Марія Брікер про творчість, життя і пластичної хірургії
 У книгах Марії Брікер (справжнє ім'я - Маріанна) вислів Шекспіра "Весь світ - театр, а люди в ньому - актори!» Набуває буквальне значення. Герої серії книг «Ляльковод» виявляються залучені в історію, ходом якою керує справжній режисер. Сюжетні ходи учасника настільки винахідливі, що від книги неможливо відірватися, а герої викликають у читача щиру участь. Сюжет однієї з книг розвивається навколо пластичного хірурга і його клініки, тому в бесіді з Маріанною ми не обійшли питання краси та пластичної хірургії. Вашій увазі - ексклюзивне інтерв'ю myCharm з Марією Брікер.

- Маріанна, розкажіть, будь ласка, про своїх героїв - режисера Варламова і слідчого Зотової, які є героями багатьох Ваших книг. Як вони з'явилися і чому продовжили фігурувати у Ваших творах? Ви отримували відгуки про те, що вони полюбилися читачам? Ви продовжите описувати їх пригоди і відносини надалі?

- Серію книг «Ляльковод», де фігурантами виступають режисер-містифікатор Варламов і слідчий Леночка Зотова, на моє щастя, дійсно читачі полюбили і навіть деколи учувствуют у розвитку відносин цієї парочки. Наприклад, на прохання читачів я героїв «одружила», відправивши у романтичну поїздку на гірськолижний курорт в Австрію. Відносини у героїв дуже складні, можна сказати, вони антагоністи, але не можуть існувати одне без одного. Мені здається, так і в житті трапляється нерідко. Серія включає в себе шість книг. У планах у мене ще дві.

- Чи є у Варламова прототип? Або це узагальнений образ з здогадкою на те, яким може бути іменитий режисер?

Варламов повністю вигаданий персонаж. Мені захотілося створити неоднозначного, суперечливого героя, який робить інших щасливими крім їх волі, не гребуючи для досягнення благої мети ніякими засобами. Гра з людськими долями для нього допінг, хоча він усвідомлює, що взяв на себе чужу місію і мучиться совістю. У першій книзі «М'ятний шоколад» він досить жорстокий, бо мотивами його вчинків рухає помста, але потім його образ трохи пом'якшується під впливом іншого персонажа, слідчого Олени Зотової.

 Марія Брікер про творчість, життя і пластичної хірургії


- Дуже цікавий персонаж - слідчий Зотова. Чому Ви зробили слідчого саме такою людиною - з залізною хваткою на роботі, але такою скромною і самокритичної в житті?

- Такий я бачу сучасну міс Марпл. На відміну від Варламова, Олена Зотова має прототип. Не всі, але дуже багато я списала з характеру мами чоловіка. Вона саме така, кристально чесна, серцева, розумна й іронічна по відношенню до себе.

- Маріанна, головними героями Вашої книги «Шарф Айседори» є пластичний хірург Сергій Шахов і його пацієнти. Як Ви самі ставитеся до пластичної хірургії?

- Свого часу я познайомилася з однією людиною, пластичним хірургом, і багато почерпнула з бесіди з ним .  Він показував мені пацієнтів до і після операції, розповідав, як потім складалася їхнє життя .  Комусь банально заважали жити лопоухіе вуха, комусь ніс, комусь маленькі груди .  Після операції життя пацієнтів в більшості своїй змінювалася в кращу сторону .  Дивно, оточуючі не помічали фізичних змін у людини після операції, але сама людина змінювався внутрішньо, точніше його ставлення до себе, з'являлася впевненість .  Навколишні це відчували і теж змінювали своє ставлення до людини в кращу сторону .  У цьому суть .  Я впевнена, що неважливо, який у тебе ніс або вуха .  Якщо любиш себе, то й інші будуть тебе любити .  У некритичних випадках цілком можна обійтися без операцій, обмежитися психологом, бо будь-яка операція - це серйозний ризик .  Інша справа, що є люди, яким реальні фізичні недоліки серйозно ускладнюють життя, травми після аварій, приміром .  Тут без пластичної хірургії не обійтися .  Так само я розумію жінок, які хочуть виглядати молодше і звертаються до хірургів за допомогою .  Я не розумію молодих дівчат, які за допомогою пластичних хірургів доводять себе до ідеалу, а, по суті, до загальноприйнятого стандарту і позбавляють себе індивідуальності .  Але кожен вільний сам вирішувати, що робити зі своєю зовнішністю . 

- У книзі «Ліхтар Діогена» дуже заплутаний сюжет. Втім, як і у всіх Ваших книг. Вгадати, що відбудеться далі, неможливо. Як Ви придумуєте такі сюжети і як їх розробляєте?

