Краса без кордонів
 Країни далекого зарубіжжя ваблять в будь-який час року. Влітку приємно погрітися на березі Середземного моря. Взимку європейські магазини залучають безпрецедентними знижками на косметику і одяг відомих марок. Куди б ви не приїхала - в шоп-тур або на спа-курорт - вам скрізь знадобляться знання іноземної мови. Однак у своєму прагненні оволодіти засобом спілкування з іноземцями ми робимо помилки, причина яких - поширені помилки і міфи.

Робота над помилками
У бажаючих вивчити іноземну мову нерідко складається в корені невірне уявлення про те, як можна оволодіти цим навиком. В результаті вони розчаровуються у відвідуванні курсів або самостійному вивченні іноземної мови, оскільки очікували зовсім іншого. Спростуємо найпоширеніші з існуючих омани.

Скільки важити ... в місцях?
Найпоширеніший з числа «дурних» питання, що задається бажаючими вивчати іноземну мову: «Скільки потрібно часу? ». Причому, люди бажають отримати на нього максимально точний, вичерпну відповідь. Вони абсолютно не беруть до уваги, що іноземну мову можна вивчати по-різному - займатися щодня по 3-4 години або за 20 хвилин до заняття на курсах робити домашнє завдання, постійно використовувати отримані знання або геть забувати про мову, виходячи з будівлі мовного центру. Словом, чим швидше ви хочете досягти результату, тим більше і старанніше вам слід займатися. Третього просто не дано. Не можна сказати, що від здібностей абсолютно нічого не залежить. Звичайно, їх наявність або відсутність позначається на швидкості засвоєння матеріалу. Проте визначальним фактором є все ж старання.

 Краса без кордонів
 А чи був мотив?
Люди завжди дуже завзято беруться за будь-яке нове справа, однак дуже скоро їх спритність кудись дівається. Тому найважливіше значення має мотивація у вивченні іноземної мови. Якщо знання мови обіцяє вам підвищення на роботі або ви маєте намір купити квартирку у Франції, куди будете благополучно навідуватися кілька разів на рік, швидше за все, ви вивчите мову хоча б на елементарному рівні. А якщо іноземну мову для вас - щось із галузі дитячого «хотіння» («подруга знає, і я б не проти»), навряд чи вам вистачить старанності, щоб довести задумане до кінця.

Зроби сам?
Діти навряд чи навчилися б ходити, якщо б ніколи цього не робили. Чому ж ви вважаєте, що можете самостійно вивчити іноземну мову, ні з ким не розмовляючи? .. Що б не говорили про дистанційне навчання, як би не нахвалювали дистанційні курси, мова - це, перш за все, мова. А щоб навчитися виражати свої думки і розуміти, потрібно слухати і говорити, тренувати реакції на фрази співрозмовника. Тому таку форму, як самостійне вивчення іноземної мови, краще використовувати в комбінованому вигляді - наприклад, самостійне вивчення плюс репетитор, самостійне вивчення та спілкування по skype з іноземцями і так далі.

 Краса без кордонів
 Вивчив і забув?
Багато хто вважає, що мову можна вивчити і знати все життя. Проте, як відомо, будь-який навик втрачається, якщо його не практикувати. Навіть люди, з відзнакою закінчивши «Ін'язов» і не використали мову регулярно протягом декількох років, втрачали свій блискучий рівень, який перетворювався на жменьку знань рівня абітурієнта. Чого вже говорити про людину зі скоринкою про закінчення курсів ... Тому розглядайте іноземну мову як хобі на все життя - час від часу перегортайте конспекти, читайте хоча б адаптовану літературу, переводите пісні і дивіться фільми мовою оригіналу. І все вийде!
Автор: Марина Тумовская


 Еммі Уайнхаус: сумний рецепт успішного продажу останнього альбому
 «Якщо ти робиш вигляд, ніби знаєш, що робиш, то ти зможеш зробити що завгодно».
Еммі Уайнхаус.

Через кілька тижнів виходить у світ останній альбом британської співачки Емі Уайнхаус, яка померла минулого літа у віці 27 років від алкогольного отруєння.


Альбом буде називатися «Lioness: Hidden Treasures». Вже відомий повний трек-лист збірки. До нього увійдуть композиції «Our Day Will Come», «Between the Cheats», «Tears Dry», «Wake Up Alone», «Will You Still Love Me Tomorrow», «Valerie», «Like Smoke» (за участю репера Nas ), «The Girl from Ipanema», «Halftime», «Best Friends», «Body and Soul» (за участю Тоні Беннетта), «A Song for You». Частина вищеперелічених композицій входила в офіційні альбоми співачки, випущені за її життя, але в «Lioness: Hidden Treasures» вони будуть представлені в інших аранжуваннях. На сьогодні ні в кого не викликає сумнівів успіх реалізації готується до виходу альбому. На жаль, смерть Еммі стала її кращим промоутером у справі просування в маси її творчості.

