Поради для м'якої і гладкої шкіри
 Хочете мати гладку, рівну і м'яку шкіру? Основне правило - це правильне і регулярне відлущування, а також зволожуючий догляд. І хоча існують певні відмінності в процедурах пілінгу і зволоження в залежності від пори року, далі ви знайдете універсальні правила, які «працюють» для будь-якої шкіри і в будь-який час року.

1. Додавайте дитяче масло у воду, коли приймаєте ванну.   Немає нічого прекраснішого розслаблюючій ванни після напруженого дня. Але мило (навіть рідке) і вода сушать шкіру, позбавляють її природного шкірного сала, підтримуючого зволоженість шкіри. Масло, доданий у ванну - легкий і доступний спосіб постійно шкіру зволожувати.

2. Пийте достатньо води.   Не забувайте про це правило. Воно воістину універсально (його потрібно постійно пам'ятати, якщо мова йде про шкірі, волоссі, нігтях, травленні і так далі). Особливо потрібно багато пити тим, хто зайнятий фізичною працею, працює багато на відкритому повітрі, пити багато необхідно тим, хто інтенсивно займається фітнесом, а також кофеманкам. Вісім склянок чистої води в день - це загальне правило.

3. Наявність вітамінів в раціоні.   Теж досить універсальне правило, що працює і для краси, і для здоров'я. І для шкіри, звичайно ж. Не буду радити вітамінні комплекси, постарайтеся отримувати вітаміни з хороших натуральних продуктів, якщо вам не прописує ці комплекси лікар. Особливо зверніть увагу на Омега 3, 6 і 9, ці компоненти підтримують шкіру здоровою. А здорова шкіра - це завжди м'яка і гладка.

 Поради для м'якої і гладкої шкіри
 4. Отшелушивание як мінімум раз на тиждень.   Найдоступніший спосіб - мочалка (навіть у далекій подорожі такий варіант завжди під рукою). Але можна скористатися і спеціальним скрабом (покупних чи домашнього приготування). Для тіла ексфоліант (скраб) може містити гранули пемзи або шматочки шкаралупи волоських горіхів. Виняток становить область шиї і декольте, там краще застосовувати більш щадний скраб, можливо, той, який ви використовуєте для обличчя. Поставте скраб на поличку у ванній кімнаті на видне місце, щоб він завжди вам нагадував про необхідність отшелушивать шкіру раз або два рази на тиждень ( правила відлущування для різних ділянок шкіри читайте нижче ).

 Поради для м'якої і гладкої шкіри
 5. Вітамін Е для гладкості шкіри.   Вітамін Е в складі кремів не тільки пом'якшує шкіру, але і зменшує дію на неї сонячних променів. А, крім того, вітамін Е в хороших концентраціях діє як чудное омолоджуючий засіб. Можна купити вітамін Е в маленьких пляшечках, в аптеці і деяких супермаркетах. Вітамін Е, доданий в нічний крем для обличчя, або в масло для тіла, додасть шкірі сяйво молодої шкіри, розправить дрібні нерівності і складочки.

6. Обов'язково зволожуючий крем після ванни.   Це може бути лосьйон для тіла, масло для тіла, сухе масло або крем. Прекрасно підійде кунжутне масло. Воно фантастично пахне (так що, домашня ароматерапія вам забезпечена) і ефективно зволожує.

7. Захищайтеся від сонця.   Хоч і хочеться після зимових днів поніжитися на сонці, не варто це робити безконтрольно. Особливо, якщо ви живете в південних районах або на курорті, там вам буде потрібно засіб з сильною захистом (SPF 85).


 Поради для м'якої і гладкої шкіри
 А тепер докладніше про основному способі підтримувати шкіру м'якою і гладкою - відлущуванні , Або домашньому пилинге. Регулярне відлущування видаляє мертві клітини епідермісу, що в результаті призводить до більш гладкою і м'якою шкірі, і навіть до більш рівному тону обличчя і тіла. Але різні ділянки шкіри мають різні потреби. А значить, і правила відлущування для них діють особливі.

- Губи.   Від регулярного відлущування губ залежить не тільки їх гладкість і зволоженість, але і те, як буде виглядати помада або блиск для губ. Однак навіть скраб для обличчя може виявитися занадто грубим для губ. Тому бажано використовувати для губ ексфоліант з більш дрібним зерном. Можна просто використовувати мочалку або м'яку зубну щітку для тактовного масування і відлущування шкіри губ. Миючі засоби (гелі, муси, рідке мило), що містять бета-гідро кислоти (BHA) і альфа-гідро кислоти (AHA), працюють дуже добре для губ. Порадити можна домашні скраби з цукру або аспірину.

- Шия.   Регулярний пілінг (може, не такий частий, як для особи) вирівнює колір шиї, наближає його до тону особи, і сприяє омолодженню. Підходять скраби для обличчя, краще на гелевою основі. Але, щоб після пілінгу шкіра була зволоженою, робіть маску для обличчя та шиї. Отшелушенного шкіра краще сприймає поживні речовини маски, і ефект буде прекрасним.

