|
Звичайно, всім жінкам хочеться мати прекрасні доглянуте волосся, але аж ніяк не кожна може похвалитися розкішною шевелюрою. Причинами цього можуть служити різні несприятливі чинники, наприклад, часте фарбування, хімічні завивки і будь-які інші експерименти над волоссям. Але яка жінка хоч раз в житті не експериментувала зі своєю зачіскою? Практично, кожна. Тому багато жінок стикаються з такими проблемами як ламкість волосся, сухість шкіри голови, повільне зростання, тьмяність, іноді навіть випадання волосся. Для того, щоб боротися з цими небажаними проблемами, необхідний не тільки правильний догляд за волоссям, але і вітаміни, які допоможуть волоссю знайти таку бажану красу.
У ролі вітамінів можуть виступати різні продукти. Приміром, для того, щоб волосся росли швидше, необхідний
вітамін B2
, Який міститься в печінці, дріжджах, сирі, яйцях, брокколі. Також потрібен
вітамін B9
- Його можна отримати в сирі, сирі, печінці, бобових і в зелених овочах. Якщо вас турбує тьмяність волосся, то тоді необхідний
вітамін E
. Він міститься в оліях (рослинному і вершковому), печінці, яйцях, молоці. При ламкості волосся потрібен
вітамін C
. Він в надлишку міститься в цитрусових, чорної і червоної смородині, шипшині. Так що влітку є хороший шанс запастися вітаміном C на весь рік вперед і забезпечити свій організм корисними речовинами.
Крім натуральних продуктів, природних шляхів придбання вітамінів, існують різні вітамінні комплекси у вигляді таблеток. До таких відносяться капсули
Пріорін Екстра
. Вони живлять коріння волосся зсередини. До їх складу входять вітамін B5, екстракт проса, L-цистеїн, масло зародків пшениці і вітамін B7, які допомагають зберігати красу і здоров'я волосся. Як відомо, секрет здорового волосся криється в їх коренях. Коріння волосся можна активізувати, а ріст волосся підтримати, забезпечивши отримання необхідних поживних речовин. Так що дані капсули допоможуть забезпечити зростання нових здорового волосся і, відповідно, зміцнити коріння волосся, що необхідно для набуття бажаною шевелюри.
Крім цих коштів, зараз на ринку представлена канадська продукція
PharmaMed
. Цей комплекс вітамінів призначений для волосся, нігтів і шкіри. До їх складу входять вітаміни B6, кремній, натуральні амінокислоти з овочів і гідролізованого колагену. Ці елементи покращують структуру волосся, перешкоджають появі посічених кінчиків. Також засіб підходить для профілактики випадіння волосся.
Розглянемо ще один комплекс вітамінів -
Віташарм
. Він стимулює регенерацію тканин, відновлює кровопостачання і водний обмін в клітинах шкіри, підвищує пружність і еластичність шкіри, захищає її від шкідливого дії УФ-променів та інших несприятливих факторів навколишнього середовища. Покращує стан волосся, нігтів і епітелію слизових оболонок.
Наступна група вітамінів називається
Перфектил
. Це вітамінно-мінеральний комплекс, до складу якого входять: вітаміни групи B, аскорбінова кислота, токоферолу ацетат, амінокислоти, мінерали і рослинні екстракти рослин. У даного препарату фармакологічні дії набагато ширше, ніж просто поліпшення стану волосся. Існує багато протипоказань при застосуванні, тому варто приймати його з обережністю. Але при цьому існує багато позитивних відгуків про те, що препарат відмінно допомагає при відрощування волосся.
Ще один цікавий препарат -
Пантовігар
. Даний комплекс вітамінів сприяє відновленню та прискорення росту волосся і нігтів. До складу входить ряд елементів групи B, медичні дріжджі, цистин, тіамін і інші речовини. Це засіб застосовується в основному від випадіння волосся. Потрібно курсовий прийом.
Це тільки деякі з існуючих комплексних вітамінів, звичайно, на ринку їх представлено набагато більше
. Який підійде саме вам невідомо, тому краще всього проконсультуватися з фахівцем
. Але якщо у вас немає серйозної проблеми з волоссям, а просто хочеться поліпшити їх стан і прискорити зростання, то тоді пам'ятайте, що будуть просто необхідні вітаміни групи B
. Де саме їх отримувати - в капсулах або ж в натуральних продуктах - справа смаку і особистої переваги
. Головне адже - добитися результату
. Але все ж, якщо є бажання полікувати свої втомлені волосся і дати їм нове життя, то необхідно комплексний вплив
. Тобто: живити волосся і корисними харчовими продуктами, і вітамінами в капсулах, проводити процедури, що включають масаж голови і маски для волосся, не забувати підстригати волосся раз на кілька місяців
. Після всіх цих маніпуляцій з волоссям ви дуже скоро помітите видимий результат
. Зрозуміло, що результату хочеться прямо зараз, але чудес не буває, тому запасіться терпінням і відрощуйте вже зараз нові здорові і гарне волосся, які будуть наповнені різними вітамінами
.
|
Як правильно мити волосся? Цим питанням, напевно, не багато хто задається, оскільки вважають, що все вже про це знають. Здавалося б, що це звичайнісінька процедура, яку кожна жінка робить у своєму житті сотні разів і знає про це абсолютно все. Але все ж є деякі правила і секрети, які допоможуть звичайне миття голови перетворити на правильний ритуал.
