Виправляємо помилки перукаря і ... свої власні
 Як замаскувати відросло коріння? Як позбутися від статичної напруги? Як виправити чубок? На ці та інші питання є відповіді. Не турбуйтеся, якщо поки ваша зачіска виглядає не так, як хотілося б. Помилки бувають у всіх. Головне - навчитися їх виправляти.

Занадто коротка чубчик. Що робити?

Це одна з найпоширеніших скарг дівчат на перукарів. Але навряд чи це вас заспокоїть. Потрібно виправляти. Врахуйте, що до прийнятної довжини чубчик буде відростати від 4-х до 6-и тижнів. А цей час доведеться подружитися з шпильками і укладань. Якщо чубчик НЕ кардинально коротка, а доходить до брів, то її можна закріпити шпилькою і гелем на одну сторону. Інша ідея - зачесати від особи наверх. Чубчик повинна бути строго вертикально, а не зализана по контуру голови. Трохи начешіте і закріпіть двома невидимками майже на лобі.

 Виправляємо помилки перукаря і ... свої власні


Занадто сухе волосся. Що робити?

Спробуйте масляне лікування для волосся. Є готові масла, наприклад, продукт Moroccanoil   - Він зроблений з арганового масла, зволожує і живить вітамінами А і Е. Масла наносять на волосся після душу і перед укладанням (масло є додатковим захистом від термо впливу гарячого фена). Волосся стає глянцевими на вид і шовковистим на дотик.

 Виправляємо помилки перукаря і ... свої власні


Домашні маски та обгортання ефективно зволожують сухе волосся. Найкраще рішення для волосся - кокосове масло. Його потрібно нагріти на повільному вогні і нанести на волосся. Для цього розділіть волосся на секції і нанесіть масло пензлем, починаючи від кінців до кінчиків. Закріпіть волосся на маківці і залиште на 20 хвилин. Потім ретельно промийте теплою водою.

 Виправляємо помилки перукаря і ... свої власні


За ніч волосся мнуть. Що робити?

Оживити волосся після сну дуже легко! Через вологості і поту вони можуть втратити жвавість, особливо на потилиці. Візьміть пульверизатор з водою. Можна додати у воду трохи кондиціонера. Збризніть волосся біля коріння. Зробіть це легко, можна так, як ви користуєтеся парфумом для тіла. Тобто зробіть хмарка з вологи і увійдіть в нього. Після зробіть рестайлінг коренів за допомогою фена та щітки.

Фарбоване волосся тьмяніють. Що робити?

Дійсно, часто колір «йде», і стає не таким яскравим, як був відразу після фарбування. Не варто завчасно фарбувати волосся заново. Спробуйте зробити домашній підсилювач кольору. Для брюнеток підійде засіб з кави. Півсклянки прохолодного чорної кави нанесіть на волосся і залиште на 10 хвилин. Потім змийте шампунем. Якщо ви забарвилися в блонд, то використовуйте 3 склянки охолодженого ромашкового чаю, зволожите їм волосся, залиште на 15 хвилин, потім промийте. Руді відтінки посилюються чаєм шипшини, його наносять на волосся на 20 хвилин до миття.

 Виправляємо помилки перукаря і ... свої власні


Мене пофарбували не в той колір. Що робити?

Ви повернулися з салону і зрозуміли, що колір зовсім не ваш. Це не рідкісна ситуація, не хвилюйтеся. Найкращий рада - повертайтеся назад в салон якнайшвидше. У салонах є сильні миючі засоби, типу професійного шампуню Prell, ці кошти можуть позбавити від непотрібного кольору. Домашніми засобами виправити занадто яскравий або не підходящий колір практично неможливо. Крім того, в перукарнях можна зробити повторне тонування, щоб пом'якшити колір. Але робити це повинні професіонали!

Волосся постійно електризуються. Що робити?

Статична напруга у волоссі викликано нестачею вологи в повітрі. Це частіше буває в зимову пору року. Зволожити повітря ви навряд чи зможете, краще більш інтенсивно зволожувати волосся. Для цього використовуйте незмивний кондиціонер щодня. Крім цього, у стилістів є такий трюк по зволоженню волосся. Після того, як ви щодня наносите зволожуючий крем на обличчя, руки як би «витирайте» про волосся. Це знімає статичну напругу і приборкує неслухняні пасма.

 Виправляємо помилки перукаря і ... свої власні


Взагалі, не варто боятися застосування зволожуючого крему для обличчя - на волосся. Так, наприклад, робить відома Боббі Браун   (засновниця бренду Bobbi Brown). Головні убори також сприяють тому, що волосся електризується. На цей випадок носіть з собою лак для волосся. Після того, як знімаєте шапку, збризніть долоню лаком і проведіть нею по волоссю.

 Виправляємо помилки перукаря і ... свої власні


Укладання і шапка не сумісні. Що робити?

