«Країна мам»: щасливі разом
 Хороші події притягуються один до одного. Ось і користувачок соціальної мережі для батьків «Країна мам» практично одночасно відзначили три свята. Насамперед, 2 червня проекту виповнилося півроку. За цей невеликий термін ресурс зробив багато серйозних досягнень. І головне тому доказ - 30000 зареєстрованих користувачів! До речі, цієї позначки «Країна мам» досягла в День Росії. Ось вам і потрійний червневий ювілей.

«Країна мам »- Це не зовсім звичайний проект для батьків. Справа в тому, що він працює у вузькому, дружньому колі, тобто в закритому режимі - тільки для зареєстрованих користувачок. Трохи незвично, так? Втім, матусям «Країни мам» це не здається дивним. Навпаки, на сайті немає сторонніх людей, тільки ваші подружки, з якими ви, як на дитячому майданчику або власній кухні, можете обговорити те, що вас хвилює, чи не виставляючи це напоказ. Адже своїми проблемами ви ніколи не діліться з сторонніми людьми - тільки з тими, хто зрозуміє і допоможе порадою.

Чим же так привабливий ресурс для батьків? Чому кількість заявок на отримання «паспортів» у «Країні мам» постійно зростає? «Країна мам» - це ресурс для позитивного спілкування, обміну корисною інформацією та досвідом. З ким, як нема з іншими мамами, ви можете обговорити актуальні проблеми і повсякденні радості, пов'язані зі своїми крихітками. Мами можуть робити це в статтях, щоденникових записах, групах, які дозволяють знайти однодумниць і спілкуватися ще в більш вузькому колі. На сайті цікаво реалізований регіональний аспект. За бажанням мама може спілкуватися як з мешканками різних країн, так і тільки з мамами свого регіону - міста чи країни.

Наші мами з величезним задоволенням ведуть щоденник дитини, записуючи туди різну інформацію. Кожну замітку можна супроводжувати фотографією, яка автоматично потрапляє в окремий фотоальбом дитини (дітей). Жодна мама не залишила без уваги календар вагітності і перших років життя дитини, за яким можна дізнатися все про розвиток малюка з моменту її зачаття і до двох років.

«Країна мам» - це виключно корисний ресурс для батьків. Тут ви можете прочитати безліч корисних статей і новин, отримати безкоштовну консультацію медиків різного профілю, пройти психологічні тести, розмістити оголошення про покупку і продаж дитячих речей (колясок, ліжечок і т.д.).

Стати учасницею «Країни мам» можна тільки за запрошенням. Приходьте на www.stranamam.ru і залишайте адресу своєї електронної пошти. Час від часу у нас з'являються вільні запрошення, тому є шанс, що і ви отримаєте «паспорт» на проживання в нашій країні щасливих батьків і малюків. Ласкаво просимо!
Автор: Марина Тумовская


 Секрети краси від зірок: Дженіфер Еністон
 За останній час зірка Голлівуду Дженніфер Еністон все кращає і кращає. До речі, це помітив і її колишній чоловік Бред Піт. І останні фотографії тільки підтверджують, що у свої 41 вона цвіте і пахне, і виглядає набагато краще, ніж в 20.

Дієта і тренування

У питаннях фітнесу актриса є вельми різнобічною. Вона обожнює йогу і займається їй багато років. Саме завдяки цим заняттям, вважає актриса, у неї красиве підтягнуте тіло. Крім того, ці заняття добре заспокоюють і розслаблюють. Більше того, щотижня Дженіфер Еністон дає собі кардіонагрузку протягом 22 хвилин. Вона чергує інтенсивність під час заняття, завдяки чому досягається найкращий ефект. Це називається інтервальної тренуванням. Так вона зберігає своє тіло струнким.

Її улюбленої дієтою раніше залишається «Зона», суть якої дотримання пропорцій: 40% вуглеводів, 30% жирів і 30% білків. Іноді вона змінює тактику і сідає на дієту «South Beach Diet». Хоча вони чимось схожі.

Ось кілька поз, які актриса виконує регулярно:

1. Поза «Метелики».   Сядьте на підлогу. Ноги зігніть в колінах. На вдиху опустіть коліна на підлогу, а стопи з'єднаєте. Обхопіть їх (стопи) руками. На видиху намагайтеся опустити коліна на підлогу, на вдиху ослабте напругу. Зробіть 10 глибоких вдихів і видихів. Можете нахилити корпус вперед і торкнутися стоп чолом.

