Бікіні-ваксинг: голлівудський, французька або бразильський?
 Епіляція області бікіні набуває особливої ​​актуальності під час пляжного сезону. Як і раніше ваксинг (епіляція воском) залишається однією з найдоступніших процедур. Який вид Ваксінг вибрати, і в чому відмінність бразильського Ваксінг від нового голлівудського і французького?

Почнемо з того, що не всім знадобляться ці три види Ваксінг. Якщо ви носите класичний купальник або купальник з трусиками-шортиками, то вам, швидше за все, досить буде видалення волосся поза контурів купальника чи білизни, залишивши спереду трикутник волосся. Це зробити менш болісно і просто.

Бразильський, французький і голлівудський ваксинг передбачають більш кардинальне видалення волосся, це правильне рішення для дуже відкритих купальників, особливо для носіння трусиків танга і стрінгів. У чому основна відмінність цих видів Ваксінг?

 Бікіні-ваксинг: голлівудський, французька або бразильський?


- Французький   залишає невелику смужку волосся спереду і все волосся ззаду.

- Бразильський   прибирає все волосся спереду і ззаду, проте є його варіація, при якій спереду залишають дуже тонку смужку волосся. Але часто термін «бразильський ваксинг» позначає повне видалення волосся спереду і ззаду, хоча не завжди таким є.

- Голлівудський   ваксинг - це коли видаляються все волосся і спереду і ззаду, і тут не може бути ніяких двох причетний, тому якщо ви попросите в салоні голлівудський ваксинг, це буде позначати саме повне видалення всієї рослинності на статевих органах.

 Бікіні-ваксинг: голлівудський, французька або бразильський?


Якщо ви ніколи не пробували видаляти волосся в області бікіні воском, то не слід відразу починати з кардинальних способів: голлівудського і бразильського. Спочатку спробуйте видаляти волосся воском на невеликих ділянках і не таких чутливих. Потім, коли звикнете до хворобливих відчуттів, можна піти і на щось більш кардинальне.

Якщо ви жодного разу не видаляли в області бікіні абсолютно все волосся - то перші відчуття від бразильського і голлівудського Ваксінг можуть бути незвичайними і навіть не завжди приємними. Деякі дівчата кажуть, що звикали до абсолютної незахищеності в області бікіні кілька тижнів. Тому порада - поступово починати шлях до повної відсутності волосся (від часткового видалення волосся - до повного) - лишається актуальним.

 Бікіні-ваксинг: голлівудський, французька або бразильський?


Зробити повне видалення волосся в області бікіні самостійно - досить важко. Тому краще звернутися в салон, якщо ваша мрія - голлівудський ваксинг. При цьому слід бути готовою до настільки інтимної процедурі, майстру доведеться торкатися до промежини, сідниць і внутрішньої поверхні стегон. Удома можна спробувати зробити французький ваксинг. А якщо потрібен голлівудський ваксинг - то буде потрібно вправність або допомога подруги.

Продукти для ваксинга зони бікіні будинку

- Воскові смужки.   Наприклад, Ready-To-Use Wax Strips від Veet. Воскові смужки для ніг і тіла є підходящим варіантом для видалення волосся в області бікіні. Вони ефективні і для короткого волосся, не більше 2 мм. Ефект в області бікіні триває приблизно 4 тижні. Наносити слід після того, як трохи зігріли смужку в долонях. Видаляти - в протилежному зростанню волосся напрямі. Після - видалити залишки воску серветкою.

 Бікіні-ваксинг: голлівудський, французька або бразильський?


- Віск.   Зараз вже немає необхідності самостійно готувати віск, є готові склади. Наприклад, Sally Hansen випускає спеціальний набір для бразильського Ваксінг зони бікіні - Extra Strength Brazilian Bikini Waxing & Shaping Kit. У набір входять три багаторазових шпателя, заспокійливу масло і навіть дзеркало для зручності. Баночку воску можна розігрівати в мікрохвильовій печі (для цього є зручна ручка).

