«Божевільні сумки» Теда Нотена
 Вже не раз дизайнери дивували нас різноманітними аксесуарами, сумками в тому числі. Чого тільки варті роботи італійського представника цієї професії Ante Kovac, який першим придумав сумки-трансформери, а потім ще і запатентував свою ідею. Але сьогодні ми поговоримо не про нього. А про його колезі - Тедеєв Нотен. 54-річний голландець пропонує модницям носити сумки виключно, як аксесуар, яким можна тільки милуватися і ні в якому разі не використовувати його в якості перенесення вами якихось необхідних речей.

Причому розміром вони не з клатч, а з пристойний саквояжик! Таким чином, вона стала не важливим до образу доповненням, а лише масивним зосередженням уваги оточуючих. А вже воно - з такою-то сумкою, вам забезпечено!

Кілька років тому цей дивовижний дизайнер прославився своєю незвичайною роботою «жующая брошка». Нагадаю, кожен власник такого аксесуара міг зжувати його в ту форму, яку хотів. Правда, трималося така прикраса всього нічого. Потім Тед перекинув свій погляд на кераміку, потім на «ювелірку». Але для початку кілька слів про творця цієї пишноти. Тед Нотен народився в Голландії в 1956 році. У 1983 вступив до Академії прикладних мистецтв, а через три роки в академію Джерріта Рітвельда. Спочатку молодого талановитого дизайнера не те, щоб не визнавали, скоріше не бачили, а потім полюбили за його чудові і суперечливі, на перший погляд, прикраси. Зараз він працює в Ювелірної школі Бірмінгемського університету в Англії і досить непогано заробляє, регулярно поставляючи в модну індустрію все нові і нові роботи.

Але мене зацікавила тільки його остання колекція сумок, створених з прозорого акрилу, всередині якого знаходяться ті чи інші предмети. Журналісти вже давно охрестили їх так званими «сумками з сюрпризом». Перша ж виставка цієї колекції шокувала публіку. В одній з сумок, як в «крижаній пастці» перебувала мертва (!) Ворона! В іншій - справжній пістолет! Навколо неї, до речі, вибухнув величезний скандал. Як тільки відвідувачі покинули стіни лондонського музею, поліція тут же вилучила пістолет з виставки, нібито, як небезпечна зброя. А в ще одну форму затоку прозорим акрилом він засунув ... шматок м'яса!

 «Божевільні сумки» Теда Нотена


 «Божевільні сумки» Теда Нотена


Втім, жінка для Теда - це, насамперед, загадка, таємничість, жіночність і небезпека. Звідси і матеріали для праці - мережива, шкіра, прозорий акрил, всередині якого - пістолети, кулі, кільця, предмети з косметички або ж будівельні матеріали. Все-таки чоловіче цікавість про те, що ж такого носять жінки у своїх сумочках, відкрито постало у всій своїй красі перед цим дизайнером, і він втілив його ось в такі трохи божевільні сумки.

 «Божевільні сумки» Теда Нотена


 «Божевільні сумки» Теда Нотена


 «Божевільні сумки» Теда Нотена


 «Божевільні сумки» Теда Нотена


 «Божевільні сумки» Теда Нотена


Їх не можна відкрити. Вони абсолютно невместітельни і не практичні. Напевно, ви подумали, що роботи Теда - це данина моді чи бажання здивувати модниць чимось незвичайним і дивовижним. Останнє - можливо. Але основною причиною, за словами самого дизайнера, є те, що йому подобаються сумки, але він, на жаль, не може їх носити. Про це він не раз говорив у своїх численних інтерв'ю. Тому ця колекція - більше втілення його ідей про бажаної їм сумки, ніж комерційна робота.

Що ж стосується моди, вона до Теду завжди була прихильна, тому із задоволенням прийняла його чергові роботи. Ці сумки не треба носити «в тон» до всього способу. Навпаки, вона повинна грати на контрасті: якщо ви любителька чорних шат, сміливо беріть в руки сумку з золотими або синіми ручками. Якщо ж навпаки - віддаєте перевагу більш яскраві тони - вам підійдуть строгі варіанти.

 «Божевільні сумки» Теда Нотена


Але, незважаючи на ту славу, яку принесла Теду його виставка сумок, її чомусь не поспішають поставити на потік. Мабуть, навіть при всій їх оригінальності, придбати їх мало бажаючих. Тому критики все більше сходяться на думці, що ці «сумки з сюрпризом» так і залишаться приємною картинкою для очей і осядуть десь в глибинах музеїв, ніж перейдуть в ручки чарівних особ. Поживемо побачимо.
Автор: Лариса Тришкіна


 Будь впевненою в собі!
 Мрієш стати більш впевненою в собі? Дій! Поглянь на себе по-новому: переглянь установки, поважай себе і свій вибір, полюби свою унікальність. І приготуйся до успіху!

