І на сонці бувають плями ...
 Пігментні плями - досить поширена проблема. В основному змінена пігментація зустрічається у жінок. Подібні порушення виникають через надлишок меланіну, того самого фарбувального пігменту в шкірі. Поява пігментних плям, їх ще називають хлоазмою, може бути спровоковано зміною гормонального фону в організмі, наприклад, протягом вагітності, або в період менопаузи.

Наявність хронічних захворювань так само є стимулятором цього процесу. Особливий вплив на запуск механізму гіперпігментації можуть надати сонячні промені, застосування деяких лікарських засобів або «накладення» цих факторів один на одного.   До речі, сонячного випромінювання медики приділяють провідне значення.

Пігментні плями сигналізують про неполадки в організмі   і часто завдають клопоту і дискомфорт, особливо жінкам. Існує два основних напрямки в боротьбі з цією косметичною проблемою. По-перше, застосовуються препарати, освітлюючі наявні плями. Подібні процедури можна провести вдома за допомогою спеціальних засобів лікувальної косметики або в умовах клініки або салону. По-друге, більш ефективними є отшелушивающие процедури: хімічний пілінг різної глибини залежно від інтенсивності і розмірів наявного плями, лазерний пілінг, механічна дермабразія.

За допомогою осветляющих препаратів неможливо добитися повного освітлення пігментної плями, тому що дані засоби діють на рівні верхнього шару шкіри - епідермісу.   Для досягнення максимального ефекту потрібно тривале систематичне застосування, терпіння і ... достатню кількість грошей, так як якісні засоби коштують недешево. Подібні засоби використовують наступним чином: наносять концентровану есенцію безпосередньо на пігментну пляму, не зачіпаючи інших областей шкіри. У комплексі використовується освітлюючий крем, який містить ті ж освітлюючі речовини, але в низькій концентрації. Цей крем, як правило, містить ще й сонцезахисні фільтри, щоб захистити шкіру від повторної гіперпігментації.

Хімічний пілінг - Методика, рекомендована не тільки для усунення пігментних плям, але і для усунення поверхневих зморшок, акне, для ліфтингу і омолодження шкіри, при різноманітних дерматологічних і косметичних проблемах. В якості реагентів використовуються кислоти різної концентрації (альфа- і бетагідроксікіслоти). При видаленні гіперпігментації використовують, як правило, поверхневі та серединні пілінги, тобто ті, які не зачіпають найглибші шари шкіри. Хімічний вплив на шкіру болісно, ​​шкіра після такої процедури вимагає специфічного догляду - відновлення та харчування, інтенсивного захисту від сонячного випромінювання.

Механічна дермабразія і лазерний пілінг - Це різні способи відлущування. Який метод підходить кожному конкретному пацієнту, вирішує лікар.

Після отшелушивающих процедур відбувається омолодження шкіри, вона починає інтенсивно оновлювати свої клітини, збільшується вироблення власного колагену шкіри, збільшується тонус і поліпшується колір.

Фірм, що пропонують косметику для видалення пігментних плям в домашніх умовах, не так вже багато. Звичайно, в даному випадку мова, швидше за все, йде про освітленні пігментації, а не про повне відновлення кольору. На косметичному ринку відмінно зарекомендували себе такі засоби.

Коректор пігментних плям від Льерак / Essence Activatrice de Dépigmentation - Correcteur Anti-tâches (Liérac) .
 І на сонці бувають плями ...
 Інтенсивне засіб коригування існуючої проблеми (рекомендується для коричневих пігментних плям). У складі містить 10-типроцентной гликолевую кислоту, 5-відсоткову молочну кислоту. Випускається у вигляді флакона з роликом для зручності нанесення безпосередньо на плями в області обличчя і рук. Наносити засіб необхідно протягом як мінімум 6 тижнів, після чого виробник заявляє як результат значне освітлення плям. За європейськими тестів це засіб займає перше місце.

Спільно з есенцією необхідно користуватися Освітлюючим кремом Crème Eclaircissante IP 12 - Correcteur Anti-Taches (Liérac) .  І на сонці бувають плями ...
 Він містить запатентовані компонети, які не тільки змінюють колір пігментної плями, але і регулюють нормальне вироблення меланіну у шкірі. Крім цього, крем захищає шкіру від сонячних променів за допомогою сонцезахисного фактора і містить світловідбиваючі пігменти, додатково маскують нерівності кольору обличчя.

Антіпігментная сироватка від Chanel - Sérum Correcteur Pigmentaire - Performance Anti-Tâches (Chanel)   так само заслуговує похвали і уваги. У сироватці в якості активних компонентів містяться інші екстракти, але результатом буде все той же освітлення пігментної плями.  І на сонці бувають плями ...
 Формула сироватки складається з екстрактів цибулини нарциса, екстракту солодки і стабілізованої аскорбінової кислоти. Такий комплекс впливає на внутрішньоклітинний обмін темних ділянок шкіри. Випускається у вигляді флакона з роликом для зручності нанесення. Коректор наноситься вранці і ввечері в обов'язковій комбінації з сонцезахисними засобами.

Наступний продукт проти пігментних плям - сироватка з руцінолом від Іклен / Iklen Dépigmentant Sérum Soin Intensif (Iklen).  І на сонці бувають плями ...
 Сироватка проводиться фармацевтичної компанії Мерк, в основі дії - запатентоване речовина руцінол, яке блокує зайве утворення меланіну, тим самим зменшуючи інтенсивність забарвлення плями. При тривалому застосуванні це засіб здатний «вивести» пігментну пляму, оскільки володіє дуже активним складом.

