Мері Кей - жінка, яка подарувала світові щось прекрасне
 Дівчата і жінки любили і поважали її за те, що вона навчила їх бути впевненими в собі і відкрила шлях до успіху і щастя. Вона довела всім, що кожна жінка може побудувати свій бізнес і щасливе життя, використовуючи такі інструменти, як бажання, прагнення, вроджені здібності і внутрішню красу. А чудові майстер-класи, проведені консультантами заснованої нею компанії, протягом десятиліть перетворюють жінок всього світу і змушують навіть непомітних «попелюшок» відчути себе справжніми «принцесами».

Так у кількох словах можна охарактеризувати засновниця великої косметичної компанії з її ім'ям - Мері Кей Еш. Розберемо докладніше, в чому ж полягав секрет її особливої ​​чарівності.

Ціль у житті і радість від подолання складного шляху до її досягнення дозволяють кожній жінці відчувати себе прекрасною, і насправді бути такою. Для Мері Кей ця мета узгоджувалася з її власної формулою успіху, яку ще можна назвати маленьким секретом її особистого щастя. Її мета включала три ключові пункти: Віра, Сім'я і Кар'єра. І ці основні аспекти в тісному переплетенні дозволяли їй рухатися вперед, до досягнення нових вершин, і при цьому завжди відчувати себе королевою.

За віросповіданням Мері була християнкою, і щира віра в Бога допомагала їй завжди у всіх сферах, попри всілякі труднощі, залишатися доброю, великодушною і спокійною. У своїй роботі вона, передусім, ставила основну мета - допомога людям. А ті, хто постійно піклується про інших, як відомо, випромінюють внутрішнє тепло, що дозволяє їм залишатися чарівними зовні.

 Мері Кей - жінка, яка подарувала світові щось прекрасне
   Про участь компанії у благодійних заходах свідчить, наприклад, той факт, що в 2000 році було вкладено 4 млн. Доларів в сферу досліджень природи ракових захворювань. Це було своєрідним продовженням шляхетних традицій засновниці, яка на зорі кар'єрного процвітання пожертвувала значний капітал на будівництво будівлі церкви, яку вона регулярно відвідувала. З тих пір Мері була впевнена, що в бізнесі їй допомагає Господь.

Також слід сказати, що на той час жінкам було складно самореалізуватися в жорсткому світі бізнесу з кількох причин - внаслідок упередженого ставлення чоловіків і через необхідність виснажливо трудитися щодня. Засновниці нової компанії з виготовлення косметики було складніше подвійно, тому що, крім іншого, потрібно було ще і зуміти виділитися серед конкуруючих фірм, які вже мали своїх постійних замовниць. Однак цілеспрямованою Мері рухала внутрішня ініціатива та ентузіазм, які допомагали їй, пробираючись «через терни до зірок», крок за кроком організовувати і удосконалити власну фірму.

 Мері Кей - жінка, яка подарувала світові щось прекрасне


У веденні бізнесу їй управляла також «наполегливість» і націленість на успіх. Пройшовши через неодноразові помилки і труднощі, Мері Кей Еш разом зі своєю командою вийшла на шлях успіху і просування, і популярність її компанії стала постійно зростати.

Крім цього, Мері виділила для себе три складові успіху: бажання, застосування нових технологій і можливість проявити себе (свої таланти та здібності).

 Мері Кей - жінка, яка подарувала світові щось прекрасне
 Треба також сказати, що її компанія нагадувала маленьку «рожеву мрію». Чому? По-перше, фірмовий рожевий колір служив маленьким знаком жіночності, ніжності, а також асоціювався з приємними почуттями і спогадами. Але при виборі кольору продукції і упаковок Мері керувалася виключно дизайнерським смаком - в білих ванних кімнатах (а саме цей колір тоді був, скажімо так, «модним» при оформленні ванн в будинках Америки) рожеві флакончики смотрелись елегантно і ненав'язливо. По-друге, успіх компанії можна було назвати (в символічному розумінні) здійсненої рожевою мрією (адже вона принесла Мері Кей достаток і здійснення бажань).

Завдяки такому ніжному образом і сама засновниця фірми асоціювалося в усіх з м'якістю, поступливістю, успіхом і любов'ю (про що свідчить той факт, що Мері неодноразово отримувала «рожеві» подарунки, які символізували гарне ставлення до неї).

Ну і, звичайно ж, треба відзначити той факт, що, на думку психіатрів, відтінки рожевого діють на людей заспокійливо, умиротворяют, навіюють гарні емоції і знімають пригнічений стан. Напевно, це також значною мірою допомогло утвердитись і компанії, і самої Мері.

