Нехай шкіра Локотков буде ніжною!
 На жаль, про догляд за ліктями багато часто забувають, результат - груба, потемніла шкіра, глибокі складочки. Якщо ця проблема торкнулася і вас, не турбуйтеся, все поправимо! Щоб у майбутньому не соромитися своїх ліктів і сміливо носити будь-який одяг, красуючись ніжною шкірою Локотков, починайте стежити за собою прямо зараз!

Чому це відбувається?

У шкіри в цих місцях вкрай мало сальних залоз, а вона до того ж дуже тонка, тому вона сильно схильна до негативного впливу зовнішніх факторів. Вона легко грубіє від нехорошою звички спиратися об стіл ліктями. Погано на ній позначається сильна спека і холод. Ще один фактор, що негативно позначається на здоров'ї ліктів - носіння синтетичного одягу. Лущиться шкіра і поява тріщинок також може бути одним з ознак нестачі організму вітамінів А і Е.

 Нехай шкіра Локотков буде ніжною!


Підтримуємо красу!

Навіть якщо шкіра на ліктях у вас ніжна і гладка, це не привід не звертати на неї увагу, скоріше навпаки. Постарайтеся стежити за нею так, щоб і через багато-багато років вона була такою ж. Для цього достатньо всього лише час від часу обробляти її скрабами, змащувати живильним кремом або косметичними оліями.

Буде чудово, якщо іноді, прокинувшись, ви розріжете навпіл свіжий лимон і натрете їм лікті. Хвилин через 10 можна прийняти душ, де, ніжачись під струменями води, натерти лікті мочалкою, а після душу пригостити їх жирним кремом. Вони безумовно скажуть вам спасибі!

Де порятунок?

Якщо ви раптом помітили, що у вас з'явилися проблеми зі шкірою на ліктях - терміново надайте першу допомогу! Але на цьому не зупиняйтеся - догляд повинен стати щоденним і звичною справою. Та хіба шкода витратити на свою красу небагато часу?

До речі, зверніть увагу - у продажу є спеціальні манжети для ліктів. Дуже зручна річ, просто незамінна в тому випадку, якщо треба зробити компрес або живильну маску. Завдяки манжетам робити їх зручно і комфортно. І, що важливо, зникає ризик забруднити одяг.

Ще один момент - якщо шкіра в зовсім поганому стані, можна акуратно потерти її пемзою. Але! Врахуйте - ні в якому разі не можна зловживати цим, адже через це шкіра ушкоджується, а часте повторення процедури призведе до ще більшого огрубіння шкіри.

 Нехай шкіра Локотков буде ніжною!


Рецепти, які варто взяти на озброєння:

1.   Закінчився скраб? Не біда! Змішайте 1 столову ложку сметани і 1/2 чайної ложки солі або цукру. Використовуйте отриману масу тільки для ліктів і п'ят, для інших ділянок тіла скраб надто грубий.

2.   Змішайте такі інгредієнти: 0, 5 склянки кефіру, 1 чайна ложка евкаліптової олії, 1 чайна ложка олії герані. Намажте лікті, оберніть їх харчовою плівкою. Через 20 хвилин змийте теплою водою, нанесіть живильний крем.

3.   Приготуйте теплі ванночки для ліктів з рослинним маслом. На водяній бані розігрійте 7 столових ложок рослинного масла, розлийте в 2 мисочки і занурте в них свої локоточкі на 10 хвилин. Потім змийте масло і нанесіть зволожуючий крем.

4.   А як щодо вітамінів? Ви знаєте, скільки в моркві вітаміну А, про який так мріють ваші лікті? Натріть моркву на дрібній тертці, вичавіть сік. Занурте в нього ватні диски і накладіть їх на 20-30 хвилин на шкіру ліктів. Шкіра розгладиться і наповниться здоров'ям.

5.   Вечорами влаштовуйте ванночки з кропивою. Згодом шкіра стане ніжною і шовковистою. У настої кропиви лікті треба тримати хвилин 20, а після можна нанести живильний крем.

6.   Якщо проблемні місця потемніли, скористайтеся кіркою і соком лимона.

7.   А про таке чарівне засіб як мед ви не забули? Це відмінне живильний засіб. Нанесіть його на 15 хвилин - і насолоджуйтеся ніжною шкірою!
Автор: Яна Колосовська


 Війна з целюлітом: б'ємо по всіх фронтах
 Стратегія боротьби з «апельсиновою кіркою» вимагає одночасного застосування цілого ряду процедур і прийомів краси. Життя в русі, правильне харчування, чергування салонних заходів з домашнім доглядом дозволять вам позбавитися від делікатної проблеми в мінімально короткі терміни.

