Бруд в обличчя, чи протистояння "провокатору"
 А ви часто замислюєтеся про те, що часом говорите людям? Я не буду говорити про слова типу "давай залишимося друзями". Також я не буду говорити про брудні словах, випльовують один одному в запалі гніву. Але все ж мені часто доводиться стикатися з людьми, які обдумано і зважено, слово за словом, виливають бруд на інших. Кожне слово настільки підібрано, що його гостроти не ранить, а вбиває наповал.

Таких типів я називаю "провокаторами". Люди в наш час примудряються бути і ласкавими, і добрими, і цинічними, одночасно. А що приводить нас до такого стану? Хтось скаже, "не ми такі, життя таке". А хтось - що кращий спосіб оборони це напад. А я скажу, що права словесно нападати на свідомо безпорадну людину, людину, яка, ви точно знаєте, не здатний відповісти вам тим же, - ні. Це аморально.

Хоча, коли іншого виходу вже немає, а людина давно заслужив подібної прочуханки, то тоді рішення залишається на вашій совісті. "Хлисти твоїх слів, зважених і спокійних, били мене по обличчю. Після кожного чергового удару, я підставляю тобі іншу щоку. Я мовчу. Ти злишся на мене за мовчання, але я знаю про тебе достатньо, щоб не реагувати на заподіювану біль".

Складно не реагувати на подібні провокаційні слова. Людина підштовхує вас на реакцію, на душевний біль. Як впоратися з емоціями? Складно, але можна. Як часто я бувала в подібній ситуації. Болі було багато, але я не можу викреслити цих людей повністю зі свого життя. Тому я розробила для себе систему "антіпровакатор" :

- По перше , Будьте хоча б зовні спокійні, а бісів можна і пізніше вигнати. Такий спосіб в результаті привів мене до того, що я тепер не тільки зовні, але і душевно досить спокійна.

- По-друге , Посміхніться сказаним словам. Вони, звичайно, можуть бути вельми образливими, але скоріше за все, саме ці слова викривають ті ваші риси характеру і поведінки, які вам самій не помітити. Прийміть це як напуття до зміни в кращу сторону.

- По-третє , Навіть якщо сказані вам слова - абсолютна брехня, не сперечайтеся. Багато в чому легше прийняти сторону "провокатора" і погодитися з його словами, додавши, що брехати і звиватися вам завжди є, у кого повчитися, і подякувати за допомогу. Головне, що ви знаєте свою правду. А правда, як говоритися, завжди тріумфує.

 Бруд в обличчя, чи протистояння "провокатору"


Всі ми знаємо, як негатив руйнівно діє на наш організм. Але ми в змозі йому протистояти. Тільки уявіть: начальник (родич, сусідка, і т. Д.) Вичитують вас за щось не значне. Ви потрапили під гарячу руку. Але, що виходить тоді - викинутий кимось на вас негатив залишиться у вас і почне свою брудну справу: червоні очі, головний біль, артеріальний тиск скаче. А з часом накопичений негатив дарує нам: тьмяне волосся і очі без блиску, ранні зморшки, проблеми зі здоров'ям. Адже всього цього можна уникнути.

Вас облили брудом, зайдіть до вбиральні і протріть обличчя холодною водою. Звичайно, кривдникові приємно було б бачити вас розбитою і поваленої. Не залишайте йому такого задоволення.

Часто від лікарів доводитися чути, що всі хвороби від нервів. Але також часто доводиться чути, що у багатьох нерви зовсім розхиталися, або всім знайому фразу - "нерви-то не залізні". Так, нерви не залізні, але їх все ж варто поберегти.

 Бруд в обличчя, чи протистояння "провокатору"


Не знаєте, як впоратися з "провокатором" - йдіть до психолога. Я не бачу нічого поганого в тому, щоб періодично спілкуватися з цим фахівцем. Регулярні, не відбивати грамотно або ж взагалі не відбивали атаки "провокатора" часто приводять людину в стан депресивного розладу. Пам'ятайте, що це вже хвороба, яка потребує спеціального лікування під наглядом лікаря. Від легких депресивних настроїв страждають багато. Справжні ж депресії зустрічаються рідше і повинні бути піддані психотерапевтичному лікуванню.

НІКОЛИ не займатися самолікуванням, ТИМ БІЛЬШЕ, ЯКЩО ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ у своєму діагнозі і подальші дії.

Система "антіпровакатор" не ідеальна, але якщо ви перебуваєте під тиском постійного "провокатора", то і систему можна варіювати залежно від вашої ситуації, які, як відомо, в кожному випадку індивідуальні.

