Чого хоче жінка, або Чоловікам вхід заборонено
 Здавалося б, така вивіска годиться хіба що для американської комедії ... або для закритого клубу феміністок. Тим не менш, в нашій країні є чимало місць, в яких поява чоловіка може виявитися небажаним або недоречним. Мова йде про модному тренді останніх декількох років: жіночі салони, жіночі магазини і навіть жіночі таксі. Навіщо прекрасній статі власні магазини, і чи вигідно працювати, розраховуючи лише на жіночу аудиторію?

Збентеження в сторону
Про те, що чоловіки і жінки можуть ходити в різні магазини і користуватися послугами різних салонів і фітнес центрів, щоб поменше стикатися один з одним, мені довелося дізнатися відносно недавно, прогулюючись по магазинах з моєю подругою, красивою жінкою з пишними формами. Вона вибирала собі блузку, і раптом застигла з чимось неймовірно прозорим в руках. Обернувшись, я побачила, що в магазин увійшов чоловік, і стоїть якраз навпроти нашої стійки з блузками, вибираючи собі краватку. Подруга, зніяковівши, тут же повернула прозору красу на місце і поспішила на вихід.

Здавалося б, що їй за діло до незнайомого чоловіка? Але я прекрасно розумію хід її думок: напевно подумала, що цей незнайомець оцінив і її фігуру, і блузку, яку вона вибрала. Найімовірніше, навіть додумала за нього висновок: мовляв, як можна, з такою вагою носити такий одяг! На перший погляд, це може здатися дивним, але всі ми, напевно, хоч раз бачили таких жінок.

«Оригінальна одяг для жінок, обрана самими жінками. Чоловікам вхід категорично заборонений » , - Таким текстом рекламують свої товари сучасні магазини для жінок. Деякі покупниці, можливо, лише знизують плечима, не бачачи необхідності в такому поділі. Але таким, як моя подруга, потрібні і магазини, і салони, в яких їх не дістануть оцінюють погляди представників протилежної статі. А якщо є попит, буде й пропозиція, і якщо пропозиція затребуване - рано чи пізно воно стає популярним трендом, який умовно можна так і назвати - «Тільки для жінок».

Все для жінок:

 Чого хоче жінка, або Чоловікам вхід заборонено
 ... Фітнес-клуби
Фітнес-клуби, розраховані тільки на жінок, - явище не нове. Розділити клуби на чоловічі і жіночі було найбільш очевидною ідеєю, адже жінки у своєму прагненні до краси воліють демонструвати оточуючим результат, а не процес.

«Ну, сама подумай, я там пітна, ненафарбована, у спортивному одязі, а мені вона, між іншим, ні краплі не йде», - поділилася зі мною своїми думками на цей рахунок Наталія, активний клієнт жіночих фітнес-клубів. - «Навіщо мені чоловіки? Нову фігуру краще показувати в гарному одязі і з новою зачіскою. Я ж не виходжу до нареченого в масці і бігуді. Ні вже, у фітнес-клубі чоловіки мені не потрібні ».

Фітнес-клуби, орієнтуючись на смаки та інтереси своїх клієнток, адаптуються до них, міняючи список послуг, оформлення залів і програму занять. «Тренування FitCurves створена виключно для жінок, враховуючи фізіологію, особливості будови жіночого організму і специфіку обмінних процесів, психологічні та емоційні чинники жінок», - розповідає представник компанії FitCurves.

 Чого хоче жінка, або Чоловікам вхід заборонено
 ... Таксі
Таксі тільки для жінок - це спеціальна пропозиція для тих, хто турбується про власну безпеку в транспорті, адже саме там, на загальну думку, жінка особливо вразлива. Як правило, у таких сервісів аналогічні правила: всі водії в компанії - жінки, пасажири - жінки і діти. Деякі компанії, такі, як петербурзька компанія-перевізник Ladybird, пропонують додаткові послуги своїм прекрасним клієнткам - прохолодні напої, журнали, CD-диски для перегляду чи прослуховування.

«Безпека - ось, що має значення для будь-якої жінки, яка користується послугами таксі. Навіть від професіоналів жінки інколи вимушені вислуховувати зауваження ... або компліменти, які іноді теж виявляються недоречно », - розповідає Любов Кирилівська, генеральний директор компанії Ladybird.

 Чого хоче жінка, або Чоловікам вхід заборонено
 …кредитні картки
Готові надавати прекрасній статі послуги та інші компанії, навіть ті, які, здавалося б, важко «заточити» під жіночу аудиторію - наприклад, комерційні банки. Спеціальну банківську карту для жінок випустив Альфа-Банк, спільно з жіночим журналом Cosmopolitan. Альфа-Банк-Cosmopolitan-Visa стала першою кредитною карткою в Росії, розробленої спеціально для дівчат.

