Spa-вальну вихідний: як відпочити душі й тілу
 Іноді дивишся на своє відображення в дзеркалі, а там - суцільне розчарування: погляд згаслий, непоказний колір обличчя, сутула спина ... У наявності хронічна втома і втрата інтересу до життя. Потрібно негайно вживати заходів! Якщо немає можливості негайно виїхати у відпустку, в найближчий вихідний влаштовуємо spa-салон прямо у себе вдома. Благо, зробити це можна без особливих праць, зате результат порадує, а з дзеркала на вас буде знову дивитися життєрадісна, відпочила і квітуча жінка.

Отже, як влаштувати spa-вихідний? Беремо до відома покрокову інструкцію:

1) Складіть план денний заздалегідь

Планування - наше все, якщо хочете провести вихідний з користю для душі і тіла. Тому напередодні довгоочікуваної події слід завершити всі поточні справи, відключити телефон, заздалегідь подбати про корисний меню на день прийдешній, накидати приблизний план розслаблюючих процедур.

2) Підготовка - півсправи

Щоб не витрачати дорогоцінні хвилини заслуженого відпочинку на прикрі дрібниці на зразок пошуку необхідних атрибутів, рекомендуємо заздалегідь підготуватися до вихідного. Нехай у відомому вам місці чекають своєї години халат, рушники або простирадла, засоби по догляду за тілом та обличчям, свічки, диски з музикою.

 Spa-вальну вихідний: як відпочити душі й тілу


3) Наступ години «ікс»

Найпоширеніший і улюблений спосіб розслаблення - ванна і процедури краси, пов'язані з нею. Після водної млості обов'язково заплануйте час на відпочинок, після якого можна знову приступити до священнодійства начебто манікюру, педикюру, масок для обличчя.

4) Гідне завершення вечора

Щоб закріпити ефект від виконаних процедур, важливо правильно підійти до фінального завершального акорду. Що це буде - вирішувати тільки вам: читання улюбленої книги на сон грядущий, приємні думки в абсолютній тиші, тихий сімейний вечір з присутніми разом домочадцями і т.д.

 Spa-вальну вихідний: як відпочити душі й тілу


Кілька порад для відмінного spa-вихідного:

• spa увазі використання морської або прісної води, водорості, солі, ефірні масла, бруду, обгортання на їх основі, тому заздалегідь поповните свій арсенал і знайдіть відповідні рецепти краси;

• якщо ви плануєте поніжитися у ванні більш ніж 15-20 хвилин, не варто робити воду надмірно гарячою. В іншому випадку можна відчути запаморочення, мігрень і млявість, а це зовсім не входить у наші плани.

• для створення чуттєвої атмосфери подбайте про відповідний музичному фоні. Як правило, spa-процедури супроводжуються звуками природи або східними мотивами, але за бажанням можна розбавити їх улюбленими класичними мелодіями.

• після прийняття ванни, в яку ви можете додати різні інгредієнти, саме час побалувати шкіру тіла, обличчя та волосся. Наносьте всі засоби одночасно, обертайте тіло харчовою плівкою, якщо робите обгортання, і насолодитеся 20-30 хвилинами спокою і тиші.

• відпочинок між процедурами - неодмінний елемент правильного spa-дня. Ви можете подрімати годинку, але не більше 2-х, інакше відчуєте втому, просто полежати в тиші, закривши очі, погортати дамський журнал, випити чашечку ароматного чаю ... Загалом, робити те, що приносить вам задоволення.

• для багатьох жінок - недозволена розкіш витрачати весь вихідний виключно на себе. Що ж, розуміємо: справи іноді не можуть чекати. У цьому випадку досить буде виділити всього пару годин на розслаблений відпочинок в повній самоті, щоб відчути себе бадьорою і повною сил.

 Spa-вальну вихідний: як відпочити душі й тілу


Бажання подарувати собі повноцінний відпочинок при досить скромних витратах - що ще потрібно жінці для ідеальних вихідних в стінах власної квартири? За ті кілька годин, що ви приділите собі, вам будуть вдячні не тільки власна зовнішність і самопочуття, а й рідні та близькі. Адже вони хочуть бачити вас завжди молодою, красивою і в доброму настрої.
Автор: Анна Ходченкова


 Гусяча шкіра, бррр!
 Гусяча шкіра - не таке рідкісне явище. Багато дівчат страждають від цієї вади. Що це? Чи варто бігти до дерматолога і чи можна позбутися неприємних пупиришек?

Що таке гусяча шкіра

По-науковому, це звучить як keratosis pilaris. Цей стан шкіри, при якому виникають окремі ділянки у вигляді грубої шкіри з дрібними горбиками. Такі ділянки гусячої шкіри найчастіше з'являються на руках, стегнах, іноді на щоках і шиї та ін. Ділянках.

Зовні це виглядає не дуже приємно. Але варто сказати, що жінки найчастіше перебільшують цю непривабливість, чоловіки взагалі рідко звертають на це увагу, і цю ваду не заважає дамам залишатися елегантними і бажаними. Але це не означає, що вони зупиняться у своєму бажанні позбутися гусячої шкіри.

