|
Ефектна зовнішність, доглянутість, краса - до цього прагнуть багато жінок. У процесі цього прагнення ми стикаємося з безліччю міфів про красу, розвінчувати які деколи доводиться на власному досвіді. Сьогодні ми поговоримо про найпоширеніші помилки, що стосуються нашої зовнішності.
Волосся будуть рости швидше ...
І стануть більш товстими і щільними, якщо їх стригти або збривати. У даному міфі про красу є частка правди: наприклад, якщо у вас сильно пошкоджені довге волосся, то більш коротка стрижка сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду волосся, тому що чим коротше волосся, тим краще він отримує харчування. Саме ця істина породила безліч міфів, пов'язаних з ростом волосся. Найпопулярніший з них звучить так: якщо волосся на тілі збривати, то на їх місці виросте справжня чорна і щільна щетина. Це міф. Так, коли нове волосся почнуть рости, може здатися, що вони стали більш товстими - це відбувається тільки тому, що кінчики у них тупі, а не конічні, як у вже відросло волосся. При цьому доведено, що гоління не впливає на ріст і густоту волосся.
Ще один міф стосується росту вій: деякі впевнені, що якщо отстрігать кінчики вій, то вони стануть довшими і густіше. Це помилка.
О, це страшне слово целюліт
Безліч помилок існує і на тему горезвісної «апельсинової кірки». Приміром, часто можна почути, що целюліт є виключно жіночим недугою, в той час як представники сильної статі від нього гарантовано урятовані. Зовсім ні! Целюліт може утворитися і у чоловіка, якщо у нього спостерігається підвищений вміст жіночих гормонів.
Нерідко можна почути, що в боротьбі з целюлітом різні косметичні засоби для тіла абсолютно неефективні і обіцянка чудодійного ефекту не більше, ніж маркетинговий хід. Але насправді деякі антицелюлітні засоби дуже ефективні, оскільки містять безліч зміцнювальних шкіру, що розщеплюють жири і підсилюють кровообіг компонентів. Зрозуміло, дані кошти слід застосовувати в комплексі зі спортом і дієтою.
Догляд за шкірою
Догляд за шкірою - щоденне таїнство, здійснюване практично кожною жінкою. Адже нам хочеться мати гладку бархатисту шкіру і якомога на більш тривалий час відстрочити поява зморшок. Не дивно, що на тему догляду за шкірою народжуються все нові і нові міфи. Приміром, хто з нас не чув про те, що взимку слід відкласти в сторону зволожуючий крем, замінивши його поживним? Насправді зволоження шкірі потрібно і взимку, просто змінюється порядок дій: зволожуючий крем застосовується на ніч або за 2-3 години до виходу з будинку на вулицю.
Раз ми вже заговорили про зволоження шкіри, то давайте розвіємо ще один міф: щоб шкіра була зволоженою і зморшки довго не з'являлися, рекомендується щодня випивати не менше 2 літрів чистої води на день. Безумовно, це корисна звичка, але, на жаль, на зволоженість шкіри ніяк не впливає.
Тіло не дихає?
Точніше окремі його частини. Приміром, багато хто впевнений, що при регулярному використанні дезодоранту в пахвових западинах відбувається закупорка пір, що призводить до ряду негативних наслідків. Таке судження справедливо лише в тому випадку, якщо мова йде про антиперспіранти, і то якщо змивати залишки антиперспиранта на ніч, то все буде в порядку.
Інший міф стосується лаку для нігтів. Деякі жінки свідомо відмовляються покривати нігтьову пластину лаком, бо впевнені що лакова плівка перешкоджає надходженню в ніготь поживних речовин і кисню. Насправді ж видима частина нігтя є мертвою і в харчуванні не потребує.
|
Тепла ароматна ванна бадьорить і тонізує, пробуджує чуттєвість, дарує заспокоєння і спокій. Вона виліковує від хвороб і моделює фігуру, потрібно лише правильно вибрати аромат.
Ванни з ефірними маслами - це путівка в світ відпочинку і задоволення, в якому сучасна жінка, на жаль, буває все рідше. У низці трудових буднів та сімейних турбот ми нерідко забуваємо про себе, і від цього страждаємо. Неможливо бути щасливою без повноцінного відпочинку, тому відречіться від усіх справ у найближчий вихідний (або прямо зараз) і побалуйте себе запашними спа-процедурами!
