Модель-аристократка Стелла Теннант
 Світ моди знає чимало історій Попелюшок, які відразу стали принцесами. Однак подіуми і глянець підкорюють не тільки дівчата з глибинки, але і справжні аристократки. Модель Стелла Теннант якраз з їх числа.

Мінливості долі
Стелла Теннант народилася 17 грудня 1970 року в Шотландії. Графиня Девонширскому доводиться їй рідною бабусею (Девоншир - знамените графство в південно-західній Англії). Здобувши початкову освіту, Стелла Теннант поступила в винчестерская школу мистецтв. Незважаючи на очевидні успіхи в галузі скульптури, після отримання диплома дівчина все ще не знала, чим би вона хотіла займатися надалі. Стелла не могла дозволити собі дозвільний спосіб життя (саме так представляється обивателям життя аристократів). Необхідність працювати і самостійно заробляти на життя була очевидна, адже титул і стан передаються у спадок по чоловічій лінії.

У долю Стелли Теннант втрутився випадок. Дівчина познайомилася з одним із співробітників англійської Vogue, той якраз шукав модель для нового проекту. Потрібно було знайти молоду англійку, звичайну представницю лондонських вулиць. Стелла відправила до редакції журналу свої фотографії і вже через тиждень отримала запрошення взяти участь у фотозйомці. Для починаючої моделі, яка тільки-тільки робить перші кроки у своїй кар'єрі, це була велика удача.

Шлях на модний Олімп НЕ був усипаний пелюстками троянд. Своє перше дефіле для модного показу Versace, в якому повинні були взяти участь кращі моделі того часу Лінда Євангеліста і Наомі Кемпбелл, новачок Стелла Теннант провалила з тріском - позначилася відсутність досвіду і впевненості в собі. Починаюча модель надовго запам'ятала презирливо кинуте їй самим Джанні Версаче в закулісся модного показу: «Хіба вас не попередили про те, що ми більше не потребуємо ваших послугах? »

Чоловік або жінка?
Один зі своїх найвигідніших рекламних контрактів Стелла Теннант уклала з ювелірним домом Chaumet на початку 2000-х років. Кращу кандидатуру для співпраці цієї компанії навряд чи вдалося б знайти. Представники династії Девоншир, до якої належить наша героїня, набували коштовності Chaumet з 1825 року. У бабусі Стелли є чудова колекція прикрас, в якій вироби цієї марки гідно представлені. У дитинстві дівчинка з захопленням розглядала скарби з бабусиної скриньки, перебираючи кільця, браслети, намиста і брошки. Ставши дорослою, Стелла може побалувати себе і самостійно купити вподобані прикраси. Носить вона їх з навмисною недбалістю, залишаючись при цьому елегантною - справжня сучасна аристократка.

 Модель-аристократка Стелла Теннант


Завдяки особливостям своєї зовнішності Стеллі Теннант вдається з легкістю перевтілюватися: їй добре вдаються як жіночі, так і чоловічі образи. Цю особливість підмітили представники марки Chaumet і вирішили використовувати її у своїй рекламній кампанії. На рекламних знімках модель відображена в платиновій діадемі з діамантами. Вона виразно дивиться в упор на красивого молодого чоловіка. Придивіться до цього чоловіка: так це ж сама Стелла!

 Модель-аристократка Стелла Теннант


Від аристократії до демократії
Модель-аристократка встигла попрацювати з найвідомішими у світі моди брендами: Chanel, Dior, Burberry, Calvin Klein, Hermès. Про співпрацю з Chanel варто сказати окремо кілька слів. Стелла Теннант була однією з муз Карла Лагерфельда і обличчям марки.

 Модель-аристократка Стелла Теннант


 Модель-аристократка Стелла Теннант


Відпрацювавши рекламний контракт, Стелла не припинила співпрацю з Chanel: вона як і раніше бере участь у сезонних показах колекцій високої моди. Сорокарічна Стелла Теннант почувається досить впевнено на подіумі серед юних моделей.

 Модель-аристократка Стелла Теннант


Стелла Теннант працює не тільки у сфері високої моди, співпрацює вона і демократичними марками одягу. Ось свіжий приклад: рекламна кампанія для Zara. Зазвичай Zara не запрошує відомих моделей для зйомок у рекламі, але для Стелли Теннант було зроблено виняток.

 Модель-аристократка Стелла Теннант
Колекція Літо-2011 від Zara


 Модель-аристократка Стелла Теннант
Колекція Літо-2011 від Zara


Схоже, в компанії співпрацею з моделлю залишилися задоволені, адже їй довірили представляти не тільки весняно-літню колекцію, але й осінньо-зимову. На фотознімках Стелла постає в образі звичайної сучасної жінки. Вона демонструє спідниці, сукні, брюки, блузки, пальто. Коротка стрижка, відсторонене вираз обличчя, відсутність посмішки - фірмовий, так легко впізнаваний стиль моделі Стелли Теннант.

 Модель-аристократка Стелла Теннант
Колекція Зима / 2011-2012 від Zara


 Модель-аристократка Стелла Теннант
Колекція Зима / 2011-2012 від Zara


Осина талія
Модель-аристократка не боїться йти на ризиковані експерименти. Доказ тому - недавня фотосесія для журналу Vogue, під час якої Стелла Теннант позувала для відомого у світі моди фотографа Стівена Мейзеля. Символічно, що двадцять років тому її модельна кар'єра почалася якраз зі зйомок для Vogue під керівництвом цього майстра. Отже, нова спільна робота фотографа і моделі: на фотознімках Стелла відображена затягнута в корсет. Провокаційно? Так. Гарно? Ні. При перегляді фотографій виникає почуття якогось бридливого здивування. Навряд чи хтось вважатиме їх естетичними і привабливими, хоча ...

