|
Ви знайшли свій спосіб видалення волосся? Зважте всі за і проти, і виберіть відповідний вам метод, щоб навесні і влітку демонструвати гладку і доглянуту шкіру, навіть на тих ділянках, де з'явилася рослинність.
Гоління
Переваги способу:
це найпростіший і найшвидший спосіб, а ще доступний. Підходить для видалення будь-якого типу волосся, навіть легкого гармата. Процедура проводиться в домашніх умовах, в салонах гоління не пропонується. Бритву можна порадити тим, хто перебуває в подорожі, поході або відрядженні, адже процес вимагає тільки наявність води і крему для гоління.
Недоліки:
Гоління видаляє волоски тільки над поверхнею шкіри, тобто, просто підрізає їх. Коріння залишаються недоторканими. А це означає, що гоління доведеться проводити повторно досить часто, іноді навіть щодня. Одним з недоліків можна назвати можливі порізи або подразнення шкіри, але їх можна уникнути, дотримуючись основним радам (нижче).
Якщо ви вибрали гоління
- Найбільш доступними вважаються одноразові бритви. Але якщо ви хочете повністю виключити порізи, то краще інвестувати в інструмент більш високого класу. Одноразові бритви також вважаються дерматологами не зовсім доброзичливими по відношенню до чутливій шкірі, вони мають більш грубі леза.
- Використовуйте креми для гоління з зволожуючими властивостями, зволоження важливо для гоління, бо допомагає бритві легше ковзати і надавати менше зусилля при голінні.
- Якщо припускаєте застосовувати автозагар, то гоління має передувати штучного загару, тому що крем для гоління і сам процес сприяють отшелушиванию шкіри.
- Не слід проводити лезом по шкірі кілька разів по одному і тому ж місцю. Це призведе до опіку і порізів. Використовуйте крем для гоління з білою непрозорою піною, щоб можна було бачити, які ділянки шкіри вже оброблені бритвою.
- Не використовуйте для гоління мило. Спеціалізовані гелі і креми для гоління мають у складі полімерні інгредієнти, які полегшують ковзання бритви по шкірі, запобігають порізи. Мило таких інгредієнтів у складі не має.
- Зберігайте бритву в сухому і чистому стані, закривайте від вологості. Можна дезінфікувати горілкою або спиртом.
- Якщо раптом стався поріз, зупинити кров допоможуть краплі Визин, вони звужують кровоносні судини. Інше домашнє засіб, що зупиняє кров - бальзам для губ або гігієнічна помада. Можна покласти на подряпину охолоджені пакетик чаю (дубильні речовини чаю зупиняють кров) або кубик льоду.
- Якщо шкіра після гоління почервоніла, запалилася - використовуйте ромашковий чай або заспокійливий тонік (без спирту).
Ваксинг
Переваги:
віск видаляє волоски цілком, з коренем. Результат гладкої шкіри тримається довше, ніж після гоління, - до 6 тижнів.
Недоліки:
одним з основних є больові відчуття, особливо в області бікіні. Метод не підходить жінкам дуже чутливої шкіри. І ваксинг відкриває пори, що створює живильне середовище для бактерій. Віск також не дозволяє видаляти дуже короткі волоски, він їх не захоплює.
Якщо ви вибрали ваксинг
- Якщо ви новачок в ваксинге, то спочатку сходіть на салонну процедуру, щоб побачити, як це робиться правильно. Після цього ви зможете практикувати ваксинг самостійно в домашніх умовах.
- Плануйте ваксинг протягом тижня після менструації, коли больовий поріг вище, ніж у дні ПМС.
- Починайте повільно і поступово. Ваш перший ваксинг не повинен бути бразильським тотальним видаленням волосся.
- За день до вакіснга зробіть відлущування шкіри. Видалення мертвих і сухих клітин дозволить воску захоплювати навіть короткі волоски.
- Твердий віск краще, ніж м'який. Спа-салони використовують найчастіше твердий віск.
- За годину до процедури можна прийняти легке знеболюючий засіб, наприклад, таблетки Тайленола або Аспірину, які продаються в будь-якій аптеці.
- Робіть глибокий вдих перед ривком воску, а зривайте на різкому видиху, тоді болю майже не відчуєте.
- При ваксинге бікіні врахуйте, що не всі ділянки однаково болючі. Наприклад, найсильніші больові відчуття - при видаленні волосся внизу живота, а ось, зовнішні статеві губи не такі чутливі, як здається.
Шугарінг
Цукрова депіляція останнім часом набирає популярність. Хоча до сучасних цей метод не віднесеш, він існує сторіччя. Шугарінг дуже схожий на ваксинг, тільки менш болючий. Суміш з цукру, лимона і меду видаляє волосся прямо з фолікула, що робить його з часом тонше і менш помітним.
Переваги шугаринга:
Натуральний спосіб, тому рідше подразнює шкіру. Можна робити в домашніх умовах. Це холодний спосіб, тому опіки исключатся.
Недоліки:
Волоски після шугаринга не зникають без сліду. Скоріше, вони освітлюються і стоншуються. Шугарінг найкраще працює на довгих волосках.
Якщо ви вибрали шугарінг:
- До процедури слід не голити волосся як мінімум протягом 1, 5 тижнів, тому що цукрова депіляція створена для довгих волосків.
- Шугарінг слід виконувати на суху шкіру, щоб цукор не розчинявся в фолікулах.
- Для знеболення можна прийняти звичайні таблетки Аспірину або Ібупрофену за 30 хвилин до процедури.
