Нові звички, які позбавлять від целюліту
 Прийшов довгоочікуваний пляжний сезон! Вже куплені модний купальник, яскраві топи і бронзатор. Залишилася дрібничка: перемогти целюліт. Якщо вам поки не скорилася ця задача - можливо, справа в тому, що ви дуже швидко здаєтеся. Постарайтеся дотримуватися нових правил хоча б 1 місяць, поки вони не увійдуть до звички. І тоді ви переконаєтеся, що не все так фатально з цією «апельсиновою кіркою» на стегнах.

1.   Якщо ви маєте сидячу роботу, і дуже багато сидите протягом дня, - то потрібно терміново щось змінювати! Можливо, і роботу. Але якщо вам подобається ваша діяльність, то почніть з перерв на ходьбу, а вечорами (або вранці) переходите на хорошу фізичну активність . Допоможуть біг, велосипед, швидка ходьба - ці види фітнесу найдоступніші і найефективніші. Запам'ятайте: якщо ви не знайдете час для фізичної активності, ніяке лікування не допоможе впоратися з целюлітом.

2. Не обмежуйтеся тільки якоїсь однієї косметичною процедурою або одним продуктом.   Наприклад, всі кофеїнові креми, які, звичайно, борються з целюлітом, - вони вирішують проблему тільки на поверхні шкіри. А що в глибоких шарах шкіри? Для них теж потрібно знайти ефективне лікування.

3. Не забувайте про зволоження.   Деякі перестають користуватися зволожуючим лосьйоном для тіла, коли починають застосовувати антицелюлітний крем. Це невірна тактика. Застосовуйте зволожуючі засоби завжди, навіть якщо вже досягли бажаного результату. Як тільки ви перестанете зволожувати шкіру, целюліт відразу повернеться. Взагалі, гарне зволоження усуває «апельсинову кірку». Тому, щоб продовжити дію антицелюлітних процедур, знайдіть засіб для «супер» зволоження. У ньому мають пристосовувати: гліцерин, гіалуронова кислота, сечовина, диметикон (шукайте один або кілька цих інгредієнтів).

 Нові звички, які позбавлять від целюліту


4. Масаж і лімфодренаж , Хоч і мають тимчасовий ефект, але можуть значно поліпшити і продовжити результати вашої боротьби з целюлітом. Такі процедури створюють деякий тиск на проблемні області, зменшуючи концентрацію жирових клітин навколо шкірної тканини. Але отримавши перший ефект від масажу, не можна зупинятися, - його потрібно робити неодноразово і регулярно. Як тільки ви припиніть - целюліт повернеться.

Деякі ефірні олії підсилюють антицелюлітну силу масажу. Спробуйте зробити самостійно таке масажне масло :

- Додайте на кожні 2 столові ложки оливкової олії краплю ефірного масла ялівцю;

- Масажуйте до тих пір, поки масло повністю не поглинеться шкірою;

- Повторюйте такий ароматний масаж 2-4 рази на тиждень.

Якщо застосовувати цей масаж перед сном - то ви помітите ще одну приємну річ - хороший сон і швидке засинання. Масло ялівцю має таку приємну функцію.

 Нові звички, які позбавлять від целюліту


5. Лазерне лікування   буде давати позитивні результати, якщо вам вдасться знайти хороший потужний варіант процедури. В інших випадках лазер не дає помітних змін. Правильно й те, що лазерне лікування дає такі ж тимчасові результати, як масаж.

6. Навчіться робити суху чистку.   Це підбадьорить шкіру і зробить її більш м'якою, стимулює омолодження клітин і забезпечує інтенсивний лімфоток. Для правильної процедури вам потрібна хороша щітка з натуральною щетиною і довгою ручкою. Робити суху чистку слід щоразу перед душем. Масажні рухи повинні бути у напрямку до серця. А після душу не забувайте добре зволожити шкіру, краще натуральним маслом, тому що воно має в складі загоюють компоненти, і це потрібно, якщо шкіра піддалася мікро-подряпин. Щоб мати хороші результати, робіть суху чистку щодня і поступово збільшуйте інтенсивність масажу.

