Таємна правда про чоловіків. Частина 3. Страх
 Страх - це те, що управляє чоловічим поведінкою. Чоловіки дуже бояться виявити перед іншими свої страхи і свої комплекси. Всі ви, дорогі читачки, напевно не раз спостерігали, картину, де старші хлопці кривдили і принижували молодших (виразно намагаючись тим самим самоствердитися за рахунок інших).

Частина перша, частина друга

Жоден дорослий чоловік не відкрито розмовляти про те, які насильства і який сором він переніс у дитинстві. Але ці травми чоловік пронесе в собі через усе життя. Хтось замикається в собі і стає відлюдник, хтось же навпаки гіперкомпенсірует це, надівши маску мачо. Вони отримують хорошу зарплату, будують котеджі і купують дорогі машини, інші просто намагаються бути як усі. Але, ні тих, ні інших такий стан речей не влаштовує, бо вони постійно перебувають в страху виявлення іншими їх комплексів. Вони бояться виявити свій тодішній сором перед іншими, щоб ці інші не соромили їх знову і знову. Вони зберігають мовчання, мета якого полягає в тому, щоб придушити свої справжні емоції.

Те, що кожен чоловік таємно в собі відчуває, залучає його і лякає одночасно. Рідкісний чоловік готовий з усією відповідальністю задати собі питання, на які все життя чекав відповідей. Чоловік, здатний встати лицем до лиця зі своїми травмами і психологічними проблемами, цей той, хто дійсно йде до зцілення від гніту Сатурна, під яким знаходяться всі чоловіки.

Але у чоловіків більш глибока установка не дозволяти собі відчувати страх, ніж у жінок. Ми можемо собі дозволити багато чого боятися, так як ми не одні такі, і ми більш емоційно чесні самі з собою. Чоловіки бояться влади материнського комплексу та прагнуть або доставляти жінкам задоволення, або панувати над ними. Чоловіки бояться інших чоловіків, так як у відносинах з ними доводиться брати на себе конкурентні ролі; інший чоловік сприймається не як брат, а як ворог. Чоловіки відчувають страх, бо знають, що світ величезний, небезпечний і непізнаваний. Внутрішньо вони відчувають себе як діти, і корабель, на якому вони переправляються через темне і бурхливе море, дуже ненадійний.

Чоловіки можуть міцно тиснути один одному руки і обніматися при зустрічі, вони можуть плакати разом від щастя. Але вони не можуть повністю відкритися друзям, зі страху побачити в них своє архетипове відображення. Тому справедливо стверджувати, що дружба між чоловіками поверхнева, бо в першу чергу вони конкуренти. І це їх теж лякає.

Безумовно, чоловіки здійснюють неймовірні речі: вони стрибають у невідомість, вони роблять нові відкриття, вони частіше, ніж жінки стають геніями, але разом з тим кожен з них відчуває страх, що він не справжній чоловік, і соромиться цього. Його сором проявляється як гиперкомпенсация: він демонстративно пускає пил в очі, або залякує інших, або мовчки уникає вирішення завдань, які ставить перед ним життя. Чоловіки внутрішньо дуже самотні і вони намагаються в своєму оточенні побачити тих, хто міг би заповнити цю порожнечу. Але якщо, чоловік не готовий бути відвертим, в першу чергу з собою, він не зможе зцілити свою душу і визначити свій шлях. Він так і буде, немов актор, виконувати поло-рольові соціальні ігри, яке придумало і затвердило суспільство.

Подібна психотерапія навряд чи пройде успішно в колективному лікуванні, але вона виграє цю сутичку, якщо кожен чоловік зробить крок назустріч собі .  Кожен чоловік повинен ризикнути і сказати правду, свою індивідуальну правду, бо вона буде правдою і для багатьох інших .  Китайське прислів'я говорить, «той, хто говорить істину, буде почутий за тисячу миль» .  Щоб чоловіки перестали брехати і брати участь у змові мовчання, вони повинні ризикнути показати свій біль .  Інші чоловіки мимоволі кинуться їх соромити або стануть від них усуватися через власного страху .  Але настане час, коли всі прийдуть з вдячністю до тих, хто висловив уголос свою правду .  Згадайте біблійних пророків .  Жоден з них не був сприйнятий всерйоз, і вони гинули від рук громадської думки .  А гинули тому, що їх правда була правдою всіх, яку всі намагалися невипустити назовні .  Але ця істина через час дійшла до інших поколінь і була беззастережно прийнята . 

Одна з біблійних заповідей говорить, «люби ближнього свого, як самого себе». А себе наші чоловіки, хоч і люблять, але це скоріше трагедія, аніж визнання собі у своїй неповноцінності.

Часто ми не бачимо всього вище описаного в наших улюблених, і навіть не розуміємо коли і що пішло якось не так. Але знайте, що поштовх до зцілення стався, і можливо, через кілька поколінь, чоловіки навчаться бути собою, а не соціальний машиною, так само, як це зробили жінки дещо раніше.