 Поради для м'якої і гладкої шкіри
 - Тіло.   Мочалку і махровий рушник в якості помічників для відлущування можна використовувати щодня. Покупні або домашні скраби з абразивними частинками краще використовувати не частіше разу-двох на тиждень. Краще не зупинятися на якихось певних ськрабах, а експериментувати, робити домашні суміші, з кавою, цукром, морською сіллю, це позбавляє процес пілінгу від рутини і перетворює його в творчу процедуру. Якщо ви знаходитесь на відпочинку і часто користуєтеся для всього тіла сонцезахисним кремом, то відлущування подвійно необхідно, щоб частинки сонцезахисного засобу не забивали пори.

- Пахви.   Не забувайте про них! Залишки дезодоранту, крему для гоління і поту необхідно видаляти. Шкіру пахвами потрібно обов'язково тримати в чистоті, і не тільки з естетичних міркувань. Наприклад, дерматологи вважають, що тільки регулярний пілінг рятує від врослого волосся після гоління. Але шкіра пахвами більш тонка і чутлива, тому підійде проста мочалка, а також скраб для обличчя.

- Лікті і коліна . При пілінг тіла окремо приділіть увагу ліктів і колін. Досить більш старанно робити відлущування за допомогою скрабу для тіла, і вже через пару тижнів шкіра набуде в цих ділянках м'якість і гладкість. Від потемніння шкіри в цих місцях допоможе лимонний сік.

 Поради для м'якої і гладкої шкіри
 - Стопи і гомілки . Це ще одна зона підвищеної уваги при пілінг тіла. Якщо ви регулярно ходите в салон на педикюр, то проблема у вас, швидше за все, невелика. А ось для тих, хто не так часто робив педикюр за час зими, варто приділити більше часу цим областям. Хоча пемза ефективно видаляє огрубілі ділянки стопи, не рекомендується нею користуватися часто. Замість цього краще зробити домашній склад для пяточек, наприклад, гарячий соляної скраб - це просто чудо!

- Кутикули.   Руки зазвичай не вимагають окремого скрабу, так як ми часто їх моєму, масажуємо. Але кутикули - це ті ділянки на руках, де омертвілі клітини скупчуються особливо. У домашніх умовах краще всього видаляти їх необрізним способом. Для цього спочатку відсуваємо кутикулу, а після використовуємо м'який відлущуючий гель.

М'яка, гладка і оксамитова шкіра - не проблема, потрібно тільки трохи більший приділити собі часу.
Автор: Ольга Ларсен


 Поради русалки ... або як зберегти красу шкіри і волосся на морському курорті!
 Русалка на камені прибережному сиділа,
І волосся русяве з плечей спадали,
Морська хвиля їй тихесенько співала,
Їй вітри морські особа обдували.
Бела її шкіра, блискучі лусочки, ...
(Євген Марковцев «Русалка»)


Літо, сонце і, нарешті, море - цей найбільший спокуса жаркої пори року! У цей період в нас прокидається генетична пам'ять предків і кличе повернутися в свою колиску, Великий Океан, де колись і зародилося життя на Землі. Особливо близька морська стихія жінкам, адже за легендою навіть богиня любові і краси Афродіта була народжена з піни морської, не кажучи вже про численні морських дів - русалок, Наяда, Ундіна та інших вічно юних і прекрасних мешканок морських глибин.

Не дивно, що нас так притягує море, хвилююче і загадкове! Притягує цей свіжий, трохи солоне повітря, цей безкрайній синій простір, нагріті сонечком камені, на яких так легко відчути себе русалкою - з ніжною пружною шкірою, чудесними струмливими волоссям, розкішною фігурою. Адже саме такими ми представляємо цих міфічних морських красунь, і навіть трохи луски і риб'ячий хвіст не шкодить цьому притягальному вигляду.

Але, на жаль, часто бажання втілити цей образ в життя закінчується зовсім несподіваними результатами - шкіра на тілі пересихає і починає лущитися, на обличчі виразно проступають зморшки, а волосся стає сухим, ламким і перетворюються в жорстку мочалку. Що ж ми робимо не так, адже морська вода так корисна?

А що нам могла б порадити русалка?

 Поради русалки ... або як зберегти красу шкіри і волосся на морському курорті!
 Як відомо з міфів і легенд, русалки не старіють і не хворіють. Адже все життя вони проводять в морській воді, а вона завдяки високій концентрації солі витягає з організму всю «шкідливу» слиз, з якою стикається, і хвороби. До того ж, через розчинених у воді йоду і солі, море має антибактеріальну властивість. Так що, і шкірні хвороби (псоріаз, дерматит) не властиві русалкам. Але не тільки русалкам корисні морські купання!

Морська вода - це не просто вода з сіллю. Вона являє собою водний розчин багатьох самих різних солей, за складом близьких до природних солям шкіри, тому легко сприймається шкірою і дійсно надає корисну дію на неї. Морська вода за своїм складом схожа на плазму крові людини, є справжнім джерелом краси, здоров'я молодості та довголіття.