- Коли сідаю писати, то слабо собі уявляю, чим справа закінчиться, не знаю, хто злочинець і його мотиви, в голові тільки зав'язка і герой. Тому писати мені завжди неймовірно цікаво. Іноді підключаю логіку, іноді герої мене самі за собою ведуть. Це дуже дивне явище, але досить часте в письменницькому середовищі. Багато письменників скаржаться на шкідливість персонажів. Плануєш одне, а виходить зовсім інше.

 Марія Брікер про творчість, життя і пластичної хірургії


- Маріанна, Ваші книги дуже приємно читати ще й тому, що в кінці справедливість завжди торжествує. Злочинці покарані, а закохані, пройшовши вогонь і воду, виявляються разом. Чому Ви робите оптимістичні кінцівки?

- Мені здається, що в цьому світі все заслуговують щастя. А читачі, безсумнівно, заслуговують захоплюючий сюжет, приємних героїв і порцію позитиву у фіналі книги.

- Романи «М'ятний шоколад» і «Жовтий светр Пікассо» - це не тільки найцікавіші детективи. У них дуже багато хорошого гумору, а головні герої - Клим і Аля - викликають не просто співчуття, а щиру любов читачів. Скажіть, будь ласка, а чи буде продовження їхньої історії?

- Алю і Клима я дуже люблю, але, мені здається, я достатньо їх помучила у двох книгах. Вони заслужили щастя і спокій. Більше терзати героїв поки не планую.

- У Ваших героїв яскраво виражений смак до життя. Після Ваших книг дуже хочеться жити і діяти. Ви теж така людина - активний і вміє отримувати задоволення від кожного дня?

- У шаленою активності я перебувала першу половину життя, тому що перебувала в пошуку. А в даний момент я знаходжуся в гармонії з собою і світом, вся моя енергія йде у творчість і сім'ю. Але якщо раптом мене перестане щось влаштовувати, я знову почну діяти. Не треба боятися змінювати своє життя, якщо щось сильно в ній не влаштовує.

- Маріанна, про що книга, над якою Ви в даний час працюєте?

- Щойно завершила роботу над останнім романом, який повинен вийти в лютому. Книга незвичайна вийшла. Майже всі події в романі показані «очима» незрячою героїні, студентки лінгвістичного вузу. Дівчина стала свідком вбивства близької людини, дивом врятувалася і опинилася на вокзалі без грошей і документів. Її мета вижити і помститися. Роман, по суті, про те, що якщо захотіти, то можна гори звернути, навіть якщо ти не такий, як усі. Але нехай читачів не лякає похмура детективна зав'язка, в цьому романі, як у всіх моїх книгах, без гумору, любові і пригод не обійшлося.

- Спасибі, творчих Вам успіхів!


Про книгу Марії Брікер «Купель Офелії»

«Купель Офелії» - це динаміка, екшн, епатуючі сцени, захоплююча детективна складова і строкатий хоровод героїв один іншого неожиданней: суїцидальна поетеса-графоманка, на дозвіллі винаходить вічний двигун лікар-венеролог, геніальний математик, що колекціонує метеликів-альбіносів, знаменитий художник-йог ... У новому романі Брікер можна зустріти кого завгодно, причому нові персонажі мають властивість звалюватися на читача, як сніг на голову: чого варта одна готична панночка Христина, яка, будучи при надії, ледь не збила з ніг головних героїв під час відчайдушною прогулянки на роликах ! Вся ця дивна компанія зібралася на одному телепроекті. Він так і називається - «Шоу білих ворон». Спільними зусиллями «білим воронам» належить розгадати шараду, знайдену в листах нікого графа. Але варто було тільки незвичайного реаліті-шоу стартувати, як учасники, один за одним, стали пропадати з проекту ...

Автор: Марина Тумовская


 Наші люди в Голівуді: Міла Куніс
 Вперше я звернула увагу на Мілу Куніс, коли дивилася комедію «В прольоті». Там вона грала роль співробітниці ресепшена готелю в курортному містечку. Актриса справила враження легкого некічлівого у своїй привабливості людини. Яке ж було моє здивування, коли до виходу стрічки «Друзі по сексу», де Міла Куніс грала вже головну роль у дуеті з Джастіном Тімберлейком, я випадково дізналася, що актриса є моєю землячкою, що виїхала з батьками в Штати з українського міста Чернівці.