 Бікіні-ваксинг: голлівудський, французька або бразильський?


Не дарма воскові смужки для області бікіні мають невеликий розмір. У випадку з воском слід дотримуватися такого ж принципу - наносити віск ділянками, тоді біль не буде сильною. Чим частіше робити ваксинг - тим менше болю ви будете відчувати з кожним разом.

Перевірте, що у вас є все під рукою для ваксинга: віск, невеликий дерев'яний шпатель, муслінову тканину, дитяча присипка або тальк, лосьйон після видалення волосся. Для воску підходить волосся не менше 4-5 мм, щоб віск був в змозі зачепити волосок і витягнути його.

Спочатку - очистіть зону бікіні за допомогою антибактеріального продукту. Висушіть і нанесіть тальк або присипку. Потім шпателем нанесіть віск на невелику ділянку шкіри. Переконайтеся, що віск не занадто гарячий, тому що нерідкі випадки, коли жінки обпалювали шкіру воском. Перевірити найкраще на внутрішній стороні зап'ястя. Сам віск повинен мати консистенцію меду.

 Бікіні-ваксинг: голлівудський, французька або бразильський?


Наносити віск слід тонким шаром за напрямком росту волосся. Потім помістіть поверх воску смугу муслінову тканини. Не тримайте віск занадто довго, щоб він не затвердів. Знімати віск слід ривком мусліну в напрямку, протилежному росту волосся. Як тільки зірвете смугу з воском, прикладіть долоню до цієї ділянки шкіри, щоб заспокоїти її.

Повторюйте діяти таким чином, поки не видалите все волосся, які хотіли. По закінченні - нанесіть на шкіру заспокійливий лосьйон після Ваксінг. Якщо залишилися окремі волоски - їх можна видалити пінцетом.

 Бікіні-ваксинг: голлівудський, французька або бразильський?


Бікіні-ваксинг без болю: кілька порад

Наостанок, кілька простих порад, як мінімізувати біль при ваксинге зони бікіні.

1. Навіть після правильно проведеної епіляції воском, на шкірі залишиться почервоніння. Тому проводите бікіні-ваксинг хоча б за день до виходу на пляж.

2. Найбільш низький больовий поріг в зоні бікіні - через 4 дні після критичних днів. За тиждень до місячних, навпаки, больові відчуття зростають.

3. Успішний результат Ваксінг забезпечує хороший стан шкіри, вона повинна бути відлущити і очищена. Однак пілінг краще проводити за 1 день до Ваксінг, щоб шкіра не запалилася і не була занесена інфекція.

4. Видаляйте віск на видиху, це допоможе менше відчувати біль.

5. Лід допоможе знизити больові відчуття і зменшити шанси для подразнення шкіри та інфекцій. Оберніть лід в рушник і прикладіть холод до обробленої ділянки шкіри. Тримаєте не довше 20 хвилин! Цей ритуал також закриє пори, які були відкриті в процесі усунення волосся.
Автор: Юлія Шестакова


 Як вибрати епілятор?
 Кожна жінка хоче мати гладкі і красиві ніжки. І на шляху до цього бажання часто стає проблема небажаної рослинності. Позбутися від неї можна різними способами, але все ж багато хто віддає перевагу епіляції. Її плюси очевидні: просто, швидко, зручно, ефект триває досить довго та й процедуру можна зробити в будь-який час і в домашніх умовах. Головне - вибрати підходящий епілятор. А як це зробити ми сьогодні розповімо.

Принцип роботи всіх епіляторів приблизно однаковий: за допомогою рухливих металевих пластин, що утворюють пінцети, відбувається виривання волосків з коренем. Як правило, сучасні епілятори мають кілька швидкісних режимів. Найменша швидкість підходить для видалення з коренем тонких і м'яких волосків, так як при більшій швидкості вони обриваються і ламаються. Висока швидкість підійде для товстих і жорстких волосків, до того ж, скориставшись цією функцією, ви значно скоротите час процедури.

