Оновлення шкіри, або пілінг
 У наш час зростає кількість жінок, стурбованих своїм зовнішнім виглядом. Сучасна жінка навіть в 40, 50, 60 і старше хоче виглядати красивою і доглянутою. І велике поширення придбав пілінг шкіри, який проводять професіонали в спа-салонах за допомогою надійних і безпечних засобів.

Загалом-то, як такої пілінг у вигляді відлущування верхнього шару шкіри був відомий з найдавніших часів.

У сучасних російських салонах пацієнтові пропонують різні види пілінгу :

- Поверхневий пілінг   підходить для більш молодої шкіри і дає швидкий результат омолодження, без роздратування.

- Для зрілої шкіри для отримання хорошого естетичного результату показаний глибокий пілінг , Який дає ефект пластичної операції. З його допомогою відбувається корекція вікових змін шкіри, глибоких зморшок, пігментації.

- Серединний пілінг   ефективний при сухості шкіри, він згладжує також всілякі нерівності і рубці.

 Оновлення шкіри, або пілінг
 Пілінг очищає і звужує пори, покращує колір шкіри, робить її рівною, стимулює процеси омолодження шкіри природним способом, покращує мікроциркуляцію і стимулює синтез еластину і колагену.

Правила пілінгу:
  • При сухої і нормальної шкіри процедуру досить проробляти 1 раз на тиждень. Для жирної шкіри 2 рази на тиждень.

  • Влітку пілінг для сухої шкіри робиться 1 раз на місяць, а для жирної - 1 раз на два тижні.

  • Після пілінгу можна виходити на сонце і не варто засмагати 1-2 дні.

  • Пілінг шкіри не можна проводити при вагітності, годуванні груддю, при температурі і герпесі у стадії загострення.


  • Якщо немає бажання або недостатньо коштів для походу в салон, можна провести пілінг в домашніх умовах .

    - Пілінг найпростіший
    Розвести мильну піну і додати в неї по 1 чайній ложці крупної солі і чайної соди, добре перемішати, нанести на чисту вологу шкіру і обережно помасажувати обличчя. Через 10 хвилин вмиватися, повністю змив пілінг, і змастити обличчя кремом.

    - М'який пілінг з геркулесу
    Перемолоти пластівці на кавомолці, покласти в чашку і залити молоком так, щоб рідина злегка закривала вівсянку, дати розбухнути, нанести на обличчя обережними масажними рухами. Накласти зверху марлю, добре просочену молоком. Змити через 10-15 хвилин. Шкіра стане м'якою і еластичною вже після першого разу. А якщо робити так 1 раз на тиждень, то особа буде схоже по бархатистості на персик.

     Оновлення шкіри, або пілінг
   - Пілінг для обличчя і тіла з кавової гущі
    Змішати кавову гущу з йогуртом і нанести на шкіру. Помасажувати все тіло круговими рухами, почекати трохи і змити теплою водою.

    - Пілінг при целюліті
    2 ст. ложки кавової гущі змішати з 1 ст. ложкою оливкової олії, нанести масу рівним шаром на проблемні місця легкими масажними рухами і обернути ці місця поліетиленовою плівкою. Через 15-20 хвилин плівку зняти і прийняти душ. Цей пілінг проводиться 2 рази на тиждень до досягнення результату.

    - Пілінг для рук
    Взяти кавову гущу, додати трохи рослинного масла і нанести на руки, добре помасажувати одну руку інший і змити. Змастити кремом.

    І на закінчення трохи екзотики . На деяких курортах, наприклад, у Туреччині, Японії, Китаї, Південній Кореї виробляють пілінг за допомогою ... рибок - гарра руфа. У дикій природі вони харчуються планктоном і мешкають у водах Тигру, Євфрату і в термальних джерелах в Кангальского ущелини Туреччини. Вони добре почувають себе в гарячій воді.

    При процедурі рибного пілінгу бідних рибок не годують ... Прийшовши на пілінг, клієнт опускається в басейн з гарячою водою, в якій його шкіра отмокает, відмерлі клітини відшаровуються, і рибки починають їх жадібно поїдати. Болі при цьому не відчувається і, як кажуть, існує чимало любителів рибного пілінгу, хоча процедура це дуже дорога.
    Автор: Наталя Алексєєва


     Особиста гігієна
 Справжня жінка завжди прагне бути красивою, але використання декоративної косметики не завжди може в цьому допомогти. У першу чергу, потрібно навчитися доглядати за собою. Адже будь-яка дівчина може бути привабливою навіть без макіяжу, якщо у неї здорова і еластична шкіра, білосніжні зуби і гарне волосся. Насправді, набагато легше уникнути захворювань, які виникають від недотримання гігієни, ніж потім їх лікувати. Для догляду за собою достатньо всього лише 10-20 хвилин на день.

      Вода і шкіра

      Для гігієнічних процедур зазвичай використовується вода. Однак треба пам'ятати, що вода приносить не тільки користь, але і шкоду. Наприклад, якщо вмиватися гарячою водою, то зменшується еластичність кровоносних судин, кров погано циркулює, шкіра стає млявою.