Додайте собі помічників для гарного настрою:

- Помаранчевий колір   позитивно впливає на нашу свідомість. Одягайтеся в одяг теплих оранжевих відтінків і включіть в своє меню апельсини, мандарини, морква або гарбуз.

- Ефірні масла . Особливо ефективно діє при депресивних настроях неролі - це дорогоцінний аромат квітів апельсина, який, власне кажучи, навіть шкода використовувати для аромалампи - купіть собі краще нюхальний флакончик. Змішати масло неролі з маслом жожоба і наповніть цією сумішшю флакончик. Так само при депресивному настрої допомагають бергамот, жасмин, троянда, сандалове дерево і іланг-іланг.

Що посієш те й пожнеш. Будьте спокійні, і тоді сходи порадують.
Автор: Надія Лобанова


 Смартфон LG Optimus та інноваційні продукти LG на Всеросійському молодіжному форумі «Селігер-2010»
 Високотехнологічні рішення для інноваційних проектів

Компанія LG Electronics представляє в рамках зміни «Технології добра» Всеросійського молодіжного інноваційного форуму «Селігер-2010» свої новітні продукти, що включають широкий спектр найменувань, від мобільних телефонів і смартфонів до 3D-телевізорів. Форум «Селігер-2010», який об'єднав 20000 молодих людей з усіх регіонів Росії, покликаний підтримати найяскравіші, креативні та інноваційні проекти російської молоді.


Зараз для реалізації будь-яких, навіть самих простих ідей не обійтися без техніки, наприклад, мобільних телефонів. Сучасні засоби комунікації дозволяють своєчасно дізнаватися новини, оперативно з'єднуватися з колегами і вирішувати поточні завдання. Для молодих людей, які представляють на «Селігері-2010» свої проекти, подібні пристрої представляють особливу важливість - адже для успішної реалізації їх планів сучасні гаджети просто необхідні. Саме тому компанія LG представила свій стенд в рамках Всеросійського молодіжного інноваційного форуму «Селігер-2010», на якому були показані нові технологічні досягнення компанії.

Серед виставлених на стенді технологічних новинок від LG Electronics - нові телефони і смартфони, 3D-монітори, 3D-телевізори.

 Смартфон LG Optimus та інноваційні продукти LG на Всеросійському молодіжному форумі «Селігер-2010»
 Новий смартфон LG Optimus (GT540) на операційній системі Android 1.6 (також буде підтримуватися версія Android 2.1) - це оптимальне співвідношення функціональності, якості та ціни. Він створений для людей, яким потрібен смартфон з простим управлінням. LG Optimus дає можливість встановлювати різноманітні додатки на базі ОС Android, а також автоматично синхронізувати облікові записи з усіма сервісами Google, що дуже зручно для активних користувачів інтернету. Важливою особливістю є підтримка модуля Wi-Fi, що забезпечує зручний доступ в інтернет. У LG Optimus відмінно реалізовані і мультимедійні можливості. Медіа-плеєр з встановленими кодеками DivX і Xvid дозволяє переглядати відео будь-яких форматів без попереднього перекодування, а навігація по фото / відео контенту особливо приємна завдяки 3D галереї перегляду.

Ємність акумулятора LG Optimus становить 1500 мА / год, що забезпечує довгий термін роботи без підзарядки. Аудіороз'єм підходить для стандартних навушників 3, 5 мм (miniJack). GPS-навігатор дозволяє точно визначити своє місце розташування на карті. У комплекті поставки карта microSD 2 Гб. Також в смартфон можна встановити карту пам'яті microSD до 32 ГБ, що дозволяє завантажити в телефон обсяг інформації, достатній не для одного інноваційного проекту.

Оперативна комунікація сьогодні передбачає не тільки можливість мобільного зв'язку по одному телефонному номеру. Телефон LG GX500 підтримує роботу двох sim-карт, що дозволяє бути на зв'язку по 2 телефонними номерами одночасно. Це дуже зручно для розмежування контактів на ділові та особисті. Одним із сучасних трендів є підтримка роботи в соціальних мережах, які сьогодні служать не тільки засобом зв'язку з друзями та колегами, але навіть є джерелом інформаційного і розважального контенту. У телефонах і смартфонах від LG (наприклад, LG GX500, LG GW620, LG Optimus) підтримується доступ до локальних і глобальних соціальних мереж.

