Гоління: найпотрібніші поради
 Гоління залишається одним з найпопулярніших способів видалення волосся. Це просто, швидко, безболісно і дешево. Є тільки маленькі неприємності у вигляді порізів, врослих волосків, лущення шкіри ... Але якщо ви будете все робити правильно, то цей спосіб епіляції залишить тільки гладку шкіру і комфортні відчуття.

Проблема 1. Потемніння шкіри

Якщо ви голите зону бікіні і пахви, то помічали, що шкіра після багаторічного гоління темніє через тертя. Рішення проблеми у виборі правильних уходових продуктів. Використовуйте засоби для шкіри з освітлюючими інгредієнтами, такими як койевая кислота, AHA і BHA кислоти. Але якщо шкіра чутлива, то перш ніж застосовувати AHA або BHA, зачекайте після гоління пару годин, щоб дати шкірі відновитися.

Проблема 2. Недостатній розігрів шкіри

Голитися в душі - це правильно. Але будьте терплячі, і дозвольте гарячій воді і пару пом'якшити волоски, шкіру і відкрити пори, впливаючи на шкіру хоча б кілька хвилин. Чим м'якше шкіра і волосся - тим більше щадне голінні. Заспокійлива і розігріває ванна перед голінням - також непогане рішення, тоді розігрів відбудеться більш рівномірно. А голити шкіру найкраще з живильним лосьйоном, щоб шкіра не сохла.

Проблема 3. Ранкове гоління

Ваш чоловік або бойфренд завжди голиться вранці, але ви повинні робити це ввечері, перед сном. Уявіть собі, бритва зрізає не тільки волоски, але і знімає шар мертвих клітин, «працює» як хороший скраб. В результаті шкіра роздратована і травмована. Чи варто відразу піддавати її ще одному випробуванню: сонячному світлу і вітрам? Шкірі потрібно трохи часу, щоб відновитися після гоління. Тому правильніше було б голити ноги, пахви і область бікіні перед сном.

 Гоління: найпотрібніші поради


Проблема 4. Невірне напрямок

Як ви голите ноги? Швидше за все, просуваєте пару раз бритву проти росту волосся. Це невірно, такий підхід призводить до подряпин, порізів і врослих волосків. Правильніше проводити процедуру гоління в два етапи. Спочатку - в напрямку росту волосся. І тільки після цього - «проти шерсті», можна 2 рази. Не забудьте також повторно застосувати лосьйон для гоління, який буде додатково пом'якшувати шкіру перед кожним кроком.

Проблема 5. Роздратована шкіра після гоління

Якщо подразнення буває часто або майже завжди після гоління - швидше за все, ваш б'юті-раціон складений не зовсім вірно. Слід завжди отшелушивать шкіру ДО, а не після гоління. Після гоління слід уникати пілінгу протягом декількох днів. Саме такий підхід допоможе шкірі залишатися м'якою і відновлюватися швидко. А в області бікіні взагалі не потрібно захоплюватися скрабами, зайве вплив на чутливу шкіру бікіні може призвести до подразнення і навіть інфекціям. Для видалення волосся в області бікіні використовуйте засоби для гоління, спеціально розроблені для бікіні.

Проблема 6. Погана бритва

Якщо вас не влаштовують результати гоління, то можливо, справа в бритві? Є спеціальні жіночі бритви, але деякі жінки воліють чоловічі бритвені верстати. Чоловічі і, правда, в чомусь більш ефективні. Варто лише пам'ятати, що не можна користуватися чоловічими лосьйонами і піною для гоління, вони дратують і руйнують жіночу шкіру. Електрична бритва теж є допустимим варіантом для жінок. Природно, слід користуватися бритвою тільки індивідуально!

 Гоління: найпотрібніші поради


Проблема 7. Недостатня гігієна

Часто причиною подразнення шкіри, почервоніння і навіть потемніння є недостатній догляд за бритвою і невірні продукти для гоління. Слід виключити всі засоби з сильним запахом. Багато жінок роблять правильно, коли вибирають для гоління дитяче мило, воно не дратує і не містить алергенів. І обов'язково стежити за чистотою бритви. Її слід мити і до і після гоління. Для очищення бритви можна використовувати розчин на спиртовій основі.

Після гоління шкіру можна обробити спеціальною антибактеріальною маззю, це засіб з алкоголем або з гормонами. Серед народних альтернатив: аспірин або перекис водню. Потрібно розчинити таблетку аспірину у воді і обробити шкіру цим водним розчином. Або підготувати розчин з 3% перекисом або лимонним соком.

Проблема 8. Відросло волоски

Гоління є тим методом видалення волосся, яким можна користуватися досить часто. Тому вас не повинні хвилювати відросло волоски. Якщо у випадку з епілятором або воском потрібно чекати хоча б кілька днів, щоб волоски підросли. Те бритва може видаляти навіть дуже крихітні волоски. Середня частота гоління може становити 1 раз на 3-4 дні. Але якщо результат не задовольняє, можливо, ваші волосся росте швидше, і слід взяти в руки бритва, не чекаючи 3-4 днів.
Автор: Юлія Шестакова


 Подбаємо про наших ніжках
 Багато хто з нас не замислюються про те, яке це щастя мати здорові ноги. Можна йти куди хочеш, бігати, стрибати, скакати. А яка насолода приносять піші прогулянки на природі. Навіть ті, у кого робота сидяча, чимало часу проводять на ногах, особливо в теплу пору року.

