Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!
 Красивим дівчатам і насправді на місці не сидиться, права була відома група «Фабрика». Правда, наша героїня замість того, щоб «танцювати і веселитися», придумала собі заняття цікавіше. Замість того щоб «запалювати на дискотеках», вона «запалює» новий напрямок у мистецтві. Вона займається вишивкою. І, як ви вже встигли здогадатися з назви статті, замість звичайної тканини і п'ялець рукодільниця використовує метал.

32-річна художниця Северія Інсіраускайте - Кріауневісіене (Severija Incirauskaite - Kriauneviciene), народилася 31 серпня в Вільнюсі. Першу нагороду за свою творчість отримала в 22 роки. А ще через чотири роки наполегливої ​​роботи нарешті завоювала міжнародне визнання на виставці текстилю The Face and the Wrong Side.

Ви запитаєте, що ж такого зробила юна особа, щоб отримати настільки широке визнання - просто вишивала і все? Да все! Здавалося б, все до непристойності просто. Северія вишиває хрестиком, але на металі! Чого ніхто до неї не робив. Спочатку вона взяла собі на розробку кілька предметів кухонного начиння: ложки, терки, каструльки. І спробувала працювати на них. Для цього вона продірявила метал на маленькі отвори і додала трохи фантазії.

 Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!


 Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!


 Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!


Так і вийшли ложки з вишитими на них мухами, що намагаються з'їсти крихти (знову ж вишиті), сковорідки з яєчнею, каструльки і підноси з фруктами.

 Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!


 Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!


«У моїй роботі я отримую задоволення від тих речей, які для більшості є незначними деталями, - говорить про свою творчість сама Северія. - І саме вони набувають виняткового значення в моїх роботах ».

Новими предметами, які надихнули півночі на чергові звершення, стали праски (на них вже сам Бог велів вишити малюнок - дірочки ж є!), Відро, торшери, лійки і лопати. За словами художниці, всі вони по-своєму красиві. Ось тільки уваги на це ніхто не звертає. Тепер уже на виставках литовської рукодільниці від такої уваги немає відбою. На всіх цих металевих предметах вона вишила квіти або навіть цілі букети. А одне з відер вона взагалі зробила у формі торшера. Вийшло дуже яскраво, екстравагантно і незвично.

 Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!


 Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!


Після «пробних» робіт пішли вже досить серйозні. Шанувальників у північно було предостатньо, тому за першим покликом, тут же зібрався натовп бажаючих, готових надати для роботи художниці своє авто!

 Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!


І тут, як за помахом чарівної палички, капоти і двері «залізних коней» в буквальному сенсі розцвіли! Тут вже з'явилася не пара-трійка квіток, а цілий розсип. Втім, такий ось екземпляр з колекції навряд чи можна буде поставити в який-небудь музей. Організатори виставки Північно пішли далі. І виставили їх прямо поруч з місцем її проведення.

 Вишивка по металу. Ви думали міф? Ні, це реальність!


Тепер, завдяки роботі з «залізними конями», Северія стала знаменита і в нашій країні. Вже є натовпи охочих, так би мовити, «Протюнінгований» своє авто. Більшість з яких - дівчата. Це й не дивно - саме прекрасна половина людства тягнеться до всього прекрасного. У тому числі і до нових віянь у мистецтві (яке при бажанні можна перетворити і в частина іміджу, як з вишитим авто, наприклад).

Так що, милі читачки, ви цілком можете приберегти цю статтю собі на майбутнє, щоб потім, коли-небудь, коли дійдуть руки, продірявити стареньке відерце в селі, тим самим зробивши з нього роботу не гірше. Правда, чисто заради естетичної насолоди. Не станете ж ви носити воду або варити суп в посуді з дірками? А от помилуватися на таку красу - чому б і ні?
Автор: Лариса Тришкіна


 Розкажіть про свою Формулі Преображення і виграйте відмінний набір дивовижною косметики!
 Жіночий портал краси MyCharm і санкт-петербурзька косметична компанія ХБО при РАН «Фірма Віта» оголошують про початок дивного конкурсу! А назвали ми його «Моя Формула Преображення» по імені однієї з косметичних колекцій, яку випускає ця компанія.

Розкажіть про свою Формулі Преображення і виграйте один з 15 чарівних косметичних наборів!

У вас є свій секрет перетворення? Може, це експрес-засіб домашнього приготування або арома-ванна? А може, з вами стався випадок, який перетворив і змінив ваш образ на все життя? Таке теж буває. Ви можете написати всього кілька рядків, а можете виявити і свій літературний талант, опублікувавши невелике есе. Усі записи можна постачати фотографіями. Милі пані! Поділіться з нами вашими найпотаємнішими секретами перетворення, і ви зможете виграти дивовижні і дуже потрібні призи від санкт-петербурзької косметичної компанії.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно зайти в наш форум на сторінку, де проходить конкурс, зареєструватися і надсилати свої повідомлення. А якщо поки не зважилися на участь - просто заходьте і читайте матеріали конкурсу - це обіцяє бути дуже цікавим!

