Чому сивина раптом стала трендом
 Перша платинова прядка - раніше це було знаком того, що жінка переступила рубіж так званого «середнього віку». Для кожної жінки - це майже визначальна подія, вона розуміє, що стає старше. Однак сьогодні багато чого змінюється.

Якщо раніше день, коли перший сивий локон помічався жінкою в дзеркалі, наставав уже ближче до сорока років, то сьогодні спостерігається тенденція, коли жінки сивіють набагато раніше. Відповідно до одного з останніх досліджень, майже третина британських жінок (32%) почали сивіти, починаючи з тридцятиріччя. І дві третини з них звинувачують у цьому стрес. А, приміром, 20 років тому, молодих жінок до 30 з сивиною було всього 18%.

Фахівці компанії John Frieda, відомої своїми засобами для домашнього і професійного догляду за волоссям, теж проводять регулярні дослідження. І ось що виявили. Виявляється, все більше молодих жінок купують фарбу для волосся не як модний аксесуар і не для того, щоб змінюватися відповідно до трендами, а для зафарбовування сивини. У John Frieda навіть для такого типу клієнток придумали окремий термін GHOSTS (Grey Haired Over Stressed Twenty Somethings), дослівно цю абревіатуру можна перекласти як «сиві двадцятирічні, що отримали сивину від стресу».

 Чому сивина раптом стала трендом
   Фахівці John Frieda опитали майстрів своїх салонів краси і їм підтвердили, що дійсно, в останні роки все частіше за фарбуванням сивини приходять більш молоді клієнтки. Наприклад, одна з таких жінок - Мікела Коллінз, дизайнер інтер'єрів з Лондона. Вона каже, що стала сивіти в 25 років, якраз тоді, коли переїхала до Лондона і відкрила власну компанію. І Мікела переконана, що ці дві речі взаємопов'язані. «Я постійно в стресі, і постійно працюю. І останнім часом седею зі страшною швидкістю так, думаю це взаємопов'язано ».

Є приклади, коли молоді жінки зовсім не приховують свою сивину і навіть пишаються нею. Але це, швидше, виняток, ніж правило. Тому що більшість жінок все-таки сприймають сивину як ознака старіння. Якщо для чоловіків це виглядає симпатично і викликає довіру і повагу, то для жінок це те, що вони хочуть приховати.

Особливо зараз дивно виглядає сивина, коли спостерігається ціла ера молодості, жінки і в 50 залишаються майже без зморшок і з молодою, доглянутою шкірою. Крім того, для багатьох сивина - це не тільки просто старіння, це показник того, що репродуктивна функція жінки зникає, і вона стає бабусею.

Вік і гени
Ось два основні чинники, що впливають на появу сивини. По суті, сиве волосся - це результат пошкодження клітини меланоцити, яка виробляє пігмент. Вона пошкоджується з віком. А от коли саме, з настанням якого вікового рубежу ця клітина почне руйнуватися, це багато в чому визначають наші гени. На цьому наполягає більшість професійних дерматологів. Вони вважають, що спосіб життя ніяк не впливає на сивину.

Проте останнім часом з'явилося чимало фахівців, які наполягають і на інших причинах раннього старіння (а значить, і посивіння) волосся. Стрес - ось причина передчасної сивини, - до такої думки прийшов Філіп Кінгслі, автор книги «Біблія волосся». «Ми знаємо, що стрес витрачає запаси вітаміну В в нашому організмі. Наші експерименти з чорними пацюками підтвердили здогади. Цих щурів позбавляли вітамінів групи В, в результаті їх окрас в деяких місцях ставав білим ». Дослідження у людей також показали цікаві результати. Правда, ніхто їх не позбавляв вітамінів. Проводився зворотний процес. Певні вітаміни давали сивіючого у великих дозах, і процес посивіння був звернений назад.

Японські вчені підтвердили своїми дослідженнями, що зв'язок між сивиною і стресом присутня. Вони виявили дію на волосся так званого окисного стресу. Він викликається впливом сигаретного диму, ультрафіолетового випромінювання і забруднення.

Але якщо стрес та екологія як причини ранньої сивини підтверджені поки одиничними думками вчених, то генетичні причини сивини знаходять підтвердження в прикладах реальних людей. Багато хто з нас мають у своєму оточенні молодих чоловіків, які ще під час навчання в інститутах стали сивіти. І у переважної більшості цих людей отці посивіли в приблизно такому ж віці.

Ось ще один реальний приклад. Сара Харріс, журналіст, письменниця. Вона пише для британського Vogue. Сара почала сивіти в 16 років! Зараз їй всього 31, і її волосся зовсім сріблясті. Сара на боці тих експертів, які вважають генетичні причини сивини найголовнішими. «Моя мама була повністю сива, коли їй було 29 років. Пам'ятаю, я була ще маленькою, і постійно допомагала їй фарбувати волосся в темно-каштановий. Подивившись, як вона мучиться і кожні шість тижнів профарбовує коріння, я вирішила ніколи в житті не фарбувати волосся ».

 Чому сивина раптом стала трендом
«Я пишаюся своїм волоссям! »- Говорить Сара Харріс


Але все ж, думається, що повністю пояснювати ранню сивину тільки генами було б невірно. Адже в цьому випадку, такі приклади не множити б, як це відбувається зараз. Все-таки доведеться взяти до уваги, що сивина - проблема комплексна.