Учасниками програми стали популярні серед жінок магазини і торговельні мережі. Унікальність картки полягає в тому, що вона замінює собою цілий набір дисконтних карт і дає можливість робити покупки зі значними знижками в провідних фірмових магазинах і салонах, в тому числі там, де ніколи не проводяться розпродажі.

 Чого хоче жінка, або Чоловікам вхід заборонено
 ... Магазини
Жінка, як ніхто інший, вміє робити покупки з розмахом. Напевно багатьом з нас доводилося прийти в магазин за сумочкою, а піти звідти з новими туфлями, рукавичками і шарфиком, адже все це так чудово поєднується! Хто ж ще може допомогти покупниці зробити правильний вибір, створити яскравий образ, м'яко покритикувати її за допущені в процесі вибору одягу помилки і похвалити її особливу зовнішність, яку, зрозуміло, оттенит он той кардиган пісочно-бежевого кольору? Тільки інша жінка - продавець або консультант, яка не тільки розбирається в нові віяння моди, але і добре розуміє прикрі жіночі проблеми - зайва вага, легку асиметрію в лініях фігури, необхідність поєднувати власні смаки зі строгістю чоловіка ... Підбір одягу, взуття, аксесуарів і косметики - це особливий ритуал. І справа тут не в тому, що жінки бояться чоловіків-покупців. Чоловік у цьому ритуалі просто зайвий.

Приміром, взуттєва мережа «ЕКОНІКА» виявилася в числі перших, хто помітив, наскільки важливим, особливим і відповідальним для жінки є процес вибору та придбання нової пари взуття. Адже саме взуття, будучи одним з найважливіших аксесуарів, відображає стиль одягу жінки, її таємні бажання і її настрій. І хто, як не професійні продавці-консультанти жіночих взуттєвих салонів, так добре прекрасно розбираються ... в жіночих ніжках! Чи знаєте ви, наприклад, що ноги жінок різних країн разюче відрізняються один від одного - за будовою, за повнотою і по вимогливості? Щоб знати все про свій продукт і про свого клієнта, недостатньо бути просто хорошим продавцем. Потрібно мати певну спеціалізацію - це дозволить по-справжньому розібратися в тонкощах і деталях.

«Спеціалізація, дійсно, великий і помітний міжнародний тренд, - підтверджує директор з маркетингу мережі« Еконіка »Ірина Чечель. - Нам же завжди хотілося створити таке місце, де будь-яка жінка змогла б відчути себе комфортно: вибирати взуття годинами і переміряти все, що сподобалося або ж, навпаки, отримати швидкий пораду і допомогу у виборі, якщо часу на шопінг немає зовсім. Економлячи час сучасних жінок, ми пропонуємо готові трендові рішення, доповнюючи колекцію комплектами взуття та аксесуарів. Але, знаючи, як саме російським жінкам важливий сам процес вибору і наскільки вони вимогливі до якості і зовнішньому вигляду взуття - рідко в якій країні світу жінки більш ретельно вибирають собі нову пару! - Ми намагаємося в салонах створити таку атмосферу, де ніхто і ніщо не могло б перешкодити їм насолодитися своєю покупкою ».

З весни 2011 року «Еконіка» вирішила не гнатися за всіма зайцями, відмовитися від чоловічої частини асортименту і, таким чином, сконцентруватися на прекрасних покупниця - активних, стильних і вимогливих. Саме такі жінки і формують новий тренд останніх років, змушуючи виробників і продавців гадати про те, чого хоче жінка.


 Петер Каспарі та Diademine поділилися секретами краси
 Минулого тижня в московському готелі Moscow Marriott Grand Hotel пройшла прес-конференція одного з провідних пластичних хірургів Німеччини - доктора медицини Петера Каспарі, який відвідає Москву на запрошення марки Diademine.

Марка Diademine, експерт в області антивікового догляду за шкірою, протягом декількох років співпрацює з доктором Петером Каспарі - одним з провідних фахівців з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії в Німеччині. Результатом плідної спільної роботи стали інноваційні розробки в області антивікового догляду за шкірою. Спільна робота Diademine і доктора Каспарі підпорядкована єдиній меті - підкреслити привабливість жіночого обличчя, розкрити дароване природою багатство і допомогти жінкам зберегти красу, здоров'я і молодість шкіри на довгі роки.

