|
Кожна з нас в цій справі майже експерт. Але навіть експерти продовжують вчитися все життя. Перевірте, чи все ви робите правильно. А якщо ні - невелика робота над помилками не завадить.
ПОМИЛКА: Використання кондиціонера на все волосся
Більшість людей застосовують кондиціонер так само, як шампунь, тобто, починаючи з верхньої частини голови і далі вниз до кінчиків волосся. І це не зовсім виправдано. Волосся біля коріння здорові, оскільки ростуть з коріння і тут ми маємо тільки що вирослі, нові ділянки. Більш пошкоджені ті ділянки волосся, які старше, і це кінчики. Не варто витрачати кондиціонер на коренях волосся, не варто обтяжувати там волосся бальзамами і ополіскувачами. Це може зробити волосся ще й більш жирними біля коріння.
Виправляємо.
Починайте наносити кондиціонер з ділянок за вухами, і далі вниз по всій поверхні волосся. Через якийсь час ви побачите, що волосся стали об'ємніше і мити їх вже не треба так часто.
ПОМИЛКА: Тональна основа відразу поверх зволожуючого засобу
Одна з поширених помилок макіяжу - наносити зволожуючий денний крем безпосередньо перед нанесенням тональних засобів. Це не вірно. У зволожуючого крему має бути час на те, щоб вбратися в шкіру. Зрештою, така поспішність призводить до менш стійкого макіяжу, плямистості, нерівності тони.
Виправляємо.
Після нанесення зволожуючого засобу зачекайте хоча б пару хвилин, щоб крем вбрався в шкіру. Якщо ви дуже поспішаєте, і вам потрібно терміново закінчити макіяж, то після зволоження промокніть обличчя серветкою і тільки після цього наносите тональну основу.
ПОМИЛКА: Зволожуючий крем для мішків під очима
Набряклість під очима викликана затримкою рідини. А зволожуючі інгредієнти кремів покликані утримувати вологу в шкірі. Таким чином, зволожуючий крем може зробити шкіру навколо очей ще більш припухлою. Але на одні креми грішити теж не варто. Прослідкуйте, що ви не їсте занадто багато солоного.
Виправляємо.
Якщо шкіра навколо очей припухла (але не червона або роздратована), можна спробувати холодний компрес або докласти ємність з льодом на 10-15 хвилин. Добре видаляє припухлості легкий гель з кофеїном (його краще зберігати в холодильнику для ефекту). Якщо разом з припухлістю очі почервоніли, є свербіж і подразнення, то це більше схоже на алергічну реакцію. У цьому випадку зверніться до дерматолога.
ПОМИЛКА: Парфуми в останній момент
Дуже часто парфум називають «останнім штрихом образу», і ми сприймаємо це буквально, розпорошуючи на себе аромат, вже коли нафарбовані і одягнені. Це помилка. Адже аромат створюється таким чином, що він починає працювати тільки при зіткненні з теплом шкіри. Крім того, парфуми може зіпсувати деякі тканини, а запах на одязі і зовсім може стати неприємним.
Виправляємо.
Найкраще користуватися парфумами, коли ви наділи білизну. Розпилюємо (або наносимо по краплі) на точки під коліном, на зап'ястя, шию, за мочками вух. У кожної жінки є свої улюблені точки, куди вона завдає аромат. Знайдіть і ви свої. І не тріть зап'ястя один про одного, розподіляючи парфум, це руйнує молекулярну структуру запаху.
ПОМИЛКА: Вищипування брів занадто близько до дзеркала
Коли ви зосереджуєтесь на кожному маленькому волосині, то складно відстежити форму брови в цілому. Можна захопитися. В результаті - тонкі і несиметричні брови.
Виправляємо.
Краще вискубувати перед великим дзеркалом. Наприклад, в гардеробній. Після декількох вищипані волосків робіть крок назад і дивіться на особу в цілому.
ПОМИЛКА: Недостатня увага до шиї
Як правило, ми розглядаємо особа у відриві від шиї. І коли наносимо макіяж, і коли доглядаємо за обличчям.
Виправляємо.
Коли користуєтеся сонцезахисним кремом, наносите не тільки на обличчя, ні і на шию і область декольте. Не потрібно витрачатися на особливі засоби для шиї, підійдуть ваші звичні засоби для обличчя. Виняток складають кошти з альфа-гидрокислоти або ретинолом. Їх слід спочатку протестувати на тонкій шкірі шиї, щоб не було подразнень.
ПОМИЛКА Занадто сильним миття шкіри і волосся
Прозвучить, напевно, дивно, але багато хто з нас надмірно наводять чистоту. Багато хто так стараються, поки не почують характерний звук (коли шкіра скрипить як чистий посуд або чисте волосся). Щоденна інтенсивна робота мочалкою з милом позбавляє вас зволоження і захисту шкіри. Ви змиваєте не тільки бруд, але і натуральні масла і жири, які необхідні шкірі, вони утримують вологу і захищають шкіру і волосся.