Рівняння на інсулін

Ще недавно головним «союзником» проявів целюліту вважався жіночий гормон естроген. Чим вище титр його в організмі жінки, тим меншим відсотком гладкості шкіри могла похвалитися його власниця - стверджували лікарі. Проведені дослідження реабілітували естроген, переклавши більшу частину провини на гормон інсулін. Останній контролює рівень глюкози в крові, різко зростаючий під час переживання стресових ситуацій. Стабільне перевищення норми рівня інсуліну сприяє порушенню обміну речовин в організмі, що призводить до втрати привабливого рельєфу.

Перше правило усунення целюліту - спокій. Створіть власну релаксаційну методику збереження здоров'я і краси - міксуйте заняття йогою і медитації, розслаблюючі ванни і прослуховування мелодійної музики.

Життя в русі

Целюліт виникає в першу чергу там, де не діють м'язи і порушена циркуляція крові і лімфи. Важкою артилерією на передовій боротьби з целюлітом прийнято вважати біг, велосипедні прогулянки, плавання, гру у футбол і волейбол.

Увага, профілактика

Активно рекламовані препарати проти «апельсинової кірки» володіють більше профілактичним ефектом. Так, вміст у засобі екстракту кофеїну   сприятиме інтенсивному спалюванню жиру, водоростей   - Усуненню набряків, женьшеню   і зеленого чаю   - Поліпшенню кровопостачання шкіри.

Масажні роботи

Різні види масажу проблемних зон із застосуванням спеціальних засобів здатні датьощутімие результативсего за кілька процедур.

 Війна з целюлітом: б'ємо по всіх фронтах


Ручний масаж.   Завдяки дії на активні точки з одночасним разминанием м'язів прояви целюліту покидають шкіру за 7-10 сеансів. Протипоказанням до даного виду масажу є запальні захворювання жіночих статевих органів.

Баночний масаж.   10-15 сеансів банкового масажу розгладять шкіру і зроблять її більш еластичною. Виключено застосовувати даний метод боротьби з «апельсиновою кіркою» при варикозному розширенні вен.

Лімфодренаж.   Являє собою легкі поплескування і погладжування по поверхні проблемних ділянок у напрямку відтоку лімфи. Вважається щадним методом усунення целюліту. Мінімальний курс сеансів складає 15 процедур.

Обгортання

Процедури обгортання стимулюють потовиділення з подальшим виведенням токсинів. Проводяться наступним чином: на що потребують корекції ділянки наносять антицелюлітні склади, потім поверху обгортають плівкою. Тривалість процедури повинна становити не менше 30 хвилин. Для посилення ефекту зону обгортання можна додатково «утеплити» - прикрити махровим рушником або вовняною пледом.

Таласотерапія.   Обгортання з дарами моря міцно завоювали пальму першості в рейтингу антицелюлітних процедур. Мінімальний курс становить 7 сеансів. У списку протипоказань - патологічні серцеві захворювання, алергія на йод, шкірні захворювання.

Кавові, шоколадні обгортання.   Завдяки високому вмісту кофеїну активізують обмін речовин. Приємний аромат свіжомеленої кава бадьорить і насичує радісними емоціями. Курс становить 8-10 процедур. При схильності до алергії застосовувати з обережністю.

 Війна з целюлітом: б'ємо по всіх фронтах


Ін'єкції

Болючий, але дієвий спосіб боротьби з проблемним рельєфом за рахунок внутрішньошкірного введення озону або кофеїну. Головним протипоказанням до застосування процедури є індивідуальна непереносимість активних речовин.

Мезотерапія.   Включає введення спеціальних лікувальних коктейлів для активізації обміну речовин в глибоких шарах шкіри. Мінімальна кратність сеансів складає 7 процедур, проведених не частіше одного разу на тиждень.

Озонотерапія.   Насичує тканини киснем. Курс становить 7-10 процедур, сеанси яких проводяться один раз на тиждень.

Електростимуляція

Являє собою активний вплив на проблемні місця струмом певної потужності, що викликає скорочення м'язів. Дана процедура активізує приплив крові і лімфи, розщеплює жири, підвищує тонус шкіри. Курсова програма складає 5-12 процедур. Гіпертонія, тромбофлебіт і варикозне розширення вен - у списку протипоказань.

Використання ультразвуку

Стосується лише в області стегон. Викликає вібрації в тканинах, в результаті чого клітини оновлюються, позбавляючись від жирів і токсинів. Максимальний курс становить 4 сеансу не частіше одного разу на рік. У списку протипоказань - серцево-судинні та гінекологічні захворювання, гіпертонія.

Війна з целюлітом не може бути програна, якщо їй приділяється достатньо вніманіяі засобів. Дбайте про свою шкіру і її гладкий рельєф буде вас радувати.
Автор: Наталя Бартукова