Історія з перловим кільцем, або Подарунок для подруги
 - Чи траплялося Вам робити подарунки?
- Що за дурне питання?
- А подарунки подругам?
- Ну звичайно! - В подиві піднявши брови, вимовите Ви. І будете абсолютно праві. Я теж люблю робити подарунки, і особливо своїм подругам. Але останнім часом це, як правило, подарунки на замовлення.


- Ну ось, що ти знову придумала? Що за подарунки на замовлення? - Здивовано запитаєте Ви. Все дуже просто. Перед черговим Днем народження я дзвоню подрузі і цікавлюся, що їй подарувати. Можливо, комусь це здасться дивним, але для нас це норма. Так простіше подарувати саме те, чого їй хочеться, а не те, що буде припадати пилом на полиці і чекати свого часу, можливо, безрезультатно.

Саме так я і зробила в цьому році і, зателефонувавши своїй подрузі Вірі, отримала відповідь на цікаве для мене питання. Але так вже сталося, що я не виконала отриманого запиту, тому що, зайшовши в ювелірний магазин, згадала про її ставлення до виробів з перлів, і вирішила, що хочу подарувати їй колечко з цим каменем.

Треба сказати, моя подруга Віра вважає, що перли потрібно отримувати саме в подарунок, і ні в якому разі не купувати його самої, бо тоді він принесе сльози. Ну, або, принаймні, вона може заплатити сама за це прикраса, але вибір повинен зробити хтось інший, так би мовити побачити, ойкнути і ткнути пальчиком! Саме так ми і купили їй браслет і намиста на виставці каменів (але це вже інша історія).

 Історія з перловим кільцем, або Подарунок для подруги


Виріб з перлів, придбане описаними вище способами, на її думку, виконує своє пряме призначення, тобто приносить його володарці щастя.

До речі, перли вважається чи не одним з найзагадковіших талісманів . Найімовірніше, це сталося через те, що він є живим каменем: має здатність рости. Як відомо, в природі є різні види перлів, відмінні за формою, величиною і забарвленням (колір перлини варіюється від молочно - білого до фіолетово-чорного). В давнину представники деяких індійських племен приписували особливу могутність крупним перлинам правильної круглої форми і вважали їх священними.

В давнину перли вважали також індикатором стану здоров'я людини   і, якщо раптом талісман втрачав свій дивовижний блиск (камінь міг потьмяніти, а його поверхня іноді ставала шорсткою через вплив зовнішнього середовища), це означало, що його володар може серйозно захворіти. Саме тому перли вважався потужним оберегом, огороджувальних свого власника від раптової смерті і замахів на його життя.

Крім того, перли вважається символом цнотливості . Незаміжні дівчата, що носять намиста з перлів, бувають дуже лагідними, але в той же час і дуже щасливими, у шлюбі ж вони стають хорошими господинями і матерями; є справжньою знахідкою для чоловіка і істиною берегинею домашнього вогнища.

Отже, я вирішила, що моїм подарунком цього року буде виріб з перлами, і саме кільце. Так як ми часто ходили разом з подругою по ювелірних магазинах, я ризикнула зробити таку серйозну покупку в надії, що не помилюся ні з вибором моделі прикраси, ні з його розміром. Проте сталося саме те, що більше всього на світі викликало у мене почуття побоювання і страху: я зробила помилку. Але так як мені хотілося, щоб подарунок цей не припадав пилом в скринька відмикається з іншими забутими дрібничками, я запропонувала Вірі обмін і вибір прикраси взамін вже набутого. З сумнівом у голосі, подруга погодилася. Пізніше вона запитала мене:

- Чому ти вирішила вчинити саме так і купити мені інший подарунок?

Недовго думаючи, я відповіла, що подарунок мій йшов від серця, і мені хотілося, щоб вона носила його із задоволенням, і щоб він приніс їй тільки радість, тим більше, я знала, що вона ніколи не купила б собі таку річ сама, але і не відмовилася б отримати її в подарунок.

 Історія з перловим кільцем, або Подарунок для подруги
   У пошуках нового прикраси ми провели чимало годин, і вже було зневірилися, але в останньому магазині, мій погляд випадково ковзнув по вітрині, і, побачивши комплект з сережок і кільця, я зрозуміла, що це її річ!

Так і вийшло, і через кілька хвилин моя подруга стала володаркою цього набору.

