|
Скільки я себе пам'ятаю, постійно борюся із зайвою вагою. Напевно, і у вас теж саме, раз ви читаєте цю статтю? Я перепробувала безліч різних дієт і способів. Один з них мені подобається більше інших своєю простотою і легкістю. Що найприємніше, можна худнути вдома, не утрудняючи себе походами в спортзал і сильно не напружуючись. Крім того, цей спосіб хороший тим, що він недорогий і ефективний. Мова йде про гарячих домашніх обгортаннях.
Що це таке?
Це вплив на тіло шляхом посилення кровообігу і створення ефекту сауни. Зазвичай для обгортання використовуються речовини, які володіють розігріваються властивостями, сприяють посиленню кровообігу. В результаті, тканини прогріваються, розширюються судини, розкриваються пори, посилюється процес розщеплення жирових клітин, прискорюється обмін речовин. За допомогою обгортань легко зменшити об'єм тіла на 2-3 см. Однак необхідно враховувати, що схуднення відбувається, в основному, за рахунок виведення рідини з організму.
Гарячі обгортання добре зарекомендували себе в боротьбі з целюлітом і розтяжками. У результаті процедури підвищується еластичність шкіри, вона стає пружною і гладкою, омолоджується, тонізується, підтягується, а організм звільняється від шлаків і токсинів. Крім того, після застосування створюється ефект розслаблення і внутрішньої гармонії, допомагає знімати стреси і втому.
Протипоказання
Не варто забувати, що гарячі обгортання рекомендуються не всім. Не можна проводити цю процедуру під час вагітності та годування груддю, при варикозному розширенні вен, захворюваннях сечостатевої системи і нирок, пухлинах, серцево-судинної недостатності, алергії і при різних ушкодженнях шкіри. Крім того, при нездужанні і поганому самопочутті процедуру необхідно відкласти до повного одужання.
Як це робиться?
Для проведення гарячого обгортання вам знадобиться рулон плівки. Можна взяти харчову, яка продається в магазині. Виберіть засіб для обгортання. Шкіру перед процедурою бажано розпарити, очистити за допомогою скрабу для тіла і масажу.
На суху шкіру нанесіть склад для обгортання, обережно втираючи його. Можна попередньо підігріти його до 37-38 градусів. Зазвичай процедура проводиться для проблемних зон: живіт, сідниці і стегна. Потім закрийте всі намазані ділянки плівкою. Вона намотується по спіралі знизу вгору, не дуже туго, щоб не було дискомфорту. Одягніться тепліше. Я зазвичай використовую шорти для схуднення і махровий халат. Непогано підійдуть будь-які теплі штани. Можна загорнутися в рушник і лягти під ковдру.
Тривалість процедури 15-40 хвилин. Далі змиваємо все з тіла під душем. Можна прийняти ванну з сіллю. Не забудьте про зволожуючий крем для тіла або молочко.
Що можна використовувати для гарячих обгортань
-
Какао-порошок або чорний шоколад.
У ньому міститься кофеїн, який підсилює кровообіг. Крім того, какао відмінний антидепресант і знімає стрес. А масло, що міститься в ньому, благотворно впливає на шкіру. Шоколад перед процедурою необхідно розтопити на водяній бані, а какао - розвести теплою водою.
-
Мед
. Чудово впливає на шкіру, відкриває пори, виводить токсини, підсилює кровообіг. Можна наносити окремо, а можна посилити вплив, змішавши з морською сіллю або ефірними маслами. Мед підігрівається на водяній бані, до нього додаються 2-3 краплі лимонного, апельсинового або грейпфрутового масла. Цитрусові підсилюють дренажний ефект, підвищують пружність і еластичність шкіри.
-
Кава
. Кофеїн (можна купити в аптеці) або кавова гуща розводяться водою. Добре поєднуються з медом, ефірними маслами, білою глиною. Можна розводити невеликою кількістю молока. Кофеїн активно допомагає розщеплювати жири, благотворно впливає на шкіру.
-
Оливкова олія
. Дуже корисно для шкіри, робить її м'якою, бархатистою і шовковистою. На 20 мл основи додайте по 3 краплі ялівцевого, лимонного і лавандового ефірного масла. Отримана суміш нагрівається до 40 градусів.
-
Водорості (ламінарія і фукус)
. Дають швидкий ефект схуднення, активно борються з целюлітом, прибирають в'ялість і зморшкуватість шкіри і набряки. Водорості в сухому вигляді можна купити в аптеці. 2-4 ст. ложки залийте гарячою водою і залиште розбухати на 30 хвилин. Можна додати ще один яєчний жовток.
