|
Холодне і сухе повітря, тертя об одяг, недостатній пілінг - ось основні причини сухий і грубої шкіри на ліктях. Однак немає причин для занепокоєння, тому що є швидкі та ефективні способи боротьби з сухими ліктями.
Відлущування
Мабуть, головний метод проти будь-якого лущення і грубих ділянок шкіри - це ретельне і регулярне відлущування. Видалення мертвих і сухих клітин шкіри сприяє формуванню нових, молодих і здорових, які й стають шаром м'якої і гладкої шкіри.
Вибрати варто скраб для тіла з натуральними частинками. Інша важлива умова - без спирту, щоб шкіра не Грубель і не дратувалася. Хороший варіант - скраб з зволожуючими компонентами, що вони бережуть вологу в шкірі.
Використовуйте скраб кожен день до тих пір, поки шкіра ліктів не стане м'якою. Після того, як ваша шкіра стане знову гладкою, використовуйте відлущування в міру необхідності при перших ознаках загрубеніння та сухості.
Цукровий скраб:
1 частина коричневого цукру і 2 частини оливкової олії. Помасажувати, залишити на хвилину, змити.
Глибокий пілінг
Глибокий пілінг діє і на хімічному і на фізичному рівні. Тобто, включає в себе принцип відлущування за допомогою абразивних частинок і хімічного пілінгу за допомогою фруктових кислот.
Приготувати скраб глибокої дії можна самостійно. Оптимальний склад наступний: свіжовичавлений лимонний сік і морська сіль. Отриманою пастою масажувати лікті після прийняття душу. Потім змити теплою водою і ретельно зволожити.
Лимонно-соляної скраб:
1 столова ложка оливкової олії, столові ложки частини лимонного соку, пів склянки морської солі. Помасажувати, залишити на 5-10 хвилин, змити теплою водою. Скраб видаляє не тільки суху і грубу шкіру, але і позбавляє від темних плям, відбілює.
Зволоження
У випадку з сухими ліктями потрібно глибоке зволоження. Після кожного відлущування зволожуйте шкіру ліктів, а також кожен день перед сном. Це допомагає відновити запаси вологи в шкірі ліктів. Вибирайте зволожуючий крем, який містить алое вера і вітамін Е. Ці інгредієнти можна купити в аптеці і додати в свій крем.
Найпростіші варіанти - це чисті продукти, які є в кожному будинку: оливкова олія, вазелін, мигдальне масло. Дуже гарний прийом - обгортання. Нанести на шкіру ліктів масло товстим шаром, потім обернути ліктьовий ділянку целофановою харчовою плівкою. Масла не будуть випаровуватися, а будуть змушені вбиратися в шкіру ліктів. Досить тримати плівку протягом 5 хвилин.
Гаряче зволоження
Для дуже грубих ділянок шкіри звичайного зволожуючого крему або холодних масел недостатньо. Візьміть столову ложку м'якого масла: кокосового, вершкового, підійде також гусячий жир. Розігрійте в мікрохвильовці протягом 10 секунд. Потім нанести тепле масло на лікті і оберніть лікті целофаном і теплим рушником. Таке тепле обгортання можна проводити кілька хвилин, і навіть тримати досить довго - до 60 хвилин. Після зможете насолоджуватися красивою і м'якою шкірою. Дуже-дуже суху шкіру лікують нічним обгортанням.
Відбілювання
Шкіра на ліктях більш товста, ніж на інших ділянках рук. А також частіше стикається з тертям об одяг і деякі предмети (на лікті ми часто спираємося). Почасти тому шкіра не тільки грубіє, а й стає темною. Виглядає це дуже не привабливо. Тому, крім позбавлення від сухості, треба боротися і за більш світлий відтінок шкіри на ліктях.
Ще кілька причин темної шкіри на ліктях - надмірна вага, велика кількість солодощів в раціоні, гормональний дисбаланс. Тому почати боротися з проблемою потрібно, змінивши харчування і свої звички.
Ось головні рекомендації:
- Скоротіть кількість солодких продуктів у своєму раціоні. Цукор міститься не тільки в солодощах і десертах, він є в більшості оброблених і консервованих продуктів.
- Слідкуйте за своєю поставою, що не спирайтеся на лікті. Спробуйте хоча б 2 дні не спиратися на лікті, і ви відразу побачите зміни в шкірі ліктів.
- Відлущує шкіру ліктів регулярно. Решта мертві клітини шкіри не тільки призводять до сухості, але і зміни кольору шкіри.
- Зволожуйте шкіру ліктів так само часто, як шкіру обличчя.
- 3 рази на тиждень масажуйте шкіру ліктів мочалкою.
- Кокосове масло і мигдальне - корисні для шкіри, вони не мають кольору, тому не призводять до потемніння.
- Використовуйте відбілюючі продукти для темної шкіри ліктів: лимонний сік, лайм, томатний сік, сік граната з медом, апельсин. Лайм і апельсин більш ефективні, ніж лимонний сік!
- Незбиране молоко - хороший зволожуючий і відбілюючий продукт.
- Алое віра, вітамін Е - це теж освітлюючі складові.
- Схуднення значно покращує стан ліктів (також як і колін). Складки на ліктях роблять темну шкіру більш помітною.
