В'юнка волосся - це красиво!
 Як часто буває, власниці прямого волосся мріють про кокетливих кучериках, а дівчата, яких природа нагородила красою кучерявого волосся, вдаються до різних способів, щоб їх випрямити.

Багато дівчат помилково припускають, що якби у них були кучеряве волосся, догляд би був набагато легше. Але, на жаль і ах, це всього лише домисли. Одними з найскладніших у догляді є кучеряве волосся. Ви тільки уявіть, скільки клопоту вони доставляють своїй власниці:

- Коли на вулиці волого, волосся пушатся як кульбаба,
- Якщо погода вітряна, то це ще один привід засмутитися, бо зачіска набуває форму, що нагадує щось схоже на гніздо,
- А от якщо погода стоїть жарка, знову ж нічого хорошого, кінчики волосся нагадують солому.

 В'юнка волосся - це красиво!


Ось вони принади кучерявого волосся. Звичайно, добре, що кучерики деякі створюють штучно і подібні проблеми обходять їх стороною, але що робити, якщо таке волосся є подарунком природи, з яким доводиться жити і миритися. Дівчата, не турбуйтеся, з будь-якої ситуації є вихід, тим більше, якщо добре озброїтися спеціальними засобами. Отже, вчимося доглядати за неслухняними і кучерявими волоссям .

Для початку необхідно усвідомити, що кучеряве волосся - це дар, який просто необхідно прийняти.

 В'юнка волосся - це красиво!


Природно, кучеряве волосся доводиться часто укладати за допомогою фена і косметичних засобів. Фен сушить волосся, а значить, їх необхідно зволожувати . Всі ми знаємо, що для зволоження волосся маски просто необхідні. Це стосується будь-якого волосся незалежно, кучеряві вони або прямі. Вся принадність у тому, що маски склеюють лусочки волосся, що в свою чергу покращує їх, робить більш еластичними. Використовувати маску варто не частіше, ніж раз на 10 днів, а наносити її потрібно, відступивши приблизно 10 см від коріння волосся, якщо ця маска призначена, для підвищення еластичності. Якщо ви використовуєте живильну маску, то її можна наносити по всій довжині. Також зволожувати кучеряве волосся необхідно для того, щоб вони не втратили блиск і красу.

Додаткові кошти ніколи не завадять, тому не забувайте про кондиціонери і бальзами для волосся. Повірте, це полегшить процес розчісування. Бальзам   - Це взагалі джерело поживних речовин для неслухняного волосся. Якщо маска не впорається, то вже бальзам обов'язково підлікує пошкоджений волосся і дасть йому додаткове харчування. АЛЕ, бальзам необхідний тільки пошкодженим волоссю, здорове волосся він тільки обтяжать, і пам'ятайте, що кошти теж бувають різні, найчастіше виробники використовують дешеві масла, а це, як ви розумієте, нічого хорошого волоссю не дасть, а скоріше, завдасть шкоди. Тому, додаткові кошти варто вибирати з особливою ретельністю. Також для додаткового догляду добре підійде сироватка. Найголовніше, щоб до її складу входив диметикон. Цей компонент додасть вашому волоссю гладкість.

Тепер про фарбування ... Ось вже від чого б коштувало утриматися. Кучеряве волосся і без того схильні до пошкоджень, часто ламаються, сушаться, а тут ще й такий «удар» хімією. Загалом, вирішувати, звичайно, вам, але врахуйте, що після таких маніпуляцій, волосся потребують особливо ретельного догляді та лікуванні.

 В'юнка волосся - це красиво!
   Тепер, поговоримо про шампуні . Раджу відразу відмовитися від шампунів, що збільшують об'єм. Справа в тому, що такі шампуні порушують структура волоса, або обтяжують його. Самі розумієте, кучеряве волосся в такому догляду не потребують. Не забувайте, що шампунь для всіх типів волосся, означає, що ні для яких. Отже, якщо у вас сухе волосся, вибирайте шампунь, до складу якого входять екстракти масла кокоса, жожоба, солодки. Якщо волосся необхідно зміцнити - у складі шукайте шавлія, хрін або папаїн. Не варто мити волосся шампунем щодня, переважніше два рази на тиждень. Якщо волосся швидко стають жирними, краще використовувати народні засоби.

Якщо у вас довге волосся, то при митті їх краще відкидати назад, таким чином, вони не будуть так сильно плутатися і ламатися. Кількість шампуню скоротіть до мінімуму, а краще розбавляйте його водою.

Переходимо до сушінні волосся . Самим ідеальним способом для кучерявого волосся є природна сушка. Звичайно, не завжди вистачає часу і доводиться використовувати фен. У такому випадку віддайте перевагу холодному повітрю, оскільки гаряче повітря сушить волосся, а як наслідок, волосся стає більш ламким.