І наостанок, хочу звернутися до матерям, у яких є сини. Любі мої дами, як би ви не любили свою дитину, відпустіть його вчасно від себе, по можливості вірно вказавши разом з батьком той напрямок, де син повинен знайти себе.

Спасибі за увагу.
Автор: Надія Лобанова


 Б'юті-огляд вересня: Осінні барви
 Прийшла осінь ... Дні стають все коротшими, ночі - холодніше, а сонечко все частіше норовить сховатися за хмари. Але це зовсім не привід впадати в меланхолію! Тим більше, що осінь - найяскравіше пору року: то тут, то тут серед ще зеленого листя спалахують яскраво жовті крони берізок або вогненно-червоні клени, в осінніх садах пізні квіти - жоржини, айстри, гладіолуси - радують нас своїм багатоцвіттям. Здається, що природа закотила чудовий барвистий бенкет, проводжаючи йде літо і закликаючи нас не сумувати і чекати приходу весни ...

Жінки не хочуть поступатися природою право бути яскравою і красивою. Саме восени модниці дістають з шафи вогненно-червоні пальто, небесно-сині плащі і яскраво-зелені куртки, а також оновлюють зачіску і колір волосся. Щоб волосся довше зберігали яскравий колір і миттєво виділяли вас в натовпі, необхідно користуватися спеціальними засобами.

 Б'юті-огляд вересня: Осінні барви

Шампунь, бальзам-ополіскувач та інтенсивна маска серії Життя в кольорі   від Herbal Essences   для догляду за пофарбованими і мелірованими волоссям - справжня панацея не тільки від тьмяного кольору волосся, але і від осінньої хандри. Формула з екстрактами ягоди асаї (цілющого тропічного плоду з берегів Амазонки) і шовку зберігають колір волосся, а приємний запах і яскрава весела упаковка покращує настрій.

Щоб розбудити сплячий в забарвлених волоссі блиск, почніть з шампуню, який вдихне у волосся нове життя і зробить їх сліпуче-яскравими. М'якості і сяйва додасть бальзам-ополіскувач: його доглядають інгредієнти наповнять волосся життєвою енергією і підкреслять їх відтінок. І як фінальний штрих - 2-3 рази на тиждень використовуйте маску для волосся, яка захищає волосся від шкідливого впливу навколишнього середовища, а вас - від нудних буднів і сумного настрою.

 Б'юті-огляд вересня: Осінні барви

Зберегти насичений колір волосся і додати їм блиск допоможуть також засоби для укладання Wellaflex Сяйво кольору   - Шукайте лак для волосся, пінку і гель-спрей для укладки з темно-рожевим смужками. Сильна фіксація і спеціальна Формула Відновлення укладання   забезпечить пружну і природне укладання і збереже її протягом усього дня. Кошти не склеюють волосся - вони виглядають природними і здоровими. Піну рекомендується використовувати на вологе волосся, а з гелем-спреєм можна укладати як вологі, так і сухе волосся. Закріпити зачіски і закцентувати окремі пасма допоможе лак для волосся.

Одним з найприємніших і загальнодоступних задоволення осені є прогулянка по засипаним листям стежками парку. І діти, і дорослі люблять збирати букети з різнокольорових - червоних, жовтих, зелених, помаранчевих - листя. Відмінно буде виглядати такий "букет" і на витончених жіночих руках: виробники лаків для нігтів вже давно відійшли від стандартної рожево-червоної гами і пропонують найрізноманітніші відтінки.

 Б'юті-огляд вересня: Осінні барви

Американська компанія CND   не так давно представила революційні засоби для нігтів Colour Effects . Серія складається з 50 різноманітних відтінків лаків для нігтів і ще 15 ефектів - додаткових покриттів, які змінюють колір і блиск базового лаку. Кольори і ефекти можна комбінувати в будь-яких поєднаннях, отримуючи безліч абсолютно різних відтінків. Крім того, ці кошти дбайливо ставляться до нігтів: всі вони марковані значком 3 free, що означає повну відсутність туленола, дибутилфталата (DBP), формальдегіду і навіть його смол, які негативно впливають на наші нігті.

Для створення осіннього манікюру можна вибрати зелений відтінок # 546 Green Scene , Оранжевий # 545 Electric Orange , Жовтий # 543 Bicycle Yellow   або червоний # 524 Relay Red   і доповнити їх будь-якими ефектами. Якщо ж такі яскраві кольори для вас занадто радикальні, то можна до звичного відтінку додати голографічний зелений ефект # 562 Jade Sparkle , Блискучий червоний # 557 Scarlet Shimmer   або перловий золотистий # 550 Gold Pearl .

Унікальна плоска пензлик з трикутною формою волоса забезпечує гладке і рівне покриття. Завдяки хорошій покриваності, лак можна наносити всього в один шар, що зменшує не тільки його витрата, але і час висихання. Якщо наносити тільки лак, то він утворює напівглянсову поверхню, яка сама по собі виглядає занадто просто, тому я б радила використовувати його в поєднанні з яким-небудь ефектом із серії, або покривати зверху спеціальним засобом для глянцевого блиску.