Гусяча шкіра (у деяких станах її називають «курячої шкірою») виникає, коли мертві клітини і білки в шкірі, звані «кератином», накопичуються і блокують волосяні фолікули. Так і з'являються ці крихітні червоні або білі горбки. Ці пупиришки абсолютно нешкідливі, тому не хвилюйтеся, хоча й приносять багато неприємних емоцій дівчатам.

Звідки з'являється гусяча шкіра?

Генетика тут відіграє найбільш важливу роль, - вважають дерматологи. У більшості випадків, гусяча шкіра набувається людиною протягом першого десятиліття життя. І часто можна чути «у мене таке з дитинства», це вірне зауваження, хоча, швидше за все, при самому народженні гусячої шкіри ще не було.

Правда, є і хороші новини. У більшості випадків, горбки і пупиришки зникають з віком. Починається цей процес приблизно з 30 років, і завершується до 40-45-річчю. Але це навряд чи заспокоїть молодих дівчат, які хочуть бути красивими «тут і зараз». Для них існує цілий ряд підходів до лікування симптомів «гусячої шкіри».

Визначення діагнозу

Іноді «гусячу шкіру» плутають з іншими шкірними захворюваннями. Тому, перш ніж почати лікування, слід правильно поставити діагноз. Гусячу шкіру розпізнають за такими основними ознаками:

1) Це стан шкіри не приносить ніяких хворобливих відчуттів;

2) Не викликає свербіж;

3) Чи не змінюється протягом року і існує з дитинства.

Гусячу шкіру плутають з контактним дерматитом, шкірним висипом, алергічними реакціями шкіри. Але головна властивість гусячої шкіри - вона ніяк не змінюється, не «приходить і йде». Якщо цього сталості у вас немає, то перед вами не гусяча шкіра, а будь-яке інше захворювання шкіри.

Лікування

Головне питання, яке цікавить дівчат, - чи піддається гусяча шкіра лікуванню? Дерматологи кажуть, що застосування правильних продуктів і правильного догляду за шкірою може значно полегшити цей шкірний вада, а в деяких випадках і повністю від нього позбавити.

 Гусяча шкіра, бррр!


1. Пілінг.   Регулярне відлущування настійно рекомендується. Пілінг повинен комбінувати фізичні ексфоліанти (скраби) і хімічні (будь-який продукт, який має у складі гликолевую кислоту, glycolic acid). Такий серйозний підхід згладить навіть саму суху і грубу шкіру, позбавить від гусячої шкіри.

2. Масаж.   Вдавайтеся до нього щоразу, коли приймаєте душ. Видавіть гель для душу на мочалку і масажуйте їй ділянку з гусячою шкірою, круговими рухами протягом 2-х хвилин. Після душу нанесіть пілінг-сироватку, яка містить хорошу концентрацію гліколевої кислоти (до 20%). І тільки після цього нанесіть свій улюблений зволожуючий лосьйон для тіла. Повторюйте процес кожен день, і зовсім скоро побачите більш гладку і сяючу шкіру на тому місці, де раніше була груба з пухирцями гусяча шкіра.

 Гусяча шкіра, бррр!


3. Уникати саліцилової кислоти.   Слід перевірити всі свої гелі та скраби. У них не повинно бути ніяких інгредієнтів, які викликають сухість шкіри. Як правило, це продукти, призначені для лікування прищів і акне - вони містять саліцилову кислоту, яка відлущує глибоко в порах. Але для гусячої шкіри це тільки ще більше активізує ріст горбків, бо мертві клітини скупчуються і наростають.

4. Уникати мила.   Йдеться про звичайний милі, яке сушить шкіру. Дитяче або мило на кремовій основі до заборонених не відносяться. Якщо говорити загалом, то найкраще виключити всі миючі засоби, які добре піняться.

5. Сонце, море і вода - наші найкращі друзі.   Таке гасло безпосередньо підходить, якщо ви бажаєте позбутися гусячої шкіри. Морська вода, плавання, пісок і вологе повітря добре впливають на шкіру, стимулюючи її оновлення. Із сонцем потрібно бути обережніше, краще віддати перевагу ранковий засмагу. Але дуже багато дівчат відзначають, що саме після поїздки на море вони впоралися з проблемою гусячої шкіри. Є також хороші результати і після відвідування солярію. Але влітку є можливість приймати натуральні сонячні ванни.

І це пройде

Як вже було сказано вище, гусяча шкіра - це не та проблема, з якою вам доведеться прожити все життя. З віком вона йде, починаючи з 30 років. Але регулярний пілінг і догляд зможуть допомогти вам забути про неприємності, хоча повністю ви від неї не позбудетеся доти, поки не почнуться вікові зміни. І варто пам'ятати: як тільки ви припиняєте приділяти увагу ділянкам шкіри з горбиками, гусяча шкіра «повертається».
Автор: Василина Кузіна