Виробник

Якщо ви зважилися на покупку епілятора, віддайте перевагу продукції відомого бренду. Адже заощадивши пару сотень рублів і купивши нікому не відомий апарат, ви можете бути засмучені отриманим результатом. До того ж, здійснюючи покупку в спеціалізованому магазині і вибираючи вже зарекомендував себе на ринку бренд, ви отримаєте і гарантійний талон. Це дасть вам право в разі неполадок повернути або замінити товар.

 Як вибрати епілятор?


Основна функція

Перш за все, епілятор повинен якісно виконувати свою основну функцію - видаляти небажані волоски. Зверніть увагу на те, що якісні моделі мають 1 або 2 ряди парних дисків (пінцетів) і 2-3 швидкісних режиму. Такі моделі допоможуть вам видалити волоссячко будь-якої довжини і в будь-якому місці. Плюсом буде і наявність плаваючої головки, вона відмінно спрацює у важкодоступних місцях, до того ж епіляція, зроблена за допомогою такої моделі, буде якіснішою і займе менше часу.

Корисні примочки

У брендових епіляторів є моделі різних цінових категорій, в основному ціна залежить від кількості додаткових функцій і «примочок». Так як процедура епіляції досить болюча, багато фірм приділяють увагу знеболюючим функціям. Природно, це підвищує ціну моделі. Якщо ви не особливо чутливі до болю, то можете легко обійтися простою моделлю. Якщо ж ваша шкіра чутлива, то радимо придивитися до моделей з пристосуваннями для зниження больових відчуттів. Серед них можна виділити:

Епілятори, оснащені знімними контейнерами.   Перед процедурою такий контейнер наповнюють водою і заморожують, тим самим в процесі епіляції ділянку шкіри, який зазнає впливу пінцетів, буде охолоджуватися, що значно знижує біль. За тим же принципом діють епілятори, забезпечені функцією «обдування» - на роздратоване при видаленні волосся місце епілятор «дует» охолодженим повітрям.

 Як вибрати епілятор?


Епілятори з масажними насадками.   Спеціальні «пальчики» насадки масажують і розслаблюють шкіру, тим самим знімаючи біль. За словами багатьох жінок саме ця функція найкраще підходить для чутливої ​​шкіри і знеболює.

Епілятори з насадкою «для початківців».   Така насадка має меншу кількість захоплюючих волоски пінцетів, а значить процедура хоч і займе більше часу, але буде менш болючою. До речі, така насадка зручна для використання епілятора на чутливих ділянках шкіри. Наприклад, для пахвових западин.

 Як вибрати епілятор?


До речі, деякі пані, вже вибрали епілятор без особливих «примочок», йдуть на хитрощі - так, підготувати шкіру до епіляції можна і підручними засобами. Так, можна покласти рушник в холодильник, а перед епіляцією прикласти його до потрібної ділянки, щоб охолодити шкіру; можна скористатися і будь-яким іншим холодним предметом. А замість масажної насадки можна використовувати і власні пальці - трохи пом'явши шкіру для розслаблення перед процедурою.

Корисною функцією буде і наявність тріммера в епілятори. Саме він допоможе видалити врослі волосся. Також продаються моделі з резервуарами для зволожуючого або знеболюючого гелю, з вібруючими знеболюючими насадками і навіть ... з ліхтариками.

 Як вибрати епілятор?


При виборі епілятора звертайте увагу на те, працює він від мережі або від акумулятора. Акумуляторні - більш портативні, але працюють від мережі моделі часто надійніше і довговічніше. Бувають і гібриди - вони найзручніші, але і коштують трохи дорожче. Вибір залежить від ваших бажань і засобів.
Автор: Яна Колосовська