Рости, коса, до пояса ... частина 1
 Це з дитинства. Коли бабуся розчісувала мої руде волосся, заплітала їх у маленьку косичку-хвостик, вона смикала три рази за неї і говорила при цьому:
- Рости коса до пояса, рости коса до п'ят. Женихи кваплять.
- Чому женихи?
- Тому. Як виросте коса довга, сватати приїдуть.


Ось так на Русі до коси ставилися. Пестили дівоче прикраса, ростили, обряди робили. А після весілля прибирали з чужих очей під хустку, під повойник. Ховали довге волосся, як вразливе місце жінки, через яке пристріт можна прийняти, порчу підхопити, здоров'я позбутися. Вважалося, що, втрачаючи волосся, людина втрачає силу. Не даремно в міфології і в казках розкішним волоссю приписували чарівні властивості. А чарівниці й феї в будь-якій казці ніяк не можуть обійтися без копиці довгих красивих волосся. Ймовірно, є причини, за якими приписують цьому природному прикрасі містичні властивості.

Довге гарне волосся - це спокуслива деталь в образі жінки, на думку чоловіків. Кожна жінка знає виверти, що привертають чоловічі погляди: поправити рукою пасмо волосся, заправити ніжними пальчиками волосся за вушко, перекинути енергійним рухом віяло волосся за спину. А довгі, рівні волосся, хвилясті по спині в такт ходи або коса, змійкою снують між лопаток? Чому так приваблюють чоловіків довге волосся?

Чоловіки можуть сперечатися про привабливість блондинок або брюнеток, роздумувати про яскравість рудих, але якщо вибирати між довгим волоссям або спортивної стрижкою, більшість вибирають довжину. Це підтверджують множинні опитування в різних країнах. Довгі, падаючі хвилями на плечі волосся чоловіки заносять в перші рядки рейтингу жіночих достоїнств.

Коси і кіски теж подобаються майже всім чоловікам. Напевно, це пристрасть відкладається в пам'яті дитячими образами юних подружок.

 Рости, коса, до пояса ... частина 1
   Високі валики і коси короною подобаються чоловікам солідного віку. Швидше за все, це образи красунь з перших дорослих фільмів, переглянутих в юності, працюють на сексуальний інтерес. Звичайно, довге волосся не гарантують невідхильність жіночого образу, але як ефектну деталь, їх можна розглядати.

Останні відкриття вчених говорять про те, що весь організм людини повністю оновлюється на клітинному рівні за два-три роки. Оновлюються внутрішні органи, шкіра, скелет. Оновлюються м'язові клітини, клітини нервових волокон, судин. Значить, оновлюються і волосся. Ми можемо стимулювати цей процес, а можемо сповільнити. Що найчастіше й робимо, забуваючи про своє здоров'я, і ​​дозволяючи собі вести руйнуючий спосіб життя.

Волосся - не тільки прикраса, а й показник здоров'я. По волоссю криміналісти визначають вік людини, її харчові переваги, наявність захворювань. Стреси і періоди позбавлень відразу ж позначаються на зовнішньому вигляді зачіски.

 Рости, коса, до пояса ... частина 1
 Сила волосся і інтенсивність їх росту залежить від стану їх коренів, в першу чергу. Це та частина, яка знаходитися в шкірному покриві голови - фолікула, в якій розміщується волосяна цибулина - точка росту. Ми можемо стимулювати активність кореневої частини, вживаючи достатню кількість вітамінів, амінокислот і мікроелементів. Зовнішній вплив: масаж, втирання, ополіскування, маски - також прекрасно активізують силу росту кореневої цибулини.

Якість видимої частини, тобто безпосередньо волосся, залежить від стану кутикули - поверхневого шару, який за своєю будовою нагадує лусочки. Якщо лусочки кутикули щільно прилягають один до одного, ми бачимо блискучі міцні волосся. Так виглядають здорові, живі волосся. Порушення в поверхневому шарі, створюють враження неживих тьмяних пасом. Таке волосся погано вкладаються і виглядають неохайно.

 Рости, коса, до пояса ... частина 1
 Різні живильні маски, втирання, ополіскування упорядковують структуру і стан видимої частини волосяного покриву. Волосся здатні вбирати в себе активні речовини, тому з вдячністю відгукуються на косметичні та лікувальні засоби.

Що найбільше завдає шкоди волоссю?

• Неправильне розчісування, жорстка щітка, частий начісування, тугий хвіст, тривале носіння перуки і тугих пов'язок, які порушують кровообіг і живлення шкіри голови. Тобто будь-які механічні пошкодження коренів і зовнішньої частини.

 Рости, коса, до пояса ... частина 1
   • Часта сушка гарячим феном, укладання плойкою, довге знаходження на вулиці без головного убору при мінусовій температурі або, навпаки, під палючим сонцем. Тобто, термічний вплив наше волосся не вітають. Вони люблять температурний комфорт.

• Самое нещадне вплив - це хімічне. Тільки вулична загазованість завдає чималої шкоди нашій красі. Але ми ще додаємо фарбування, хімічну завивку, випрямлення, мелірування. А тютюновий дим?
Чому волосся довго зберігають запах тютюнового диму? Тому що активно вбирають його.

