|
Ви замислювалися коли-небудь про нарощування волосся. Не шкодить це вашим локонам? Я стала замислюватися про нарощування після невдалої стрижки, скоріше навіть заради експерименту. Нижче я розповім, що нового спостерігається в цій тенденції, а також розкрию позитивні і негативні сторони нарощування.
Хороша ідея
Після страхітливої стрижки, зробивши нарощування, я стала власницею справді шикарних локонів! Мені вистачило кількох годин, щоб звикнути до нової довжини і яскравим відчуттям. Чоловік сказав в неділю: «Ти виглядаєш по-справжньому задоволеною! »Через два тижні відвідую салон, щоб стиліст поправив мої зростаючі волосся і привів зачіску в порядок. Моє волосся ростуть і зміцнюються, це не шкодить їм, а допомагає. Скоро, може бути, я зможу стати володаркою природно довгих локонів. Одне тільки змушує задуматися: величезні витрати не тільки на початковій стадії, але й потім - на турботу про волосся.
Погана ідея
Одна моя знайома мала негативний досвід спілкування зі стилістом, її нарощування стало невдалим. Фахівець зробив переплетення близько до шкіри голови і торкався її голками, що було дуже боляче. Потім протягом декількох ночей жахлива біль не покидала дівчину. Вартість нарощування була велика, але це не завадило їй зняти штучні пасма і насолоджуватися своїм волоссям. Такий досвід змушує замислитися, а то й припинити відвідування салонів, до яких немає певної ступеня довіри.
Більшість волосся, використовуваних при нарощуванні, надходить від індійських жінок, які жертвують їх, як частина ритуалу паломництва. Вважаючи своє життя безгрішною, вони збривають волосся, стаючи блаженними. Індійські торговці продають волосся по 15 рупій за грам, вони сортуються і надходять до Європи. Однак справжній прибуток отримують салони, які беруть за процедуру нарощування від 200 до 600 фунтів стерлінгів в залежності від довжини і якості.
Нарощені волосся клеяться до вашим власним волоссю, якість роботи повністю залежить від фахівця, тому потрібно вибирати салон, зарекомендований своїми послугами.
Альтернативи нарощуванню
Фахівці рекомендують купувати шиньйони, якщо у вас густі, але не дуже довге волосся. Справа в тому, що шиньйон можна купити в будь-якому професійному магазині, він коштує зовсім не дорого, при цьому не шкодить росту волосся.
Є багато прикладів, коли жінки носять шиньйони щодня, вони виглядають розкішно, і оточуючі не здогадуються про те, що це штучні пасма. Мити їх слід прохолодною водою, використовуючи шампунь, потім обполіскувати бальзамом або кондиціонером. Бажаною природна сушка.
Є різні види пасом, шиньйонів і нарощеного волосся. Деякі з них прикріплюються за допомогою клею, інші - за допомогою спеціальних шпильок. Довжина, колір і обсяг - все залежить від вашого вибору, проте враховуйте, що чим краще варіант, тим дорожче він коштує.
В цілому додам, що вибір: нарощувати волосся чи ні - залежить тільки від вас, від стану вашого волосся і готовності дуже ретельно за ними доглядати.
|
Практично кожна жінка хоч раз у житті фарбувала волосся. Деякі змінюють колір волосся мало не з дитинства, інші починають замислюватися про це з появою першого сивого волосків. Як же підібрати потрібний колір і уникнути помилок?
Прийнято ділити людей на чотири типи: зима, весна, літо і осінь.
Кожному типу відповідають свої кольори, які підійдуть їх образу.
Професійні перукарі і стилісти часто скептично ставляться до цієї класифікації, кажучи, що з будь-якої жінки можна зробити який завгодно тип, але в цьому випадку говоритися про зміну всього іміджу, куди входить макіяж, основні кольори гардероба і навіть відтінок шкіри. Ми ж зараз розглядаємо лише зміну кольору волосся, тому ця "сезонна" класифікація буде дуже доречним.
