Чемоданний настрій: вибір myCharm
 Ось і почався довгоочікуваний сезон відпусток. Прекрасні дами без всяких чарівних паличок перетворилися в строгих ревізорш, які дісталися до шаф і стали скептично оцінювати їх вміст. Завдання належить непроста - вибрати тільки ті наряди, які гідні супроводжувати красуню на відпочинок. Ну, і, зрозуміло, докупити все, чого не вистачає для того, щоб відчувати себе на всі 100. Перебираючи наряди, варто подбати і про те, як довезти все це добро до місця призначення. Гайда за валізою!

Дорожня сумка - теж аксесуар
Як не крути, але дорожня сумка - це теж важлива частина образу жінки. Особливо якщо шлях належить неблизький. Звичайно, можна взяти сумку мами або друга, тільки будете ви відчувати себе в своїй тарілці з потертим картатим валізою або непоказною спортивною сумкою? Зрештою, краще мати свою сумку - ту, яка максимально відповідає вашим потребам, вимогам стилю і смаку. Адже це не остання ваша закордонна поїздка, навіть якщо перша.

Порада від myCharm : Налаштовуйтеся оптимістично. Ви гідні того, щоб їздити відпочивати за кордон щороку, а значить, якісний валізу або дорожня сумка вам просто необхідні. Виберіть його самі, адже це частина вашого образу, та й невідомо, які романтичні пригоди очікують вас в поїздці. Чемодан потрібно гордо котити по терміналу, а не сором'язливо ховати за спиною.

Колобок-Колобок, вези сукні в аеропорт
Що не кажіть, а коліщатка до валізах прикрутили спеціально для жінок. Якщо чоловіки завжди могли обійтися власною мускулатурою, то для дам завжди було борошном і покаранням кудись їхати - через необхідність тягнути на собі дорожню сумку. Зате коли з'явилися валізи-візки, в дорозі більше не залишилося приводів для поганого настрою. Адже тепер у вас в помічниках сам Колобок, точніше, два або чотири колобка.

Порада від myCharm : Чемодан-візок або сумка-візок починають рух при мінімальних зусиллях з вашого боку. Тому вибір робіть тільки на користь сумок на коліщатках.

Ні в чому собі не відмовляємо
У невеликих валіз є одна перевага - вони компактні, тільки от в очах жінки це скоріше недолік. Хотілося б вирушати у відпустку в розслабленому стані, взявши з собою все, що хочеться, а не вибирати між двома сарафанами, бриджами і капрі, не влаштовувати кастинг між вечірніми сукнями.

Порада від myCharm : Якщо ви звикли брати з собою багато речей, шукайте валізу побільше. Ще один варіант - купити комплект валіз, в який входить один великий і один поменше (сім'ям краще придбати комплект з трьох валіз). До речі, маленький чемодан можна взяти з собою в літак. Туди ж зручно скласти все, що ви купили в duty free, щоб не ходити з 2-4 пакетами, частину яких можна де-небудь забути (наприклад, в літаку, що трапляється досить часто).

Про матеріали не сперечаються?
Важливою характеристикою валізи-візки є матеріал, з якого він зроблений. Сьогодні у продажу широко представлені валізи зі шкіри (натуральної та штучної), пластмаси, тканин. Звичайно, для дівчат першорядне значення матиме зовнішній вигляд виробу. А якщо це валіза відомої марки, то і за якість (незалежно від матеріалу) можна бути спокійною. Найбільш популярними сьогодні є валізи з пластмаси і тканин. Обидва варіанти хороші. Не варто тільки забувати, що тканини менш довговічні, а пластмасовий корпус може тріснути. Втім, вічних речей не існує, а потім не треба турбуватися про те, що може статися з сумкою через 10 років.

Порада від myCharm : Купуйте тканинний валізу. Сучасні тканини дуже міцні і легко чистяться. В аеропорту сумки можуть кидати, тому позбавте себе від стресу переживати за пластмасовий чемодан.

І б'юті-кейс впридачу!
Усе більше наших співвітчизниць оцінюють переваги б'юті-кейсів і тим активніше купують їх в якості дорожніх косметичок. Чого приховувати, і справді зручно - кожна баночка і тюбик на своєму місці, тому не доводиться роздумувати, що покласти у валізу, а що в крихітну косметичку в дамській сумці, хвилюватися, не витік чи якийсь крем на вашу улюблену футболку, а по прильоту розшукувати косметику по кишенях валізи. Вся косметика в одному місці, а б'юті-кейс можна взяти в ручний багаж. Деякі виробники сумок пішли ще далі і докладають б'юті-кейс до валізи або комплекту валіз.

Порада від myCharm : Бьюті-кейс - корисна і зручна річ. Адже для жінки так важливо довезти всю косметику в цілості й схоронності!

Радості покупок в інтернеті
Витратити цілий день (або навіть половину) на покупку валізи шкода, нехай навіть це і пов'язано з довгоочікуваним подорожжю. Ще незручніше тягти його додому через усе місто. Ніби спеціально для жінок створені інтернет-магазини сумок. Служба доставка інтернет-магазину сумок позбавить вас від необхідності кудись йти або їхати. Та й ціна нижча, ніж у звичайному магазині! Словом одні плюси і смайли.

Вдалих Вам покупок і поїздок!
Автор: MyJane.ru: Марина Тумовская


 Мода і стиль по-японськи
 Японія - Країна відважних самураїв і красивих гейш, театру кабукі і боротьби сумо, розписних кімоно і палючого саке, країна висхідного сонця, як її інакше називають. Культура Японії пронизана найдавнішими традиціями, які дотримуються і по сьогоднішній день, незважаючи на високий рівень розвитку технологій і науки, які диктують більш сучасний спосіб життя.