 Історія з перловим кільцем, або Подарунок для подруги
   А колечко, що їй не підійшли, було подаровано іншої подруги, тим більше що скоро і в неї повинен був бути день народження.


З усієї цієї історії я зробила кілька висновків:

- Щоб купити в подарунок прикраси, найпростіший і безпомилковий спосіб - придбання подарункової карти в ювелірному магазині.

- Якщо ж Ви все-таки вирішили зробити подрузі сюрприз, то можна порекомендувати провести попередній рейд по магазинах разом з нею, і подивитися на її пристрасті.

- Найпростіше, на мій погляд, придбати сережки, намиста або браслет. Але якщо Ви не шукаєте легких шляхів і хочете купити саме кільце, то під час цього спільного походу по магазинах пропоную Вам також звернути увагу на розмір кільця, і на який пальчик вона зазвичай приміряє це прикраса. Можна також приміряти одне і те ж прикраса і запам'ятати свої відчуття від його присутності на руці.

- Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на прикрасі з каменями, то пропоную Вам вивчити карту зодіакальних талісманів . Крім того, при врученні подарунка можна буде виступити з невеликим розповіддю про камінь, його властивості, а також нагадуванням про те, що цей подарунок може стати своєрідним амулетом.

- Овен   (21 березня - 19 квітня) - аметист, алмаз, гірський кришталь, сердолік, рубін, халцедон, циркон, яшма.

- Телець   (20 квітня - 20 травня) - авантюрин, агат, амазоніт, бірюза, гірський кришталь, гранат піроп, смарагд, кахолонг, лазурит, малахіт, онікс, сапфір, сердолік, хризоколла

- Близнюки (21 травня-червня) - аметист, агат, берил, всі "котячі очі", лазурит, нефрит, обсидіан, родоніт, родохрозит, сапфір, сердолік, тигрове око, чароит, цитрин,

- Рак   (22 червня - 22 липня) - аквамарин, авантюрин, берил, гагат, гематит, перли, смарагд, місячний камінь, онікс, турмалін рубеллит, хризоберил, хризопраз, евклаз

- Лев   (23 липня - 22 серпня) - авантюрин, гірський кришталь, гранат демантоид, гранат верделіт, червоні гранати, малахіт, обсидіан, рубін, сердолік, турмалін, топаз, шпінель, хризоліт, бурштин, яшма

- Діва   (23 серпня - 22 вересня) - авантюрин, геліотроп, гранат піроп, гірський кришталь, жадеїт, кварцовий котяче око, нефрит, серпентин, тигрове око, хризоліт, яшма

- Ваги   (23 вересня - 22 жовтня) - аквамарин, азурит, аметист, берил, білий гранат рубеллит, лазурит, малахіт, нефрит, онікс, опал, родоніт, родохрозит, хризоліт

- Скорпіон   (23 жовтня - 21 листопада) - олександрит, берил, беломорит, гранат рубеллит, гематит, малахіт, сердолік, топаз, циркон гіацинт

- Стрілець   (22 листопада - 21 грудня) - олександрит, бірюза, гранат демантоид, гранат верделіт, червоні гранати, лазурит, обсидіан, сапфір, сапфірін, турмалін, халцедон, хризоколла, циркон

- Козеріг   (22 грудня - 19 січня) - верделіт, гранат, гагат, димчастий кварц, червоні гранати, малахіт, нефрит, обсидіан, онікс, опал, рубін, родоліт, серпентин, сердолік, турмалін, яшма

- Водолій   (20 січня - 19 лютого) - аквамарин, аметист, аметрин, бірюза, гранат, обсидіан, онікс, рожевий кварц, сапфір, хризопраз, циркон, циркон гіацинт

- Риби   (20 лютого - 20 березня) - аметист, аквамарин, беломорит, гагат, перли, смарагд, корал, місячний камінь, опал, сапфір, шпінель, хризоліт


На закінчення хотіла б зазначити, що будь-який подарунок повинен йти саме від серця. Робіть подарунки і радуйте близьких Вам людей!
Автор: Стелла Аллатес


 Секрет Уми Турман
 Ума Турман - актриса красива, талановита і загадкова. Любителям парфумерії вдалося розкрити один із секретів голлівудської кінодіви.

Передісторія ...