Тепер про правила розчісування . Вибираємо гребінець тільки з широко розставленими зубами. Розчісувати починаємо тільки з кінчиків. Найкраще розчісувати волосся, коли вони висохнуть, хоча і набагато складніше, але сухе волосся менше розтягуються і краще піддаються укладанню.

Якщо на вулиці вітер, то на волосся для укладання можна нанести кондиціонер-спрей. Такий засіб повинно містити комплекс вітамінів і мінералів. Для тонкого волосся відмінно підійдуть муси.

Щоб ваша зачіска завжди зберігала гарну форму, подстригайте кінчики раз на місяць.

 В'юнка волосся - це красиво!
   Тепер про народні способи догляду за кучерявим волоссям .

- Конопляна олія . Воно зволожить волосся, додасть їм еластичність і форму. Злегка підігріте масло можна нанести на волосся, накрити шапочкою і змити через півгодини. Також можна зробити лікувальну суміш. Для цього знадобиться 2 ст.л. конопляного масла, 1 ст.л. меду, 1 ст.л. морквяного соку. Змішуємо, але не збовтуємо. Наносимо на волосся на годину, після чого змиваємо теплою водою.

- Для пружності та еластичності кучерів можна використовувати натуральну хну . З неї можна зробити відмінну маску.

- Якщо ви воліє глину , То краще вибрати рожеву. Маска з рожевої глини відмінно підійде для неслухняних локонів.

- У боротьбі з неслухняними волоссям незамінними помічниками є трави . Лавровий лист, розмарин, петрушка і алое віра - ось, що обов'язково має бути у вашому арсеналі. Подрібнюємо лаврове листя, додамо квітки розмарину і петрушку, заллємо окропом, чекаємо 40 хвилин, потім отриманий розчин процідимо і змішаємо з шампунем. Ось він рецепт здорових і слухняних волосся.

- Не забуваємо про алое вера . Його екстракт можна змішувати з різними маслами. Отриманий склад можна наносити на волосся безпосередньо перед миттям.

Загалом, краса вашого волосся в ваших руках.
Автор: MIRovaya


 Прощальні дари літа, що минає. Відновлюємо волосся після літнього сезону
 Спекотне літо не кращим чином позначається на стані нашого волосся - вони втрачають вологу, стають ламкими, тьмяними, що не слухняними, погано розчісується. А адже волосся це невід'ємна частина іміджу кожної людини, тим більше жінки.

Але не варто засмучуватися! Печеня літнє сонечко, так що негативно позначається на стані волосся, дає нам і відмінний засіб для вирішення багатьох проблем, що виникли.
Це щедрі дари літа, що минає - овочі, фрукти, ягоди. Саме зараз вони як ніколи, сповнені вітамінами, мікроелементами, іншими корисними складовими, і не використовувати їх для оздоровлення та реабілітації волосся було б великою помилкою. Подивіться, яка розкіш - кавуни, дині, гарбуза, яблука, виноград, кабачки, помідори, морква ....!

Адже все це достаток можна не тільки їсти, що саме по собі дуже корисно, - з нього можна зробити чудові маски, лосьйони та бальзами для наших бідних, зголоднілих і що стомилися від спеки волосся.

Приготувати маски в домашніх умовах   зовсім нескладно і правила їх нанесення також прості: волосся перед нанесенням маски потрібно помити, злегка підсушити і на вологе волосся нанести приготовлену маску.

 Прощальні дари літа, що минає. Відновлюємо волосся після літнього сезону
   Для кращого усмоктування компонентів маски можна використовувати утеплення (поліетиленову шапочку, пакет, рушник), витримати належний час, змити маску, обполоснути волосся.

• морквяний МАСКА.
Морква помийте, натріть на дрібній тертці, відіжміть 4 столові ложки соку, додайте до нього пару ложок лимонного соку, і склянку відвару м'яти перцевої. Після миття втирайте цю суміш у волосся протягом 5 хвилин, потримати кілька хвилин і потім добре все змийте.

 Прощальні дари літа, що минає. Відновлюємо волосся після літнього сезону
 • ЯБЛУЧНА МАСКА.
Яблуко очистіть, натріть на дрібній тертці, додайте трохи соку лимона або яблучного оцту. Нанесіть маску на волосся на 30 хвилин, потім змийте теплою водою з шампунем.

• МАСКА З КАПУСТИ.
Капусту відваріть, подрібніть до стану кашки (можна використовувати м'ясорубку або блендер), додайте трохи крохмалю і оливкове масло. Отриману суміш нанесіть на волосся на 30 хвилин, потім змийте маску, використовуючи шампунь.

• ТОМАТНА МАСКА.
Помідор середньої величини очистіть від шкірки, розімніть, змішайте з 2 ст. ложками крохмалю і маслом. Маску нанесіть, розподіліть по всій довжині, укрийте голову поліетиленовою плівкою і рушником на 30 хвилин. Потім вимийте волосся з шампунем.