Ефірні олії по-різному впливають на нашу нервову систему. Існує більше 500 видів масел, кожне з яких унікально. Але всі вони володіють цілющими властивостями, тому присутність будинку невеликої колекції ароматних флаконів неодмінно піде вам на користь. Познайомтеся з дією найпоширеніших ефірних масел!
Карта ароматів
Зняти напругу після важкого дня і заспокоїти нервову систему допоможуть масла липи, лаванди, майорану, меліси, сандалу і троянди.
Тонізують і додадуть сил запахи кардамону, базиліка, бергамоту, деревію і лайма.
Налаштують на сексуальні ігри і чуттєві насолоди ефірні масла мірри, неролі і герані.
Поліпшать обмінні процеси, змушуючи організм живее спалювати підшкірний жир, позбавляючи від проявів целюліту і зайвої ваги масла цитрусових - лимона, апельсина, лайма і грейпфрута.
Зміцнить імунітет і допоможе якнайшвидшому подоланню застуди запашне хмара з витяжки ромашки, ялиці, шавлії, перцевої м'яти, розмарину і евкаліпта.
Збільшить еластичність шкіри, сприяє швидкому загоєнню рубців олія кориці, чайного дерева і ялівцю.
Підтягне шкіру при різкому зниженні ваги або після пологів аромат гвоздичного, кедрового і грейпфрутового масла.
Є у перерахованих масел і загальні властивості. Всі аромати покращують градус настрою, знімають дратівливість і втому, позбавляють від головного болю і покращують сон. Ефективність масел збільшується в кілька разів, якщо ви приймаєте з ними теплі ванни.
Тіло в хмарі ароматів
Про розслабляючому дії теплої води написано чимало. Мабуть, це найкращий спосіб швидко прийти у форму і повернути собі смак до життя. Всього пара крапель ефірного масла творить незвичайні чудеса! Але крім загальних рекомендацій, складених офіційною медициною, важливо враховувати власні переваги. Якщо аромат масла вам неприємний або зовсім викликає дискомфорт використовувати його для прийняття ванн не варто. Таке масло не принесе вам користі, тому краще віддати перевагу інше.
Як приймати ванни з ефірними маслами?
Як і будь-який інший вид цілющих ванн їх слід приймати після душу. Чиста шкіра легко і вільно пропускає активні речовини масел, тим самим, підвищуючи їх ефективність. Ароматні спа-процедури потрібно узгоджувати з прийомом їжі. Оптимальний варіант - за 2:00 до трапези або стільки ж після неї.
Потрібно пам'ятати, що ефірні масла - це концентровані рідини. Слід берегти шкіру та слизові оболонки від їх потрапляння, інакше можуть виникнути алергічні реакції та опіки. Щоб попередити перераховані стану, майстри спа-процедур радять з'єднувати масла з базами.
Що таке бази?
Бази - це речовини, що зменшують пекучість ефірів. Вони перешкоджають швидкому випаровуванню масел, тим самим продляя їх позитивну дію на наш організм. Існує багато варіантів баз, але самими простими та зручними у домашніх умовах є морська сіль, мед, рослинне масло (кукурудзяне, оливкова, соняшникова) і молочні продукти (молоко, кефір, вершки, натуральний йогурт).
Як змішувати ефірне масло і базу? - Для приготування ванни великої кількості речовини-бази не потрібно. Досить 1-2 столові ложки на ванну, які слід «удобрити» 1-2 краплями ефірної олії. Базу краще підбирати виходячи зі своїх потреб. Мед і рослинне масло зволожує шкіру, насичує клітини вітамінами і мікроелементами. Молочні продукти - джерело корисних бактерій, а морська сіль - помічник в схудненні.
Оптимальна температура води у ванні - 36-39 ° С, в заданому діапазоні ви можете вибрати її на свій розсуд.
Тривалість прийому ефірних ванн
Приготована за всіма правилами запашна ванна не накладає ніяких обмежень на кількість часу, проведеного в ній. Це можуть бути 15 хвилин для підняття «бойового» духу або півгодини для повного розслаблення. По завершенню спа-процедури тіло обполіскувати необов'язково, а от продовжити відпочинок нетривалим сном, читанням книг або іншими релаксуючим заходами вкрай бажано. Якщо ж ви приймаєте ванну, щоб швидко прийти в тонус перед важливою подією або діловою зустріччю, плануйте їх не пізніше двох-трьох годин по завершенню процедури.
Будьте красиві!
|
|
|
|
|
|