 Секрети краси від зірок: Дженіфер Еністон


2. Поза «Планка» на боці.   Розвиває силу і витривалість. Прийміть упор лежачи, як при віджиманнях. Слідкуйте, щоб кисті були безпосередньо під плечима. На вдиху відірвіть ліву руку від підлоги і почніть повільно піднімати її вгору, відкриваючи груди. Ліва рука повинна бути перпендикулярна підлозі. Робіть вправу акуратно, щоб не втратити рівновагу і не впасти. Зробіть 5 - 10 глибоких вдихів і видихів. Поверніться у вихідне положення. Зробіть кілька віджимань і повторіть для іншої сторони.

 Секрети краси від зірок: Дженіфер Еністон


3. Поза «Воїна» . Встаньте прямо. Ноги на ширині плечей. На вдиху зробіть глибокий крок назад лівою ногою. Праве коліно зігніть, стежте, щоб воно не йшло за стопу. Видих. Вдих - підніміть руки над головою і з'єднайте долоні. Зробіть 10 глибоких вдихів і видихів.

 Секрети краси від зірок: Дженіфер Еністон


4. Поза «Міст» . Ляжте на підлогу. Руки опущені уздовж тіла, ноги зігнуті в колінах. На вдиху відірвіть таз від підлоги. Напружте прес і сідниці. Не піднімайте плечі до вух. Затримайтеся в такому положенні на 10 вдихів і видихів.

 Секрети краси від зірок: Дженіфер Еністон


5. Поза «Кішки» . Встаньте на коліна. Кисті під плечима. Спина пряма. На вдиху прогните спину вниз, голову підніміть вгору. На видиху округлите спину і притисніть підборіддя до грудей. Виконайте 10 - 15 разів.

 Секрети краси від зірок: Дженіфер Еністон


6. Поза «Дерева».   Встаньте прямо. Ноги разом. На вдиху підніміть ногу і зігніть в коліні. Обхопіть стопу рукою і розташуйте її на внутрішній частині стегна якомога ближче до паху. Притисніть стопу до опорної ноги і підніміть руки вгору, розгорніть долоню. Дихайте. Зробіть 10 вдихів і видихів і поверніться у вихідне положення.

 Секрети краси від зірок: Дженіфер Еністон


7. Поза «Човни» . Сядьте на підлогу. Ноги зігнуті в колінах. Вдих - витягніть прямі руки перед собою і нахиліть корпус під кутом 45 градусів. Кисті розгорніть вгору. Видих. Вдих - випряміть і підніміть ноги, також під кутом 45 градусів. Зробіть 5 - 10 глибоких вдихів і видихів.

8. Поза «Стула» . Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. На вдиху підніміть руки вгору, а ноги зігніть в колінах, як ніби ви сидите на стільці. Сідниці повинні бути паралельні підлозі. Затримайтеся в такому положенні на 10 вдихів і видихів.

 Секрети краси від зірок: Дженіфер Еністон


Поради по догляду за собою

Як так виглядати в 41 рік, як це виходить у Дженніфер Еністон? Безперечно, що важливу роль тут відіграють досить дорогі засоби по догляду за собою. Але є й прості і вельми прийнятні способи, щоб виглядати добре, яких дотримується зірка:

• Регулярно проводите курс прийому вітамінів.

• Робіть вітамінні маски для обличчя.

• Не розчісуйте мокре волосся, і час від часу давайте їм висихати самі без використання фена, прасування тощо

• Улюбленими засобами по догляду за собою у актриси є: Kerastase Ciment Thermique - для волосся, Chantecaille і Dr. Hauschka для шкіри.

• Слідкуйте за тим, що їсте. Завжди є місце слабкостям, але не варто перетворювати їх на звичку. Ви - те, що ви їсте.

• Не забувайте доглядати за собою в будь-якому віці.

 Секрети краси від зірок: Дженіфер Еністон


Не обов'язково витрачати нечувані гроші на операції і засоби по догляду за собою. Якщо кожен день робити внесок у свій зовнішній вигляд, то в 40 років і ми будемо виглядати надзвичайно.
Автор: Віра Карабутове