Вісім простих способів проти посічених кінців
 Звичайно, найдієвіший метод проти посічених кінців - це ножиці. Хоча і його не можна назвати стовідсотковим, адже посічені кінці з'являються не в результаті рідкісних стрижок. Тоді на допомогу приходять інші засоби. І треба сказати, з більшістю з них ми знайомі, адже вони - постійні мешканці наших холодильників, погребів і комор.

Отже, пропонуємо 8 відмінних і простих способів позбавлення від посічених кінців :

1. Яєчний шампунь
Але не той, що продається в магазині. Треба зробити яєчний шампунь власного виробництва. Склад простий: чайна ложка подрібненого розмарину (краще свіжого, але можна і сушеного), дві чашки гарячої води і одне яйце. Заваріть розмарин в гарячій воді і настоюйте протягом 20 хвилин. Дайте охолонути. Розбийте яйце у ​​відвар, перемішайте. Вимийте волосся вийшла сумішшю як звичайним шампунем, масажуючи і коріння волосся, і кінчики.

 Вісім простих способів проти посічених кінців
 2. Папайя для лікування кінчиків
Папайя потрібна стигла і соковита. Досить половинки фрукта, однак, якщо волосся густе і довге, то знадобиться весь плід. Видаліть шкірку і насіння з папайї, роздушіть м'якоть вилкою. Додайте півчашки йогурту і перемішайте. Вийшла відмінна лікувальна суміш. І дуже смачна! Вмассируйте суміш по всій довжині волосся і в шкіру голови. Залиште на 30 хвилин. Потім змийте.

3. Бальзам з касторової олії
Кетамін - дуже цінний інгредієнт засобів для волосся. Його можна використовувати окремо, у вигляді масляного обгортання, а можна - змішавши з оливковою олією в рівних кількостях. Нанесіть масло на волосся, зверху оберніть теплим рушником, залиште на 30 хвилин. Потім помийте волосся звичайним шампунем.

4. Молочний крем-тонік
Це лікування найкраще робити після того, як вимиєте волосся шампунем. Візьміть столову ложку густих вершків і півсклянки молока. Вмассируйте у волосся, особливо в посічені кінчики. Залиште молочний крем на волоссі приблизно на 15 хвилин, а потім змийте.

5. Медова допомогу
Мед - справді «наше все» у справі захисту краси і молодості. І для посічених кінчиків він зробить свою добру справу. Змішайте мед з сиром (півчашки сиру і столову ложку меду). Масажуйте волосся і кінці, нехай суміш залишиться на 20 хвилин. Потім змийте простою водою. Крім лікування кінчиків ця маска додасть волоссю хороший блиск.

6. Пивний кухоль
Звичайне пиво, найдешевше і небрендові цілком підійде. Простота і краса! Краще не просто обполіскувати пивом, а трохи масажувати і залишати волосся на якийсь час, щоб пиво краще вбралося. Залишається тільки одна проблема - запах пива. А ароматні спреї та муси для чого?

 Вісім простих способів проти посічених кінців
 7. Авокадо
Не втомлююся дивуватися цьому плоду. Як же пощастило тим жінкам, у яких в садку можна вирощувати авокадо! Добре, що в наші магазини ці плоди теж потрапляють, і ось тоді не пройдіть повз, купіть на пробу. Для волосся все дуже просто - розімніть вилкою авокадо в пюре і масажуйте сумішшю волосся і посічені кінчики. Чим довше будете масажувати - тим краще. А можете залишити хвилин на 15-20 на волоссі, це ще більше посилить лікувальний ефект. Якщо в авокадо додасте столову ложку оливкової олії, то волосся стане ще і блискучим. Потім вам буде досить просто промити волосся звичайною водою.

8. Оливкова олія
Оливкова олія потрібно підігріти і нанести на волосся, можна помасажувати. Оберніть голову рушником або надягніть поліетиленову шапочку для душу. Через півгодини змийте шампунем.

 Вісім простих способів проти посічених кінців
 В якості бонуса
Короткі поради, як уникнути посічених кінчиків:

- Слідкуйте за зволоженням - пийте багато води, її має бути достатньо, щоб вистачало не тільки на процеси життєдіяльності, а й на зволоження шкіри і волосся. До слова, харчування, в якому присутні білки, а також вітаміни і мінерали, - теж буде в допомогу.