Виправляємо.
Не користуйтеся надто грубою мочалкою, для щоденного миття підійде м'яка губка. Перевірте свої шампуні і гелі для душу. Для повсякденної турботи про шкірі та волоссі не потрібні лікувальні засоби, їх краще використовувати раз на тиждень. Постарайтеся обмежити щоденне перебування в душі або ванні 10 хвилинами або менше. І використовуйте теплу, а не гарячу воду. Це допоможе вашій шкірі захищати вас і бути здоровою.
|
«Як безмірно воно - тяжіння Землі, ...»
Давид Тухманов
Ніжна, пишна, білосніжна або навпаки маленька, пружна і смаглява - жіночі груди, вона служить предметом натхнення для поетів і художників і змушує закоханих здійснювати божевільні вчинки. І причина цього пильної уваги не просто почуття естетичної насолоди, а інстинкти, що дісталися чоловікам від первісної людини. Великі груди сприймається ними, часом підсвідомо, як ознака міцного здоров'я та темпераментності, що обумовлює вдалий вибір супутниці життя і гарантує продовження роду.
А для жінки груди це предмет її гордості і турботи, а також ревнивою заздрості. Але, розглядаючи фотографії щасливих пишногрудих красунь, не поспішайте їм заздрити, - чим розкішніше і повніше груди, тим складніше зберегти її форму і запобігти обвисання. Згадаймо анатомію: до складу молочної залози в основному входить жирова тканина, з прошарками сполучної тканини. В глибині грудей розташовані залізисті часточки, що мають вигляд гроні. Форма і розмір грудних залоз в основному визначені генетичними факторами і рівнем гормонального фону, а так як м'язової тканини молочні залози не містять, «накачати» їх за допомогою фізичних вправ неможливо.
Але, тим не менш, у справі опору силам гравітації певну роль відіграють м'язи грудного і плечового пояса, а також пружність і еластичність шкіри. Доки ми молоді й якщо груди не сильно велика, ці м'язи і пружна шкіра непогано справляються із завданням, але з віком падає еластичність шкіри, зменшується м'язова маса, слабшають зв'язки, якими кріпиться груди до великих грудним м'язам, а ось об'єм грудей часто навпаки збільшується.
Вагітність, годування дітей, збільшення загальної частки жирової маси в результаті харчових надмірностей - всі ці процеси ведуть до того, що під дією сили земного тяжіння жіночий бюст поступово опускається і втрачає форму. Стан, при якому спостерігається опущення молочних залоз, має свою назву - мастоптоз.
Як же протистояти цьому прикрому явищу, не вдаючись до пластичної операції по підтяжки грудей (мастопексія)? Звичайно, скасувати фізичні закони ми не в силах, але дещо протиставити їм цілком можемо:
- Носити підтримуючий бюстгальтер,
- Стежити за поставою і виконувати вправи для м'язів грудного і плечового пояса,
- Підтримувати пружність і еластичність шкіри водними та косметичними процедурами.
Бюстгальтер - кращий друг і захисник жіночих грудей
Бюстгальтер (звичайно ж, правильно підібраний) не тільки підтримує груди, дозволяє відчувати себе комфортно і виглядати елегантно, але і захищає її від випадкових травм, які нерідко трапляються і в побуті, і в трудовій діяльності, і на спортивних тренуваннях.
Незважаючи на те, що суперечки про користь і шкоду цього геніального винаходу людства не вщухають в середовищі медиків і феміністок, не слід забувати, що хоча бюстгальтер творіння порівняно недавніх часів, вже в глибокій старовині жінки, піклуючись про безпеку та зручність, носили щось схоже в вигляді широких нагрудних пов'язок.
У більш пізні часи стали модні корсети з підтримуючими знизу груди вставками. Бюстгальтер, що нагадує звичні нам моделі, був створений в 1889 році, коли француженка Ермінь Кадоль виставила у своїй корсетній майстерні виріб, що отримало назву «le Bien-Etre» («благополуччя»).
Звичайно, сучасні бюстгальтери, що враховують анатомію жіночих грудей і виконані з якісних сучасних матеріалів, все-таки значно відрізняються від недосконалих і часто незручних моделей минулого століття. На всі випадки життя - заняття фітнесом, годування малюка, трудові будні, вихід у світ, ділове або любовне побачення, і т.д., - турботами модельєрів і виробників жіночої білизни, можна підібрати підходящий вид бюстгальтера в наш освічений вік.
Головне при виборі бюстгальтера не помилитися з розміром. Як показують результати досліджень на цю тему,
70% жінок носять неправильний розмір
. А адже менша за розміром чашечка або неправильно опущені лямки заподіюють не тільки незручність при носінні, але й можуть стати причиною болю в спині і шиї, може постраждати шкіра, яка в зоні грудей зазвичай дуже ніжна. Неправильно підібраний бюстгальтер, особливо на "кісточках", здавлює груди, порушує приплив і відтік крові в її судинах, рух лімфи, що загрожує вже серйозними захворюваннями.