До типу
Зима
ставляться, як правило, жінки зі світлою шкірою і темними очима. Зазвичай у них також темне волосся, хоча можуть бути і винятки. Основний принцип вибору квітів для макіяжу та волосся - це створення контрасту і вибір холодних відтінків. Якщо у вас світла шкіра і темні очі, то волосся краще фарбувати в темний колір. Якщо ж шкіра від природи смуглява (таке може бути, але вона повинна бути холоднуватого відтінку), то волосся краще фарбувати в дуже світлий колір.
Якщо ви блондинка або шатенка, у вас дуже світла шкіра, важко загорающая, але легко згорає, і світлі очі, то ваш тип -
Весна
, Найрідкісніший з чотирьох. Вам підійдуть світле волосся холодних і нейтральних відтінків.
Жінки зі смаглявою шкірою, світлими очима і темним волоссям відносяться до типу
Літо
. Їм підуть світлі і темні теплі відтінки.
Смаглява шкіра, темне волосся і темні очі - це ознаки типу
Осінь
. Таким жінкам краще вибирати яскраві та насичені теплі відтінки.
Якщо ви губитеся і не можете визначити свій колір волосся, то візьміть кілька хусток, кожен з яких відповідає колірній гамі певного типу (але не однотонних): наприклад, чорно-білий - для Зими, сіро-блакитний - для Весни, жовто-коричневий - для Лета, вохристо-оранжевий - для Осені. Пов'яжіть хустку на голову та оцініть в дзеркалі наскільки вам йде та чи інша гамма - це допоможе зорієнтуватися у визначенні свого типу і, відповідно, відповідного кольору волосся.
Отже, ви визначилися з кольором - тепер треба вирішити, який тип фарби вам потрібен.
Існує кілька ступенів стійкості фарби
. Наприклад, компанія Swarzkopf виділяє три.
Перший рівень - це різноманітні
засоби відтінків
: Шампуні, бальзами, гелі і т.п. Вони не впливають на структуру волосся, а просто покривають їх зверху шаром барвника. Як правило, такі засоби повністю змиваються за 4-8 разів миття голови. Вони зручні, якщо ви хочете швидко і ненадовго підкоригувати власний колір волосся. Однак вони діють тільки в бік потемніння, освітлити колір волосся вони не зможуть. До того ж, у цих коштів є одна неприємна властивість: вони змиваються не тільки при митті голови, а й при будь-якому впливі води, наприклад, якщо ви потрапите під дощ або вирішите скупатися.
Другий рівень - це
напівстійкі фарби
, Які додають пігмент в структуру волосся. Вони теж працюють тільки в бік потемніння і не зафарбовують сивину. Як правило, ефекту від цих фарб вистачає на 1, 5-2 місяці, але вони більш дбайливо ставляться до волосся, ніж стійкі фарби.
Третій рівень -
стійкі фарби
. Вони спочатку витравляют натуральний пігмент з волосся, а на його місце поміщають власний. За допомогою таких фарб можна створити будь-який колір волосся, як темніше натуральних, так і світліше. Крім того, ці кошти повністю зафарбовують сивину. Однак треба враховувати, що такі фарби можуть лягати нерівно на вже фарбоване волосся, в результаті чого можуть вийти різні кольори у коренів і на кінчиках волосся.
І в ув'язненні, хочу трохи згадати про
засобах для догляду за волоссям
. Найпоширеніші з них - це маски і бальзами-кондиціонери. Корисні речовини маски проникають в структуру волосся, живлять їх зсередини, зміцнюють, зволожують і роблять ще масу корисних речей. Кондиціонери ж націлені в першу чергу на відновлення верхнього шару волоса: вони закривають лусочки волосся, роблять волосся гладкими і рівними. Коли лусочки закриті, то вони є перешкодою для проникнення фарбувального пігменту в структуру волосся, тому кондиціонери не можна застосовувати до нанесення фарби. Зазвичай до фарбування роблять маску для волосся, а кондиціонер використовують як завершальний етап після фарбування.
|
Гарне волосся - предмет заздрості і прикраса, дане нам природою. Але під впливом різних факторів вони втрачають свою привабливість. Але процес цей цілком оборотний. Існує велика кількість всіляких варіантів для догляду за волоссям. Сьогодні пропоную ознайомитися з тим, як за допомогою гарячого масла можна повернути красу волоссю, зробити їх блискучими і сильними.