- Не забувайте про кондиціонер для волосся. Кондиціонер повинен бути присутнім після кожного миття, інакше - зневоднення, тьмяність, поганий ріст, недолік життєвих сил волосся. А це призводить до посічені кінчики.

- Шампуню - по мінімуму. Занадто часте і рясне використання шампуню позбавляє волосся природного масляного бар'єру, який захищає кінчики від розщеплення. Мийте волосся шампунем через день або через два дні. Якщо вам потрібно мити голову щодня, то чергуйте миття з шампунем і миття тільки з кондиціонером.

- Тепловий вплив - якомога рідше. Фен, щипці, плойки приносять величезний збиток волоссю. Складно відразу відмовитися від цих речей. Але спробуйте - перейдіть на бігуді, миття волосся задовго до виходу з дому і природну сушку при кімнатній температурі.

- Захищайте волосся, якщо ходите в басейн. Це ж стосується і перебування на пляжі. Хлор і солона вода сушать волосся, залишаючи посічені кінчики. Носіть капелюх, наносите на волосся шар кондиціонера, придивіться до покупним захисним спреям для волосся.

 Вісім простих способів проти посічених кінців
 - Чи не сушіть волосся рушником. Така агресивна сушка завдає не меншої шкоди, ніж фен. Просто вичавіть волосся після миття. Рушником можна лише промокнути вологу, але не тріть!

- Регулярно підстригайте кінчики. Не обов'язково це робити щодня, як робить Дженіфер Аністон (вона не заспокоїться, поки хоча б кілька волосин в день не підстриже на пару міліметрів), і навіть кожні 6-8 тижнів цього робити не варто, якщо ви відрощувати волосся. Але раз на 3-4 місяці підстригти кінці - це повинно стати правилом.
Автор: Ольга Ларсен


 Як побороти ранню сивину і випадання волосся
 Самі кошмарні сни, пов'язані зі здоров'ям наших волосся, іноді перетворюються на реальність. Передчасна сивина і сильне випадання волосся - те, чого побоюється кожна представниця прекрасної статі. Але з чим це пов'язано і як з цим боротися?

Випадання волосся - природне явище. Нормою вважається випадіння від 60 до 100 волосинок в день, при цьому кількість випавшого волосся може змінюватися в залежності від пори року (при авітамінозі і змінах погоди). Якщо у вас дуже сильне випадання волосся аж до облисіння, варто звернутися до лікаря для виявлення причин, тут одні тільки маски не зможуть допомогти. Рясна втрата волосся - це сигнал про внутрішніх порушеннях і навіть захворюваннях у вашому організмі.

На випаданні волосся позначається брак в організмі фолієвої кислоти .  Високий вміст вітаміну В9 відзначено в зелені (петрушка, кріп, шпинат, зелене листя салату), овочах (моркви, бобах, буряках, томатах), м'ясі, рибі і ікрі, молоці, дріжджах та інших продуктах .  Також з передчасною сивиною і облисінням борються мікроелементи - цинк і мідь .  Цинк багаті висівки і пророслі зерна пшениці, устриці, гриби, соняшникове і гарбузове насіння, яйця, яловича печінка і річкова риба, горіхи, бобові та інші .  Недолік цинку в організмі може бути викликаний не тільки неправильним харчуванням, а й хворобами нирок і печінки, поганим засвоєнням цього мінералу і зниженням функції щитовидної залози .  Добова потреба організму - 10-15 мг цинку .  Ця норма збільшується у вегетаріанців і жінок під час вагітності та годування груддю .  У свою чергу, денна норма міді - 2-3 мг .  Найбільше її міститься в морепродуктах, бобових, говяжей печінки, гречці і вівсянці, волоських горіхах і сирі .  При випаданні волосся виключіть зі свого раціону харчування жирну і гостру їжу .

 Як побороти ранню сивину і випадання волосся
   Найпопулярнішими засобами від випадіння волосся стали маски, стимулюючі кровобращение і обмінні процеси в шкірі голови . Основними інгредієнтами таких масок вважаються перець, часник і гірчиця.