Визначитися з розміром нескладно, необхідно знати окружність торсу під грудьми і обсяг чашечок. Обхват під грудьми позначається на виробі цифрами -75, 80, 85 і т.д., а обсяг чашечок заголовними латинськими літерами (AA, B, C, D, E). Перший параметр просто вимірюємо сантиметром, а щоб визначити другий, виробляємо нескладні обчислення. Вимірюємо об'єм грудей по лінії сосків і віднімаємо від нього обхват під грудьми, отриманий результат і визначає розмір чашечок: якщо він 10 см - то розмір АА, якщо 12, 5 см - А, 15 см - В, 17, 5 см - С, 20 см - D, 22, 5 - Е.
Ну і, звичайно, навіть якщо ви знаєте свій розмір, не слід нехтувати приміркою вибраного виробу, будь-який дискомфорт при носінні ліфчика повинен бути відсутнім.
Особливо важливо правильно підібрати бюстгальтер для занять спортом і фітнесом, причому звертати увагу потрібно не тільки на розмір, але і на крій і на матеріал.
Спортивний бюстгальтер часто не має застібки (схожий на майку або топ) або застібка розташовується спереду, він повністю закриває молочні залози, зроблений з еластичних матеріалів, з широкими бретелями, всі шви плоскі. Існують спеціальні спортивні моделі з різним ступенем підтримки грудей для різних видів навантаження. Такі види спорту, як верхова їзда, біг, стрибки, ковзани, степ - вимагають більш сильної підтримки, ніж, наприклад, йога або пілатес.
Спортивний бюстгальтер не повинен заважати руху і в той же час зобов'язаний добре підтримувати груди, не давати їй здійснювати амплітудні руху. Звичайний бюстгальтер не досить ефективно справляється із завданням підтримки грудей і її захисту при заняттях активними видами спорту, а моделі на кісточках взагалі категорично не рекомендується застосовувати для занять спортом, так як ними цілком можна травмувати груди.
Чи допоможе спорт зберегти форму грудей?
Як ми вже знаємо, сама жіночі груди м'язів не має, тому вельми проблематично за допомогою спортивних вправ змінити розмір бюста або форму, та й помітно підтягти вправами важку обвислі груди також навряд чи вийде. Але не слід думати, що спорт взагалі нам не помічник у справі підтримання грудей в «піднесеному» стані. Все-таки, помічник, до певної міри! Задня поверхня молочної залози звернена до
великий грудної м'язі
і кріпиться до ключиці зв'язками Купера - перегородками, зміцнюючими молочну залозу і з'єднують її з грудною фасцією - оболонкою з щільної волокнистої сполучної тканини, що покриває м'язи. Зв'язки Купера не є жорсткими, вони враховують природний рух грудей, і з часом слабшають, втрачають еластичність. Слід враховувати, що слабкі грудні м'язи, як правило, визначають і слабкість зв'язок Купера (в будь-якому віці), і навпаки, зміцнюючи грудні м'язи, ми в той же час займаємося профілактикою провисання зв'язок Купера і зміцненням пружності грудей.
Зміцнення великої і малої грудних м'язів, м'язів плечового пояса, збільшення їх тонусу підніме груди, і вона буде виглядати більш привабливо. Найкорисніше заняття для зміцнення м'язів, що підтримують груди, - це плавання і веслування (особливо на байдарці), а з гімнастичних вправ найбільш ефективними для бюста вважаються вправи з гантелями і віджимання.
Шкіра - наш «природний бюстгальтер»
Пружність жіночих грудей багато в чому залежить від тонусу і пружності її шкіри, що є як би «природним бюстгальтером». У разі невеликих грудей, цей «природний бюстгальтер» іноді може дозволяти обходитися без ліфчика, але тільки не при заняттях спортом.
Відмінний засіб для підтримки шкіри грудей в тонусі - холодна вода. Масаж струменем прохолодного душу покращує кровообіг в шкірі, підтягує її, збільшує еластичність. Чудове дію на груди робить контрастний душ, холодні компреси, протирання області декольте кубиком льоду. Після таких процедур слід підгодувати шкіру зволожуючим, живильним, зміцнюючим кремом або лосьйоном.
Всі креми і гелі необхідно наносити круговими, висхідними рухами погладжують. Для шкіри в зоні бюста і декольте можна використовувати звичайні косметичні засоби для обличчя або спеціальні засоби для бюста, я не маю на увазі різні «бюстонадувателі», що обіцяють супероб'ём. Обсяг щось, може бути, вони на час і забезпечать, але як би потім не почалися проблеми зі здоров'ям ...
Звичайно, складно посперечатися з гравітацією, але важливо робити все, що від нас залежить: носити зручний функціональний бюстгальтер, займатися спортом, доглядати за шкірою грудей, і тоді вона довгі-довгі роки залишатиметься підтягнутою, пружною і красивою!
|
|
|
|
|
|