7. Отшелушивание - регулярно! Крім зволоження, пілінг - ще одна річ, про яку не можна забувати ніколи. Особливо, якщо вас хвилює целюліт. Якщо використовувати скраб на кремовій основі, то можна домогтися кращих результатів, тому що це буде забезпечувати глибоке проникнення в шкіру зволожуючих компонентів скрабу.

 Нові звички, які позбавлять від целюліту


Радимо рецепт спеціального антицелюлітного кавового скрабу:

- Потрібна кавова гуща від випитої кави, тримайте її напоготові, наприклад, у ванній;

- Після сухого чищення масажуйте шкіру проблемних зон кавовою гущею протягом декількох хвилин, робіть це до душа;

- Прийміть душ, змийте залишки кавової гущі.

І не забудьте про зволоження після душу!

8. Розтяжка допомагає боротися з апельсиновою кіркою.   Окрім збільшення щоденної активності, зверніть увагу і на вправи на розтяжку. Наприклад, таке просте вправу: лягти на спину, витягнути ноги; потім підтягти до грудей праве коліно, затриматися на 20 секунд і відчути, як відбувається розтягування м'язів; повернутися у вихідне положення і повторити те ж саме з лівою ногою. Повторити вправу мінімум 3 рази.

 Нові звички, які позбавлять від целюліту


9. Не носіть стягуючі одяг і білизну занадто часто. На перший погляд, здається, що щільно облягаючий одяг повинна допомагати. Проте відбувається абсолютно зворотний ефект: занадто туга річ негативно впливає, зменшуючи циркуляцію крові, що навпроти, провокує появу целюліту. Тому хоча б у вихідні і вдома носите вільно облягають речі. А краще і на роботу підібрати не тугі лляні штани і трикотажний топ. Тут не маються на увазі мішкуваті речі, стежте лише за щільність облягання речі, не порушуючи потрібний силует.

10. Дійте на целюліт не тільки зовні, але і зсередини.   Цьому сприяє хороша гідратація організму, яка досягається, якщо випивати від 8 склянок води в день. А також хороший детокс організму.

Є ефективний коктейль, який позбавляє тіло і шкіру від токсинів, покращує еластичність шкіри:

- Вичавити сік лимона, додати кайенскийперець;

- Додати в склянку води;

- Приймати 3 рази на день для належного ефекту.

Ви можете обмежитися і просто ранковим прийомом води з додаванням лимонного соку або соку грейпфрута.
Автор: Василина Кузіна


 Стираємо загар
 Як отримати гарну засмагу - багато хто знає. А як його стерти? Пропонуємо весь спектр засобів для тих, кому раптом набридне засмагу.

Таке завдання постає нечасто, скажемо прямо. Але якщо вам чомусь знадобився блідий колір обличчя і тіла - для цього є рішення.

Домашні засоби для видалення засмаги

1. Картоплю. Картопля працює як натуральний відбілювач шкіри. Він також допомагає заспокоювати шкіру після сонця. Слід очистити картоплину, подрібнити її в кашку, і нанести на ті ділянки обличчя і тіла, де хочеться трохи полегшити засмагу. Змити через 30 хвилин.

 Стираємо загар


2. Мед і лимон.   Потрібні 2 столові ложки органічного меду, і кілька крапель лимонного соку. Нанести суміш на засмаглу шкіру і залишити на 15 хвилин. Змити холодною водою. Використовувати цю «маску» 2 рази на день.

3. Вівсянка і пахта.   Зробити однорідну пасту з вівсянки і сколотин. Наносити на 20 хвилин. Цей засіб також рекомендується для тьмяної шкіри, воно робите яскравіше.

4. Кокосова вода. Наносити на засмаглу шкіру так часто, як хочеться. Ви отримаєте додаткові бонуси у вигляді розкішного аромату і м'якої шкіри.

5. Огірковий сік.   Приготуйте таке відбілюючий засіб: змішати в рівних кількостях рожеву воду і огірковий сік, додати кілька крапель соку лайма чи лимона. Наносити на шкіру і змивати через 30 хвилин. Такий склад видаляє загар і заспокоює шкіру.

