Автор бестселерів і психоаналітик Наталія Толстая відповідає на питання MyCharm
 «Він любить її більше, ніж всіх інших, але йому потрібні інші, щоб у цьому переконатися». І це - чиста правда! Як часто ми безповоротно видаляємо пароль від Його серця - назавжди викреслюємо номер телефону, стираємо всі «відбитки» зустрічей і гордо сидимо біля вікна. Красиві, молоді (або пародіюють їх), але самотні. І що? Хто правий, а хто винен? Коли замість мостів ми будуємо стіни, навряд чи щастя буде блукати по збудованим лабіринтах. Про те, як в будь-якій ситуації залишатися жінкою - красивою, мудрою і щасливою - в ексклюзивному інтерв'ю порталу краси myCharm повідала автор бестселерів і психоаналітик Наталія Толстая.

- Наталія, почнемо з «дошлюбного» періоду. Якщо дівчина сама себе забезпечує, перед нею неминуче постає питання - вкладати гроші «в себе» (ультрамодний гардероб, дорогі салони краси і т.д.) заради залучення потенційного «принца» або не зациклюватися на особистому житті і, заощадивши на зовнішньому вигляді, збирати гроші на квартиру? Який варіант Вам здається найбільш перспективним?

- Якщо економія на зовнішньому вигляді дає можливість зібрати гроші на квартиру, то я не знаю, що це за квартира .  Я пропоную людям жити тут і зараз .  А що стосується зовнішності, то в залежності від того, скільки жінка заробляє, на стільки вона і повинна виглядати .  Добре заробляє «чушка» буде викликати здивування оточуючих .  У кожному соціальному шарі людина має виглядати певним чином .  Товар користується попитом, коли він красиво виглядає .  Наприклад, є чудовий тональний крем - «Балет», краще цього крему я не зустрічала в світі косметики .  І багато хто це знають, але чомусь, коли ми йдемо в магазин, то купуємо мерзосвітна польську косметику в красивій упаковці .  Ту коробочку, яку не соромно буде дістати з сумки .  А тепер повернемося до питання про вибір краси або житла .  Уявіть собі таку картину: вам назустріч йде «чушка», яка збирає гроші на «самочное гніздо», яке, найімовірніше, буде розташовано в елітному будинку, з консьєржем .  Адже на менше ми не згодні .  І ось, вона - нечесана, без манікюру, без макіяжу - йде до своєї мети .  По тому, як людина рухається до втілення своєї мрії, як він при цьому виглядає, можна зрозуміти його мислеформи .  Адже тільки прибравши зі своєї дороги сміття, можна чітко побачити шлях . 

Не так давно я купила собі нову машину, яка простояла під балконом чотири місяці. Я розуміла, що мені потрібно переодягнутися, поміняти свій гардероб для того, щоб відповідати машині. Так в моєму житті з'явилася стиліст Танюша Смисліна. Хочеться відповідати, хочеться відчувати себе в «своїй тарілці». Тому, повертаючись до питання, можу сказати, що економити на собі заради вкладу в квартиру - це називається чекати, коли ти будеш щаслива. Навіть чудовисько у казці «Аленький цветочек» не дочекалося щастя - так і заснуло мертвим сном на грядці з квіткою. Виходячи виносити сміття, багато рекомендують фарбувати вії. І в цьому немає якогось маразму. Невідомо, де наздожене доля. Може, Він у цей самий час пройде повз і запитає тебе про щось. Так ви й знайдете своє щастя. А те, що доля побажає заглянути до тебе в квартиру, на яку ти збирала багато років, шансів мало.

Так, і якщо жінка фанатично збирає на квартиру, значить, у неї всередині живе страх, що їй коли-небудь хтось скаже «пішла геть з мого дому» .  І тут треба чітко розуміти, що жінка, що збирає кошти на квартиру за всяку ціну, шалено боїться залишитися одній, на вулиці .  Якщо жінка пристойно заробляє, то вона повинна грамотно розподілити свій бюджет на три частини .  Першу вона носить із собою в гаманці, в якому грошик лежить до грошику .  На ці гроші вона буде купувати колготки, кава і ходити по салонах краси .  Таким чином, жінка вкладає певний бюджет в свій зовнішній вигляд .  Гарною можна бути в звичайному нижній білизні, купленому в підземному переході, але при цьому з витонченою фігуркою .  Друга частина - «перехватная» .  Вона зберігається вдома і до неї можна звернутися, коли в гаманці закінчуються готівкові .  І третя - рахунок у банку, де гроші збираються на великі речі .  Коли у жінки правильно розподілено фінансове утримання, вона так само грамотно відноситься і до свого життя .  Вибирати між красою і благополуччям я б не стала .  Порекомендую вибрати і те, і інше . 