Третій пункт, який грав у житті Мері Кей важливу роль - її сім'я. Сім'я була для неї сенсом життя. І прагнення, щоб близькі люди жили в достатку, також визначало її успіх. І хоча перший її шлюб закінчився невдало (чоловік втік з іншою жінкою), завдяки доброму серцю, шляхетному характером і наполегливій роботі над досягненням бажаного, Мері все ж змогла досягти справжнього щастя.

За її власними словами, щастя для неї полягало в тому, щоб мати улюблену роботу, щоб оточували улюблені і люблячі люди, і щоб була мета, до якої потрібно рухатися. Відповідно, якби не близькі, Мері не змогла б досягти успіху і, швидше за все, зупинилася б на половині шляху.

 Мері Кей - жінка, яка подарувала світові щось прекрасне
 Розкриваючи свої секрети у власній книзі під назвою «Мрії збуваються», Мері Кей Еш таким чином дає певні життєві вказівки та рекомендації для початківців бізнес-леді, що люблять дружин і мам і просто тих жінок, які прагнуть до щастя. Одна з таких рекомендацій полягає в тому, що, просуваючись по службових або кар'єрних сходах вгору, не можна забувати про основні сімейні цінності. А сім'я для ділової жінки повинна бути тим куточком, де вона завжди знаходить підтримку, опору і може відпочити.

Крім цього, в книзі описані деякі висновки, яких дійшла Мері за довгий період кар'єри. З багатьма з них погодиться практично будь-яка жінка.

Висновок перший : Коли жінка знає, що прекрасно виглядає, з нею відбуваються дивовижні зміни - вона починає відчувати себе набагато краще. І навпаки - якщо жінка впевнена, що виглядає погано, вона і почувається недобре.

Висновок другий : Будь-яка з нас буде відчувати себе і красивою, і щасливою, якщо в будь-якій сфері діяльності проявляє турботу і думає про інших. Дух взаєморозуміння та підтримки, який панував в офісі косметичної компанії, створював особливий настрій, що дозволяло забути про труднощі і поринути у світ прекрасного.
Автор: Алла Пилипенко


 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня
 Ви ще не визначилися з подарунками? Тоді головний порада: нехай вибір презенту стане захоплюючою і приємною інтригою, а не обтяжливою обов'язком. Запасіться фантазією. Це головне! Тоді і ваш подарунок обов'язково припаде до душі. А ми вирішили поділитися з вами своїми ідеями.

Не варто думати, що жіночий подарунок - це тільки косметика і парфуми. Сучасні жінки хочуть отримувати і високотехнологічні гаджети, і побутові прилади, і ексклюзивні речі для досвідчених.

За допомогою наших постійних друзів і партнерів ми підготували огляд, який, сподіваємося, наштовхне вас на найцікавіші ідеї!


Ідея 1. Масажна і турботлива . Жодна жінка не відмовиться від розслабляючого масажу і приємною спа-процедури після напруженого дня.

 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня


Подаруйте милою дамі річ сучасну і універсальну - масажну подушку . Це мобільний і компактний спосіб миттєво отримати полегшення для м'язів, не заходячи в салон. Відмінний приклад - масажні подушки Шиацу від HoMedics. Ви відчуєте себе, ніби щойно вийшли від професіонала по акупунктурних масажу. Є модель, де, крім точкового масажу Шиацу передбачені функції вібромасажу, масажу Шиацу з підігрівом. Навіть дуже нетривалий сеанс такого масажу дозволить відчути стан бадьорості, зняти втому, привести організм в тонус. Ціна масажних подушок Шиацу HoMedics: модель SP-10HS - 3330 рублів, модель SP-39H - 3990 рублів.

 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня


Ідея 2. Корисна, екологічна і технологічна . Сучасні пристосування для роботи по дому - це наша слабкість. Не бійтеся робити такі подарунки, справжня жінка оцінить.

 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня


Замість традиційного пилососа - більш елегантне і універсальне рішення - пароочищувач. Цей апарат відокремлює і видаляє бруд без участі будь-яких хімічних добавок, а тільки за допомогою гарячої пари. Використовувати пароочищувач можна для виконання найрізноманітніших завдань: і прибирання підлоги, і миття вікон, і видалення вапняних плям з сантехнічної арматури у ванній і на кухні - з усім цим він впорається з легкістю. У першу чергу використання пароочисників рекомендується людям з чутливою шкірою або алергічними проблемами, так як при роботі з ним руки залишаються сухими, а використання агресивних хімічних чистячих засобів не потрібно. Орієнтовна ціна: пароочищувач Kärcher SC 1020 - 4990 рублів.