Сьогодні Міла Куніс вже досить відбулася кінодіва Голлівуду, чому немало сприяло її недавня участь у зйомках оскароносної стрічки «Чорний лебідь», де Міла зіграла сексапільну розкуту балерину і дублершу героїні Наталі Портман.

 Наші люди в Голівуді: Міла Куніс

Кадр з фільму «Чорний лебідь»

Мілена Марківна Куніс   народилася 14 серпня 1983 в єврейській родині, яка в 1991 році перебралася в США завдяки знаменитій Green Card Lottery. Така глобальна зміна географії далася Мілі дуже важко на увазі абсолютного незнання мови. Сама пані Куніс описує цей період так: «Уявіть, що в сім років ви раптом стали глухий і сліпий».

До речі, в нинішніх інтерв'ю Міла плутається в поняттях Росії та України, кажучи «коли ми жили в Росії», «я згадую Росію» і т.д. Це видає в ній справжню американку, оскільки останні часто ототожнюють СРСР і Росію.

 Наші люди в Голівуді: Міла Куніс


Але мовний бар'єр не завадив Мілі почати кар'єру актриси в 1994 році. З 9 років Міла була оформлена в школу акторської майстерності в Беверлі-Хіллз, почала з'являтися в рекламі товарів для дітей і отримувати свої перші невеликі ролі. Ось як вона пояснює свій тодішній успіх: «Коли справа стосується дітей, питання ставиться не про те, чи може цей малюк грати чи ні, головне - ти гарненький». А Міла була і є прехорошенькой.

Фортуна позначила свою обраницю ще в дитинстві: через проблеми із зором у Міли розвинулася гетерохромія. Одне око в актриси зеленого, інший - світло-коричневого кольору. Але це не завадило актрисі обзавестися важким списком фільмографії.

Міла Куніс зіграла роль Ен Бонні в телесеріалі «Рятувальники Малібу», Люсі - в шоу Джона Ларрокетт, Мелінду - у фільмі «Загадай бажання, Моллі», Сьюзі Гроуген - у стрічці «Піранья», Сару - в «Силач Санта-Клаус», Джил - в «Люба, ми себе зменшили», у стрічці «Джіа» Міла Куніс зіграла героїню Анджеліни Джолі в 11 років, Еббі Торнквіст - у фільмі «Плем'я Криппендорфа», а роль Джекі в комедійному серіалі «Шоу 70-х» стала по справжньому знаковою у кар'єрі Куніс .  Примітно, що в цей серіал Міла потрапила обманним шляхом .  Віковий ценз для акторського кастингу був визначений від 18 років .  Куніс на той момент було всього 14 .  Але вона, не моргнувши оком, розлого відповіла продюсерам, що у неї скоро день народження, не уточнивши, скільки їй повинно в цей день виповнитися .  До моменту розкриття цього милого обману юна Міла вже до того полюбилася режисерові серіалу, що вирішено було затвердити її на роль .  Куніс зіграла у всіх 8 сезонах серіалу і двічі отримувала за свою гру премію «Молода Зірка» в номінації краща актриса в телесеріалі .

Цілий етап в акторської кар'єри Міли Куніс пов'язаний з мультсеріалом «Гріффіни», в якому вона озвучила роль Мег. Також за Мілою залишили озвучку в однойменній відеогрі "Гріффіни" і повнометражному мультфільмі «Стьюї Гріффін: нерозказана історія».

Потім були ролі Бейсін у фільмі «Вірус кохання», Реейчел Ньюман в «Американський психопат-2», Софі в «Табір», Рейчел «В прольоті», Мони Сакс в «Максе Пейн», Сінді в «екстракт», Солар в « Книзі Ілая », УІПП в« Божевільне побачення ». Нищівній була роль Міли Куніс в «Чорному лебеді» і Джеймі в «Сексі по дружбі».

У 2012 році на екрани вийде ще одна акторська роботи пані Куніс - фільм «Тед», де вона зіграє роль Лорі, а в 2013 - стрічка «Оз: Великий і могутній», в якій Міла зайнята в ролі Теодори.

Переглядаючи фільмографію актриси, мимоволі напрошується висновок про те, що Міла Куніс приречена грати ролі подруг головних героїнь. У всякому разі, так було в найбільш гучних і успішних «Вірусі любові» і «Чорному лебеді».

Зараз Мілі Куніс 28 років, 8 з яких вона перебувала в статусі подружки зірки комедії «Один вдома» Маколея Калкіна. Причиною розриву відносин стала зайва захопленість Міли кар'єрою. Примітно, що Маколей Калкін є хрещеним батьком дітей покійного Майкла Джексона, завдяки чому Міла, будучи на той момент ще нареченою пана Калкіна, була допущена на приватні похорон короля поп-музики.