 Автор бестселерів і психоаналітик Наталія Толстая відповідає на питання MyCharm
   Жінка, яка заробляє, повинна розуміти, що краса і благополуччя - взаємопов'язані речі. Заходить така красуня в будь-яке приміщення і 30 відсотків додаткових факторів того, що вона підпише папір, того, що їй будуть посміхатися колеги, вже є в її скарбничці успіху! А прийшла мишка у сірому светрі з немитою головою - така вся з себе кар'єристка, яка збирає собі на норку, і що? Образ некрасивий! Людина позиціонує себе так, яким би він хотів бути. Він заявляє: «Я Є! »

Чим більше ти чогось хочеш і тримаєш цю думку біля себе, чи не відпускаєш у Всесвіт, тим самим ти заважаєш їй робити свою роботу.

- Що ви скажете про зовнішність медійних особистостей? Адже багатьох з них вважають зовнішність перепусткою у світ слави.

- Медійні людей можна розділити на три невеликі групи - гламур, попса і богема. Так от, богеми - письменникам, відомим лікарям і акторам - абсолютно все одно, якого бренду твоя кофта, їм все одно, діаманти у тебе в сережках або камінчики, які добре блищать, тому що для них виглядати добре і дорого - це дві різні речі . У гламурних представників повно всякої чеської біжутерії, так званих блискіток. Навіть якщо ми подивимося на сукні досить заможних зірок, вони викликають розчулення. Що стосується попси, то їм просто не можна жити без блискучих трусів. Вони себе так позиціонують, бо нічого іншого не можуть показати. А якщо подивитися на житло богеми, гламуру або попси ... Усі прагнуть до комфорту і красі, а витребеньки кожен додають по своєму смаку.

- Наталія, ні для кого не секрет, що жінка, яка закохується, швидко худне, а коли отримує «заповітного нареченого» в чоловіки, набирає зайві кілограми (стабільність, особливості харчування). З роками тенденція прогресує, і дружина починає здаватися чоловікові товстої і непривабливою. Як жінка може врятуватися від «неминучого» наслідки шлюбу у вигляді зайвої ваги? Як підтримувати стан, коли харчуєшся «емоціями», а не калоріями?

- Я не хочу ставити знак рівності між «закохується» і «поправляється» .  Коли у жінки з'являється чоловік, який за нею доглядає і який в неї закоханий, перше його бажання - нагодувати свою обраницю .  Так вже виходить, що годує той, хто любить більше .  І починаються ходіння по кафе, страви з тістечками-мороженими .  У кожному разі, жінка неминуче видужає, а далі починає спрацьовувати механізм здорового егоїзму .  Якщо жінка сама собі перестає подобатися в дзеркалі, то піднімає свій зад і йде у фітнес-центр .  Якщо ж вона сама себе влаштовує такою, яка є, то з цим уже нічого не поробиш .  Знаю, що багато купують собі таблетки для схуднення і домашні тренажери .  Але найчастіше таблетки забувають вчасно випити, а тренажер використовують як пилозбірник .  Не існує універсальних порад, як підтримати стан, коли жінка харчується емоціями, ними ситий не будеш .  Часто близькі люди пропонують нам психологічну підтримку, але в якийсь певний момент ми відмовляємося від людей, які можуть нас тільки вислухати .  Так вже виходить .  Йдемо на зустрічі з тими, з якими нас об'єднує якийсь інтерес .  Від балачок мало що змінюється в цьому житті .  А харчуватися треба все-таки калоріями, а не емоціями .  Тільки грамотно .  Жінка, за своєю будовою, нагадує гумову ляльку - надувається і здувається .  У жінки чотири рази на місяць змінюється гормональний фон .  Гормонів в організмі Господь дав жінці, як духів у флаконі . 

Як тільки ми починаємо зловживати не тільки їжею, але і протизаплідними таблетками, заспокійливими і всякою нісенітницею, відразу збиваємо графік роботи організму .  Не прожити багато на духовній їжі і на емоційній «їжі» .  Так влаштована людина - йому потрібні зміни .  Коли ми знаходимо людину для душі, то перше, про що мріємо, про спокій, ліні і бездіяльності .  Ми мріємо про те, як будемо сидіти разом на березі, як будемо подорожувати або в обнімку валятися вечорами перед телевізором .  Рідко, хто мріє про те, щоб разом тягати цеглу на будівництві .  Лень, неробство і бездіяльність в будь-якому випадку приносить застій, а застій несе за собою збільшення ваги .  Поправляються ті, у кого метою було вийти заміж .  Якщо мета досягнута, жінка перетворюється на самку, яка весь час носить старий халат і бігуді на голові, і при цьому нікуди не виходить з дому .  Але це ж не та жінка, з якою чоловік розписувався в РАГСі .  І невдовзі чоловік задає питання: «Де та жінка, з якою я зустрічався? » .  Треба підтримувати свою особисту красу .  Також роблять помилку жінки, які приводять себе в порядок тільки заради чоловіка .  Це погана мотивація . 

