Все, що ви хотіли знати про догляд за шкірою пахв
 Фахівці бренду Dove запропонували новий термін - PitiCure. Це гра слів, і позначає вона «манікюр для пахв». А попросту - мова йде про догляд за шкірою пахв. Дізнайтеся, чи всі ви робите правильно.

Дерматологи відзначають цікаву деталь. Згідно з дослідженнями Unilever, не менше 45% жінок незадоволено своєю шкірою пахвами. Багато жінок комплексують з приводу шкіри пахвами, але не наважуються говорити про це з подругами. Навіть інтимна гігієна зараз легше обговорюється в жіночих спільнотах, ніж догляд за шкірою під пахвами. Значить, треба цю прогалину заповнити і розповісти все, про що ви хотіли б дізнатися.

Трохи про дезодоранти

У питаннях вибору дезодорантів, дерматологи не вважають, що є якийсь один-єдиний ідеальний продукт. І вибір між спреєм, роликовим дезодорантом або стіком - це справа особистих уподобань жінки. А якщо ви хочете піклуватися про шкіру пахв, то слід звертати увагу на формулу кошти, а не його форму випуску.

Шкіра пахвами дуже тонка і більш схильна травм і подразнень. Але в цій обставині є і позитивна сторона. Чим шкіра тонша, тим швидше вона поглинає продукти догляду. Це дозволяє отримати результати від правильного догляду в короткий проміжок часу. Саме тому рекомендації по виборі формули хорошого дезодоранту зводяться до наступних:

- Вибирайте ніжні продукти, які не містять шкідливих інгредієнтів, таких як парабени.

- Гіпоалергенна формула також важлива.

- Доглядають властивості мають дезодоранти, що містять зволожуючий крем, рослинні масла і гліцерин.

- У складі дезодоранту також важливі інгредієнти, що перешкоджають потемнінню шкіри, наприклад, такі як екстракт кореня солодки.

Є велика кількість жінок, які зараз відмовляються від дезодорантів. В основному, через те, що їх формули повні хімікатів і не є екологічно чистими. В результаті їх шкіра пахвами стає світліше і м'якше. А від запаху вони позбуваються за допомогою більш частого походу в душ, а також дезінфікуючих серветок для рук. Можна також використовувати дезінфікуючий засіб, який використовується для сухого манікюру і звичайні паперові серветки.

 Все, що ви хотіли знати про догляд за шкірою пахв


Очищення

Ми миємо пахви всякий раз, коли опиняємося під душем. Іноді цей процес відбувається більш 2 разів на день. І ось, яким він має бути в ідеалі:

1. Використовуючи мочалку, очистіть шкіру пахв з ніжним миючим засобом, щоб позбавити її від бруду, мастил і залишків дезодоранту.

2. Змийте мило і ретельно висушіть шкіру пахв. Це важливий момент, яким багато хто з нас нехтують. Однак шкіру пахв слід висушувати рушником насухо, адже вологе середовище є причиною попрілостей, зростання бактерій і інших шкірних проблем.

3. Третій етап у базовому догляді - дезодорування. Наносити дезодорант слід тонким шаром: руху роликом вгору, вниз і знову вгору. Задіяти слід саму ямку пахв і простір навколо неї, захоплюючи приблизно 5 см з кожного боку. Саме в цій зоні є потові залози. Щоб пом'якшувати шкіру пахв, знайдіть дезодорант, у формулі якого є гліцерин, це дозволить зберегти зволоженість шкіри надовго.

Видалення волосся під пахвами

Видалення волосся під пахвами - найголовніший ритуал по догляду за тілом. Більшість жінок вибирають гоління або вищипування. Однак, саме ці способи видалення волосся заподіюють найбільший збиток шкірі, викликаючи роздратування і потемніння шкіри.

Чому гоління - це не кращий варіант? Справа в тому, що коли ми голимо шкіру, то одна третина того, що ми знімаємо бритвою, - це шкіра. У результаті регулярне гоління призводить до більш сухий і пошкодженої шкірі пахв.

Сучасні дівчата все частіше звертаються до лазерному видаленню волосся або ваксингом. Ваксинг - більш доступний метод з цих двох. Бентежать тільки больові відчуття при воскової епіляції. Але найсильніші хворобливі реакції ви будете відчувати перші дві сесії. Потім буде набагато легше.