Краще, якщо у вас буде можливість десь зайнятися волоссям після входу в приміщення (наприклад, в дамській кімнаті, або прийшовши раніше на роботу). Після того, як зняли шапку, нанесіть мус для обсягу на корені волосся. Можна навіть нахилити голову вниз. Інший трюк - взимку використовувати хвилю (завитки, локони), хвилясте волосся виглядають не такими прим'ятими. У деяких виробників навіть є портативні міні-щипці, які вміщаються в сумочці, і можуть бути використані прямо в офісі, щоб підправити завитки.

 Виправляємо помилки перукаря і ... свої власні


Коріння відросли, а на фарбування записалася лише через тиждень. Що робити?

Є рішення для тих, кому треба зафарбувати сиві корінці. Візьміть ватний тампон і промокніть його в гелевому лайнері для очей або в кольоровому воску для брів, пофарбуйте коріння волосся. Можна підібрати дуже вдалий відтінок!
Автор: Юлія Шестакова


 Зупини осінній волосопад!
 Осінь, як і весна, відноситься до перехідного періоду, - від літньої спеки ми поступово наближаємося до зимової холоднечі. Природа дає організму час адаптуватися, пристосуватися до неминучих холодів, але на цю адаптацію затрачається чимало внутрішніх сил. І в принципі майже всі корисні речовини, що поглинаються з їжею, йдуть на підтримку цих сил, забезпечення роботи найважливіших органів, а ось волосся як орган периферійний залишається десь на кордоні уваги. І це негайно позначається на їхньому стані. І гірше того, - вони починають випадати в кількості, що набагато перевищує норму.

Організм не вважає волосся життєво необхідним органом, але ми, жінки, з таким станом речей, звичайно ж, погодитися не можемо!

Харчування зсередини і зовні

Якщо волосся посилено випадає, можна припустити, що левова частка надходить в організм заліза йде потреби інших органів, а волоссю дістаються жалюгідні залишки. Спробуйте заповнити цей недолік такими залізовмісними продуктами, як: нежирне червоне м'ясо, дичина, яєчні жовтки, бобові й темно-зелені овочі. І обов'язково - гарбуз , У всіх видах! Гарбуз - чемпіон серед овочів за вмістом заліза. Крім того, в ній містяться вітаміни групи В, С, Е, РР, каротин, і навіть рідкісний вітамін Т, який сприяє прискоренню обмінних процесів в організмі, а крім того кремній, цинк і безліч інших мікроелементів необхідних нам для здоров'я та краси волосся.

Крім дефіциту заліза, фахівці пов'язують посилене випадіння волосся з недостатнім рівнем вмісту кремнію в організмі. Так що, подбайте про те, щоб кремнію у вашому раціоні восени було якомога більше, їм багаті морепродукти   і навіть звичайна вода , а також нешліфований рис, просо   і вівсяна крупа . Також при нестачі кремнію рекомендується, - є більше сирих овочів, фруктів з шкіркою, і зелені (яблука, огірки, спаржа, кочанної салат, петрушка, білокачанна капуста, шпинат, селера, буряк), хліб з висівками і просто пити відвар висівок. Навіть виноградний сік, пиво і вино містять кремній. Звичайно, зловживати такими напоями як вино і пиво не слід, але застосування їх в якості ополіскувачів - один з найпростіших і дешевих способів зробити волосся здоровими, м'яким і блискучим. Особливо це стосується пива, тільки обов'язково свіжого і живого, - таке пиво прекрасний натуральний кондиціонер. Після ополіскування волосся пивом, через 20 хвилин прополосніте їх чистою водою. Ефект від процедури виходить не гірше, ніж від дорогого професійного кондиціонера.

 Зупини осінній волосопад!


Маска з пива для зміцнення, густоти і росту волосся

Невеликий шматочок (приблизно з долоню) житнього м'якушки заливаємо склянкою теплого пива і залишаємо «побродити» на пару годин. Потім гарненько збиваємо вінчиком (або змішуємо в міксері) і наносимо на сухі чисті волосся. Голову укриваємо поліетиленовою шапочкою або звичайним кульком і укутуємо махровим рушником. Через чверть години змиваємо маску теплою водою без шампуню.

У період міжсезоння, як ніколи, корисно пити більше рідини, використовувати маски для волосся на основі різних рослинних олій
Для сухого типу волосся, які найбільш чутливі до негативного впливу зовнішніх факторів, у тому числі і до зміни пори року, допоможе маска на основі обліпихи.

Маска з обліпихової олії для зміцнення волосся

Змішайте масло обліпихи, яєчний жовток, мед, трохи цибулевого соку. Капніть в суміш. Нанесіть на сухі чисті волосся, тримайте маску під утепленням від 30 до 40 хвилин. Змийте теплою водою за допомогою м'якого шампуню.

До речі, вживати обліпиху в їжу в будь-якому вигляді, також надзвичайно корисно, особливо власницям сухих і ламких волосся. Для зовнішнього застосування підійдуть також суміші з рослинних олій і соку кореневищ елеутерококу або свіжого соку зелені петрушки. Такі склади для масок стимулюють ріст волосся, запобігають їх випадання.

 Зупини осінній волосопад!