Вихід один. Берегти своє волосся, враховуючи всі руйнують фактори. І допомогти їх росту, правильно доглядаючи за своїм прикрасою. У другій частині статті я постараюся розповісти про деякі секрети довговолосих красунь.
Автор: Тамара Розинська


 Руда. Хто вона?
 Задайте питання чоловікам: «Які жінки вам подобаються більше, якщо вибирати за кольором волосся? »Швидше за все, чоловіки будуть вибирати між блондинкою і брюнеткою. Про свій інтерес до рудим, напевно, промовчать.

Поради жіночих журналів також адресуються частіше брюнеткам і блондинкам. А як же руді? Чому їх частіше мовчазно обходять увагою? У чому таємниця рудоволосих? Чому руде волосся породили масу забобонів щодо їхніх власниць?

Так, рідкісний чоловік зізнається, що йому подобаються руді красуні. Літератори і художники часто представляли образ відьми як рудоволосої жінки із загадковими зеленими очима. Саме такі особи часто зустрічалися у мешканок Ірландії і Шотландії, бунтівних окраїн великого Британського Королівства. Бунтарський, темпераментний характер цих народів, містичний фольклор північних земель породили ці асоціації. Руда жінка - бунтарка, відьма, войовниця.

Насправді, серед рудих частіше зустрічаються активні, веселі, самостійні і незалежні жінки. Вільний дух, звичайно ж, перенесли в сексуальну характеристику. Вважається, що руді жінки пристрасні й витончені коханки і володіють завищеними сексуальними можливостями і потребами. Цей міф став живильним ґрунтом для народження штампів:

Руді - дуже темпераментні, схильні до зради, підступні і брехливі.

Який же чоловік добровільно зізнається в перевазі жінок з такими вадами? Тільки дуже розумний, сміливий, з гарним почуттям гумору, напевно.

 Руда. Хто вона?
   А що ж зі сказаного вірно? Вчені з'ясували, що руді люди з'явилися на півночі Європи, ймовірно, в результаті випадкової генетичної мутації. В даний час чисельність натурально рудих скорочується, і є припущення, що через кілька десятиліть вони можуть зовсім зникнути. Але частина вчених доводять можливість нового сплеску їх чисельності. Загалом, і вченим загадка рудих поки не піддалася.

Темперамент рудоволосих жінок та їх сексуальна активність вченими підтверджена. Дійсно, виходячи з опитувань жінок різних країн, вчені підрахували, що відсоток провідних активну, різноманітну сексуальне життя серед рудоволосих особ трохи вище, ніж у блондинок, а тим більше брюнеток. При цьому серед рудих більше задоволених своїм партнером. Може, це і говорить про пристрасності рудих жінок?

Але вплив кольору волосся на брехливість і схильність до зрад визнана абсурдом. Серед них є жінки з різними характерами і психотипами.

Так що, дорогі чоловіки, можете спокійно знайомитися з яскравими рудими жінками і визнаватися їм у любові, ніяких специфічних «кольорових» недоліків у рудих не виявлено.

 Руда. Хто вона?
   І все-таки, що накладає на характер і психологію жінки це розкішну прикрасу?

Яскраві волосся виділяють жінку з натовпу, звертають на себе увагу. Це спосіб притягнути до себе погляди оточуючих, бути завжди на виду, але при цьому бути подразником, об'єктом для розглядання - не кожній по силі така ноша. Не даремно деякі натуральні руді жінки ретельно зафарбовують «родову друк», не витримують вантажу стереотипів, поширених в суспільстві. Інші - свідомо переходять в стан рудих, фарбують волосся в яскраві, що викликають кольору червонуватих відтінків.

Колір волосся впливає на психологію чи психологія визначає колір волосся при народженні - суперечки про це те саме що суперечкам про яйце і курку. Але те, що свідомий вибір іміджу «рудої бестії» говорить про сильну, неординарної особистості - безперечно.

Отже, ви зважилися. Вам неважливо, як характеризує рудих громадську думку, ви точно знаєте, що руде волосся - те, що зможе підкреслити вашу індивідуальність і стиль.

Тоді варто ретельно продумати нюанси. Руда палітра - річ підступна. Руде волосся самі по собі яскрава пляма, і найменше порушення гармонії колірної гами в гардеробі або макіяжі створюють безглуздий вульгарний образ. Як кажуть: «Від великого до смішного ...»

У той же час відтінки рудого варіюються від ніжних золотистих тонів до яскравих мідних. Це дає можливість вибрати правильний колір зачіски до будь-якого відтінку шкіри, стилю одягу і характеру.

Дівчата і молоді жінки можуть дозволити собі більш провокуючі, яскраві фарби. Більш зрілим, дорослим дамам краще дотримуватися природних відтінків.

Природний колір волосся теж може служити орієнтиром при виборі фарби   для фарбування.
- Брюнеткам і шатенкам з персиковими, теплими відтінками шкіри, краще вибирати більш темно-руді, мідні тони.
- Блондинкам і русявим підійдуть золотисті, бурштинові фарби.
- Смаглявим, східного типу жінкам можна пробувати відтінки червоного дерева і махагона.

Особливо ретельно потрібно вибирати макіяж . Невиправдано помітний провокуючий make up вносить дисонанс в образ вогненної красуні. Будь-яке зайве яскрава пляма перетягне в сторону кітчу.

Подивіться на себе в дзеркало, прикиньте різні тканини, поекспериментуйте з різними стилями візажу. Не поспішайте, любіть себе, ви ж - руда!
Автор: Тамара Розинська