Думаючи про Японію, я відразу згадую фільм «Мемуари Гейші», в якому відображена не просто історія юної Сайюрі - в картині показана краса і внутрішня сила молодий японської дівчини, як квітки або морської перлини. Кольорові кімоно з дорогих тканин, незручна, на думку європейців, взуття, прикраси для волосся з сакури, особлива техніка макіяжу - цим «дихає» історія моди і стилю Японії.

Кімоно - відродження традицій
Як і раніше деяка частина японських жінок вважає за краще носити кімоно, але найчастіше це відбувається лише у свята, під час культурних і офіційних заходів. Виявляється, в японській мові кімоно позначає наряд, а просто японський одяг називається вафуку. Причиною такого поділу стала ситуація, що склалася кінця 19 століття, коли багато японці перейняли європейський стиль в одязі.

Кімоно являє собою T-подібний халат з мішкоподібної рукавами, який, в основному, підкреслює лише шию і талію. Сучасні дизайнери запозичують окремі деталі японського кімоно для своїх нарядів: широкі пояси, накладної воріт, квіткові мотиви.

 Мода і стиль по-японськи


Малюнок, форма, тканина кімоно можуть розповісти про формальності (офіційне або повсякденне), про соціальний статус (дуже довгі рукави у незаміжніх дівчат), про сезон шкарпетки (для весни - малюнок сакури, для літа - водні мотиви, для осені - листя японського клена , для зими - малюнок бамбука і сосен), про місто, про вік людини. Але сьогодні все рідше і рідше на ці вимоги звертають увагу, керуючись лише модою і випадком.

Аби урізноманітнити свій гардероб японським кімоно, не обов'язково летіти в країну висхідного сонця. Чоловічі і жіночі халати в стилі кімоно можна знайти на сторінках інтернет-магазинів. Ціновий діапазон не має верхньої межі, а стартує зі 150 доларів США.

 Мода і стиль по-японськи
 Вулична мода
Сучасна японська молодь завжди виділяється в сірому натовпі броскостью і яскравістю своїх нарядів. З одного боку, можна подумати, що японська мода - це «війна» кольорів і відтінків, з іншого боку, в той же момент незвичне їх поєднання. Якщо ми звикли, що в одязі європейців можна чітко виділити певний стиль, то родзинка японського стилю в тому, що в ньому змішані всі стилі. Так, стилі в стилі!

Аксесуари - окрема сторінка японської моди. Значки, брелоки, шпильки, шпильки і гребені, гумки і бантики, кільця і ​​браслети, камені і стрази для декорування, мультяшні аплікації - якщо зібрати всі дрібнички разом тільки в однієї юної особи, вже вийде величезна коробка. Все просто: дівчата в своїх нарядах дотримуються багатошаровості, надягаючи на себе неймовірну кількість одягу та аксесуарів.

Вулична мода, як часто називають стиль японської молоді, чимось схожа на мільйони кольорових картинок і героїв аніме. І це не тому що «світ збожеволів», просто вже з дитинства кожен японець намагається виділитися, стати особливим і проявити свою творчу натуру. В більшості своїй, молодь намагається експериментувати, переробляючи нові куплені речі на «свій смак і колір».

Крім одягу та аксесуарів японці приділяють увагу і своїм волоссю. Від народження вони чорні, але не всі прихильники природного кольору. Найпопулярнішими кольорами є рудий і червоний. Ви можете бути шоковані, побачивши і більше кислотні відтінки. Форма зачісок - це ще один пункт самовираження.

 Мода і стиль по-японськи


Японські принцеси
Хімея-гяру (в перекладі з японської мови «дівчинка-принцеса») - так називається японська субкультура, представниці якої схожі на принцес. Вони фарбуються в блондинок, носять пишні білі і рожеві сукні, туфельки на підборах, перли, оксамит і хутро, мережива і рюші, світлий макіяж і довгі накладні вії, діадеми і обручі з бантиками на довгих хвилястих волоссі, багато блискіток і страз на сумочках і інших аксесуарах (косметичках, годинах, дзеркалах, гаманцях, мобільних телефонах, ручках). Сучасні принцеси добрі і люб'язні, кокетливі і сексуальні, романтичні й усміхнені. Складається відчуття, що вони в будь-яку хвилину готові зустріти свого принца.

Дрес-код, він і в Японії дрес-код
Незважаючи на помітну вуличну моду, офісні працівники зобов'язані дотримуватися дрес-код. Білі сорочки і темні брюки або спідниці - так працюють японці перетворюються на сіру масу. При цьому до костюму для бізнес-зустрічей обов'язковий краватку. Дрес-код так само поширюється на прикраси та взуття. Хоча і тут деякі японці знайдуть можливість висловити своє «я»: химерні зачіски з пофарбованими в усі кольори веселки волоссям.

Свій дрес-код встановлює і шкільна система: білий верх, темний низ (у дівчаток - спідниця в клітку плюс білі гольфи). Зміна або скасування шкільної форми тут не обговорюються. До шануванню традицій і встановлених правил японці ставляться серйозно і відповідально. Творча гра починається лише за стінами шкіл.

Мода і японський стиль унікальні, як і сам японський народ.

 Мода і стиль по-японськи


Фото автора
Автор: Alesya Marchenko