Шрами на тілі і методи боротьби з ними
 Навіть найкрасивіше тіло може бути зіпсовано шрамами і рубцями. Вони з'являються після операцій, пологів, а при сильних стрибках ваги можуть утворитися розтяжки. Травми і автокатастрофи, нещасні випадки в побуті - все це здатне залишити слід на нашому тілі в самому буквальному сенсі слова. Однак з цією ситуацією можна впоратися. Досить звернутися до фахівців.

Сьогодні шрами, як з особи, так і з тіла, або повністю прибирають, або ж роблять такі мітки практично непомітними. Такими, з якими вже можна впоратися за допомогою зачіски, косметики і так далі. Якщо шрам повністю не можна видалити, то його ще можна обіграти за допомогою красиво нанесеного тату. Одним словом, не варто опускати руки: сучасна медицина і сфера краси пропонують величезну кількість способів вирішити цю проблему.

Шрам являє собою результат заміни власної тканини організмом на сполучну. І щоб зрозуміти, наскільки реально видалити той або інший шрам, можна звернутися до дерматолога. Багатьом здатний допомогти і хірург-косметолог. Великі рубці можуть бути акуратно вирізані, висічення ділянки шкіри такого роду проводиться під час пластичних операцій. Замість грубого рубця залишається малопомітний слід, з яким після операції можна впоратися вже іншими методами. Однак на таке йдуть зазвичай тоді, коли немає можливості впоратися з ситуацією іншими способами. І, як відзначають фахівці, останнім часом все рідше і рідше, оскільки альтернатива відкривається велика.

Надія є - повернення до краси

Велику надію на повернення краси подарував сьогодні багатьом лазер. Невеликі мітки, а також свіжі, якщо немає протипоказань, можна вилікувати хімічним пілінгом. Але не варто робити такі процедури на дому або ж в маловідомому салоні. В іншому випадку результат для вас, вашого здоров'я і шкіри може бути по-справжньому плачевним. Найкраще провести процедуру під наглядом досвідченого лікаря, який обов'язково врахує наявність у вас тієї чи іншої алергії та інших протипоказань.

У деяких випадках рубці і шрами цілком ефективно лікуються гормонами. А іноді можуть допомогти і спеціальні розсмоктуючі мазі, саме такі часто, після деяких операцій, видають пацієнтам. Крім того, певним людям можуть запропонувати силіконові пластини, що допомагають організму впоратися з ситуацією. Сьогодні багато фахівці віддають перевагу лазеру, оскільки саме такий спосіб дозволяє домогтися практично миттєвих результатів, причому без болю і без подальшої реабілітації.

 Шрами на тілі і методи боротьби з ними


У процесі обробки шрам розгладжується поступово, стає еластичним, з'являється можливість видалити всю сполучну тканину і замінити її звичайною. Вичищення йде акуратно, шар за шаром. Якщо площа ураження досить велика, то процедуру можна виконати за кілька сеансів, полегшивши, таким чином, задачу для організму.

Відбілювання шрамів різними способами

Шрами часто відрізняються від основного відтінку шкіри більш темним забарвленням. Щоб шрам не був помітний так сильно, багато хто воліє вибілювати його. Для цих цілей підходить косметична глина, іноді - огірковий і лимонний сік. Потрібно перед використанням їх обов'язково переконатися, що шкіра в районі шраму не дратуючи, чутливість не підвищена понад норму. Огірковий сік можна використовувати в якості основи для компресу. Він володіє освітлюючими властивостями, але, в той же час, прекрасно зволожує шкіру. Не дарма саме він входить до складу численних масок і кремів для обличчя.

 Шрами на тілі і методи боротьби з ними


Глина - ось ще один хороший вихід із ситуації. Блакитну різновид цього засобу можна роздобути в більшості косметичних салонів, а також в аптеках. І її можна використовувати в домашніх умовах - це повністю натуральне, природне засіб, який не викликає неприємних відчуттів при використанні. Максимум, що ви відчуєте - це відчуття стягування шкіри, однак від нього можна відволіктися. Глина хороша тим, що допомагає при застарілих рубцях, а також шрамах.

Деякі фахівці радять використовувати для аналогічних цілей розсмоктуючі гелі та мазі. Однак вони ефективні тільки при обробці свіжих рубців. Видимий результат з'являється у міру пом'якшення шраму, а ефект, як правило, комплексний - сполучної тканини стає менше, вона виглядає краще і відтінок виглядає наближеним до кольору шкіри навколо слідів від рани. Відбілити шрам може допомогти і хімічний пілінг з фруктовими кислотами. Однак така процедура показана далеко не всім.

 Шрами на тілі і методи боротьби з ними


 Шрами на тілі і методи боротьби з ними


Більш щадним для організму визнано використання в тих же цілях кремів з койевой кислотою, гидрохиноном. Але такі крему допоможуть далеко не відразу, оскільки вплив дійсно щадне. Потрібні місяці очікувань. Рекомендуємо сфотографувати потрібне місце до початку впливу, а потім робити знімки в процесі, щоб зміни були видні наочніше. Як можна побачити, способів вирішити проблему шрамів дійсно багато, тому не варто опускати руки.
Автор: Марина Сонячна


 Чи все ви знаєте про органічній косметиці?
 Останнім часом все більше жінок надихаються ідеєю використовувати в косметиці більш органічні склади. Якщо ви теж плануєте перейти на косметику з маркуванням "organic", варто розуміти деякі особливості таких коштів.