Конкурс проходить з 1 лютого до 1 березня 2010 року включно. Підведення підсумків та оголошення переможців - 5 березня. Докладні правила конкурсу читайте нижче

А тепер про призи. Санкт-петербурзька косметична компанія ХБО при РАН «Фірма Віта» надає переможцям п`ятнадцять чудових призів.

За 1 місце в конкурсі учасник отримає набір:

 Розкажіть про свою Формулі Преображення і виграйте відмінний набір дивовижною косметики!

1. Зволожуючий крем (універсальний засіб для всіх типів шкіри).
2. Тональний крем (легкий загар - природний помірний колір, підходить практично всім).
3. Крем для повік.
4. Підтягаючий крем (підходить для жінок від 30 років, а при передчасному старінні і раніше).
5. Вершки косметичні
6. Піна для вмивання (легке повітряне засіб для очищення шкіри будь-якого типу, у тому числі чутливої).
7. Туш для вій з протизапальними добавками.

Два учасники, що зайняли 2 місце , Отримають наступні набори:

 Розкажіть про свою Формулі Преображення і виграйте відмінний набір дивовижною косметики!

1. Гель-скраб для душу (з ефірними маслами лаванди і іланг-ілангу - глибоке очищення і ароматерапія).
2. Крем для рук (пом'якшувальний крем з протизапальними добавками, ефективна профілактика і захист шкіри рук від виникнення вірусних уражень шкіри і старіння).
3. Гель для нігтів (зміцнюючий гель для нігтів з екстрактами тамаринду, хвоща, ламінарії та ефірними маслами м'яти і лаванди).
4. Крем для ніг (крем для втомлених ніг з Неовітіном®, Бетулавітом®, камфорой і ментолом).
5. Зміцнюючий шампунь.
6. Бальзам-ополіскувач для волосся.

І 12 учасників, що зайняли третє місце , Отримають прекрасний подарунковий набір в упаковці: косметичні вершки, вершки-пілінг, пінка для вмивання з зеленим чаєм.

 Розкажіть про свою Формулі Преображення і виграйте відмінний набір дивовижною косметики!

Шановні пані! Познайомтеся з докладними правилами конкурсу та беріть участь!

1. Участь у конкурсі проводиться на безкоштовній основі, вікових та професійних обмежень не має.

2. У конкурсі може взяти участь будь-який бажаючий житель Росії, доставка призів здійснюється тільки по території Росії. Жителі СНД та інших країн можуть взяти участь за умови, що приз буде отримувати їх представник з Росії.

3. Для участі в конкурсі необхідно розмістити замітку на тему «Моя формула перетворення» в спеціально відкритій темі форуму, обсяг замітки не обмежується. Наявність фотографій - на розсуд автора. Кількість записів від одного автора не обмежується, але в число переможців автор може потрапити тільки один раз.

4. Записи для участі в конкурсі приймаються з 1 лютого 2010 р 1 березня 2010 включно. Роботи, відправлені після закінчення конкурсу, не розглядаються. Підсумки будуть підведені і опубліковані на сайті 5 березня 2010 року.

5. Переможці конкурсу будуть визначатися редакцією MyCharm.ru та представниками Санкт-петербурзької косметичної компанії ХБО при РАН «Фірма Віта».

6. Всього розігрується 15 призів, з них один - за перше місце, два - за друге, і 12 за третє.

7. заклик не обмінюються і в грошовому еквіваленті не видаються.


Заходьте в наш форум, де проходить конкурс - http://forum.mycharm.ru/viewtopic.php? p = 31040 # 31040

Коротка довідка про виробника.   Продукція Санкт-петербурзької косметичної компанії ХБО при РАН «Фірма Віта» - це завжди гармонійне поєднання наукової та комерційної діяльності, що дозволило колективу компанії стати одним з лідерів косметичної промисловості Росії.

П'ятнадцять років тому компанія однією з перших в Росії почала виробляти антиоксидантну косметику, лікувально-профілактичні продукти для догляду за порожниною рота, біологічно активні добавки до їжі, використовуючи результати власних наукових досліджень. Одне з найважливіших - винахід оригінальної технології виділення потужного антиоксидантного комплексу (Неовітін ®) з культивованої біомаси женьшеню. Клінічно доведене антирадикальна, протизапальну, регенеруючу дію Неовітіна ® успішно використовується в косметичних засобах, що уповільнюють природне старіння і в гігієнічних продуктах для догляду за ротовою порожниною і профілактики запальних захворювань тканин пародонту.

Сьогодні в науковому доробку компанії більше 50-ти патентів на винаходи в галузі медицини та косметології. Компетентність фахівців компанії підтверджують золоті медалі РАПН «За практичний внесок у зміцнення здоров'я нації», Європейської комісії з академічних нагород «За заслуги в галузі профілактичної та соціальної медицини», перемоги в національних конкурсах і програмах, проведених Російської парфюмерно-косметична Асоціацією.

Компанія продовжує розробляти і впроваджувати у виробництво нові технології отримання біологічно активних компонентів для косметики і БАД (Бетулавіт®, біофлаволіпідний комплекс Актівітін, біоантіоксідантний комплекс полісціас); апробує інноваційні інгредієнти європейського косметичного ринку, розширює асортимент, удосконалює дизайн упаковки.
Автор: Юлія Гнедина