Древні казали, що «старіння починається з ніг і піднімається вище», саме тому догляду за ногами завжди надавали чимале значення.

Більшу частину року в нашому кліматі ноги сховані під брюками, лосинами, колготками. Але от приходить літо, і ми відкриваємо їх на радість сильній половині людства. І зрозуміло, що ноги повинні бути і здоровими і красивими.

Влітку ми частіше носимо туфлі на високих підборах, а це теж навантаження на ноги. Так що, догляд за ногами повинен бути невід'ємною частиною турботи про свою зовнішність.

Якщо не приділяти ногам достатньої уваги, то шкіра ніг грубіє, ноги втомлюються, набрякають, п'яти розтріскуються.

Найнеобхіднішою процедурою є миття ніг. Увечері їх слід мити теплою водою з милом і обов'язково добре витирати, стежачи, щоб волога не залишилася між пальцями.

 Подбаємо про наших ніжках


Прийшовши додому після робочого дня, фахівці радять прилягти, підклавши під ноги валик, щоб вони виявилися трохи вище положення тіла і полежати так хвилин 15. Така поза сприяє відтоку крові від ніг і ноги отримують відпочинок.

Для зняття втоми корисно робити ванночки з питною содою - 1 ст. ложка на 1 літр теплої води.

Замість соди можна використовувати морську сіль - 100 г на 1літр води.

Сильну втому зніме порошок сухої гірчиці 1 ст. ложка на 1 літр води.

Якщо ноги набрякають постійно, то слід звернутися до лікаря, щоб з'ясувати причину.

Можливо справа в захворюваннях нирок, серця, в варикозі. Тоді лікар призначить відповідне лікування.

Якщо ж ноги набрякають від спеки, але можна впоратися з набряками домашніми засобами.

В аптеці продають листя чорниці в пакетиках, які заварюють, як чай і п'ють протягом дня.

Від сильних набряків позбавить відвар з лушпиння квасолі.

1 ст. ложку подрібнених стулок залити 2 склянками окропу, довести до кипіння, зменшити вогонь і кип'ятити на повільному вогні 10 хвилин, настоювати 30 хвилин, процідити і пити по 1/2 склянки 4 рази на день за півгодини до їди.

Набряки знімає вишня і чорна смородина, лікарі радять з'їдати по 1 склянці цих ягід на день.

Корисні так само зелень петрушки, кропу, селери, салату, будь-які овочі.

А вживання солі при набряках необхідно скоротити.

Допомагають впоратися з проблемою найпростіші вправи. Наприклад, такі, як помахи ногами, «ножиці», «велосипед».

Навіть під час сидіння в офісі можна згинати й розгинати пальці ніг, похитувати ступнями, переступати під столом з п'яти на носок і навпаки.

В обідню перерву корисно зробити хоча б коротку прогулянку, може бути у ближній сквер або хоча б по вулиці.

Увечері зняти втому і набряки допоможуть контрастні ванночки - опускання ніг поперемінно в тазик з холодною і гарячою водою. Закінчувати процедуру слід холодною ванночкою.

Після ванночки змастити ступні спеціальним кремом або рослинним маслом з додаванням 1-2 крапель ефірного масла м'яти, яке продають в аптеці.

Влітку рекомендується регулярно робити педикюр, покривати нігті лаком, щоб захистити нігті від пилу і бруду.

 Подбаємо про наших ніжках


Щоб не з'являлися врослі нігті, обрізати нігті потрібно, не закругляя їх краю.

Щоб легше зняти залишки старого лаку, ноги опускають на 7-8 хвилин в тазик з теплою мильною водою. Потім нігті потрібно почистити щіточкою.

Затверділу шкіру на п'ятах і підошвах обережно зняти пемзою. Ноги витерти рушником. І тільки тоді нанести на нігті основу або шар безбарвного лаку. А потім нафарбувати нігті лаком, обраного кольору.

Дуже корисний для ніг масаж стоп. На Русі ноги розтирали і масажували ще в глибоку давнину. Розтирали їх квашеною капустою, солоними огірками, кислим тестом, мазали конопляним, лляним або соняшниковою олією.

Влітку особливої ​​уваги потребують п'яти. Повернути п'ят гладкість допоможуть теплі ванночки. Розчинити у воді морську сіль, додати трохи наструганного господарського мила, добре розчинити. Приймати ванночки по 20 хвилин 2-3 рази на тиждень.

Скраб
Взяти в рівній кількості кавову гущу, мед, сметану, розмішати, нанести на ноги після ванночки і добре розтерти жорсткою щіткою. Змити теплою водою.

Маска для п'ят

Змішати 1 ст. ложку картопляного крохмалю, 1 яєчний жовток і 1 чайну ложку лимонного соку, добре перемішати, нанести на розпарені п'яти і дати засохнути. Змити теплою водою.

Влітку вдома і на дачі корисно ходити по траві, піску босоніж. Ця процедура гартує весь організм і дає людині відчуття єднання з природою.
Автор: Наталя Алексєєва