Святковий колір жовто-помаранчевої осіннього листя втілився і в мерехтливому лаку Treasure   марки SPAritual . Його унікальність полягає в тому, що замість традиційних перламутру або металевою мікрокрошкі, в його структурі використана спеціальна глина, яка надає лаку благородне м'яке сяйво. Крім того, в основі лаку лежать рослинні компоненти, колір створюється за рахунок натуральних барвників, а в структурі відсутні шкідливі толуол, формальдегід і дибутилфталат, що робить це лаки безпечними як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища.

Лак створює мерехтливе напівпрозоре покриття, яке вимагає ідеальної чистоти і білизни вільного нігтя. Нанесене в один шар, воно може використовуватися для натурального манікюру, а для отримання більш насиченого кольору (що, на мій погляд, цікавіше) необхідно нанести 2-3 шари.

Якщо в одязі, волоссі і манікюрі яскраві осінні кольори тільки вітаються, то в макіяжі пора переходити нехай на насичені, але більш темні відтінки. Підкреслені очі і природні губи - ось модний осінній тренд.

 Б'юті-огляд вересня: Осінні барви

Компанія Oriflame   при створенні своєї осінньої колекції макіяжу надихалася Диким Заходом, батьківщиною відважний ковбоїв і їх ефектних подруг. Ніжність і природність - ось що є головними складовими образу покорительки ковбойських сердець і, в той же час, головними складовими осіннього макіяжу. Недбало-елегантний стиль можна створити все лише за допомогою джинс, чобіт на невеликому стійкому каблучку, короткою курточки, пари аксесуарів (шийної хустки і сумочки з бахромою) і макіяжу в м'яких пастельних тонах.

У колекцію Дикий захід   від Oriflame входять триколірні тіні для повік, губна помада і олівець-підводка для очей.

У коробочці тіней для повік Кавове тріо   ви знайдете інструкцію з їх нанесенню: ви можете вибрати з трьох варіантів макіяжу саме той, який підійде саме вам і саме для потрібного випадку. Для природного макіяжу можна використовувати один-два кольори, для більш яскравого - комбінувати всі кольори. Ніжна текстура забезпечує рівне нанесення і добре розтушовують. Натуральні відтінки підійдуть усім без винятку, але м'який мерехтливий блиск буде краще виглядати на молодій шкірі.

Олівець-підводка для очей Каштан   примітний своїм кольором - коричнево-бордовим, який менш суворий, ніж звичайний чорний, і тому підійде буквально всім, незалежно від кольору волосся і шкіри. Засіб легко наноситься, без великого тиску, достатньо лише легко торкнутися олівцем століття, тому провести чітку лінію досить просто. Висувний стрижень не вимагає заточування, не ламається і не брудниться. При необхідності засіб можна розтушувати для створення ефекту smoky-eyes.

Губна помада відтінку Бежева Роза   створює рівне, напівпрозоре матове покриття теплого і натурального приглушено-рожевого кольору, яке лише злегка підкреслить колір ваших губ, зберігаючи відчуття природності. Вона не відчувається на губах, а завдяки вмісту зволожуючих компонентів, ще й доглядає і пом'якшує шкіру губ.

 Б'юті-огляд вересня: Осінні барви

Той же тренд - димчасті очі і природні губи - ми бачимо і в осінній колекції Blue Dahlia   люксової марки Estee Lauder . Але нова палетка тіней Pure Color EyeShadow Palettes Blue Dahlia   виконана в холодних синіх відтінках. Новий засіб поміщено в вишуканий золотий футляр з великим вензелем, який підкреслює розкіш колекції. Палетка містить п'ять зачаровують відтінків різної текстури, поєднуючи які можна створювати різні спокусливі образи і варіювати інтенсивність кольору.

 Б'юті-огляд вересня: Осінні барви

Для створення макіяжу як у Хіларі Роду на фотографії потрібно:
- Темно-синій відтінок використовуйте в якості бази на все рухоме віко. Розтушуйте.
- За допомогою коричневого відтінку окресліть контур ока: починайте наносити тіні на складку рухомого століття, витягаючи тон спочатку злегка вгору, потім до зовнішнього краю. Виділіть кут ока і розтушуйте так, щоб відтінок змішався з основним кольором. Нанесіть цей відтінок по лінії росту нижніх вій.
- Змішайте найсвітліший і найтемніший відтінки. Нанесіть на внутрішній кут ока, заходячи на 2/3 верхньої повіки. Найсвітліший відтінок нанесіть по лінії росту вій. Світло-синій відтінок нанесіть вздовж лінії росту верхніх вій поверх попередньої лінії. Растушуйте, рухаючись до зовнішнього куточка ока.
Автор: Лаврушина Людмила