- Банани багаті калієм, тому вони можуть знизити хворобливі відчуття - їжте банани!
- Шугарінг, як і ваксинг, не рекомендується робити відразу після автозагара, слід почекати хоча б 1 тиждень.
- Після шугаринга слід прийняти душ і видалити залишки цукру вологою фланелевою тканиною, а пори можна «закрити» легким тоніком.
- Шугарінг протипоказаний, якщо ви приймаєте якесь із наступних ліків: Акутан (Accutane), Tretinoin, Retin-A, Tarazotene.
|
Холоди відступають, але залишають після себе висушену шкіру і тьмяне волосся. Давайте з цим справлятися, щоб зустріти весняні дні з гарним настроєм.
Перед кожною зимою дерматологи попереджають, що пережити агресивне пору року допоможе гарне зволоження. Однак до кінця холодного сезону нестача вологи все-таки дає про себе знати, незважаючи на хороший догляд. І потрібно все починати спочатку, щоб бути до весни привабливою і свіжою.
Волосся
Взимку шкіра голови виробляє менше масел. Сухості додає щоденне миття волосся шампунем. Спробуйте влаштувати собі 2-3 дні без шампуню, а в ці дні проводите ополіскування теплою водою і кондиціонером. Це допоможе дуже швидко відновити жировий баланс шкіри голови.
Інша проблема, яку залишає після себе зима, - статична напруга волосся в холодну погоду. Позбутися від цього допоможе незмивний кондиціонер (можна у вигляді спрею), який слід використовувати відразу після виходу з душу. І обов'язково до сушіння волосся феном. Глибоко зволожуюча маска для волосся раз на тиждень - теж дієвий засіб.
Експрес-засіб.
А як допомогти волоссю в короткі терміни? Купіть в аптеці вітамін Е в олії і розчешіть з ним волосся перед миттям.
Губи
Косметологи виділяють таке явище шкіри після зими як «залежність від бальзамів для губ». Зайве використання бальзаму для губ має протилежний ефект. Бальзам створює бар'єр на поверхні губ, який стає занадто щільним. І в результаті шкіра губ недоотримує вологу, тому що на поверхні шкіри створюється щільна плівка, не пропускає ніякі корисні інгредієнти.
Але у цієї проблеми є рішення. Дерматологи і косметологи радять вибирати зволожуючі бальзами для губ, що містять ліпіди. Ці речовини створюють тимчасовий бар'єр, поступово вбираються і заліковують шкіру. На відміну від бальзамів для губ з ментолом, або стійких формул, які не можна використовувати в холодну пору року.
Експрес-засіб.
Звичайний вазелін допоможе швидко відновити шкіру губ. Наносьте його щовечора хоча б на годину, це засіб не дозволить облизувати губи і захистить від сухого повітря.
Шкіра обличчя
Для відновлення шкіри доведеться на деякий час відмовитися від своїх звичних засобів. Одна з причин - це втома шкіри. Інша причина в тому, що деякі засоби містять хімічні речовини, які сушать шкіру. Особливо це стосується антивікових засобів, вони позбавляють від зморшок, але велика концентрація анти-age інгредієнтів не дозволяє засобу мати зволожуючі якості.
Відновлення шкіри полягає в тому, що на час перейти тільки на зволожуючі засоби, без антивікового ефекту. У таких продуктах повинні міститися найефективніші зволожуючі інгредієнти, такі як кераміди, молочна кислота, пептиди, гліцерин.
Експрес-засіб.
Вітамін Е в олії допоможе дуже швидко. Додавайте по кілька крапель олії в тональні засоби і уходовие креми.
Шкіра тіла
Спробуйте для відновлення шкіри тіла перейти на дуже м'які миючі засоби. Відрізнити їх легко: це, як правило, не пінні кошти. Інший порада: проводите сухий пілінг раз на тиждень. Це допоможе зберегти шкірно-жировий баланс, а шкіра тіла буде поглинати більше зволожуючих інгредієнтів з лосьйонів і кремів.
Експрес-засіб.
Інвестуйте в зволожувач повітря для вашої спальні. Нехай хоча б під час сну шкіра не втрачає вологу.
Нігті
Сухість нігтів - поширена проблема після зимових днів. Використовуйте спеціальні засоби для зволоження кутикули. При цьому врахуйте, що масла краще зволожують, ніж лосьйони. На ніч слід надіти рукавички, щоб засіб працювало всю ніч.
Експрес-засіб.
Звичайне оливкова олія з продуктового супермаркету діє не гірше, ніж дорогі манікюрні масла для кутикули.
живлення
Якщо говоримо про загальний відновленні після зими, то не можна забувати про харчування. Відновлення повинно бути не тільки зовні, але і зсередини. Найпростіше, що ви можете зробити, щоб відновитися після сухої і агресивної зими - це включити омега-3 жирні кислоти в своє харчування. Лосось, сардини, тунець, мигдаль - ці продукти допомагають організму боротися із запаленнями, викликаними сухістю.
Є й інші важливі вітаміни, які допоможуть піднеслися після зими. Це вітаміни С і Е. Вони містяться, насамперед, в цитрусових, червоному перці, брокколі, насінні соняшнику, горіхах. І не забудьте про такий елемент як біотин. Цей вітамін стимулює ріст клітин, який сповільнився протягом зими. Біотин є в яєчних жовтках і арахісі.
Експрес-засіб.
Пийте більше питної води, адже наші клітини складаються в основному зі звичайної води.
|
|
|
|
|
|