    Для вмивання рекомендується використовувати нежорстку воду кімнатної температури. Жорстка вода містить надмірну кількість солей кальцію і магнію, що може викликати подразнення і свербіж. Перетворити таку воду в м'яку дуже легко. Потрібно розчинити 0, 5 чайної ложки соди в 1 л води.

      Мило ж, разом з водою, краще очищає шкіру, адже воно має в своєму складі спеціальні поверхнево-активні речовини. Магазинне мило, як правило, сильно сушить шкіру. Тому має сенс вивчити рецепти виготовлення домашнього мила, щоб створювати засоби спеціально під свої потреби.

    Рецепт мила для сухої шкіри

      Взяти 100 г мильної основи, 1 ч. Ложку оливкової олії і 4 краплі лавандового масла. Приготування: розтопити основу і додати масла.

    Рецепт мила для чутливої ​​шкіри

      Взяти 100 г мильної основи, 1 ст. ложку рожевої глини, 1 ч. ложку абрикосового, 5 крапель ефірного ванільного масла. Приготувати так само, як і в попередньому рецепті.

      Щоб мило красиво виглядало, можна використовувати при його створенні формочки у вигляді квітів, пташок та інші цікаві фігурки.

      Ще дуже корисний водний масаж, його використовують у багатьох санаторіях, він благотворно впливає на шкіру, м'язи і на організм в цілому. Такий масаж можна робити і вдома, використовуючи звичайний душовою шланг або, просто лежачи у ванній, легкими рухами масажувати тіло, у напрямку до серця.

      Після будь-якого купання рекомендується змащувати шкіру живильним кремом, особливо, якщо ви провели у воді довгий час. Якщо, по виходу з води, відразу цього не зробити, то шкіра може запалитися або почати лущитися. Тіло обов'язково потрібно висушити після миття.

      Ванна або душ бадьорять організм, знімають втому. У воду під час купання рекомендуються додавати ефірні масла лаванди, троянди, хвої. Якщо ж немає можливості розслабитися таким способом, сполосніть обличчя холодною водою і ви відразу відчуєте прилив свіжості.

     Особиста гігієна


      Догляд за грудьми

    Кожна жінка повинна приділяти пильну увагу своїх грудей. Доглядати за шкірою молочних залоз потрібно так само (а то й більше!) Ретельно, як і за іншими частинами тіла. Намагайтеся уникати впливу на груди прямих сонячних променів, але якщо сильно хочеться зіграти, то обов'язково використовувати сонцезахисний крем. Від сонячного випромінювання на шкірі може виникнути негарна пігментація, від якої потім важко позбутися.

      Форма грудей у ​​жінки змінюється з віком, а також після вагітності. І щоб зберегти груди в кращому вигляді, потрібно робити спеціальні вправи, які дає навантаження на грудну клітку. Завдяки заняттям гімнастикою, чи не буде накопичуватися зайвий жир. Також важливо стежити і за своїм харчуванням.

    На жіноче здоров'я впливає вибір нижньої білизни - воно в жодному разі не повинно сковувати рухи. Бюстгальтер повинен тільки підтримувати груди, але, у жодному разі, не стискати. Інакше можуть виникнути захворювання через застійних явищ. Лікарі рекомендують: якщо у жінки маленькі груди, то бюстгальтер можна взагалі не носити.

      Бретельки бюстгальтера не повинні врізатися в шкіру і залишати сліди. У жінок з надмірною вагою нерідко виникає почервоніння під молочними залозами, що може призвести до інфекції або навіть до складних захворювань - екземі. Тому корисно використовувати живильні креми (2-3 рази на тиждень наносити легкими круговими рухами, і, у жодному разі, не натискаючи, інакше можна травмувати груди), а також відвари з лікарських рослин (ромашки, м'яти, шавлії).

    Для еластичності грудей   протирати її 1 раз на тиждень розчином соку 1 лимона і 500 мл води. Після шкіру висушити і нанести живильний крем.

    Для пружності шкіри   корисно приймати контрастний душ, чергуючи холодну і теплу струмінь. Закінчувати завжди потрібно холодною.

     Особиста гігієна


    Інтимна гігієна

      Головна запорука чистоти і інтимного здоров'я жінки - підмивання. І для цієї мети не варто використовувати мило. Через свого властивості висушувати, воно вбиває корисну мікрофлору інтимних органів, що сприяє зниженню захисту від інфекційних захворювань.

      Для щоденного догляду використовують спеціальні засоби для інтимної гігієни. Їх можна придбати в будь-якому косметичному магазині або аптеці. Серед них найбільш підходящі "Lactacyd Femina" (емульсія з молочною кислотою) і «Гінокомфорт» (гель з екстрактом мальви і ромашки), а також гелі інших знаменитих фірм Avon, Faberlic. Тільки треба врахувати, що кожній жінці потрібно підібрати своє засіб індивідуально, так як у багатьох може спостерігатися підвищена чутливість до деяких компонентів.

      В ідеалі, статеві органи слід обмивати після кожного відвідування туалету. Якщо такої можливості немає, то можна використовувати вологі серветки і прокладки на кожен день.
    Автор: Світлана Доскоч