1. Налаштуйся на впевненість

Як можна частіше повторюй собі, що ти можеш все! Особливо, якщо ти в чомусь засумнівалася. Сумнів - привід змінювати установки, а не опускати руки. Упевнена дівчина твердо вірить в себе, в свої сили і в свій успіх. Зрозумій: ситуації даються для успішного досвіду і розширення кругозору. Якщо тебе щось не влаштовує, спробуй поглянути по-іншому: знак «мінус» - читай: «невпевненість» потрібно перекреслити на знак «плюс» - читай: «впевненість». Знай: у нас безмежні можливості. Згадай знайоме відчуття, коли виростають крила, і ти впевнена в собі на всі сто, двісті, навіть тисячу відсотків. І все виходить, немов за помахом чарівної палички. А тепер признайся, хто фея? І чия це паличка? Звичайно, твоя! Ти - чарівниця, і ти сама направляєш ситуації в потрібне русло, щоб результат виявився самим чудовим, гідним тебе. Ти можеш все, коли віриш у себе. Ось і не гальмуй свій успіх.

2. Поважай себе

Ніколи не критикуй себе, особливо в присутності оточуючих! Поважай себе, і тоді тебе поважатимуть інші .  Простіше критикувати, ніж працювати над усуненням причини .  Раз і назавжди відмовся від критики на користь самовдосконалення .  Хіба тобі подобається знову і знову ставити себе в таке огидне становище, коли ти не відчуваєш, що приваблива? А ти в курсі, що даний стан буде притягувати та інші подібні ситуації? Щоб цього не сталося, щоразу зупиняй себе, як тільки зловиш на думки про власний невдоволенні й тут же пропонуй рішення .  Приміром, ти соромишся свого тіла, і кожен раз відчуваєш незручність, коли доводиться переодягатися в роздягальні фітнес-клубу, вирушаєш на пляж або займаєшся коханням при світлі .  Значить, прямо зараз ти переглядаєш свій раціон харчування, підключаєш щоденну зарядку, фізичні тренування, вибираєш лосьйон для тіла з приємним ароматом, купуєш антицелюлітний крем і стаєш найкрасивішою .  І у тебе буде тіло, яким ти по праву будеш пишатися!

 Будь впевненою в собі!


3. Підключай афірмації

Найчастіше може знадобитися всього-навсього маленький, але потужний стимул, щоб піднятися на новий щабель драбини успіху, але щось тебе гальмує і змушує сумніватися в собі .  Знайоме? Це «щось» - твої старі непродуктивні установки .  І з цим «щось» потрібно обов'язково дещо зробити .  Зрозумій, що твої застарілі негативні уявлення про себе саму - результат минулого .  Але ж ти вже виросла! Ти ж не будеш продовжувати носити речі, які тобі малі, вірно? Установки - те ж саме справа! Думаєш, вважаючи себе неуспішною, ти багато досягнеш? Приміром, упевнене скористаєшся запаморочливим шансом або зможеш себе правильно подати? Навряд чи .  Значить, пора «утилізувати» установки, які тебе гальмують і прищепити нові, які послужать відмінним стусаном, вибачте, під твою накочену п'яту точку, щоб ти піднімалася все вище і вище .  І не треба себе жаліти! Себе потрібно любити! Щоб «почистити» підкірку обов'язково повторюй багаторазово і кожен день корисні афірмації .  Використовуй такі фрази, як: «Я впевнена в собі», «Я стою багато чого», «Я себе люблю» .  Подумай, що для тебе важливо, і склади свої власні оптимістичні афірмації .

4. Дружи з оптимістами

Кажуть, що щастя - заразне. Спілкуючись з оптимістичними людьми, ти заряджаєшся позитивною енергією, і наочно переконуєшся, що життя насправді прекрасне і дивовижне, і все можливо. Більше того, ти бачиш реальний приклад того, як досягти бажаного, і радіти щодня новому чуду.

 Будь впевненою в собі!


5. Визнай свою перемогу

Порівнювати себе з кимось - сама дурна ідея! Ми всі унікальні, і немає однакових дівчат, як не буває на світі двох однакових сніжинок. Зате ти вправі пишатися власним прогресом і успіхами! Згадай, хіба ти була так впевнена в собі, скажімо, років 5 тому? Ти багато чому навчилася за цей час: впізнала себе краще і стала більш жіночною, правда? Ти - розумниця, і тепер ти можеш все!

6. Подавай себе правильно

Хочеш стати впевненою? Поводься, як впевнена в собі дівчина! З гідністю і оптимізмом. І навколишній будуть ставитися до тебе відповідно. Випрями поставу, груди вперед - прийшла і перемогла. Стеж за ходою, голосом, особливо інтонацією і жестами. Дивись в очі співрозмовнику. Посміхайся - життєрадісність притягує!

 Будь впевненою в собі!


7. Будь відкритою

Зміни в собі починаються з яскравого настрою! Щоб почати жити по-новому, потрібно просто ... почати жити! Не відкладай задумане на потім - даруй собі радість прямо зараз! Таким чином, ти не тільки вчишся давати собі більше, підвищує самооцінку, а й впускаєш багато хорошого в своє особисте життя. Чим тобі хочеться зайнятися прямо зараз? Приготувати найсмачніший у світі Мохіто, подивитися улюблену комедію з друзями, викинути непотріб з дому або влаштувати грандіозну вечірку, про яку ще довго будуть згадувати і з захопленням дивитися на красуню-господиню? Розкрій свої таланти, прояви свою унікальність, реалізовуй потенціал! Все це і складає твою «фішку», родзинку і неповторність. І так підстьобує впевненість у собі! Тобі по праву є чим пишатися!
Автор: Надія Черепеніна