 Модель-аристократка Стелла Теннант


 Модель-аристократка Стелла Теннант


Прообразом для провокаційної зйомки послужила Етель Грейнджер, володарка найтоншою в світі талії. На постійному носінні корсета наполягав її чоловік, в результаті талія жінки стала дорівнювати в обсязі 33 см. Чи варто було жінкам у XX столітті боротися проти корсетів, щоб в XXI столітті добровільно до них повернутися? Крім того, Етель Грейнджер проколола ніс, а у вухах носила кілька пар сережок одночасно. Всі ці деталі також знайшли своє відображення в фотосесії Стелли Теннант для Vogue.

 Модель-аристократка Стелла Теннант


 Модель-аристократка Стелла Теннант


 Модель-аристократка Стелла Теннант


Кар'єра не перешкода родині
Стеллі Теннант вдається вдало поєднувати і успішну кар'єру, і сімейне життя. З заміжжям і народженням дітей вона не стала тягнути. У 1999 році Стелла Теннант вийшла заміж за Девіда Ласнета, відомого французького фотографа. Щасливі батьки виховують чотирьох дітей. Вагітність і пологи немов не позначилися на фігурі Стелли: вона в прекрасній формі і як і раніше бере участь у фотозйомці, виходить на подіум. Втім, зараз вона працює не така інтенсивно, як раніше. Стелла може дозволити собі значні перерви в роботі, щоб присвячувати більше часу чоловікові й дітям.

Смак, як відомо, прищеплюється з дитинства. Колись у світ моди маленьку Стеллу Теннант привели за руку бабуся і мама, які регулярно бували в Парижі на всіх значущих модних показах. Зараз завдяки своїй роботі в модельному бізнесі Стелла Теннант чудово розбирається в модних тенденціях, особисто знайома з кращими дизайнерами, і, безумовно, володіє власним пізнаваним стилем.
Автор: Ірина Рукавишникова


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan
 В останні роки все більше стало з'являтися дизайнерів, які прагнуть виділитися за допомогою креативу та епатажу. Зараз вже мало кого дивують скляні туфельки або ж, наприклад, паперові прикраси. Зовсім недавно ми дивувалися сукням-розмальовки та сумкам-квітам. Тепер всі ці речі або ввійшли в моду, або були безжально нею розтоптані. А нещодавно на модному олімпі загорілася нова зірка Shilpa Chavan.

Ця індійська дизайнерка вразила всіх своїми останніми роботами. Її колекція, витримана у військовій тематиці, мала приголомшливий успіх. А представлені Shilpa Chavan головні убори просто вразили своїм новаторством.

Дизайнер Shilpa Chavan виступає під маркою Little Shilpa. Її весняна колекція 2010 має символічну назву «Headonism» - це свого роду гра слів - англійське слово «hedonism» перекладається як «насолода», а перший корінь в слові «head» - голова. Таке буквене поєднання, як би говорить нам - колекція головних уборів Shilpa Chavan принесе справжню насолоду нашим головам. Так що ж у них такого незвичайного?

Головний убір у вигляді штучного диму навколо особи дівчини додасть їй якоїсь загадковості і таємничості. Подібно німфі, спустився з небес і випадково побаченої людьми. Гарного настрою і позитиву додадуть літні квіти і хмари. Все, знову ж таки, у вигляді шапки. І нехай за вікном накрапає ​​дощ, хоч грибний, хоч простий, на вашому особистому острівці, під парасолькою, над вами буде безхмарне небо і квітучий сад.

 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


У весняній колекції Shilpa Chavan простежуються і індійські лейтмотиви, прикриті європейськими стандартами. Так традиційні жіночі прикраси - тонкі різнокольорові браслети теж пішли в хід. Їх нанизали у вигляді двох рогів, а посередині розбавили абстракцією. Вийшов такий веселий головний убір.

 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


Або ж інший варіант у вигляді крил. Данина моді на капелюшки з вухами, Shilpa Chavan висловила саме так. Додавши яскравих індійських фарб, золота та символіки у вигляді пір'я. Правда, рідкісна модниця ризикне з'явитися в чомусь подібному на російських вуличках.

 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


Для таких «скромних» модниць, Shilpa Chavan передбачила відразу кілька варіантів. Це і мілітарі стайл, витриманий у військовій тематиці, і щось схоже на російський кокошник, і знову ж, креативний варіант.

У мілітарі стайл ви зможете знайти підходящу для себе капелюшок - у вигляді планети, сотні пілоток або військових літаків. Виглядає це все дещо незвично, але дуже красиво. Думаю, що з виходом цієї колекції, ми побачимо багатьох зірок в подібних капелюшках на різних модних тусовках.

 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


Варто відзначити і дещо дивні варіанти головних уборів. Наприклад, складені в стопку з десяток чорних бюстгальтерів, дитячі брязкальця і ​​кольорові ялинкові прикраси. Втім, на смак і колір, як кажуть ... Адже Shilpa Chavan і критики та колеги заслужено вважають талановитим дизайнером, що подає великі надії. Багато її роботи - справжня знахідка. Тільки модницям варто пам'ятати, що більшість капелюшків Shilpa Chavan потрібно носити з пишним волоссям: кучерями, начосом або гофре.

 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan


 Шокуючі головні убори Shilpa Chavan

Автор: Лариса Тришкіна