Всі ці прийоми також підійдуть для грубої і сухої шкіри колін і стоп, вони теж потребують іноді в глибокому пілінгу, відбілюванні і зволоженні. Особливо взимку.
|
Початок нового року - найкращий час для змін та створення власного плану краси. Скористайтеся рекомендаціями beauty-експертів, щоб бути у відмінній формі весь рік.
Беззмінний супутник зими - суха шкіра. Причина досить прозаїчна - в приміщеннях жарко від обігріву опалювальними приладами, а на вулиці морозно і вітряно. Як результат, шкіра швидко зневоднюється, і на ній з'являються тріщини і зморшки. Проте не варто засмучуватися - поліпшити ситуацію в ваших силах!
Змініть раціон
Під впливом низьких температур в шкірі, яка є частиною видільної системи організму, знижується вироблення ліпідів. Це особливі речовини, що оберігають її від агресивного зовнішнього впливу «льодовикового періоду». Заповнити ліпіди можна за допомогою спеціального харчування, що включає незамінні жирні кислоти Омега-3.
Дані кислоти в велика кількість містяться в морській рибі (лосось, оселедець, тунець, сардини, скумбрія », морепродуктах (краб, креветки), а також овочах і культурах (цвітна капуста, шпинат, квасоля). Цінним джерелом кислот є також кунжутне і льняне масло .
Вживайте в день п'ять-шість волоських горіхів, включіть в дієту як мінімум два рази на тиждень порцію риби або приймайте спеціалізовані добавки.
Користуйтеся «правильної» косметикою
Спиртові лосьйони, тоніки, а також мило і гелі, що містять поверхнево-активні речовини і підсушують компоненти, в холодну пору року під забороною. Замість зазначених коштів придбайте декоративну і уходовую косметику з насиченим поживним складом і має високий фактор захисту від ультрафіолету. При схильності до «холодової алергії» (сверблячі висип рожевого відтінку на відкритих ділянках тіла) користуйтеся засобами з екстрактом календули, зеленого чаю, ромашки.
Обов'язково практикуйте один раз на тиждень масаж обличчя. Чутливою, обвітреної і запаленій шкірі допоможуть делікатні масажні рухи поверху професійних сироваток і колагенових кремів. Шкіру без явних проблем подпитает масаж з використанням косметичних масел (авокадо, гарбуза, жожоба і карите).
Дуже ефективні будуть зігріваючі процедури, як варіант, мінеральна термомаска на основі сульфату кальцію. Принцип її дії такий: після застигання кошти на обличчі виникає приплив крові, що відкриває пори. За рахунок цього активні компоненти, проникають в глибокі шари шкіри, насичуючи її необхідними речовинами. Крім цього маска має ефект ліфтингу.
Відвідайте spa-салон!
Запобігти занепаду сил, характерний для середини зими можна за допомогою spa-процедур. Відмінний вибір - масаж гарячими каменями. Зазначена процедура зігріває і розслабляє тіло. Проводиться наступним чином: підготовчий етап - пілінг, що поліпшує кровообіг, потім - опрацювання тіла розігрітим базальтом.
Такий ритуал краси як лазерне омолодження стане відмінною підготовкою до наступу весняних місяців. Метод сприяє природному відновленню колагену. В результаті ви отримаєте пружну, підтягнуту і сяючу шкіру. Ефект лазерного впливу тримається протягом трьох-п'яти місяців. Провівши курс процедур в кінці зими, всі весняні місяці ви будете на висоті.
Бережіть очі і губи!
Важливим пунктом beauty-календаря краси на зиму є догляд за шкірою повік і губ.
Догляд за століттями, які, як ви пам'ятаєте, у кілька разів тонше решти шкірного покриву обличчя, повинен включати нанесення жирних, інтенсивних засобів: кремів, масок і сироваток з вітамінами А і Е. Підтримати красу вій може туш з ланоліном, касторовою олією і вітамінами .
Оскільки шкіра губ дуже чутлива до негоді, їй також слід приділити пильну увагу. Забудьте про блисках, вибирайте губні помади і бальзами, що містять велику кількість жирів. Щоб запобігти виникненню герпесу на губах внаслідок сезонного зниження імунітету приймайте полівітаміни і забезпечте собі здоровий сон.
Мисліть глобально!
Якщо в холодну пору року ноги приховані від сторонніх очей під щільними колготками або брюками - це не привід забувати про усунення існуючих проблем. Розберіться в причинах появи павутинок і зірочок на ногах. Відвідайте лікаря-флеболога і пройдіть повне обстеження. Дізнавшись витоки проблеми, приступите до її вирішення:
Курсом від одного до трьох місяців застосовуйте венотоніки і препарати, які зміцнюють стінки судин. Практикуйте фізичну активність: при варикозі дуже корисні заняття на велотренажері, тренування в басейні, а також вправи, що припускають згинання ніг і махи в положенні лежачи.
Більш радикальним способом позбавлення від естетичного дефекту є мікросклеротерапія. Це ін'єкційна методика. Застосовується такий спосіб: у вену вводять речовину склерозант, що володіє здатністю «заклеювати» змінені ділянки судин, виключаючи їх з кровообігу. Залежно від складності перебігу захворювання вам може знадобитися від однієї до десяти ін'єкцій. У відновний період рекомендовано носити компресійний бинт і білизну.
Враховуючи сезонні потреби шкіри і тіла, ви зможете ефективно протистояти віковим змінам, виглядати юно і свіжо.
|
|
|
|
|
|