Навіщо використовувати гаряче масло для догляду за волоссям?
По-перше, це один з найпростіших і недорогих варіантів для того, щоб в домашніх умовах подбати про себе коханої. Незалежно від причин пошкодження волосся, результатом цієї процедури буде їх здоровий вигляд. Не важливо, купуєте ви спеціальний засіб або робите його самі, ефективність від цього не зменшиться.
Гаряче масло надає благотворну дію на шкіру голови, і допомагає боротися з лупою.
Пам'ятайте, що цю процедуру необхідно повторювати протягом якогось проміжку часу, щоб добитися стійкого ефекту. Спробуйте наносити гаряче масло на волосся 1 раз на тиждень приблизно місяць. І ви будете приємно здивовані. Загалом, все залежить від початкового стану волосся.
З чого роблять гаряче масло для догляду за волоссям?
Краще всього використовувати для цих цілей натуральні рослинні масла. Найчастіше використовують оливкова олія, масло жасмину і жожоба. Хоча при обмеженості в коштах можна взяти і просте соняшникова олія. Нехай воно і не таке ефективне, але все одно дасть непогані результати. Крім того, деякі використовують для цієї мети навіть майонез.
Як приготувати гаряче масло для догляду за волоссям в домашніх умовах?
Взагалі, існує досить багато варіацій на цю тему. Ось тільки деякі з них:
Суміш «Люкс»
Вам потрібно:
2/3 чашки соняшникової або оливкової олії
1 ст.л. меду
1 ч.л. масла вітаміну Е
10 крапель ефірного масла лаванди
10 крапель ефірного масла герані
10 крапель ефірного масла сандалу
Змішайте інгредієнти і нагрійте в мікрохвильовці або на водяній бані. Потім нанесіть масу на сухе волосся, починаючи від коріння. В ідеалі необхідно зробити невеликий масаж шкіри голови. Після того, як масло розподілено по всій довжині волосся, надіньте шапочку і укутайте голову рушником. Залиште на 15-20 хвилин і змийте шампунем. Наприкінці нанесіть бальзам. От і все.
Лавандова олія
Візьміть:
3 - 4 ст.л. оливкової олії
3 краплі ефірного масла лаванди
Нагрійте оливкову олію на водяній бані або в мікрохвильовці. Потім додайте туди необхідну кількість ефірного масла лаванди. Потім розподіліть суміш по всій довжині волосся (волосся повинні бути сухі). Надіньте шапочку і укутайте голову рушником. Залиште на 20-30 хвилин. Потім помийте голову як звичайно.
Олія для волосся на основі олії жожоба
Вам знадобиться:
2 ч.л. олії жожоба
1 ст.л. рослинного масла
Змішайте масла і нагрійте на водяній бані або в мікрохвильовці. Потім нанесіть на сухе волосся. Помасажуйте трохи шкіру голови. Надіньте шапочку і обмотайте голову рушником. Залиште на 15 хвилин. Помийте голову як звичайно. Кількість інгредієнтів можна подвоїти. Все залежить від довжини і густоти волосся.
Медове масло для волосся
Вам знадобиться:
2 ст.л. оливкової олії
1 ст.л. меду
Змішайте інгредієнти і нагрійте. Потім нанесіть на сухе волосся. Надіньте шапочку і оберніть голову рушником. Залиште на 15 хвилин. Вимийте голову як звичайно.
Як ви вже помітили, всі маски на основі олії потрібно тримати 15 - 30 хвилин, тобто одно стільки час потрібно вам, щоб прийняти душ. Тому навіть самі зайняті дами, в тому числі і молоді мами, можуть дозволити собі провести цю процедуру. Якщо немає можливості купити оливкова олія, то можна взяти і соняшникову. Результат теж дуже непоганий.
До речі, я іноді додаю не тільки масло жожоба в суміш, але і масло зародків пшениці, або мигдальне масло. Не бійтеся експериментувати і створювати свої рецепти краси.
|
|
|
|
|
|