Скандал і галас навколо раптової смерті Емі Уайнхаус змусили завантажити і прослухати її треки навіть тих, хто байдужий до таких жанрів музики, як R & B, джаз і соул. Саме в коктейлі з вищеперелічених стилів і співала Еммі, будучи автором більшості своїх пісень. Список її регалій важкий. У 2007 році Еммі Уайнхаус визнана кращою британською виконавицею, її другий альбом «Back to Black» у 2008 році дозволив їй виграти в 5-ти номінаціях «Греммі», в тому числі «Кращий запис року», «Краща пісня року» та «Кращий новий артист », за що співачка була занесена до книги рекордів Гіннеса, як єдина британська співачка, що зуміла взяти відразу п'ять нагород« Греммі ». Також альбом «Back to Black» в Британії визнаний найуспішнішим альбомом ХХІ століття.

 Еммі Уайнхаус: сумний рецепт успішного продажу останнього альбому


Еммі - нащадок єврейських емігрантів з Росії. Батьки співачки були самими звичайними британцями. Мати - фармацевт, батько - таксист. Схоже, навіженість і навіженство в якості рис характеру дісталися Еммі від бабусі. Її бабуся по батьківській лінії Синтія в 1940-х роках була подружкою відомого джазмена Ронні Скотта. Еммі обожнювала бабусю і навіть витатуювала її ім'я на своїй руці. У наслідку поховали Еммі поряд з улюбленою бабусею.

Кажуть, в дитинстві Еммі мріяла стати офіціанткою на роликах, але замість цього в 10 років з подругою Джульєтт Ешбі створила реп-групу Sweet 'n' Sour. У 12 років пані Уайнхаус зробила спробу вчитися в Театральній школі Сільвії Янг, але незабаром була виключена звідти, природно, за погану поведінку. У 14 років Еммі написала свої перші пісні, а вже через рік підписала свій перший контракт. У 2003 році вийшов перший альбом співачки «Frank», який був прихильно прийнятий критиками, але сама співачка залишилася їм незадоволена. А її другий альбом «Back to Black», як уже було зазначено вище, мав приголомшливий успіх.

 Еммі Уайнхаус: сумний рецепт успішного продажу останнього альбому


Еммі Уайнхаус була в усіх відношеннях епатажної дівчиною. Її манера носити пишну високу зачіску підкреслювала її індивідуальність. Зростання співачки без урахування висоти зачіски становив трохи більше півтора метрів. Ще однією візитною карткою Еммі були виразні стрілки біля очей. Про своєму стилі в одязі Еммі говорила так: «Я одягаюся, як ... як ніби я старий чорний чоловік. Соррі! Ніби я старий єврейський чорний чоловік. Я просто одягаюся, ніби навколо раніше п'ятдесяті ».

Але, тим не менше, її незвичайний образ надихав багатьох людей мистецтва. Карл Лагерфельд публічно зізнавався, що Еммі Уайнхаус є однією з його улюблених муз. Lady Gaga зараховує Еммі Уайнхаус до числа артистів, що вплинули на її успіх. Брайан Адамс написав для Еммі пісню «Flower Grown Wild» про небезпеку прийому наркотиків. А скульптор Марко Перего присвятив Еммі цілу інсталяцію «The Only Good Rock Star Is a Dead Rock Star», зобразивши її з яблуком і простреленою головою.

 Еммі Уайнхаус: сумний рецепт успішного продажу останнього альбому
Інсталяція Марко Перего «The Only Good Rock Star Is a Dead Rock Star»


Переглядаючи інтерв'ю Еммі Уайнхаус, стає ясно, що зловживання наркотиками і алкоголем не були наслідком звалилася на неї слави і зоряної хвороби. Еммі в бесіді з журналістами часто говорила про те, що музика не є для неї всім. Вона більше бачила себе в сім'ї, мріяла про сімох дітях: «Я знаю, що талановита, але мене послали сюди не співати. Мене послали бути дружиною, матір'ю, піклуватися про сім'ю. Я люблю те, що роблю, але не тут все починається і не тут закінчується ». Крім того, найуспішніший альбом співачки Back to Black вийшов уже в період, коли вона переживала наркотичну залежність. А найвідоміша пісня Уайнхаус «Rehab» - взагалі про наркологічну клініку.

 Еммі Уайнхаус: сумний рецепт успішного продажу останнього альбому
Еммі Уайнхаус з чоловіком Блейком Філдером-сивілам


За власними зізнаннями Еммі, вона вперше спробувала наркотики в 14 років, але родичі співачки впевнені, що на важкі наркотики співачку підсадив її чоловік Блейк Філдер-Сивилл. Близько співачки з цієї причини навіть не пустили його на похорони Еммі.

Наркотична залежність заподіяла чимало неприємностей співачці. Звукозаписні компанії раз у раз загрожували Еммі розірвати контракти. А в червні 2011 року Еммі Уайнхаус навіть довелося скасувати своє європейське турне, після того, як вона була обсвистана за неадекватну поведінку на сцені в Белграді.

 Еммі Уайнхаус: сумний рецепт успішного продажу останнього альбому
  Еммі Уайнхаус на концерті в Белграді


Пам'ятаю, як наприкінці минулого червня в ранкової новинної стрічці я почула повідомлення про те, що в своєму будинку в Камдені від алкогольного отруєння у віці 27 років померла талановита британська співачка Еммі Уайнхайс. На той момент я поняття не мала, хто ця така. Тепер же на мапі мого плеєра записані всі її пісні, а «Rehab» і «You Know I'm No Good» я полюбила з перших акордів і можу багаторазово слухати через функцію повтору ...

 Еммі Уайнхаус: сумний рецепт успішного продажу останнього альбому

Автор: Наталя Гришко