• МАСКА з кабачків.
М'якоть кабачка (без шкірки і насіння) подрібніть, відіжміть сік. У кашку додайте 0, 5 склянки молока і столову ложку оливкової олії, добре перемішайте. Отриману масу нанесіть на волосся на 20 хвилин. Вимийте голову з шампунем.

 Прощальні дари літа, що минає. Відновлюємо волосся після літнього сезону
   • ВИНОГРАДНА МАСКА.
Виноградні ягоди розімніть, відіжміть сік, додайте 1 столову ложку льняного масла і ложку меду, все перемішайте. Маску нанесіть на волосся на 20 хвилин, потім змийте, використовуючи шампунь. Добре промийте волосся теплою водою, повністю змити мед.

• ОГІРКОВА МАСКА.
Натріть на дрібній тертці огірок, відіжміть зайвий сік, змішайте огіркову кашку з яйцем, додайте 2 ст. ложки солі. Маску нанесіть на волосся на 30 хвилин, потім вимийте голову з шампунем.

• журавлинний МАСКА, ЖИВИЛЬНА.
Журавлину (3 ст. Ложки) розімніть і відіжміть сік, подрібніть кілька гілочок петрушки і теж відіжміть сік. Змішайте сік петрушки з журавлинним соком і додайте 1 ст. ложку оливкової олії. Отриману злегка в'язку рідину ретельно втирайте в корені волосся, укрийте голову поліетиленовою плівкою на 20-30 хвилин, потім змийте маску, використовуючи шампунь.

• ГАРБУЗОВА МАСКА.
Шматочок стиглої, соковитою гарбуза (приблизно 300 гр.) Очистіть від кісточок і шкірки, натріть на дрібній тертці, відіжміть сік, додайте до неї 2 ч. Л. масла. Масло може бути - оливковою, з базиліка, іланг-ілангу, або суміш масел. Отриману масу втирайте в корені волосся, потримайте 30 хвилин. Змийте з шампунем.

• ПЕРСИКОВА МАСКА ДЛЯ змішаного типу ВОЛОССЯ.
Персик очистіть від шкірки, і розімніть до отримання кашки, додайте 3 ст. ложки молока і 5-7 крапель олії материнки, перемішайте. Отриману масу нанесіть на волосся на 20-30 хвилин, потім змийте маску, застосовуючи шампунь.

Повернути волоссю шовковистість і блиск допоможуть маски з додаванням косметичної глини . Глина - біла, сіра, блакитна - добре очищає, зволожує, живить коріння волосся і стимулює їх зростання. Якщо поєднувати в масках ці якості косметичних глин з благотворним впливом овочів фруктів і ягід, можна домогтися відмінної результату

• МАСКА З Кизил і білої глини.
Кизил очистіть від кісточок, розімніть, змішайте з глиною (2 ст. Ложки) і лляною олією, отриману суміш втирайте в корені волосся, і розподіліть по всій їх довжині, укрийте голову поліетиленовою плівкою, утеплите рушником, залиште на 20-30 хвилин, потім змийте маску, використовуючи шампунь.

• Обліпихова маска з білою глиною.
Обліпиху (2 ст. Ложки) розімніть в глибокій посудині, змішайте з молоком (2 ст. Ложки), додайте 2 ст. ложки глини. Ретельно все розмішайте. Отриману суміш нанесіть на волосся на 20 хвилин. Потім змийте маску з шампунем

Якщо волосся сильно постраждали від сонячної радіації і браку вологи, спробуйте замість звичайного покупного використовувати домашній натуральний шампунь .

• АБРИКОСОВИЙ ШАМПУНЬ.
Приблизно 200 гр. стиглих абрикос розімніть до стану кашки, якщо є в наявності можна додати кілька ягід полуниці. Подрібніть в кавомолці 150 грамів рису, вийшла рисову муку залийте невеликою кількістю окропу і змішайте з абрикосовою масою. Шампунь готовий! Отриманою сумішшю волосся можна мити, як звичайним шампунем, одночасно масажуючи шкіру голови. На завершення процедури слід добре промити волосся теплою водою і обполоснути домашнім лосьйоном . Наприклад таким:

• ЛОСЬЙОН ДЛЯ ВОЛОССЯ.
У біле вино кладемо в рівних пропорціях аптечну ромашку, розмарин і майоран. Завадимо пляшку в темне місце і наполягаємо протягом тижня. Перед вживанням розбавляємо теплою водою - 2 ст. ложки настою на склянку води, і обполіскуємо волосся після миття. Волосся придбають здоровий блиск, шовковистість, будуть добре розчісуватися.

 Прощальні дари літа, що минає. Відновлюємо волосся після літнього сезону
 Ну і звичайно, не забувайте, що стан волосся залежить значною мірою від того, що ми їмо. Не упускайте можливість «ощасливити» свої локони правильної їжею. Все ті ж овочі, фрукти, ягоди, а також рослинні масла, яйця, морепродукти, в поєднанні з масками для волосся домашнього приготування, здатні творити чудеса.
Автор: Ольга Травлеева