|
Яке загадкове слово - целюліт, так і чується - «мета Юліта», тобто заважає жінці наблизитися до вершини досконалості. Та й як до неї наблизишся, адже вона постійно змінюється, як міраж у пустелі.
Здавалося б, зовсім недавно викликали захват кустодієвської товстушки ... А ще раніше людство благоговійно завмирало перед полотнами Рубенса, Рембрандта і Тиціана ... Медики розглянули, що целюліт на тілах прекрасних моделей майстрів присутня. Ну і що? Це нікому не заважало ними милуватися і захоплюватися.
Жінки Моне, Ренуара так само не могли похвалитися відсутністю апельсинової кірки. Просто в ті часи це не вважалося дефектом. Деякі дослідники посилаються на те, що в ті часи жінки не оголювали ноги і тим більше стегна. На вулиці, звичайно, не оголювали, але чоловіки та коханці целюлітом милувалися, і смію стверджувати, покривали пристрасними поцілунками шкіру коханих.
Що ж таке целюліт?
Саме слово целюліт походить від латинського слова cellula - «клітка». І позначає специфічне зміна жирової тканини у жінок, коли з тих чи інших причин порушено лімфо- і кровопостачання жирових клітин.
У чоловіків целюліт величезна рідкість, зате присутня в тій чи іншій мірі у 85% жінок.
З'являється целюліт, як правило, на тлі гормональних змін - під час статевого дозрівання, вагітності, післяпологового відновлення і під час менопаузи.
Викликає целюліт ожиріння, хоча він може з'явитися і у худих жінок. Однією з причин є непомірно вживання в їжу жирів, консервів, солодощів, солоність, газованої води і фаст-фуду.
Малорухливий спосіб життя, робота за комп'ютером і відсутність фізичних тренувань теж йому, «милому», на благо.
Впливає на виникнення целюліту і спадковість, а так само погана екологія російських мегаполісів.
Модна нині одяг в обтяжку ускладнює кровообіг, туфлі на високих підборах так само ллють воду на млин целюліту. Плюс до всього іншого ще наше життя - суцільні стреси і суєта суєт ...
І ось жири, рідина, токсини накопичуються і нерівномірно розподіляються в підшкірно-жировому шарі, утворюючи горбки на плечах, животі, стегнах і сідницях, змушуючи страждати мільярди жінок у всьому світі.
Хоча чоловік, якщо його не тикати носом в цей целюліт постійно, і не помітить його на тілі коханої жінки. Однак це не відверне жінок від боротьби за ідеальне тіло.
Фахівці кажуть, що починати бій з «апельсиновою кіркою» треба зі зміни харчування. Звести до мінімуму смажене, солоне, мариноване, консервоване, відмовитися від коли і локшини Доширак, побільше овочів, фруктів, нежирної курки, риби, каш. Є треба невеликими порціями 5-6 разів на день. 2 рази на тиждень проводити розвантажувальні дні - яблучні, капустяні, кефірів.
Потім потрібно вибрати для себе певну фізичне навантаження, починати можна з піших прогулянок, плавання в басейні. Потім почати виконувати вправи для живота, стегон, талії, ніг.
Існує маса
домашніх засобів, що зменшують целюліт
:
1. Приймати всередину настій петрушки.
2 ст. ложки подрібненої зелені заварити 2 склянками окропу, настояти півгодини, приймати по ¼ склянки 3-4 рази на день.
2. Пити щодня по ¼ склянки натще і на ніч сік селери.
Протягом дня їсти свіжу траву селери, вживати стебла і коріння в салатах і просто так.
3. Допомагає звести целюліт нанівець масаж.
Хороші результати дає медовий масаж. На ті місця, де видно целюліт, наноситься якісний мед, а потім потрібно почати тихенько поплескувати ці місця долонями, починаючи з 5 хвилин, і з часом довівши сеанс самомасажу до 10 хвилин. Перший місяць масаж роблять 2 тижні поспіль щодня. Потім 1 тиждень кожного місяця. Після масажу можна прийняти ванну з відваром ромашки аптечної або з додаванням кількох крапель ефірного масла лаванди.
4. Давно відомий метод обережного розтирання проблемних місць губкою, на яку нанесена морська або звичайна сіль.
Ця процедура викликає приплив крові до проблемних місць і сприяє повільному розсмоктуванню жирових відкладень.
5. Втирання в шкіру ефірних масел. Взяти 1 ст. ложку оливкової олії, 4 краплі ефірного масла грейпфрута, 2 краплі олії лимона, 2 кориці, 2 герані, 2 бергамота, все перемішати і втерти в проблемні місця.
6. Після водних ранкових або вечірніх процедур розтирають за допомогою жорсткої рукавички натуральним яблучним оцтом стегна, сідниці, живіт і спину. Якщо робити це регулярно, целюліт зникне.
7. Оливково-апельсинова ванна не тільки лікує целюліт, але і бореться із зайвою вагою.
Взяти 2 ст. ложки оливкової олії і додати до них 4 краплі ефірного масла апельсина, перемішати і вилити у ванну. Вода у ванні + 37С, час прийому 15 хвилин.
8. Виноградна маска для тіла.
Вирушаючи в баню або в ванну, захопити з собою склад з 2-3 ст. ложки денного крему, 1 ст. ложки меду, ¼ склянки виноградного соку. Все перемішати і нанести на розпарену «апельсинову кірку» на півгодини. Змити під душем.
9. Маска з банана.
Розім'яти виделкою 1-2 банана, додати 1 чайну ложку меду і ½ чайної ложки лимонного соку. Нанести на шкіру стегон і сідниць на 10-15 хвилин. Змити під теплим душем.
10. Картопляна маска.
Картоплю очистити, зварити, додати 1 ст. ложку кислого молока, перемішати, нанести рівним шаром на шкіру стегон і сідниць на 10 хвилин. Змити під теплим душем. Якщо маски робити курсом, то шкіра підтягується, целюліт зникає.
Корисно також після ранкового і вечірнього душу обливатися відварами звіробою, м'яти перцевої.
Фахівці кажуть, що якщо боротися з целюлітом цілеспрямовано, то взяти верх над ним можна в досить короткі терміни.
|
|
|
|
|
|