Ще один засіб, що заслуговує уваги і високих оцінок з боку європейських споживачів, - сироватка проти пігментації на основі винного екстракту від Кодали Sérum Éclat Anti-Taches - Vinoperfect (Caudalie) .  І на сонці бувають плями ...
 В її основі - стабілізований винний екстракт Виниферин, що володіє активною дією проти вільних радикалів і нормалізує процеси обміну речовин в клітині. Екстракти оливи, кмину, м'яти і смолоносніци (або ферули) доповнюють дію основної активної речовини. Рекомендується застосовувати комплексно для шкіри обличчя, шиї, рук. Обов'язково використовувати сонцезахисний крем, рекомендується крем Vinosun IP25 цієї ж серії.

В огляді представлені активні засоби, їх необхідно використовувати протягом як мінімум 6-8 тижнів. На додаток до них наноситься освітлюючий крем з сонцезахисним фактором для запобігання негативного впливу сонячного випромінювання на ділянки з пігментацією. Засоби можливо використовувати в домашніх умовах після попередньої консультації з лікарем, а також на додаток до інших методик лікування.
Автор: Ольга Зоріна


 Отшелушивающиеся
 Що є запорукою красивої шкіри, рівного засмаги і відсутності врослого волосся? Правильно - грамотне відлущування. Адже регулярне відлущування робить шкіру більш здоровою і красивою.

Особа
Залежно від типу шкіри відлущування потрібно проводити 1-2 рази на тиждень. Не частіше! Перед процедурою необхідно як слід очистити шкіру. Не можна використовувати скраби на неочищеному обличчі. Отже, макіяж і бруд змили, тепер переходимо до найголовнішого.

Засоби для видалення «мертвих» клітин можуть містити як гранули, так і хімічні сполуки. Засоби з гранулами наносяться масажними рухами. Такі продукти краще не використовувати людям, у яких є запалення на обличчі, викликані акне. У цьому випадку краще використовувати хімічні ексфоліанти. Найчастіше вони містять ензими і фруктові кислоти. Такі кошти не подразнюють шкіру в тій мірі, в якій це можуть робити кошти з гарнуламі. Не варто боятися їх, крім того, хімічні ексфоліанти більш ефективні.

 Отшелушивающиеся
   Всі кошти для відлущування особи можна розділити на наступні групи:

- Скраби . Такі засоби містять подрібнені кісточки абрикоса, мигдаль, подрібнену вівсянку, і т.п. Скраби не тільки видаляють відмерлі клітини, але і покращують кровообіг.
- Гелі . Гелі гарні для людей, які страждають від вугрової висипки. Це якраз варіант хімічного відлущування. Такі засоби набагато ефективніше скрабів, і вони не подразнюють шкіру і додатково зволожують її.
- Маски . Це якесь поєднання перших двох варіантів. Шкіра після маски виглядати свіжою і здоровою.

Після злущення обов'язково потрібно зволожити шкіру. Так як ви видалили верхній шар, який допомагає утримувати вологу всередині шкірних покривів. До речі, скраби для обличчя можна використовувати для шиї і грудей, так як вони не такі агресивні, як скраби для тіла.

 Отшелушивающиеся
 Скраби цілком можна приготувати і в домашніх умовах. Існує багато рецептів на основі масел, меду, вершків, фруктів, соди, вівсянки і т.п. Вони працюють нітрохи не гірше покупних.

І ще, ніколи не використовуйте скраби для обличчя - для шкіри навколо очей.


Тіло
Для видалення відмерлих клітин з тіла можна використовувати скраби для тіла, щітки і мочалки. Найкраще проводити відлущування перед видаленням рослинності з тіла.

 Отшелушивающиеся
 Але про все по порядку. Якщо з скрабами все більш-менш зрозуміло, то поговоримо про розтиранні щіткою. Розтирати можна як сухе, так і зволожену шкіру. Така процедура покращує кровообіг, видаляє відмерлі клітини, і навіть зменшує прояви целюліту.

Для тіла також можна використовувати підручні засоби замість покупних скрабів. Наприклад, харчову соду або сухе молоко. Просто нанесіть трохи на тіло і помасажуйте.

Наші стопи також потребують догляду. Опустіть ваші ніжки у воду з морською сіллю. Потім сполосніть водою і витріть насухо. Потім візьміть пемзу і добре потріть ваші п'ятки, після чого нанесіть зволожуючий крем.

Рецепти домашніх скрабів
Я за розумну економію і простоту. Тому скористаємося підручними засобами. Оливкова олія, натуральний йогурт, цукор, кава, сода, глина, мигдальне або абрикосове масло, ефірні масла, фрукти, вівсянка - відмінні інгредієнти для простих домашніх складів. Ось деякі перевірені варіанти:

- Оливкова олія і цукор . Змішайте, нанесіть на очищену шкіру і трохи помасажуйте.

- Мелена кава, цукор і оливкове масло . Нанесіть на зволожену шкіру тіла.

- М'якоть авокадо з вівсянкою і мигдалем . Авокадо чудово зволожує шкіру, містить вітамін Е, добре стимулює вироблення колагену в організмі, в результаті чого шкіра виглядає шикарно.

- Натуральний йогурт, мелену каву і апельсинова цедра .

- Лимон . Якщо потрібно терміново освіжити шкіру, візьміть часточку лимона і протріть обличчя. Лимонний сік відбілює, допомагає зменшити пори і добре підходить для людей з висипом вугрів. Потім сполосніть обличчя водою.

Не забувайте приділяти влітку особливу увагу очищенню шкіри. І будьте красиві!
Автор: Віра Карабутове