Ідея 3. Активна і здорова . Цей подарунок для тих, хто прагне до життя здорової, активної, насиченою і сучасної.

 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня


Ви вже бачили браслети TRYMAX у свого фітнес-інструктора або у подруги по заняттях йогою? Люди активні і спортивні в першу чергу стають прихильниками цих браслетів. Кожен браслет забезпечений голограмою TRYMAX, всередині неї містяться певні частоти, які роблять благотворний вплив на організм, сприяють більш швидкій комунікації між клітинами, що дозволяє досягати кращих результатів у спортивних тренуваннях. Хоча браслети підходять не тільки спортсменам, вони допомагають навіть тим, хто іноді засиджується в офісі допізна. Оригінальний подарунок! Вартість браслета TRYMAX +1900 рублів .


Ідея 4. Вільно-виборча . «Подаруйте вибір» - так, здається, свідчить один з рекламних гасел. Ми згодні.

 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня


Перед Новим роком наш сайт MyCharm.ru проводив опитування серед читачок, що б вони хотіли отримати в якості подарунка. Серед варіантів були: Нові парфуми, Набір декоративної косметики, Сертифікат на відвідування салону краси, Абонемент у фітнес-клуб. Результати нас, відверто кажучи, здивували, але і порадували одночасно. На першому місці у жінок виявився Сертифікат на відвідування салону краси, за нього проголосувало майже 40% опитаних. На другому місці Абонемент у фітнес-клуб (32%). Робимо висновки, що тут ще додати! Вартість сертифікату на одне відвідування манікюрного салону - від 400 рублів.


Ідея 5. Романтична і вишукана.   Подарунок для досвідчених і неординарних. Рідкісні сорти кави - для рідкісних цінителів. Оцінять подарунок, оцінять і того, хто підносить презент.

 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня


У колекції кави Davidoff Café Suprême Réserve з'явилася обмежена серія «Suprême Réserve Ethiopian Highlands (Ефіопські Високогір'я)» для сезону Весна 2011. Це істинний шедевр: найвища мистецтво кавового купажу, народженого з ретельно відібраних зерен сорту Арабіка. Обмежений випуск Davidoff Café Suprême Réserve в ексклюзивній, розкішної подарунковій упаковці - ідеальний подарунок для справжніх цінителів кави. Кава цієї обмеженої серії Suprême Réserve представлений у двох варіантах - мелена кава (упаковка 250 г) і розчинна кава (упаковка 100 г).


Ідея 6. Доглядає і красива.   Якісний набір по догляду за шкірою, в зручній косметичці, та ще для певного типу шкіри - проти цього нам не встояти!

 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня


Для багатьох жінок цілком вичерпним відходом вважається щоденне застосування всього 3-4 засобів. Це денний зволожуючий крем, нічний крем (або сироватка), обов'язково окремий продукт для тонкої шкіри навколо очей і очищає засіб для вмивання. Саме на ці продукти зробив ставку бренд beautycycle ™, пропонуючи до свята набори своїх ліній «Земля», «Вода» і «Повітря». Кожна лінія створена для певного типу шкіри, а в основі - зцілюють і омолоджуючі сили природних стихій. Вартість наборів beautycycle ™: 1263 рублів, 1316 рублів, 1263 рублів.


Ідея 7. Стильна і душевна. Навіть домашнє взуття може стати стильним подарунком. І потім, в цій речі стільки душевного тепла і турботи.

 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня


Рекомендуємо вибирати домашні тапочки тільки високої якості, тоді турботливий подарунок запам'ятається. Тапочки від французької компанії ISOTONER - це комфорт і найвища якість, стиль і зручність. До того ж, «шматочок» Франції хоче мати у себе вдома будь-яка жінка. Орієнтовна ціна: від 840 до 1500 рублів.


Ідея 8. Рукодільна і талановита . Коли подарунок зберігає тепло рук, то він зберігає і тепло сердець.

 Вісім самих цікавих подарунків на 8 Березня


«Бум» речей hand-made не вщухає. Це модно. Цим займаються не ті, у кого немає грошей на «нормальні подарунки», а ті, хто хоче висловити свої таланти і розвиватися. Якщо ваше захоплення - рукоділля (будь-яке: від скрапбукінгу і графіки до в'язання та виготовлення домашньої косметики), не соромтеся радувати своїх близьких результатами своїх талантів.
Автор: Юлія Гнедина