 Поради русалки ... або як зберегти красу шкіри і волосся на морському курорті!
 Але ось що ніколи не роблять русалки - вони не загоряють, сонячних ванн вони воліють місячні, тому й шкіра у них молода і ніжна. На жаль, нам такий нічний спосіб життя не підходить, без сонця ми не можемо існувати, та й від засмаги відмовлятися повністю не варто, все-таки вітамін Д виробляти організму треба. Але, засмагати, не змивши з себе солону воду , Все ж не варто! Спочатку обполосніться прісної водичкою, промокніть її рушником, а потім можна і під сонечком поніжитися (не забувши нанести захисний крем).

Улюблене заняття русалок - в місячну ніч, сидячи на камінці, розчісувати над водою свої довгі вологе волосся. Русалкам в цьому питанні пощастило, судячи з усього, структура волосся у них ближче до водоростей, і помітно відрізняється від нашої, морська вода їм не шкодить, а от нам, щоб зберегти волосся красивим , Слід дотримуватися деяких правил.

 Поради русалки ... або як зберегти красу шкіри і волосся на морському курорті!
 Перед купанням в морі для збереження здоров'я волосся, їх слід намочити, і зробити це потрібно обов'язково прісною водою. Потрапивши на волосся, вода заповнить кутикулу і зробить її більш стійкою до солі. Особливо це стосується волосся ослаблених хімічним впливом (фарбування, хімічна завивка) або термічним (гарячий фен, щипці), у таких волосся пористість кутикули значно зростає. Кращий вихід, якщо ви рішуче не бажаєте користуватися купальної шапочкою, - перед купанням нанести на волосся спеціальний кондиціонер для захисту. Наприклад, зверніть увагу на нову серію «Сонячне коло» компанії Green Mama . У цю серію входять спеціальний шампунь-кондиціонер з захистом від сонця і солі, і водостійкий кондиціонер, збагачений екстрактами кореня лопуха, шипшини і кедра, які живлять і оберігають від пересушування, запобігають злипання від морської води, значно полегшують розчісування.

Або спробуйте спрей-кондиціонер для волосся «Експерт Сонцезахисний HairX Summer Care Leave-in Conditioner» від Oriflame . Він забезпечує необхідний захист волосся від літніх стресів - морської або хлорованої води, сонця та інших шкідливих факторів. Кондиціонер містить активний комплекс доглядають компонентів і антиоксидантів, що полегшують укладання і надають волоссю блиск і еластичність. Не потребує змивання. Рекомендується використовувати кожного разу після шампуню.

 Поради русалки ... або як зберегти красу шкіри і волосся на морському курорті!
 Згідно всіма джерелами русалки володіють разюче гарними формами тіла, особливо привабливі висока пружна груди, тонка талія, прекрасна лінія плечей. І все це завдяки плаванню ! Плавання в морі діє на всі системи організму і дозволяє зберігати прекрасну фізичну форму. Ритмічні плавальні рухи укріплюють всі м`язи - від серцевих до литкових. За витратами енергії плавання на 100 м одно біжу на 1 км. Кращий час для купань в морі - ранок (до 11:00) і вечір (з 16 до 19:00). А ось в полуденну спеку з купанням слід бути обережніше, дуже великий температурний контраст. Якщо ви не вмієте плавати, пересувайтеся по дну, відштовхуйтеся і ковзати по поверхні води. Але не стійте, рухайтеся, тоді ефективніше буде вплив морської води. Море є прекрасним масажистом, особливо при плаванні в невелику хвилю, причому масажує воно як м`язи, так і судини. Є й інший спосіб морського масажу: у невеликий шторм лягти біля самого берега так, щоб хвилі, перекочуючись через тіло, масажували його. Такий масаж дуже позитивний для циркуляції крові.

А якщо плавати і борсатися у воді вам набридло, побродити по берегу - пісок і галька зроблять вашим ступням хороший пасивний масаж. Крім того, вважається, що пісок забирає негативну енергію і благотворно впливає на нервову систему. А ще в піску можна зариватися - притому з великою користю для здоров'я. Існує навіть термін - псаммотерапія   (лікування піском). Правда, для заривания всього тіла, є досить багато протипоказань, а от місцеві пісочні ванни (для рук і ніг) корисні всім.

Залишилася сказати пару слів про повітрі! Адже недарма, русалки так люблять вечорами вибиратися з моря на ще теплі від сонця камені, і розчісуючи волосся, вдихати цілющий запах моря . Спробуйте і ви просто посидіти ввечері біля моря, вдихаючи свіже повітря і дивлячись на набігають на берег хвилі. На море повітря набуває лікувальних властивостей завдяки підсушуванню морською сіллю і насиченням ефірними парами гірських лікарських трав (деревію, чебрецю, ромашки, полину та ін.). Щоб лікуватися морським повітрям, просто дихайте ім. Особливо лікув повітря біля штормового моря, в цей час він сповнений озону - газу, який вбиває шкідливі бактерії і робить повітря майже стерильним. Морський вітер і хвилі наповнюють повітря найдрібніших соляним туманом, який живить і зволожує слизову оболонку дихальних шляхів і через лімфу вводить в організм мінеральні речовини і мікроелементи, заповнюючи їх недолік, лікуючи хвороби, повертаючи молодість і красу.
Автор: Ольга Травлеева