 Автор бестселерів і психоаналітик Наталія Толстая відповідає на питання MyCharm
   Жінка повинна бути задоволена собою. Згадайте механізм, коли ми тільки починаємо худнути. Це ж саме справжнє щастя - побачити себе в дзеркалі постройневшіе і красиву. Ось його найкращий стимул, коли розумієш - все у мене виходить, буду ще краще! Людина щаслива, коли йде до своєї мети. Так влаштовані люди. Ми цілуємо свою душу спортом, зовнішнім виглядом, духовною наповненістю, дітьми, будинком, виконуючи життєво важливі програми. Гармонія народжується навіть тоді, коли жінка проводить домашню прибирання. Треба харчуватися своїми емоціями, тому що якщо ми чекаємо емоцій від чоловіка, то залишаємося незадоволеними, адже він видає нам малокачественний продукт, і тоді ми виправляється. Чоловік «косячіт», ми прощаємо. Навіть якщо він ідеальний, то років через два ви скажете: «Я нещаслива». Повірте, мені з Рубльовки чутний протяжне виття.

- Давайте поговоримо про сучасні ідеалах краси. Чоловіки завжди люблять жінок, впевнених у собі. Як же товстушці знайти цю впевненість тлі загального захоплення дієтами і «боготворения» напівпрозорих моделей?

- Зарозумілість - це те, що ти про себе думаєш. Самовідчуття - це те, як ти відчуваєш, коли дивишся на себе в дзеркало. Сказати товстушці «люби себе такою, яка ти є», це точно не до мене. Якщо вона відчуває себе невпевнено в такій фізичній формі, значить, ноги під диван, качати прес, приводити себе в порядок. Що стосується напівпрозорих моделей, то їх ніхто вже не обожнює.

Свого часу Кустодієв малював похилих товстушок з об'ємними «гусеничними» стегнами. Але ці часи минули - гусеницях в цьому житті повільніше бежітся. Хоча є приклади пишечек, впевнених у собі до такої міри, що завидні чоловіки штабелями лежать біля їхніх ніг. Вони водять їх за краватки по дорогих магазинах і одягнені так, що будь-яка модель позаздрить!

Я одного разу задала товстушці питання: «Чи не хочеш ти схуднути? ». Вона сказала: «А навіщо? Мене чоловік такою побачив, такий любить. Якщо я схудну, то втрачу весь свій шарм ». На кожен товар знаходиться свій купець.

Я абсолютно впевнена, що між любов'ю і вагою немає взаємозв'язку. Я прекрасно розумію, що коли жінка фанатично відточує свою «упаковку» до досконалості, це свого роду комплекси та компенсація того, що вона чогось не домоглася в цьому житті. Але в теж час, якщо жінка нічого не має, то зобов'язана хоча б виглядати добре. У жінок дуже велика конкуренція. Чоловіки «нарозхват». За ними в черзі стоять молоді хлопчики (геї), красиві дівчата, що їдуть до столиці з периферії, хамки і хохотушки, що п'ють пиво з чоловіком і не завантажують його мозок. Справжній жінці привернути до себе увагу дуже складно.

Якщо ти собі подобаєшся, то і люби себе такою, яка ти є. Люби! А якщо ти починаєш себе дратувати, то автоматично дратуєш своїх дітей і свого чоловіка, який при першій же можливості піде посміхатися жінці в мереживних панчохах. Але в той же час треба дбати не лише про зовнішність, а й змісті. Обирай своє місце і відповідай йому. Так влаштоване життя.

- Практика показує, що чоловіки не завжди йдуть від дружин до більш красивих жінок. Виходить, зовнішність тут зовсім ні при чому? І можна безбоязно ходити по квартирі в старому халатику і бігуді?

- Будь-яка жінка, яка читає інтерв'ю, зі мною погодиться, що потрібно безбоязно ходити по квартирі в халатику і в бігуді, тому що неможливо весь час жити в цирку. Що це за будинок, в якому ти весь час повинна бути в тонусі - в бриджиками, на високих підборах і з нарощеними віями? Так, такі жінки є. Але зараз ми говоримо про моделі жінки, яка нічого не робить, а тільки створює гарний настрій своєму чоловікові. Удома ж доводиться ходити в халаті і в бігуді.