 Наші люди в Голівуді: Міла Куніс


Але, поклавши руку на серце, перспектива пари Куніс-Калкін з самого початку була вельми туманною. На екрані ми бачимо Мілу навіженої і емоційною. На тлі цього дуже замкнута приватне життя пані Куніс з Маколея Калкіним здавалася надто контрастною. Міла не раз зізнавалася журналістам, що вони з коханим проводять час тільки вдвох: читають книги, грають у відеоігри, дивляться телевізор і ходять в кіно. Не дивно, що подібне проведення часу наскучило актрисі, чия кар'єра пішла стрімко вгору. Нотки незадоволеності відносинами з Маколея сповна розкриваються у фразі, кинутої Мілою в одному з її інтерв'ю: «Ніхто і ніколи по-справжньому чесно не зізнається, наскільки він щасливий і як повністю задоволений з тим, з ким живе».

Сьогодні ж преса вдосталь пустує, приписуючи Мілі Куніс роман з її партнером по фільму «Друзі по сексу» Джастіном Тімберлейком. Інтерес до парі підігріває їх спільна фотосесія для серпневого номера журналу Elle. Молоді люди справді останнім часом часто з'являються разом в публічних місцях, але категорично відмовляються характеризувати свої відносини більш, ніж дружні. Для того, щоб усьому світу довести це, вони зробили вельми сміливу витівку на церемонії вручення нагород MTV Movie Awards 2011, де були ведучими. Тімберлейк схопив Мілу за груди, а вона його у відповідь за чоловічу гідність. «Таким чином, ми вирішили довести, що ми з Мілою практично як брат із сестрою. Нас пов'язує тільки дружба, тому я легко можу зробити це знову і знову », - прокоментував Джастін.

 Наші люди в Голівуді: Міла Куніс
Міла Куніс і Джастін Тімберлейк на церемонії MTV Movie Awards +2011


Міла Куніс - не тільки актриса, але також зробила завидну кар'єру фотомоделі. Її зріст становить 160 см. Очевидно, це є єдиною перепоною для її виходу на світовий подіум. Але зате вона активно бере участь в гламурних фотосесіях для популярних видань. Її фотосет з Джастіном Тімберлейком - далеко не єдиний в кар'єрі моделі. Її еротичні фото публікували Stuff Magazine's, GQ, Maxim, Сosmo та інші.

У молодості Міла була обличчям компанії Guess, брала участь в рекламі їхніх колекцій одягу. Також марка «Flirt! »(BeautyBank, Estee Lauder) вибрала Мілу Куніс в якості свого« обличчя »сезонної колекції макіяжу для свого косметичного бренду. А в грудні журнал Nylon зробив Мілу Куніс своєї головною героїнею, помістивши її фото на обкладинку і опублікував фотосет, де акторка з'явилася в затишних светрах і трикотажних панчохах.

 Наші люди в Голівуді: Міла Куніс


До слова, той же Stuff Magazine's Мілу Куніс помістив на 54-у позицію в рейтингу «102 найсексуальніших жінок світу». Нещодавно актриса стала другою в рейтингу найсексуальніших знаменитостей за версією чоловічого порталу AskMen. Також Міла удостоїлася нагороди «Святий Грааль сексуальності» у конкурсі Guys Choice Awards 2011 ("Вибір хлопців"), що вручається телеканалом Spike TV.

 Наші люди в Голівуді: Міла Куніс


Але незважаючи на всі статуси секс-символа, в мережі практично немає нескромних фото Міли Куніс. Здебільшого, вона постає перед фотокамерами в елегантних нарядах або в простий повсякденному одязі.

 Наші люди в Голівуді: Міла Куніс


Робить честі актрисі і її недавня участь в щорічному балу морських піхотинців США. Запрошення на нього Міла отримала вельми неординарним способом: через YouTube її шанувальник, сержант Скотт Мур розмістив своє відеозвернення до актриси. І що ви думаєте? Пані Куніс відгукнулася на нього. Правда, подейкують, що умовив Мілу НЕ Скотт Мур, а Джастін Тімберлейк. Його вирішальним аргументом було: «Ти повинна зробити це заради своєї країни! ».

 Наші люди в Голівуді: Міла Куніс
Міла Куніс на балу морських піхотинців


Словом, в Голлівуді тепер дві наші Міли. І нехай список нагород Міли Куніс за внесок у розвиток кінематографа поки не великий, ми побажаємо їй подальших успіхів на знімальних майданчиках міста Ангелів.
Автор: Наталя Гришко