 Все, що ви хотіли знати про догляд за шкірою пахв


Неважливо, який спосіб видалення волосся ви виберете, для кожного з них «працюють» прості правила:

1. Поверхня шкіри повинна бути чистою. Використовуйте ніжне миючий засіб для очищення шкіри під пахвами. Застосування антибактеріального мила невиправдано, тому що це призводить до зайвої сухості шкіри.

2. Переконайтеся, що бритва / пінцет / воскові смужки - хорошої якості і чисті. Бритву і пінцет варто заздалегідь продезінфікувати.

3. Подивіться на волосся і з'ясуйте, в якому напрямку вони ростуть. Видалення волосся повинне відбуватися в цьому напрямку. Якщо діяти в протилежному напрямку, то мікроби легко заповнюють пори, що призводить до запалення, потемніння шкіри і закупорці пір.

4. Останнім кроком процесу видалення волосся є зволоження шкіри. Хорошим вибором може стати дезодорант з зволожуючими властивостями.

Зробити шкіру пахв світліше

Темна шкіра пахвами - часта проблема. До 77% Азії по собі знають, що таке темні пахви. Для європейок ця проблема не стоїть так гостро, проте все одно зачіпає майже половину всіх жінок.

Ці поради допоможуть зробити шкіру пахв світліше:

- Утримайтеся від гоління, вищипування волосся під пахвами, а також від кремів для видалення волосся. Всі ці способи видаляють волосся на поверхні шкіри, а не впливають на весь волосся повністю. Це одна з причин, чому пахви здаються темніше. Тонка шкіра просвічує волосяні цибулини, підстави волосся також видні неозброєним оком майже відразу після гоління. Вищипування, хоч і видаляє волосок з коренем, але процес стає дуже тривалим і болючим.

- Якщо гоління не уникнути, то постарайтеся зробити цей процес максимально делікатним, щоб не дряпати шкіру і не залишати почервонінь.

- Для пахв можна спробувати ваксинг - видалення волосся воском. Цей метод видаляє волоски з коренем. Для пахв можна використовувати воскові смужки або гарячий віск.

- Менше використовуйте дезодоранти і антиперспіранти. Ці кошти мають хімічні сполуки, які можуть викликати потемніння шкіри під пахвами.

- Тісний одяг - одна з причин темної шкіри пахв. Те ж саме відбувається з темною шкірою колін і ліктів, тертя одягу об шкіру призводить до темної і більш грубою шкірі.

- Не забувайте про відлущуванні. Кожен раз, коли приймаєте ванну, використовуйте м'який миючий засіб - найкраще, дитяче молочко або дитяче рідке мило, - а також мочалку.

- Якщо ви вичерпали всі засоби - зверніться до дерматолога, можливо причина в особливостях вашого способу життя, харчування, генетики. Тоді доведеться вирішувати проблему салонними способами.

- Будьте впевнені в собі! Темна шкіра пахв - не причина відмовлятися від одягу без рукавів. Іноді проблема не така серйозна, як ви її собі уявляєте.
Автор: Тамара Василівна


 Боротьба з розтяжками: ефективні салонні процедури і домашній догляд
 Головною проблемою краси тіла представниць прекрасної статі традиційно вважається целюліт. На жаль, останнім часом поряд з ним жінок стали турбувати розтяжки. Якщо раніше цей косметичний дефект був долею вагітних і молодих мам, то сьогодні від нього не страждають хіба що дівчатка, які не досягли статевої зрілості.

Розтяжки, або як їх називають мовою медицини - стрії, виникають внаслідок мікророзривів шкіри при її інтенсивному розтягуванні. Різкі коливання маси тіла, швидке зростання в пубертатний період, вагітність, генетична схильність, гормональні збої, та інші стану організму розтягують шкіру буквально до її заснування. З'єднувати истончен шкірний покрив організму доводиться сполучною тканиною, тієї самої, яка «зашиває» краю ран, іноді утворюючи шрами. Таким чином, на поверхні шкіри з'являється рожево-фіолетова смуга, яка з часом світлішає, стаючи білого кольору.