1. Органічні косметичні засоби мають специфічний запах.   Для тих, хто вперше зіткнеться з милом або кремом з етикеткою «органічні інгредієнти», нові відчуття можуть бути несподіваними. Деякі інгредієнти пахнуть приємно, а деякі будуть мати запах, який складно співвіднести з поняттям «аромат».

Спочатку про приємне. Органічні косметичні засоби можуть мати аромат меду, трав, квітів, фруктів, легких парфумів (через присутність натуральних ефірних масел).

Однак вас можуть здивувати і нові смакові відчуття, наприклад, запах ферментованих продуктів харчування і навіть трохи несвіжої риби. Деякі продукти органічної косметики дійсно пахнуть жахливо! Тому, краще дізнатися ще в магазині, чим пахне засіб. А якщо запах не підходить - то не купувати, тому що звикнути до деяких нових запахів і відчувати їх на шкірі не завжди можливо.

 Чи все ви знаєте про органічній косметиці?


2. Консистенція органічних складів інша.   Буде потрібно час для звикання з новим дотикальним відчуттям. Органічні миючі засоби, такі як гелі для душу, шампуні, рідкі мила, не містять агресивних сульфатів (на етикетках їх часто маркують як SLS / SLES / ALS), тому вони не дуже добре піняться, а також менш емульсійні в порівнянні зі звичайними миючими засобами .

У багатьох складаються відчуття, що органічні шампуні не дуже добре відмивають волосся. Але це не так. Такі уявлення з'являються через те, що ви не будете відчувати звичної рясної піни на волоссі.

3. Органічні формули мають коротший термін життя.   Цей факт можна оцінити як позитивний, тобто підтверджує, що склад максимально натуральний. Однак у цьому полягає і величезний мінус. Адже середній термін придатності органічного продукту - не більше 6 місяців. З цих 6 місяців продукт якийсь час лежить на прилавку, потім у нас вдома ... В результаті, на те, щоб отримати вигоду від свіжого і натурального наповнення, у нас всього пара-трійка місяців. І до такого короткому терміну служби улюбленого крему доведеться звикати.

Органічна косметика не містить такі консерванти як парабени, саме цим пояснюється їх зовсім не довгий вік.

 Чи все ви знаєте про органічній косметиці?


4. Асортимент органічної косметики не такий широкий, як у звичайних засобів.   Незважаючи на те, що кількість брендів органічної косметики росте, але кількість пропозицій залишається практично незмінним. Є великий спектр засобів, які поки не охоплені органічними марками, наприклад, лаки для нігтів, більшість найменувань декоративної косметики, стайлінгові засоби для волосся.

Поетові, навіть знайшовши вподобану марку, ви не зможете повністю перейти на органіку, доведеться її поєднувати із засобами звичайного бренду.

5. Органічна косметика має тьмяні пігменти.   У органічних брендів досить мізерний список інгредієнтів, які можуть вважатися натуральними барвниками. Це ж відноситься і до зворотної сторони питання - до білизни кремів, наприклад. Відбілювачів натуральних теж поки не придумано. Ось і виходить, що, з одного боку, вас здивує коричневий відтінок деяких кремів, а з іншого боку, розчарує недостатньо яскрава кольорова гама (якщо мова йде про тінях або бальзамах для губ). Хоча миючі засоби часто приємного відтінку, оскільки трав'яні або фруктові екстракти мають приємні природні відтінки.

 Чи все ви знаєте про органічній косметиці?


6. Органічні склади теж можуть бути алергенними.   Це міф, що органічна косметика не подразнює шкіру, тому підходить жінкам з чутливою шкірою. Вірніше, не завжди це є правдою.

Багато склади містять ефірні масла, які є алергенними для чутливої ​​шкіри. Є типи шкіри, не приймають деякі ботанічні інгредієнти. Так що, не можна повністю покладатися на маркування «органічний продукт», слід пам'ятати про індивідуальну реакції на будь складові косметики.

7. Органічна косметика не дешева.   На жаль, багато органічні склади коштують дорожче, ніж звичайні. Тут ми порівнюємо з доступними марками, звичайно. Косметика преміум-класу не береться в порівняння.

 Чи все ви знаєте про органічній косметиці?


8. Органічна косметика упаковується в скло.   Це як правило. Такий підхід можна розглядати і зі знаком «+», і зі знаком «-». З одного боку, скло є найбільш кращою формою упаковки, бо пластик токсичний. Але з іншого боку, скло прозоре, а також може розбитися, тому вимагає обережного поводження. Загалом, скляна упаковка - це, швидше, обмеження, адже вибору у нас немає в даному випадку.

9. Не вся органічна косметика може називатися 100% органічної.   Стандарт органічних продуктів називає, які саме товари мають право ставити на своїй продукції значок "organic". Органічні продукти повинні бути вільні від синтетичних пом'якшувальних речовин, синтетичних зволожувачів, синтетичних емульгаторів, синтетичних поверхнево-активних речовин, синтетичних консервантів, штучних барвників. Як бачите, правила досить суворі. І в світі існує зовсім небагато продуктів, які можуть себе сертифікувати як органічні. Як правило, це бренди зі світовим ім'ям, відомі нам логотипи та найменування (наприклад: Lush, The Body Shop, Natura Siberica, L'Occitane, Melvita, Organic Shop). Тому, щоб купити 100% органічну косметику, не варто ризикувати і вірити на слово рекламі. Варто вивчити питання, озброїтися рекомендаціями косметологів, і тільки тоді ви зможете стати володаркою баночки натурального кошти.

 Чи все ви знаєте про органічній косметиці?


 Чи все ви знаєте про органічній косметиці?

Автор: Василина Кузіна