6. Куркума.   Це секрет від індійок. Маючи смагляву шкіру, вони часто потребують видаленні навіть легкої засмаги, щоб відчувати себе привабливо. Вони змішують щіпку куркуми з лимонним соком і додають у молоко. Наносять на засмаглі ділянки шкіри. Обполіскувати слід тоді, коли суміш повністю висихає на шкірі. Взагалі, використовуйте молоко і куркуму всякий раз, коли хочете, щоб шкіра стала яскравіше і чистіше.

7. Цукор і лимон. Змішати цукор і лимонний сік і нанести на шкіру на 30 хвилин. Цей скраб зробить шкіру сяючою, і освітлить її.

 Стираємо загар


8. Сухе молоко. Зробіть пасту з сухого молока, меду, мигдалевого масла і лимонного соку. Нанесіть цю суміш на засмаглу шкіру і залиште на 20 хвилин. Змийте прохолодною водою. Засмага зникне за кілька днів, якщо застосовувати цей рецепт тричі на день.

9. Йогурт. Змішати 1 чашку йогурту з соком огірка та помідора. Додати трохи крохмалю чи борошна, щоб загущатися склад. Нанести на засмаглі ділянки шкіри на 45 хвилин. Після змити теплою водою.

10. Алое віра. Сік алое добре відлущує і відбілює шкіру. Однак слід пам'ятати, що він робить шкіру чутливою до сонячних променів. І замість осветляющего ефекту можна отримати роздратування від сонця.

Стираємо штучний загар

Автозагар хороший тим, що на його видалення піде не більше 1 дня, а часом достатньо й кількох годин. Для цього є кілька популярних способів:

- Очищаючі серветки. Добре справляються серветки для зняття водостійкого макіяжу.

- Баня. Потрібно гарненько попаритися і попотіти протягом 20-30 хвилин. Потім м'яко розтерти шкіру мокрим рушником.

 Стираємо загар


- Отшелушивание. Змішайте коричневий цукор, оливкова олія і сік лайма. Розітріть суміш по тілу. Потім слід змити склад і витерти шкіру теплим рушником.

- Плавання. Якщо є можливість поплавати в морі або басейні, то плавання протягом 1:00 допоможе стерти автозагар природним способом.

- Tan Remover / Tan Away. Кошти під цією назвою створені, щоб видалити не вийшов штучний загар. Вони можуть бути у вигляді спрею, серветок, скрабу, рукавиць з мікрофібри для пілінгу.

 Стираємо загар


Покупні засоби для видалення натурального загару

1. видаляти засмагу. Всі кошти, які створені для видалення штучного загару, можна також використовувати і для видалення натурального загару. Правда, результат не буде таким кардинальним. Адже натуральну пігментацію видалити набагато складніше. Але гарні отшелушивающие властивості таких засобів - цілком хороша альтернатива домашнім маскам і скрабам.

2. Відбілюючі шкіру.   Використовуйте косметику, створену для відбілювання шкіри, - для видалення небажаного засмаги. Освітлюючі креми працюють на зменшення кількості меланіну у шкірі. Серед них можна виділити наступні:

- Креми з вмістом ретиноєвої кислоти (форма вітаміну А) в якості активного інгредієнта. Є недоліки - робить шкіру сприйнятливою до сонячних променів.

- Креми з таким активними інгредієнтами як койевая кислота, азелаїнова кислота, арбутин.

- Креми з гидрохиноном. У деяких країнах Європи та Азії гідрохінон заборонений до застосування у високих концентраціях через ризик ракових захворювань. Тому, перш ніж користуватися таким засобом, слід отримати консультацію у лікаря, який підкаже потрібний продукт і безпечну концентрацію гідрохінону в ньому.

Слід попередити, що освітлюючі креми можуть містити досить шкідливі компоненти, вони більше розраховані на освітлення пігментних плям і точкового застосування. Тому оціните всі ризики, перш ніж користуватися освітлюючими засобами.
Автор: Юлія Шестакова