Маска реп'яхової медова для зміцнення волосся

Змішуємо по одній столовій ложці: мед, реп'яхову олію, сік цибулі, дитячий шампунь. Додаємо в суміш жовток одного яйця, збиваємо і наносимо на коріння волосся. Укутуємо голову і тримаємо маску приблизно годину. Змиваємо маску теплою водою і споліскуємо волосся відваром березового листя або кропиви.

Для жирного типу ефективне застосування спиртових препаратів з лікарських рослин в якості лосьйонів, в цьому випадку спирт видаляє з волосся надлишки жиру, розчиняє ефірні масла і смоли, які погано розчиняються у воді.

Дбайливий догляд - запорука сили і краси волосся

У період інтенсивної оздоровчої роботи з волоссям потрібно встановити для них щадний режим - Не сушити гарячим феном, що не укладати за допомогою гарячих щипців, поменше використовувати засоби для укладання з сильною фіксацією.

Вкрай уважно слід підходити і до такої повсякденною процедурою як миття волосся. Багато що залежить від вибору шампуню. Можливо, волосся підказують вам, що пора змінити його марку, вибрати щось більш щадне, лікувальне? Наприклад, один з лікувальних шампунів від Rene Furterer   (Франція).

 Зупини осінній волосопад!


Хороший вибір для сухих ослабленого волосся «Поживний шампунь Karite »(Rene Furterer). Шампунь на основі масла карите (Ши), до його складу якого входить масло копри (висушена внутрішня оболонка кокоса), зволожуючий полімер і аміно-силікон. Регулярне застосування шампуню (1-2 рази на тиждень), поряд з іншими заходами, повертає здоров'я волоссю, відновлює їх пошкоджену структуру. Для гарного результату важливий і спосіб застосування, - нанести шампунь на шкіру голови, зробити легкий масаж, спінити і змити. Нанести повторно і залишити на 2-5 хв. Добре промити волосся.

 Зупини осінній волосопад!



Добрі відгуки заслужили продукти ще однієї французької фірми - Klorane (Клоран) . Для боротьби з сезонним випаданням волосся в Лабораторії Клоран розробили спеціальну двухфазную формулу концентрату « КІНАФОР   для жінок », що дозволяє стимулювати природний ріст волосся і відновлювати їх життєву силу. Входить до складу Клеома, рослина, багата сірковмісних амінокислотами, надає зміцнююча дія на структуру кератину, підвищуючи тим самим міцність волоса. Багатий і вибір лікувальних шампунів і бальзамів у цього виробника, - шампунь для догляду за жирним волоссям з екстрактом кропиви, з маслом манго для сухих, з молочком мигдалю для тонкого волосся, з хініном і комплексом вітамінів   (В5, В6, В8), молочком папірусу для кучерявого волосся   і т.д.

 Зупини осінній волосопад!


Бажано, щоб вода для миття волосся була кип'яченої і не занадто гарячою (38 - 42 ° C). Волосся слід попередньо розчесати, при цьому забирається частина забруднення, та й волосся менше плутаються і обриваються. Шампунь наносите в невеликій кількості, спочатку на долоню, а потім на волосся, починаючи від коріння.

  При фарбуванні волосся віддавайте перевагу натуральним барвникам (ромашка, хна), або хоча б вибирайте максимально щадні фарби.

  Корисні для здоров'я волосся відвари і настої з трав і квітів, - ромашки, чистотілу, шавлії, деревію, кропиви, подорожника, календули. Для кожного типу волосся - своя трава. Сухим волоссю - настої з мати-й-мачухи, кореневища аїру болотного, материнки. Жирним волоссям більше підходять настої трави полину, хвоща польового, звіробою.

Зверніть увагу і на те, як і чим, ви розчісували волосся. Адже розчісування волосся - це ще й своєрідний масаж шкіри голови, поліпшує кровообіг і живлення волосяних цибулин. Для щоденного розчісування волосся ідеально підходить масажна щітка, - овальної форми, плоска, з нейлоновими або найкраще натуральними зубчиками (з щетини або з дерева). На кінцях зубчиків повинні бути маленькі кульки-наконечники, оберігають шкіру голови і коріння волосся від травмування. Щоб розчесати мокре волосся, візьміть пластмасову або дерев'яну гребінець   з широкими рідкісними закругленими зубцями (відстань між ними не менше 7 мм, а ширина самих зубців - 4-5 мм).

 Зупини осінній волосопад!
  Зупини осінній волосопад!


  Якщо домашні заходи з оздоровлення волосся не дають помітного ефекту, відвідайте трихолога. За допомогою спеціальних тестів і приладів лікар визначить причину виникнення даних проблем, намітить план лікування, або порадить до яких фахівців слід ще звернутися. Адже, якщо випадання волосся пов'язане з якимись проблемами зі здоров'ям - ні найкращі косметичні засоби, ні перевірені народні рецепти не впораються з ситуацією.

Ну, а найкращим способом підтримувати волосся в здоровому стані, в будь-який час року, є, - дотримання правильного режиму харчування і розпорядку дня, правильний підбір миючих засобів, ретельний і дбайливий догляд.
Автор: Ольга Травлеева