7 найнеобхідніших засобів для укладання
 Знаючи, чого ви хочете домогтися, легше вибирати і засоби для волосся. Але величезна різноманітність, яке нам дарують сучасні виробники, може призвести в розгубленість. Навіть на полицях звичайного супермаркету засобів для укладання буває предосить. Що вже говорити про спеціалізованих бутиках. Так які засоби для чого більше підходять? Наш короткий лікнеп допоможе вибрати засоби, які необхідні для вашої укладання.

Якщо раніше ми вибирали між лаком з нормальною фіксацією і лаком з сильною фіксацією, то тепер різновидів засобів для укладання така безліч, що робити покупки у відділі з продуктами для волосся все складніше. Але не нервуйте, що поки не спробували нову мастику з матуючим ефектом, інтенсивний реконструктор або термоактивний спрей. Для самих трендових зачісок досить найпростіших і зрозумілих засобів.

1. Мус для укладання.   Або пінка для укладання. Головне достоїнство цих коштів - це можливість робити обсяг. Консистенція мусу може бути різною, від цього і залежить результат. Мус допоможе зробити:

• Кудрі.   Якщо вам потрібні такі спіральки ідеальної форми, як у Жанни Фріске, то мус - найбільш вдале засіб для цього. Нанесіть його на вологе пасма, потім накрутіть пасма на бігуді. Сушіть феном (поперемінно то теплим, то холодним), завершіть укладку струменем холодного повітря. Зніміть бігуді акуратно, тоді завивка буде ідеальною.

• Обсяг волосся середньої довжини.   Зробити укладку а-ля Хайді Клум зовсім нескладно, якщо є пінка для укладання. Потрібна укладання на цілий день? Візьміть пінку сильної фіксації. Просто втирайте її у вологе волосся, потім накрутіть на великі бігуді, коли волосся висохне - зніміть бігуді. Можна зачесати волосся на проділ або назад за допомогою гребеня з рідкісними зубцями.

 7 найнеобхідніших засобів для укладання


2. Гель для фіксації.   Таке прозоре желе, з приємним запахом, останнім часом саме гелі мають UF-фільтри. Гель допоможе зробити:

• Гладке волосся.   Наприклад таку ідеальну гладкість, як у Лілії Гільдеева, або як у Катерини Андрєєвої, якщо вас цікавить гладка висока зачіска. Наносьте гель на злегка вологе волосся і укладайте за допомогою плоскої щітки і фена. Волосся будуть гладкими і рівними, в той же час залишаться рухливими. Ідеальної гладкості можна досягти, якщо ваш гель-стайлінг з додатковим розпрямляється ефектом.

• Рухома гладкість.   Як у Періс Хілтон, наприклад. Їй вдається мати таку чубок завдяки гарному гелю (інші волосся краще укладати за допомогою пінки). На вологі пасма чубчика нанесіть гель для укладання. Накрутите на великі бігуді (достатньо двох-трьох). Коли волосся висохне, зніміть бігуді і розчешіть волосся плоскою щіткою.

 7 найнеобхідніших засобів для укладання


3. Спрей для завивки . Це засіб схоже за консистенцією на спрей для укладки, тільки його формула спеціально виконує завдання підтримувати завитки. Цей спрей допоможе зробити:

• Хаотичні локони.   У вас кучеряве волосся? Зробіть творчий безлад своїх завитків, це оригінально і свіжо, як у Валерії Ланської, наприклад. Для цього достатньо скропити трохи підсушені волосся спреєм для кучерявого волосся, розділити їх на пасма і накрутити на папілоткі. Висушіть теплим феном і грайливі локони готові.

• Хвиля.   З цим спреєм можна легко робити хвилясті довге волосся. Як у Сієни Міллер, подивіться. Потрібно всього лише перед сушінням скропити кожне пасмо, накрутити на палець або папілотку і висушити теплим феном. Після пасма можна один раз розчесати великим гребенем, але можна цього і не робити - тоді прядки матимуть теж цілком акуратний і природний вигляд.

 7 найнеобхідніших засобів для укладання


4. Спрей для укладання.   Він робить волосся більш жорсткими, тому необхідний, коли потрібно робити чіткі форми. Допоможе зробити:

• Ефект природного безладу.   Для того щоб стрижка виглядала природно і сучасно, іноді достатньо тільки хорошого спрею для укладання. Для цього збризніть спреєм висушені волосся. Потім накрутіть пасма на тонкі термобігуді і залиште на 15 хвилин. Зніміть бігуді і все готово!

• Різноспрямовані пасма.   Ті, хто без розуму від нинішньої зачіски Мег Райан, можуть заспокоїтися - це цілком під силу зробити самій! І всього лише за допомогою простого спрею для укладання. Вологі волосся трохи підсушіть холодної струменем фена. Збризніть пасма спреєм. Візьміть дрібну круглу щітку і починайте сушити волосся в різних напрямках, формуючи різні пасма. Роблячи кожну нову пасмо, збризкуйте її біля основи спочатку спреєм для укладки. Сушіть теплим повітрям, а завершите укладку холодними струменями повітря.