-
Глина
. Добре зволожує шкіру, виводить шлаки і токсини, зменшує обсяг, заспокоює нерви. Глина також продається в аптеках. Її треба розвести теплою водою і розмішати. Можна додавати ефірні масла. З'єднайте столову ложку білої глини з водоростями, влийте 50 мл червоного сухого вина, і ви отримаєте чудове антидепрессивную маску для обгортання.
-
Трави
. Можна використовувати будь-які лікарські трави: ромашку, шавлія, лаванду, ялівець, лопух, м'яту, кропиву і т.д. Добре підходить для обгортань і зелений чай. Трави подрібнюються в кавомолці (5 ст. Ложок), заливаються кип'ятком і наполягають приблизно 15 хвилин. Можна додати трохи меду, масло цитрусових або корицю (з нею потрібно бути обережніше, тому що буде палити). Потім береться бавовняна тканина, опускається у відвар, просочується і наноситься на тіло. Такі обгортання благотворно впливають на шкіру, знімають стрес і допомагають схуднути.
-
Гірчиця
. Гірчичний порошок перемішується з медом у пропорціях 2 до 3. Дає дуже хороший розігріваючий ефект, кров приливає до шкіри, розріджує жир, зменшує обсяг. Будьте акуратні, використовуючи цей склад. Гірчиця може палити шкіру. Краще починати з 1/2 ст. ложки гірчиці на 2 ст. ложки меду. Наступного разу її кількість можна буде збільшити.
Обгортання краще проводити курсами, 12-14 процедур через день. Потім перерва на 1, 5-2 місяці. Результат відчувається вже після першого сеансу. Зменшується об'єм, поліпшується самопочуття, підтягується і пом'якшується шкіра.
|
Існує сім основних факторів, що викликають раптова поява прищів на обличчі і тілі.
Генетика.
Якщо ваші мама або тато мали прищі в підлітковому віці, то ймовірність появи такої напасті у вас різко зростає.
Гормони.
В юності гормони, звані андрогенами, стають активними і стимулюють діяльність сальних залоз на вашій шкірі, збільшуючи виробництво жиру. Це, у свою чергу, засмічує пори, в результаті чого з'являються прищі і чорні крапки. Гормональні зміни, що відбуваються в період статевого розвитку, на початку або кінці прийому протизаплідних засобів, також можуть викликати раптову появу прищів. Проте в деяких випадках певні протизаплідні засоби, навпаки, призначені для лікування вугрового висипу.
Стрес.
Хоча фактично стрес не може служити причиною появи прищів, він здатний посилити їх стан або будь-які інші проблеми, з якими стикається ваша шкіра.
Дієта.
Дерматологи не впевнені, чи дійсно та їжа, яку ми споживаємо, відіграє критичну роль у появі прищів. Але деякі експерти стверджують, що продукти, що викликають алергічну реакцію, можуть викликати і спалахи вугрової висипки.
Часте миття особи.
Не стільки миття, скільки часте використання різних скрабів може призвести до того, що ваша шкіра попросту буде беззахисною перед забрудненим повітрям, що і призведе до закупореним порам і прищів.
Використання масляних засобів по догляду за шкірою і жирної косметики.
Будь-який виріб, яке закупорює канали шкіри, може викликати вугровий висип. Тому вибирайте засоби з позначкою «некомедогенно».
Медикаменти.
Прищі можуть стати побічним ефектом дії деяких ліків, включаючи барбітурати та стероїди.
Прищі на тілі
Натільні прищі зазвичай з'являються у дорослих, або у підлітків і найчастіше на грудях, спині або сідницях. Як і з прищами на обличчі, гормони можуть стати причиною цієї неприємності. Однак інші фактори трохи відрізняються.
Пот і обтягуючий одяг - два з найбільш частих обвинувачених, які пояснюють, чому так багато фізично активних жінок, які страждають від прищів на тілі. Популярна спортивний одяг, зроблена з тканин, подібно спандекс, не пропускає повітря. В результаті це може заманювати в пастку шкірний піт, якому нічого не залишається, як змішуватися з шкірними маслами. Результат - тонкий шар, який засмічує пори і викликає плями; вони можуть перерости від звичайних прищів до більш неприємних випадків, званих папули або гнійники.
Лікування прищів на тілі ідентично лікуванню прищів на обличчі, але на тілі вони можуть бути більш інтенсивними, що вимагає і більш інтенсивної обробки. Шкіра на тілі більш товста, ніж на обличчі, і прищі можуть піддаватися постійному тертю об одяг, що може посилити їх стан. Щоб тримати напасти під контролем, щодня мийтеся засобами на основі саліцилової кислоти, і якнайшвидше приймайте душ, після того як спітніли. Протирайте пошкоджені області бензойної перекисом або саліцилової кислотою, а потім змащуйте кремом для тіла на основі альфа-кислот, якщо необхідно (він допомагає отшелушивать омертвілі частинки шкіри, запобігаючи її пересушування).
|
|
|
|
|
|