Отже, зараз ми поетапно розглянемо, як правильно мити волосся:
• Розчісування волосся
• Вибір найбільш відповідної температури води
• Розрахунок кількості шампуню саме для вашої довжини волосся
• Власне саме миття
• Нанесення кондиціонера і бальзаму
• Промивання волосся
Безпосередньо перед миттям важливо розчесати волосся - це сприяє кровообігу голови і, відповідно, в ході миття, волосся отримають більше поживних речовин. Крім цього, розчесані волосся не будуть сплутуватися при митті.
Якщо волосся сухе або є лупа, то можна перед миттям втерти у волосся реп'яхову олію.
У сухому вигляді після таких масляних процедур волосся виглядатиме набагато краще, будуть більш блискучими і шовковистим.
Для того щоб правильно мити волосся необхідно вибирати підходящу температуру води. Пам'ятайте про те, що вона не повинна бути занадто гарячою, адже висока температура сприяє виробленню жиру сальних залоз, а це зовсім небажано, особливо, якщо у вас жирний тип волосся. Тому краще вибрати просто теплу воду, можливо навіть трохи прохолодну - для жирного волосся це буде особливо корисно.
Шампунь повинен обов'язково відповідати вашому типу волосся. Пам'ятайте, що не рекомендується використання шампуню для жирного волосся, якщо у вас вони сухі. У результаті такої помилки, волосся може стати ще сухіше і більш ламкими. Зараз величезний вибір шампунів, які підходять різним типам волосся, підберіть найбільш підходящий для вас. Для того щоб правильно розрахувати кількість шампуню, потрібно орієнтуватися на довжину волосся. Чим волосся довше, тим більше шампуню буде потрібно, але його не повинно бути багато.
Перед тим, як нанести шампунь на голову, слід його спочатку спінити в долоні, а тільки потім розподілити по всій довжині волосся.
Після того, як ви промиєте волосся, слід нанести кондиціонер або бальзам. Якщо у вас пошкоджені або фарбоване волосся, то краще застосувати маску, але тільки на волосся!
На шкіру голови маску наносити не слід, оскільки волосся будуть швидше ставати жирними.
Потім треба гарненько промити волосся.
Не варто забувати про те, що волосся потрібно промивати в три рази довше, ніж мити шампунем.
Після миття волосся їх треба висушити, найкраще буде, якщо ви дотримаєтеся природного сушіння волосся, не вдаючись до фену, так як він сушить волосся і шкіру голови.
Пам'ятайте про те, що
мокре волосся розчісувати не рекомендується
, Найкраще почекати, коли вони підсохнуть і вже потім розчісувати. Гребінець повинна бути виготовлена з натуральних матеріалів, наприклад, з дерева. Пластмасові гребінця з частими зубчиками краще не використовувати, вони негативно впливають на стан волосся.
Тепер ви знаєте все про правильне миття волосся. Але от є ще одне питання: як часто слід мити волосся? Це залежить від типу волосся.
Якщо у вас жирне волосся, то волосся слід мити 2-3 рази на тиждень, якщо сухі, то 1 раз на тиждень, можна й частіше, все залежить від довжини волосся.
Якщо ви хочете якомога рідше мити голову, то варто спробувати наступний варіант. Спробуйте не мити голову на кілька днів більше звичного, вдіяти трав'яні ванночки, можливо, поміняти шампунь.
Шампунь слід міняти хоча б раз на три місяці, оскільки волосся звикають до одного засобу і згодом швидше забруднюються.
Також можна використовувати відразу кілька шампунів, чергувати їх, таким чином волосся будуть менше схильні до забруднення, тому що не буде все того ж звикання до одного засобу.
Здоров'я волосся і їх правильне миття - це важлива складова здоров'я в цілому. При правильному догляді волосся будуть сильними і красивими. Тому варто влаштовувати волоссю вітамінізовані процедури. Наприклад, це можуть бути масляні процедури (водяні лазні). Такі процедури варто робити хоча б раз на тиждень протягом 1-2 місяців, щоб помітити результат. Також не варто забувати про коріння волосся, тут допоможуть вітаміни групи В. Зараз існує величезний вибір вітамінів для волосся, приймати їх слід приблизно близько 3 місяців, для того, щоб оцінити результат. Звичайно, в цьому питанні буде потрібна консультація лікаря для того, щоб вам порадили саме ті вітаміни, які підійдуть вам.
Регулярно дотримуйтеся цих правил догляду за волоссям і вже зовсім скоро ви помітите, як волосся стане помітно ухоженнєє. Адже гарне волосся - це справжня прикраса будь-якої жінки. Доглядайте за волоссям із задоволенням, турботою і знанням, і вони вам дадуть м'якістю і шовковистістю!
|
|
|
|
|
|