 7 найнеобхідніших засобів для укладання


5. Флюїд для розпрямлення волосся   необхідний власницям неслухняного волосся. Але не тільки. Якщо ваше волосся занадто м'які і пушатся, флюїд теж допоможе при укладанні. Цей засіб допоможе зробити:

• Чіткі лінії.   Як ви думає, як можна зробити каре з ідеально чіткими лініями. Як у Валерії, наприклад, або як чубчик у Крістіни Орбакайте? Волосся повинні бути ідеально рівними. Для укладання знадобиться не тільки праску, але і правильне засіб, а саме флюїд для розпрямлення волосся. Навіть якщо волосся гладкі, для такої укладки їм потрібно надати додаткової жорсткості. Зробіть це за допомогою флюїду, він додасть стійкість до вологості і чітку форму.

• Ідеально гладкий обсяг.   Якщо ви хочете зробити укладку як у Дженніфер Коннеллі, наприклад, тобто достатній обсяг при гладкій поверхні, то для цього ідеально підійде засіб для розпрямлення сильної фіксації. Ввітріть засіб у вологе волосся біля коріння. Сушіть теплим феном за допомогою плоскої щітки. Кінчики обробіть теж флюїдом, нехай підсохнуть самі.

 7 найнеобхідніших засобів для укладання


6. Віск для волосся.   Буває в більш рідкій формі спрей-віск. Дуже хороша субстанція, що дозволяє закріплювати укладку, зберігаючи гнучкість волосся. Є воски, що додають сяйво, або матовість. Але взагалі віск допомагає виділяти пасма, робити їм більш чіткі, але м'які обриси. Віск допоможе зробити:

• Формування окремих пасом.   Таке може знадобитися в багатьох зачіски та укладки. Подивіться, як це виглядає на Вікторії Бекхем або Кеті Холмс. Зробити це нескладно: формуйте пасмо за пасмом за допомогою воску. Втирайте в сухе волосся і пальцями укладайте, як вам треба.

• Розпущене волосся а-ля натюрель.   Наприклад, як у Дженіфер Аністон. Укладання тут мінімум. Головне - мати здорові і густе волосся, які не вимагають додаткових коштів для об'єму. Для укладання потрібно лише висушити волосся феном за допомогою плоскої щітки. І завершальний, але важливий штрих: трохи воску, нанесеного на вологі кінчики, додасть завершеність зачісці. Якщо у вас каскадна стрижка, і ви хочете надати деяку хвилю (як у Єви Лонгорія), то кінці, просочені воском, трохи накручуйте на палець при сушінні.

 7 найнеобхідніших засобів для укладання


7. Лак для волосся . Необхідний кожній дівчині, без нього неможливо собі уявити жодну укладку. Сучасний лак допоможе зробити:

• Фіксацію будь зачіски.   Цей флакончик дійсно необхідний у кожній сумочці і на кожному туалетному столику. Будь-яку укладку необхідно закінчувати лаком! Лак сильної фіксації підійде для коротких стрижок, а нормальна фіксація - для рухливих моделей і для довгого волосся.

 7 найнеобхідніших засобів для укладання


Ще кілька практичних порад з укладання волосся:
  1. У сумочці кожній дівчині повинно бути якийсь засіб і для зачіски, а не тільки макіяжу. А що робити, якщо сумочка мікроскопічна? Скористайтеся пробником воску, такі можна завжди отримати, якщо ви є постійною клієнткою хорошого парфумерного супермаркету або бутіка.


  2. Якщо немає ніяких засобів під рукою, а є, наприклад який-небудь фрукт або овоч - це допоможе. Апельсин, лимон або ківі, наприклад. Кілька крапель будь фрукта можна взяти на долоню і поправити руками зачіску. Це буде гарним антистатиком і фіксатором, що не склеїть волосся і не додасть неприємного запаху. Чим солодший фрукт, тим сильніше він буде фіксувати зачіску.


  3. Вибирайте фіксацію не по тому, якої тривалості вам потрібен ефект від укладання, а за типом вашого волосся. Наприклад, волосся слабкі й тонкі, фіксація потрібна теж слабка. Волос багато і вони сильні - сильна фіксація з ними впорається.


  4. Останнім часом багато засоби для укладання мають також різні додаткові позначки, які допомагають зробити правильний вибір. Наприклад, хорошим тоном стало маркувати вироби лейблом «Кошти для гарячої укладання». Якщо таке маркування вам зустрінеться на якому-небудь мусі або гелі, знайте, що його можна безбоязно використовувати для укладання праскою, щипцями і дуже гарячим феном.


  5. Багато з'явилося коштів з ще одним різновидом: «Кошти з розгладжувальним ефектом». Цей знак попереджає, якого додаткового ефекту можна чекати. Якщо ваше волосся м'які і трохи кучеряве, сміливо використовуйте такі кошти. Але не купуйте їх, якщо домагаєтеся об'єму або хвилястості.

Автор: Юлія Гнедина