 Петер Каспарі та Diademine поділилися секретами краси

У вересні 2003 року Петер Каспарі відкриває власну клініку пластичної та естетичної хірургії в Мюнхені. Клініка доктора Каспарі розташована в самому серці Мюнхена на знаменитій Максиміліанштрасе (Maximilianstraße, 54) і відповідає всім вимогам сучасної хірургії. Клініка і її високопрофесійна команда вже допомогла мешканкам Німеччини та інших країн світу знайти красу і впевненість у собі. Клініка пропонує своїм пацієнтам ряд пластичних операцій і beauty-процедур. Серед можливих операцій: контурна пластика і ліфтинг обличчя, підтяжка повік, ринопластика, корекція вух, ліпосакція, корекція форми грудей, генітальна пластика, моделювання кистей рук, підтяжка стегон, абдомінопластика та ін. Серед безопераційних методик підтримки краси: хімічний пілінг, лазерна терапія, ботокс, а також широкий спектр антивікових процедур.

Протягом декількох років доктор Петер Каспарі співпрацює з маркою Diademine. Результатом спільної роботи вже стала інновація в області антивікового догляду за шкірою - лінія Diademine Lift + Розгладження зморшок Dr. Caspari . А в 2011 році громадськості буде представлена ​​нова розробка в рамках співпраці з Diademine - лінія Diademine Lift + Формула молодості   на базі комплексу стовбурових клітин рослинного походження.

З віком в шкірі починаються неминучі зміни: сповільнюється синтез речовин, які відповідають за пружність, еластичність і вміст вологи. У кінцевому підсумку ці процеси призводять до утворення зморшок.

Щоб протистояти віковим змінам, доктор Петер Каспарі у співпраці з Diademine розробив унікальну формулу Dermo-Ident , Що забезпечує помітний антивіковий ефект. Ця активна формула стала основою лінії кремів Diademine Lift + Розгладження зморшок Dr.Caspari , Представленої в Росії в 2010 році. В лінію входять Денний та Нічний крем, підходящі для жінок у віці від 35 до 55 років.

Активна формула Dermo-Ident заповнює зморшки і прискорює регенерацію клітин шкіри. До її складу входить гіалуронова кислота і комплекс Amino-M-Cell на базі натуральних екстрактів насіння гибискуса та сої. Гіалуронова кислота підтримує в шкірі водний баланс, забезпечуючи її вітамінами, а комплекс Amino-M-Cell стимулює відновлення колагену, необхідного для підтримки пружності шкіри.

Тестування крему лінії Diademine Lift + Розгладження зморшок Dr.Caspari , В якому взяли участь 50 жінок, показало, що через шість тижнів застосування крему шкіра виглядає молодшою ​​на 74%, глибокі зморшки пом'якшуються на 51%, контур обличчя стає більш чітким на 69%.

 Петер Каспарі та Diademine поділилися секретами краси

Сьогодні Diademine і доктор Петер Каспарі готові представити нову розробку - лінію Diademine Lift + Формула молодості   на базі комплексу стовбурових клітин рослинного походження.

Комплекс стовбурових клітин рослинного походження впливає на двох рівнях: захищає середу стовбурових клітин і активує механізм самовідновлення шкіри, стимулюючи синтез колагену і гіалуронової кислоти. Створення комплексу стало результатом 10 років наукових досліджень, до його складу входять 15 активних інгредієнтів, а унікальна формула отримала 7 патентів.

У сучасній косметології стовбурові клітини вважаються справжнім еліксиром молодості. Стовбурові клітини залягають біля основи шкіри. Кожна стовбурова клітина відповідає за відтворення тисяч інших клітин, тому зникнення навіть однієї з них веде до сумних наслідків. Вікові зміни шкіри і зникнення стовбурових клітин призводить до уповільнення синтезу колагену, гіалуронової кислоти та інших протеїнів, в результаті чого шкіра стає млявою, з'являються зморшки.

 Петер Каспарі та Diademine поділилися секретами краси

В лінію Diademine Lift + Формула молодості   входять Денний   і Нічний крем , а також Еліксир , Створені для боротьби з віковими змінами шкіри. Продукти лінії забезпечують захист власних стовбурових клітин шкіри, її інтенсивне відновлення і зволоження; активізують вироблення колагену для ультра-ліфтингу і зменшують видимі зморшки. Ці високоефективні засоби дозволять жінкам зберегти красу, здоров'я і молодість шкіри на довгі роки.

Тестування, що проводилося серед 50 жінок протягом 4-х тижнів, показало, що, регулярне застосування засобів лінії Diademine Lift + Формула молодості   забезпечує ефект скорочення зморшок (74%), шкіра виглядає молодшою ​​(82%). Крім того, лінія від доктора Каспарі дозволяє домогтися інтенсивного зволоження на 24 години і до 70% відновлення клітин шкіри.

 Петер Каспарі та Diademine поділилися секретами краси

Доктор Каспарі поділився з журналістами особливої ​​техніків масажу обличчя, що дозволяє зберегти молодість шкіри. Цей масаж не вимагає спеціальних знань: його можна робити щодня при нанесенні денного або нічного крему.

 Петер Каспарі та Diademine поділилися секретами краси

Джерело зображення: Diademine
Автор: Лаврушина Людмила