Сивий тренд
Фахівці кажуть, що випадок з Сарою не такий вже незвичайний. Дівчат, які до 20 років побачили у себе перші сиве волосся, стало предостатньо. Може, тому сивий тренд для волосся не змусив себе чекати? А може тому, що сивину зафарбувати набагато складніше, ніж кольоровий волосся. І сиві пасма все частіше не приховують і не перефарбовують. Правда, виробники фарб для волосся з цим не згодні, вони вважають, що новому поколінню фарб по плечу справлятися з сивиною.

Сиве волосся або пасма стали на якийсь час дуже популярними. Особливий бум сивого тренда припав на минулий Осінь-2010, але і цієї осені він нас не обійде, вважають стилісти.

Сара Харріс говорить, що її на вулиці часто зупиняють молоді дівчата і запитують, в якому салоні їй так якісно пофарбували волосся.

Леді Гага в минулу зиму дуже любила з'являтися в сивому тренді на публіці.

 Чому сивина раптом стала трендом


Та й інші зірки не забули продемонструвати свою обізнаність новим трендом.

 Чому сивина раптом стала трендом


 Чому сивина раптом стала трендом


 Чому сивина раптом стала трендом


А дехто, навпаки, є яскравим підтвердженням того, що сивина зараз почала приходити до сучасних жінок дуже рано.

 Чому сивина раптом стала трендом
  Модель Крістен МакМенамі вважає сиве волосся своєю візитною карткою

Автор: Василина Кузіна


 Чоловік: інструкція по зваблюванню
 Наприкінці березня в московській арт-галереї «Древо» пройшло чергове засідання Креативного клубу Schwarzkopf & Henkel, яке цього разу було присвячене запуску нової лінії засобів для догляду за волоссям SYOSS MEN, розробленої спеціально для чоловіків, з урахуванням особливостей структури їх волосся.

Сьогодні все більше чоловіків приділяє увагу своїй зачісці щодня, а не раз на пару місяців, коли без походу в перукарню вже не обійтися. Сучасних чоловіків вже не влаштовує мило або гель для душу замість шампуню, вони воліють спеціальні засоби, які доглядають за волоссям і забезпечують хорошу укладку.

Віра Машурова, менеджер з маркетингових комунікацій Schwarzkopf & Henkel, розповіла на презентації про нову лінію продуктів SYOSS MEN, яка запускається цієї весни. Засоби SYOSS MEN створені для того, щоб забезпечити чоловікам «салонний результат» догляду за волоссям в домашніх умовах.

 Чоловік: інструкція по зваблюванню

При першому ж погляді на нові шампуні стає ясно: це продукт для чоловіків. Експерти стверджують, що чоловіки ставляться до вибору шампуню досить практично: їм важливий тільки результат - і вони не звертають увагу на такі «дрібниці», як дизайн упаковки і запах. Тим не менш, флакони оформлені досить стильно, а запах приємний і мужній. Зрештою, ці баночки адже будуть стояти в наших ванних кімнатах і пахнути цими шампунями будуть наші чоловіки. Без практичності, втім, не обійшлося: нові шампуні випускаються у великих - 500 мл - флаконах.

По закінченні презентації учасниці Клубу занурилися у дослідження таємниць чоловічих сердець під час інтерактивного майстер-класу психолога та автора популярних тренінгів з емоційної привабливості Віталія Пічугіна. Узагальнюючи сказане, можна зробити висновок: чоловіків приваблює в жінках їх емоційна реакція на події.

 Чоловік: інструкція по зваблюванню

Після завершення основної частини тренінгу у гостей була можливість відразу ж перевірити отримані знання по зваблюванню: на імпровізованому «вечорі побачень» будь учасниця тренінгу могла спробувати зачарувати психолога за 5 хвилин.

За даними статистики, 60% російських чоловіків характеризують своє волосся як нормальні, і абсолютна більшість цих респондентів купують шампунь для нормального волосся. 16% чоловіків вважають своє волосся жирними і доглядають за ними за допомогою спеціального шампуню для цього типу волосся. Тому в лінію SYOSS MEN входять два шампуню, призначені для різних типів волосся:

 Чоловік: інструкція по зваблюванню
 Шампунь SYOSS MEN POWER & STRENGTH   розроблений для нормального волосся   і підходить для щоденного застосування. Продукт м'яко очищає волосся і дарує їм необхідний догляд. Шампунь наповнює волосся життєвою силою, енергією і блиском. Результат професійного підходу - природна краса, обсяг і густота волосся.


 Чоловік: інструкція по зваблюванню
 Шампунь SYOSS MEN ANTI-GREASE CLEAN & FRESH   створений спеціально для чоловічого волосся, схильних до жирності . Для догляду за ними SYOSS розробив спеціальну формулу. Новий шампунь м'яко очищає жирне волосся і шкіру голови. Застосування SYOSS MEN ANTI-GREASE CLEAN & FRESH подарує зачісці до 48 годин свіжості, а волосся буде ставати жирними рідше.

Автор: Лаврушина Людмила