Профілактичні заходи

Якщо на генетичний аспект виникнення розтяжок вплинути досить складно, а гормональну природу краще не коригувати без гострої на те необхідності, то таку передумову до розтяжок як зміна маси тіла (не важливо, в плюс або мінус) можна і потрібно мінімізувати. Для цього, знижуйте вагу поступово, не більше чотирьох кілограмів на місяць. Діючи таким чином, ви не тільки вбережете свою шкіру від розтяжок, але й уникнете її обвисання, а заодно і зменшите вірогідність «ефекту бумеранга» - швидкого повернення загубленої маси тіла.

Якщо ж схуднути вам неодмінно потрібно «тут і зараз», скористайтеся засобами для тіла проти розтяжок - косметичними оліями, сироватками, кремами. Всі вони містять гіалуронову кислоту, колаген, еластин, вітаміни А, С, Е. Але наносити їх потрібно обов'язково щодня, інакше на ефект можна не розраховувати.

Підтримати еластичність дерми можна за допомогою спеціального харчування. Вживайте більше білкових продуктів і з підвищеним вмістом вітаміну Е (наприклад, горіхи).

Не буде зайвим прийом контрастного душу на регулярній основі. Поліпшити кровообіг, а значить, збільшити приплив поживних речовин і кисню до шкіри допоможе вакуумний масаж.

 Боротьба з розтяжками: ефективні салонні процедури і домашній догляд


Усунення існуючих проблем

На жаль, надійного методу усунення існуючих розтяжок на сьогоднішній день поки не придумано. Але одне не викликає сумнівів - чим раніше ви почнете рятувати свою шкіру від даного косметичного дефекту, тим вищі ваші шанси на успіх. Ідеальний момент для ліквідації стрий - коли вони ще рожево-фіолетового кольору.

Салонні процедури

Водоростеві обгортання


Вкрай ефективні не тільки в лікуванні целюліту, про що чули багато хто, але й в усуненні стрий. Видатний результат забезпечують унікальні цінні мікроелементи і альгінова кислота, які сприяють відновленню пружності шкіри. Необхідний мінімум курсу обгортань становить 6-15 процедур. Перші шість слід проводити щодня, що залишилися дев`ять - один раз в два-три дні.

Лазерна шліфовка

Не може гарантувати повне вирішення проблеми, але однозначно зробить розтяжки менш помітними. Для отримання красивого результату буде потрібно кілька сеансів протягом одного-двох місяців. Їх кратність призначить косметолог, якому ви довірите корекцію проблемних зон. Його дії будуть припускати нанесення спеціального стимулюючого крему з вітаміном С і подальшим випалюванням ділянки тіла для корекції лазерним променем. Процедура може проводитися при місцевому знеболюванні і загальним наркозом (для великих зон).

Bio Skin Jetting

Сучасна прогресивна процедура, яка здатна перетворити широкі впадають в очі розтяжки в тонкі ледь помітні полосочки, і крім цього, додатково вирівняти загальний тон шкіри. Проводиться сеанс наступним чином: під місцевою анестезією фахівець «розкриває» шкіру в області розтяжок спеціальним апаратом. Реагуючи на зовнішнє вплив, що викликає мікротравми, епідерміс починає інтенсивно оновлюватися. Таким чином, краю «ранок» стягуються разом з розтяжками.

 Боротьба з розтяжками: ефективні салонні процедури і домашній догляд


Домашній догляд

Основа домашнього догляду - терпіння і комплексний підхід. Ідеальним буде наступний варіант лікування розтяжок: опрацювання проблемних зон за допомогою скрабу, процедура банкового масажу (обов'язково поверх косметичного масла) або спеціального обгортання, нанесення засобів проти розтяжок.

Вибирайте косметику містить еластин і колаген; компоненти, що пом'якшують сполучну тканину і ретиноїди, розгладжують нерівності шкіри.

Комфортно себе почувати під час відвідування громадських місць, що припускають часткове роздягання (пляжі, басейни) допоможуть маскуючі засоби. Вони не сприяють усуненню дефекту, зате дарують ілюзію гладкого шкірного покриву.

Статистика стверджує, розтяжки є у 90% вагітних жінок і 70% юних дівчат. Не дозволяйте проблемі одержати над вами верх, усувайте її всіма можливими способами!
Автор: Наталя Бартукова