- Перцева маска.   Вам знадобляться мелений червоний перець - 1 ст. ложка і мед - 4 ст. ложки. Мед розтопіть на водяній бані і змішайте з перцем. Отриману суміш нанесіть на чисті і трохи вологе волосся на півгодини, потім ретельно змийте водою. З такою маскою потрібно бути дуже обережними, її вплив характеризується невеликим печінням.

- Часникова маска.   Основні інгредієнти: сік часнику - 1 ст. ложка, яєчні жовтки - 1 шт, мед - 1 ч. ложка. Всі продукти ретельно перемішайте і нанесіть на чисте вологе волосся. На голову надіньте пакет і замотайте рушником на 20 хвилин, потім змийте маску.

- Маска з молодої кропиви . Досить приготувати з кропиви відвар, остудити до 30-40 градусів і споліскувати їм вже вимите волосся.

- Картопляна маска від випадіння волосся.   Інгредієнти: картопля - 1 шт, сік алое - 2 ст. ложки, мед - 20 г. Картопля очистіть і натріть на тертці, відіжміть сік і змішайте з медом і соком алое. Готову суміш втирайте в шкіру голови круговими рухами і утеплите рушником на 1, 5-2 години, після чого ретельно промийте волосся з шампунем. Рекомендується 2 процедури на тиждень.

- Сольовий масаж.   Після миття голови протягом 10 хвилин акуратно втирайте в корені волосся кухонну сіль, потім голову добре промийте водою. Рекомендується 1 процедура на тиждень протягом 6 тижнів.

Поява сивини не завжди видає наш вік, тому на сьогоднішній день багато молодих дівчат страждають від цього «захворювання». При цьому європеоїдної раси пощастило найменше на відміну від негроїдної і жителів країн Азії.

Побачивши серед копиці свого волосся кілька сивих, ми засмучуємося і миттєво висмикуємо нежданих «гостей». Тільки саме цим дією ми робимо ще гірше: вони почнуть з'являтися ще частіше, ніж раніше. У літньому віці сивина не викликає таких обурень, як якщо вона з'являється раніше, ніж її можна було очікувати. Цьому могли сприяти порушення в нервовій системі і стрес, перевтома, гормональні зміни, нестача вітамінів, зниження імунітету, недокрів'я, різка зміна раціону харчування (дієти), шкірні захворювання, спадковість, надмірне перебування на сонці, прийом деяких лікарських препаратів і інші причини.

 Як побороти ранню сивину і випадання волосся
 Найкращими методами боротьби з появою ранньої сивини стануть збалансоване харчування, уникнення негативних емоцій і стресів, дотримання режиму дня, у тому числі норми сну, правильний догляд за волоссям. Введіть у раціон харчування такі продукти: листя каррі, дріжджі - по 1 ст. ложці на день перед прийомом їжі, вершкове масло, яке також можна втирати в коріння волосся 2 рази на тиждень. Запобігти передчасному поява сивого волосся вам допоможуть і рецепти народної медицини .

- Маска з шипшини.   Інгредієнти: шипшина - 20 г сухих ягід, окріп - 200 мл. Плоди залийте окропом, настоюйте протягом однієї години, процідіть і втирайте в шкіру голови.

- Маска з коріння лопуха.   Інгредієнти: дрібно порубаний корінь лопуха - 2 ст. ложки, насіння кропу - 2 ч. ложки, вода - 500 мл. Лопух залийте водою і доведіть до кипіння, потім варіть на середньому вогні, поки половина рідини не випарується. Додайте насіння кропу і настоюйте близько двох годин, відвар процідіть і втирайте в шкіру голови протягом 2 місяців, щодня по 2 рази на день.

- Для запобігання появи сивини використовуйте цибульну маску.   Для цього достатньо втирати в коріння волосся цибульний сік і змивати його через годину. Щоб уникнути стійкого цибульного запаху, в маску додавайте лимонний сік, масло розмарину або кашку з банана.

Перед застосуванням масок рекомендується консультація трихолога.
Автор: Alesya Marchenko