Про темних колах під очима
 Темні кола і набряки під очима - досить поширена косметична проблема.

Напевно, все в певні періоди часу страждали від темних кіл під очима. Темні кола можуть бути безпечним побічним ефектом алергії або іншого розладу організму. У деяких випадках вони передаються у спадок. Рідше темні кола під очима можуть вказувати на великі медичні розлади. Тим не менше, існують доведені способи зменшити ці косметичні недоліки.

Ідентифікація

Темні кола можуть бути викликані різними факторами, включаючи спадковість, але не обмежуючись тільки нею. Тон шкіри і рівень її прозорості в області очей також можуть бути причиною темних кіл, оскільки капіляри знаходяться дуже близько до поверхні шкіри.

Слабкі капіляри можуть "пропускати" червоні кров'яні клітини до шкіри, ознакою чого є синці. У міру того, як шкірні ензими починають повторно вбирати кров'яні клітини, що залишилися елементи набувають синьо-чорний відтінок, а це, у свою чергу, і призводить до темних кіл під очима.

Надмірне сонячне вплив може посилити темні кола, будучи, таким чином, джерелом алергії. Фактично, темні кола у маленьких дітей часто вказують на алергічні проблеми. Вони посилюються з віком, оскільки з роками шкіра стає тоншою і прозоріше.

У рідкісних випадках погане харчування (включаючи нестача вітамінів A, C і E або недолік заліза) може загострювати проблему. Певні медикаменти, подібно протизаплідним пігулкам, можуть розширювати капіляри, роблячи темні кола під очима більш помітними.

Увага!

Оскільки в деяких випадках темні кола під очима можуть вказувати на проблеми зі здоров'ям, варто звернути увагу на свій фізичний стан, якщо вони з'явилися раптово. Проблеми з печінкою і алергія також можуть бути причиною темних кіл під очима.
Якщо ви звернули увагу на інші симптоми, пов'язані з появою темних кіл, негайно зверніться до свого лікаря. Серед них можуть бути жар, висип на шкірі або утруднене дихання. Жінки повинні знати, що темні кола можуть бути пов'язані з менструальним циклом. Гормони в цей час стають активними, шкіра блідне, а кола стають більш видимими. Багато жінок також відчували втрату заліза під час менструації, а також помічали опухлість особи в передменструальний період - все це робить мішки під очима більш помітними.

Невірне уявлення про проблему

Загальна помилкова думка з приводу темних кіл під очима - це те, що вони викликані нестачею сну. Фактично недолік сну тільки робить вашу шкіру блідіше, що ставить наголос на темних колах, роблячи їх більш помітними.

Ще одне невірне припущення, що вагітність (в певних випадках гормональний зрушення) є причиною темних кіл.

Здогадки фахівців

В даний час існує достатньо коштів для боротьби з темними колами. Тим не менш, вони можуть бути недієвими для людей з надмірною пігментацією або алергічними проблемами. Для кращих результатів вибирайте засоби, що містять альфа-кислоти, які утолщают шкіру, допомагаючи зменшити появу темних кіл.

Можливості

Ще один спосіб зменшити появу темних кіл - використовувати натуральні продукти. Наприклад, використання теплих чайних пакетиків (неподслащённий чорний чай) може допомогти, оскільки кофеїн звужує кров'яні судини під очима. Ви також можете спробувати накладати огіркові кільця на очі. Ще один варіант - нарізати огірок на крихітні кубики і масажувати ними область під очима.


 Виглядати на свій вік?
 Їхала якось у маршрутці, чесно кажучи, це зручно. І не потрібно лякатися старих «Газелек» - у нас їх майже немає, їх давно замінили цілком комфортні «Дельфіни» і «Богдани» ... Але справа взагалі-то не в цьому. Те, що відбулося далі краще розділити на окремі картини.

Картина перша. Герой Перший (вірніше, героїня)

Сиджу я тихенько собі ззаду, їхати далеко .   На одній із зупинок входять дві людини .  Чоловік і жінка .  Спочатку втискується (насилу поміщаючись) дуже повна літня (як мені здалося) жінка .  З авоськами, як належить, зігнута майже навпіл, одягнена в якесь мішкувата сукню, напівсивий волосся висять брудними клаптями .  Хтось із пасажирів поступився їй місцем, і вона старанно протиснулася на сидінні, віддихалась, отфиркалась .   Я була точно впевнена, що їй не менше 65 .  Чому так вирішила? Тому що в моєму оточенні досить багато дам саме такого віку .  Деякі приблизно так і виглядають, засуджувати не можу - я сама не знаю, як буду виглядати в їхньому віці .  Так що подивилася - і все .   Але тут щось зачепило мій погляд .  Я придивилася уважніше і зрозуміла, що я помилилася років на 20! Цій жінці було небагато за сорок .   Якщо придивитися, можна було помітити, що зморшок майже не було (тільки «гусячі лапки» біля очей), я побачила ніжну (хоч і одутлу) шкіру, так що жінка була явно не літній .

Картина друга. Герой Другий

Слідом за жінкою зайшов чоловік. Стрункий, рівна спина, розгорнуті плечі, одягнений недорого (скоріше, навпаки), але по сезону і в підібрані за розміром речі - легкі зручні шорти, футболка, замість колючим авоськи - зручний пакет. Швиденько увійшов, окинув всіх поглядом і відвернувся, на спробу встати однієї дівчинки, що сидить на передньому сидінні, злегка відмахнувся і посміхнувся. Швиденько передав на проїзд і все. Все зібрано, швидко, нікому не заважаючи. На мій уважний погляд, чоловікові було майже за 70.