Парфуми Ange ou Demon - хіт від Givenchy, цей аромат з'явився на світ в 2006 році і дуже швидко завоював популярність. Чуттєвий і загадковий запах відноситься до сімейства квітково-східних. Так уже повелося в світі парфумерного бізнесу, що одна вдала ідея експлуатується до тих пір, поки з неї можна отримати максимальний прибуток. Ange ou Demon не став винятком, за оригінальним парфумом наслідували його версії: Ange ou Demon Diamantissime, Ange ou Demon Tender і нарешті, Ange ou Demon Le Secret.

За оцінкою експертів, версія Ange ou Demon Le Secret («Ангел або демон. Секрет») цілком могла б стати самостійним ароматом без прив'язки до попередника-оригіналу. Для цього треба було б «всього лише» придумати нову назву, змінити дизайн флакона і підкоригувати рекламну кампанію. Однак маркетологи Givenchy розсудили інакше.

Ангел або демон - ось у чому секрет

Над створенням композиції Ange ou Demon Le Secret трудився парфумер Бернард Еллена. Початкові ноти аромату складають свіжі і підбадьорливі: італійська лимон, журавлина і зелений чай. Ноти «серця» представлені запашним поєднанням жасмину, білого піона і водяної лілії. База аромату зібрана з м'яких чуттєвих нот деревини світлого дерева, пачулі і білого мускусу.

Флакон парфумованої води Ange ou Demon Le Secret від Givenchy створений талановитим дизайнером Сержем Мансо (саме він придумав флакони для оригіналу і попередніх версій). За формою флакон нагадує легку діамантову підвіску. За задумом дизайнера малюнок на флаконі символізує сріблясті промені вранішнього сонця: так в природі світло незмінно змінює темряву, а в жіночій душі на зміну темному демону рано чи пізно приходить світлий ангел.

 Секрет Уми Турман


Представляти Ange ou Demon Le Secret запросили відому актрису Уму Турман. Творці аромату вважають, що в її образі гармонійно поєднуються ангел і демон, лагідна красуня і фатальна спокусниця.

Місія Уми Турман

Багатьом запам'ятався рекламний ролик парфумованої води Ange ou Demon Le Secret, який крутять по ТБ. Ума Турман в розкішному білому платті підходить до великого дзеркала, але бачить Там не своє ангельське відображення, а демонічну красуню в чорному. Дія супроводжується пісенькою з невигадливою мотивом французькою мовою: «Je suis ange ou demon et cela mon secret,» - «Я ангел чи демон? У цьому мій секрет! ».

У глянсових журналах на рекламних знімках аромату Ange ou Demom Le Secret Ума Турман виглядає розкішно. Стилісти продумали її образ до дрібниць: довге біле плаття, ідеально укладене біляве волосся, мінімум прикрас, білі босоніжки на високих підборах. Зачаровує погляд актриси немов пронизує наскрізь.

 Секрет Уми Турман


Ума Турман знаходиться в хорошій фізичній формі: довгі стрункі ноги, тонка талія, гарні груди. В одному зі своїх інтерв'ю актриса зазначила, що втручання фотошопу в її рекламні знімки мінімально.

Відомий у світі моди фотограф Маріо Тестіно зняв Уму на відвертій позі з оголеними ногами. Майстру вдалося бездоганно передати настрій аромату, а його модель Ума Турман блискуче впоралася зі своєю місією.

Парфумерія та кінематограф

 Секрет Уми Турман
   Завзяті кіномани і шанувальники творчості Уми Турман можуть «копнути глибше» і сміливо провести ангело-демонічну паралель з однією з кращих ролей актриси в культовому фільмі Квентіна Тарантіно «Убити Білла». В імені головної героїні вже укладена подвійність: Наречена, вона ж - чорна мамба.

Наречена готова постати перед вівтарем, щоб поєднуватися законним шлюбом з коханим чоловіком. В одну мить її життя зруйнована, убитий улюблений і всі гості на весіллі. Через чотири роки, проведених в глибокій комі, в дію вступає чорна мамба - колись боєць загону найманих вбивць, а нині жорстока і нещадна месниця.

 Секрет Уми Турман
   У фіналі фільму все кривдники покарані, героїня знаходить втрачену дочку, яку довгий час вважала загиблої. «Левиця повернулася до свого левеняті, і в джунглях настав порядок» - свідчать фінальні титри фільму. Ангели і демони в душі героїні уклали перемир'я.

Фатальна і небезпечна жінка, якій не чужі жіночність і ніжність - за задумом Givenchy, така володарка Ange ou Demon Le Secret. І Ума Турман блискуче втілює цей образ. Ось і весь секрет.
Автор: Ірина Рукавишникова