 Смартфон LG Optimus та інноваційні продукти LG на Всеросійському молодіжному форумі «Селігер-2010»
   Щоб наочно продемонструвати можливості нового смартфона LG Optimus, була організована гра- орієнтування на місцевості - «LG-квест», яка проходила кілька днів поспіль. Команди з 5-6 чоловік повинні були виконувати логічні завдання, які зчитувалися за допомогою програми сканування штрихкодів, встановленої в смартфоні LG Optimus. Для початку за допомогою карти і GPS-навігації в смартфоні необхідно було знайти контрольний пункт із завданням. Виконуючи правильно всі завдання на контрольних пунктах, команда збирала код, необхідний для того, щоб відкрити сейф з призами від LG Electronics.

Крім того, на стенді LG були представлені й інші моделі. Часто для зручності роботи користувачеві потрібно налаштовувати телефон у відповідності зі своїми потребами. Для цієї мети ідеально підійде смартфон на операційній системі Android, яка завдяки підтримці магазину додатків Android Market налаштовує роботу смартфона у відповідності зі своїми завданнями і пріоритетами. Смартфон LG GW620, що працює на версії Android 1.5, c великим 3-дюймовим екраном і пятирядной QWERTY-клавіатурою робить процес написання повідомлень швидким і зручним, а підтримка роботи в локалізованих мережах набагато спрощує процес спілкування.

Для тих, хто віддає перевагу оригінальні гаджети, були показані годинник-телефон LG Watchphone (LG GD910).

На стенді LG також представлені 3D-монітор LG W2363D і 3D-телевізор LG LX9500, що забезпечують захоплююче якість тривимірного зображення.

Також на стенді були організовані корисні сервіси для учасників форуму. Так, абсолютно безоплатно можна було зателефонувати додому з нового смартфона LG Optimus - це особливо актуально для учасників Форуму, які давно не були вдома. Також на стенді була організована спеціальна лаундж-зона, в якій відвідувачі могли зарядити свом телефони і ноутбуки.

Освітня програма Форуму включала 2 майстер-класу представника facebook за темою "Комунікації на службі людини". Слухачі дізналися про сьогодення і майбутнє різноманітних коммункаціонних моделей, тренди в ip-телефонії, месенджерах, електронній пошті і нарешті соціальних мережах.

В рамках заходів Форуму були проведені додаткові активності: переможцям вікторини «Хто хоче стати мільйонером? »Передані смартфони LG Optimus, а молодим парам, які поєднувалися шлюбом в один з днів зміни« Технології добра », були подаровані портативні DVD-плеєри.


Про компанію LG Electronics, Inc.
Компанія LG Electronics, Inc .  (KSE: 066570 . KS) є світовим лідером і розробником інноваційних технологій на ринку споживчої електроніки, побутових приладів і мобільного зв'язку, які мають понад 115 підприємств по всьому світу (у тому числі 84 дочірніх підприємства), на яких зайнято більше 84000 чоловік .  Компанія складається з п'яти підрозділів - Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance, Air Conditioning і Business Solutions, загальний обсяг продажів яких в 2009 році склав 43, 4 млрд .  доларів США .  LG є найбільшим у світі виробником плоскопанельних телевізорів, аудіо- і відеотехніки, мобільних телефонів, кондиціонерів і пральних машин .  Компанія LG є глобальним і технологічним партнером змагань Formula 1 ™ .  В рамках довгострокової угоди LG володіє ексклюзивною символікою та ексклюзивними маркетинговими правами в якості офіційного постачальника побутової електроніки, мобільних телефонів і пристроїв обробки даних для цього світового спортивного події .  За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www . lge . com, www . lg . ru .

Російське представництво LG Electronics в Москві було відкрито в березні 1990 року; згодом почали працювати інші структури компанії. На сьогоднішній день загальна чисельність співробітників підрозділів компанії в Москві, включаючи головний офіс по країнах СНД і Сервісне представництво, становить понад 300 осіб. У вересні 2006 року почав працювати російський завод LG Electronics (сел. Дорохово Рузського району Московської області, 86 км від Москви) - один з найбільших заводів компанії у світі, найбільший завод в Європі з виробництва побутової техніки та електроніки. Підприємство виробляє рідкокристалічні та плазмові телевізори, домашні кінотеатри, монітори, холодильники, пральні машини, а також комплектуючі. Штат співробітників заводу перевищує 1500 чоловік, що свідчить про значний внесок компанії у вирішення проблеми зайнятості, особливо актуальною в період рецесії.