Картина третя. Майже маслом. Припливли

Жінка в цей час копалась в пакетах, сумках, шукала щось ... Нарешті в одному з пакетів виявився гаманець. Знову-таки відсапуючись і копаючись, знайшла в ньому гроші на проїзд. У цей час вже на наступній зупинці зайшли ще люди, і чоловік наблизився до неї, але стояв спиною. Якраз «по дорозі» грошей до водія ... «Синку, передай на проїзд ...» - з придихом, зі сльозами в голосі нещасної жінки, яка змушена ходити на ринок і тягнути сумки додому ... «Синок» повернувся. .. Картина маслом...

Більшу частину дороги жінка сиділа з обличчям кольору стиглого помідора і дивилася у вікно, не повертаючись до усміхнених пасажирам. Цікаво, а вона потім щось зробила для того, щоб виглядати на свій реальний вік? ..


І все-таки, що визначає наш вік? Те, скільки нам біологічних років, тести з присіданнями, простяганням рук, наш зовнішній вигляд (включаючи одяг не за віком, сиве волосся і зайву вагу)? Або щось інше? Чому людина (найчастіше відносно здоровий) відчуває себе старим в 20, 30, 40 років? Найцікавіше, що реальний вік тут нічого не визначає. У людини в 20 років може бути згаслий погляд, і він може відчувати себе старим. Саме відчувати, бо старим він насправді не є.

Звичайно, мова не йде про хворих людей (в наш час поняття хворого і здорової людини відносні), хоча в моєму розумінні хвороби - відображення нашої нелюбові до себе і незгоду із зовнішнім світом. Але ж практично здорові люди, а що дуже прикро, досить молоді і симпатичні жінки згинаються під тягарем проблем і зовні (і що страшніше - внутрішньо) перетворюються практично в бабів.

Що ж робити, якщо вантаж проблем тисне вниз, разом із зайвою вагою? Не хочеться нічого, крім стандартного - вижити, а життя - певні дії, які ти здійснюєш автоматично, і тебе абсолютно не хвилює світ за межами цих дій. Я не буду прописувати таблетки (та вони й ні причому), не буду радити робити зарядку і одягатися за віком. Не всі і не все може зробити. Хоча і з цим можна посперечатися. Але може, хтось задумається. А якщо задумалися - це вже нульовий крок до змін. А якщо нульовий крок зробили, можна зробити і ...

Перший крок

 Виглядати на свій вік?
 Перш за все, зрозуміти - так, це так і є! І ... подивитися в дзеркало! Це необхідність. Усвідомити себе жінкою з вимерлим поглядом і зігнутими плечима. І зрозуміти, що вона - не ви! Ви - захований глибоко всередині дитина, з цікавістю дивиться на світ! І цій дитині дуже погано всередині, він хоче світитися у вашому лукавому погляді, проглядатися в усмішці (ні, не стандартної усмішці «все ОК!»), А в радісній усмішці світу. Світ зовні - суворий і жорстокий, але він і ласкавий, ніжний, сповнений прекрасного ... І це прекрасне потрібно побачити, його потрібно усвідомити, і відчути, що для цього варто жити.

Другий крок

 Виглядати на свій вік?
 Навчіться посміхатися .  Як? Спочатку просто розтягуйте губи в усмішці стоячи перед дзеркалом .  Ну як? Ага, невідь .  У посмішці повинні брати участь не тільки губи - головне це очі .  Але очі у вас зовсім не хочуть посміхатися .   Спробуйте згадати, коли вам востаннє було добре .  Це може бути будь приємний спогад .  Немає спогадів, крім дитинства? Що ж, згадуйте дитинство! Не допомагає? Найпростіша порада - купіть збірник анекдотів або пошукайте їх в мережі, та врешті-решт, включіть канал з Петросяном .  Ні, Задорнова не потрібно - там сміх крізь сльози, краще Петросяна .  О! Ви засміялися? Швиденько до дзеркала і зафіксуйте вираз обличчя, напруга лицьових м'язів і вираз очей .  Зафіксували? Тепер розслабтеся, закрийте очі і спробуйте посміхнутися .  Вийшло? Ні? Тоді повторіть все ще раз .  Результатом другого кроку буде ваша усмішка - легка, м'яка, іноді іронічна, іноді щаслива .  Ось коли ви можете просто щасливо посміхатися - другий крок уже зроблено .

Третій крок

 Виглядати на свій вік?
 Тримайте спину! Так, тримайте спину! Постава в чому визначає вік, рівна пряма спина вже робить вас молодше, більш підтягнутою і зібраною. Яка повинна бути постава? Голова гордо піднята (але ні в якому разі не нахилена вперед і не відкинута назад), плечі розгорнені і злегка опущені, живіт втягнутий, сідниці злегка підібрані під себе. Одна з помилок - відставити гарненько назад попку, щоб виділити «талію». Як результат - напругу в спині і болю в попереку, які змушують потім «згинатися». Згадайте, як в дитинстві ставали до стіни. Ось і повторіть цю вправу. Притисніться до стіни, зафіксуйте це положення і спробуйте походити так. А про книгу на голові навіть нагадувати не буду - це дійсно змушує випрямити спину, так що хороший товстий томик варто пошукати і походити з ним по кімнаті (не один раз, а що ви хотіли?).

І не забувайте про дзеркало! Відображення в ньому - це тільки відображення, але такий вас бачать інші.

Звичайно, є ще зачіска, макіяж, одяг, хода ... Для того щоб відповідати слову «Жінка» потрібно багато і довго працювати, особливо, якщо тимчасово забули про це. Але результат вартий зусиль. Нагородою буде гарний настрій, поліпшити самопочуття, а головне, можна почути: «Дівчина, передайте, будь ласка». І посміхнутися у відповідь.
Автор: Наталія Кімнатна