 Автор бестселерів і психоаналітик Наталія Толстая відповідає на питання MyCharm
   До краси, як і до потворності, швидко звикають. У мене в кріслі ридає стільки красунь, що сидять правильно, що приймають аристократичні пози. Я кажу їй: «Ти можеш сісти нормально? »Вона відповідає:« Не можу, це звичка ». Вчора їла макарони, сьогодні без ікри не може вечеряти. Вчора розповідала вульгарні анекдоти, сьогодні сміється з зімкнутим ротом. Це цирк! Всі неприродно, і чоловікові він дуже швидко набридає. Йому хочеться знайти щось справжнє. Ось він і йде до справжній жінці, до справжньої реготухами-Веселушки, саме до ЦІЄЮ, а не до тієї, яка думає про те, що чоловіки йдуть від дружин до більш красивих жінок. Страх «мене не люблять» - другий страх за страхом смерті. Боїшся розставання - роби так, щоб тебе любили.

- Так, значить, удома можна ходити в його сорочці?

- А знаєте, як добре любицця ненакрашенной, в бігудях, на його сорочці, без білизни? Ось припустимо, жінка в такому вигляді миє підлогу, і тут він приходить з роботи. Прекрасно займатися любов'ю, лише розстебнувши пальто на сходовому майданчику. У любви стільки різних масок! І я вважаю, що вдома потрібна домашній одяг, і жінка може бути будь-який - у тому числі з маскою в голові і на обличчі. Скільки чоловіків скаржаться на те, що приходять до коханки і не можуть розслабитися. Кажуть: «Сидимо ми в джинсах як два ошатних клоуна». Будинок є будинок. У ньому повинно пахнути хлібом, в будинку повинен бути ліричний безлад, щоб він створював вигляд житла. А весь час ходити навшпиньки, на каблуках неможливо. Можна ходити босий і зводити цим чоловіка з розуму. У кожної свої секрети.

- Як психолог скажіть, будь ласка, як сильно змінюється сприйняття чоловіком жінки, коли вони починають жити разом. Адже до спільного життя вона завжди була нафарбована і распомажена, а вдома майже завжди без косметики, з ранку «пом'ята і кудлата»? Яку роль цей чинник відіграє в питанні втрати сексуального інтересу до дружини?

- Якщо у чоловіка сексуальний інтерес спрямований на те, що у нього жінка- принцеса, то звичайно для нього стає глибоким стресом дізнатися про те, що принцеси теж справляють фізіологічну потребу. Їм весь час хочеться знайти Дульсинею на стороні, з надією, що вона вже точно цього не робить.

- Наталя, а якщо чоловік до заміжжя був ідеалом, а вдома перетворився на ледаря з пляшкою пива?

- Не дай Бог, щоб у мене в квартирі сидів пом'ятий і кошлатий чоловік! Я навіть уявити собі не можу, де б виявилися брови на моєму обличчі, якби я побачила, що мій чоловік розслабився - став не ігручім, пузатим, не доглядає за собою, весь час чіпляється до дрібниць. Вихід тільки один - потрібно розмовляти. Пом'ятим і кошлатим нікому не можна бути, навіть жінці в 80 років.

- Наталя, «Краса врятує світ», а що, на Ваш погляд, врятує сучасний шлюб?

- Доброта і розуміння! Краса врятує світ? А що в розумінні кожної жінки є краса? Красу навколо себе створюємо ми власними руками! Що врятує людину в шлюбі? Тільки його власна турбота про своє внутрішньому і зовнішньому світі, правильне позиціонування і затребуваність .  Людина повинна знайти себе в соціумі .  У кожного своя програма, але три з них незмінні - залишити за собою потомство, для того, щоб не відчувати себе в 65 років сухою гілкою, придбати якісь знання і відточити їх до досконалості, для того, щоб не у візитці, а самому собі відповісти на питання «Хто я? », І третя програма -« вписати »свої знання та навички в соціум .  Коли людина відчуває себе особистістю, тоді він з повагою ставиться до оточуючих .  Він не забуває сказати спасибі покоївки за прибирання, дитині, яка виніс сміття і купив хліба, він не забуває зайвий раз посміхнутися своїй близькій людині, погладити його по голові .  Сильний розуміє, а не прощає .  Як тільки правильно буде розподілений робочий день, коли людина буде чітко розуміти, хто він є, тоді він буде любити не тільки себе, а й оточуючих, в тому числі, і свою другу половинку . 
Автор: Марина Тумовская