автор: Тамара Розинська